Opinie o Hotel Intercontinental w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Intercontinental. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Intercontinental o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Intercontinental w Warszawa

Sebastian

Jak zawsze wszystko ukrywane,kogo chcecie tu zatrudnić za 19, 70,kogo?,to proszę panie z 6 piętra kto jest rekruterem proszę mi dać pracownika a nie słać CV non stop ?,tu jest taki (usunięte przez administratora) że tylko wtajemniczeni wiedzą co jest co ja AK kogoś zatrudnicie to proszę go do dać na kuchnię,kto jest rekruterem w tej firmie?

Kulek

Przyszedł wybawca hotelu pan fnb, porcelane będzie brał,za 100tysi ale dla ludzi kasy brak,to może niech książę z Dubaju się obudzi że ludzi do roboty nie ma,a nie pchać kasę w (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Kulek

Właśnie oto chodzi,w dupie macie ludzi,życzę powodzenia ogarnąć to wszystko agencją,co to jest czy was do końca popierdoliło,? Te akie pieniądze ludziom płacić co taniej się nie da,wsioki zasrane na stanowiskach co to jest 19,70btytto brutto co to curwa jest?

W kryzysie poznaje sie Pracodawce. Z pełnym zaangażowaniem pracuję dla tej firmy - jestem codziennie pomimo panującego wirusa. Od niedawna mam przestój ekonomiczny - tylko 65 % wypłaty. Będzie ciężko :( Przykro mi, że zawiodłam się na tej firmie. Teraz rozumiem jak inni pracownicy wcześniej narzekali, że nie ma premii, że nie chcą puścić na urlop, że firma nie ma szacunku do pracownika. Teraz to zauważyłam, tym krokiem, który uczynili dobili gwoźdź do trumny.

Hela

chętnie bym się zamieniła. U nas pozwalniali a teraz nie mogę znaleźć żadnej pracy. Rozumiem, że przestój, więc nie musisz pracować, a dalej Ci płacą, tylko, że mniej. Może czas sie obudzić - widzisz co sie dzieje na zewnątrz? Miejmy nadzieję, że to przejściowe. A jak będziecie zatrudniać to daj znać. PS. Kolega z Hiltona powiedział, że u nich przestój za 50% pensji Powodzenia

@Hela

@Hela A ja widzę jak postępują inne tak duże firmy - szanują Pracownika. Tak wielka międzynarodowa firma nie postępuje. Zobacz na inne tak globalnie duże firmy - one wręcz angażują się wolontaryjnie i pomagają społeczeństwu. Skoro straciłaś prace, to czy mówimy o ww. podmiocie- bo inaczej nie rozumiem sensu w jakim tu trafiłaś?. Celem jest wyrażenie swojej opinii na temat konkretnego Pracodawcy. Czy może jednak jestes przedstawicielem podmiotu, którego oceniam...?

Zastanów się co piszesz. Naprawdę wg Ciebie w obecnej sytuacji pracodawca powinien dać Ci 100% pensji za siedzenie w domu na (usunięte przez administratora) kiedy firma nie zarabia ani grosza? Ciesz się, że masz zapewnioną pracę i pomoc finansową. Wiele firm z branży po prostu upadło i wysłało wszystkich pracowników na bruk z ZEROWYM przychodem. A InterConti z tego co wiem również coś tam pomogło szpitalowi.

patryk

albo rybki albo akwarium. dali umowe o pracę to niech płacą

Jan

To jak się hotel otworzy w takim temacie jak był że 300 pokoi i 300 śniadań to zapraszam tych mądry zza komputera na weekendy do pracy, zobaczymy wtedy, powinno być tak hotel przyjmie 300 osób ale tylko pierwsze 150 ze śniadaniami, i wtedy kuchnia ma przepustowość a tak to żenada

Jojo

Co mnie obchodzi kto komu pomógł? Czy realnie ja mam to do pensji? Ludzie obudzcie się będziecie płacić o tyle jak na to kto robić, macie stawki z kat 90 tych

Waldek
@Hela

Teraz masz szansę, zapraszam na kuchnie of 8 maja i więcej ludzi (usunięte przez administratora)do wykazania się cdaniakow (usunięte przez administratora) oderwanych od z rzeczywistości

Czy wy się słyszycie co piszecie ohagahahahachs inteligenci zasrsni dosadne mądre słowa a efektu brak czy li brak kasy, najniższa Krjowa i wasze (usunięte przez administratora)

Jugo

Za darmo będziemy robić,? Czym jest problem ?chcecie to będzie zmywac o (usunięte przez administratora) tylko chodźcie i (usunięte przez administratora) do kjariylusza szefa torby z zimnej i Ty Wojtuś kiedy xmcis powiecie zasrande Ty ivtwn tygrys a w p

Pracować

Jak to u was jest z tymi badaniami, to co ja musze wydać 100 zł na badania zaświadczenie za które nie zwracacie, żeby tu zacząć pracować za 19,70zł brutto? Czy wy poważni jesteście?

Czy po rozmowie w Hotel Intercontinental rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wieslaw

Średni pokręciło się w głowie Pleśń pod prysznicami pokoje nie posprzątane tak jak powinny być Kiedyś hotel wysoki poziom dziś słabiutki Obsługa na basenie fatalna

gość
@Wieslaw

Jestem stałym gościem w hotelu i wiele można o nim powiedzieć. Nie jest nowy i każdy kto bywa tam często, wie to. Ale obsługa jest miła. A jeśli ktoś tego nie zauważył i nie poczuł to może nie zasłużył :)

@gość

Tak bo to jest Portos i Aramis o czym ty mówisz? Za 200 zł

Gosc

Obsluga na bardzo niskim standardzie. Meldunek opozniony z 15 na 16.15 !! Obsluga uwazala , ze nic wielkiego sie nie stalo i to nie ich wina ze maja opoznienia. Nikt nie probowal nawet wyjasnic czy sprobowac normalnie w swiecie to w jakis sposob zrekompensowac jak przystalo na 5 gwiazdkowy hotel!!!! Woda w kranie leci pod bardzo slabym strumieniem. Czuc starosc hotelu i niedoswiadczenie obslugi. Jak dzieci we mgle.

Ada
@Gosc

To nie jest portal z opiniami o pobycie

jaja
@Gosc

Jaka płaca tacy ludzie do roboty i równa się taki standard niestety

Pluszowa krówka
@Gosc

Woda leci słabym strumieniem gdyz zarzad zarzadza non stop oszczednosci, rowniez w zuzyciu wody. Nie chcecie wiedziec jak HK sprzata.

Wuja
@Gosc

Jaka płaca taka obsługa drogi Panie, jak hotel woli oszczędzać na ludziach to tak będzie już niestety

@Gosc

Jaka praca taki standart to nie Afryka żeby ludzie żyły eypruwaki za 20 dolarów

Wujo

Słabe zarobki, brak ludzi do pracy, płatne obiady na stołówce nie koniecznie primasort

Helena
@Wujo

Serio? Nawet nie są w stanie zagwarantować obiadów dla pracowników? Ile w ogóle taki obiadek kosztuje? :)

@Helena

Obiad kosztuje 5 zł zazwyczaj jest gówniany czy nikt tam nie umie robić tłuczonych ziemniaków? I normalnej Polskiej kuchni bez kombinacji?

i

Rozumiem doskonale, że Warszawa to zbiorowisko różnych nacji i nie neguję tego, ale to trochę przesada, że w 90% pracuje tu Ukraina. Niedługo praca z polakiem w swoim własnym kraju będzie świętem

@i

Widocznie chodzi o wysokość wypłaty. Polacy nie za każde pieniądze pójdą do roboty, a Ukrainiec już tak. Wiesz może ile tam płacą? Więcej niż najniższa krajowa?

remi
@Zbigniew

Ukraińcy idą za najniższa krajową i dlatego stawka jest zaniżana. Tak nie powinno być.

@remi

Dla nich taka stawka nie niej wcale niska. Nie ma co się dziwić. Każdy chce pracować i zarobić. Prócz stałej wypłaty są jakieś premie lub dodatki które powyższą trochę tę wypłatę, wiesz może?

Hono
@i

Polacy nie chcą robić takiej roboty i za takie stawki niestety

Hono
@Zbigniew

Słabe zarobki, pensje od lat stoją w miejscu mawt 3 tyś nie zarobisz gdzie i to już nie jest rewelacja

@Hono

No tak. A 3 tysi netto to już nie byłoby tak źle. Słabo, że nie ma podwyżek bo przecież wszystko idzie do góry to wypłaty też powinny. Cho trochę, nie?

Nikita
@Zbigniew

Nikt nie da ci podwyżki inflacyjnej dlatego, że ceny idą do góry.

@i

Myślę że ostatnie zdanie jest jak najbardziej prawdziwe. W pełni popieram zdanie tego pracownika

@Zbigniew

Taniej się nie da najniższa krajowa śmiech na sali, ja leżąc pod tym hotelem więcej zarabiam taka prawda

@remi

Oni by chcieli robić ale papierów nie mają

Kulek

Tak podobno hotel płaci 25 zł na rękę można robić za mniej to chyba uposledzeni ludzie się zgodzą

25zł/h? Chyba przez agencje, albo na stanowisku menagera

@Pracujka

Aj tam narzekacie, kiedyś człowiek robił za darmo a cieszył się że robota była, jak za faraona

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Pracownik Centrali Telefonicznej? Doświadczenie wpływa na kwotę?

REKRUTER
@Iks

Witam, W celu uzyskania więcej informacji na temat naszej oferty zachęcamy do wysłania aplikacji lub kontaktu z Działem HR hotelu.

@Iks

Odnoszę wrażenie, że usunięto moje pytanie o zwolnienia (zwolnienie grupowe) z powodu pandemii. Jakże znamienne postępowanie...

Tak zostałeś zwolniony

Kasztan
@REKRUTER

Powodzenia chyba zabłąkany po wyroku tu trafi do roboty z lat 90 tych

Kulek

Ja jestem ciekaw skąd wy ludzi do pracy znajdziecie jak to ruszy? Za 10 zł na rękę zastanówcie się co robicie, powtarzam zastanówcie się co robicie oderwano od rzeczywistości ludzie

@Kulek

Ja też czekam a od 8 kwietnia nie komputer tylko zapraszam do kuchni do do naprawdę pracy zapraszam

@Kulek

Od 8 mają podobno zatrudniają ludzi 20 zł na rękę, rękę, gdyby nie te kilka osób co to trzyma fo byście zdechli,ok, ok

Jak Pan
@Wolo

Do pracy do kuchni zapraszam od soboty ludzi oderwanych od zeczywistosci przy komputerze, rano, trzeba się może obudzić w końcu tam kto wam tu przyjdzie do pracy za te pieniądze?

@Kulek

Już będziecie otwierać ciekawe co i kim? , sprzęty zepsute ludzi brak bo pensje z lat 90 dalej są? Obudzcie się l, żeby to (usunięte przez administratora) ruszyło to trzeba włożyć, i nie bać się dyrektora bo może się też obudzi, tu trzeba na start włożyć kasę dzień dobry i dowidzenia

@Wolo

Czy pracodawca zwolnił pracowników z powodu pandemii? Czy to było zwolnienie grupowe?

@Iks

Wymowna cisza...przede wszystkim ze strony Rekrutera...

@Kulek

Za 20 zł szkoda że wcześniej tego nie widziałem promocja biorę się do roboty jak głupi

M...

Czy pracodawca jest w stanie zagwarantować utrzymanie pracy przez nowego pracownika w przypadku ewentualnego kolejnego lockdawnu?

@M...

Czy pracodawca może się ustosunkować do pytania? :)

@M...

Przecież wiesz, ze tego nikt ci nie zapewni. Raczej następnego lockdownu nie będzie. Przynajmniej tak mówią w wiadomościach. A w razie czego są tarcze. Może to coś pomoże i nie będzie zwolnień. Wcześniej przy lockdownie zwolnili sporo osób?

@M...

Chyba u właścicieli w domu

Jaka umowa obowiązuje w Hotel Intercontinental podczas okresu próbnego?

Jan

Na razie zapomnij o robocie obiekt nie działa

Pracujka

Umowa? Podczas okresu próbnego nie masz czegoś takiego ????

Słuchajcie czy tobie się wąski sufit na łeb nie spadł, ludzie s ujacie do pracy ludzi do roboty za msxxxx 2200 na rękę? Czy ktoś tam dalej śpi? Czy tylko agencja gdzie tylko Ukraina i (usunięte przez administratora) robią a wymagania macie

Jacy ludzie i płaca taki standard 400 euro za miesiąc ludziom płacić za taki (usunięte przez administratora) czy to kraj 3 świata, za raz to nie będzie dzie mieli kim robić i się (usunięte przez administratora)wtedy

Julia

Juz sami zasuwają co niektórzy...ja się pytam ile jest hotelowych pokojowek?? Nie ukrainek? Jaki pan taki kram.

Witos

Praca za najniższa krajową a za raz i agencije chcą pogonić, to może właściciele lub zarząd zakasa rękawy i będzie robić, co oni sobie wyobrażają? Tanio już było,, będą ściągać do roboty chyba (usunięte przez administratora)Eskimosów

@Julia

Za pincet to teraz gość musi posprzątać pokój żeby kartę odblokowali i to mi się podoba

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Intercontinental?

Pracujka

Źle, zależy w jakim dziale. Na ogół wszędzie jest kiepska atmosfera, nie polecam. Proszę nie zgłaszać tu swojego cv, bo was tu będzie za dużo, dziękuję

@Pracujka

Trzeba jeszcze zapłacić żeby tu robić za najniższą krajową żenada jak śmieciowi takie piedziadze płacić

Jan

Po co jest ten portal skoro opinie są usuwane? Zapytam się jeszcze raz jaki ma pomysł firma skoro nie ma pomysłu na nic?, co zrobić z ludźmi gdzie kazaliście siedzieć w domu a teraz kazacie pracować po 12 godzić codziennie? Kto ma problem tym temacie? To raz znowu szykuje się zamknięcie i co będzie znowu wymuszanie urlopów na nowy rok?

@Jan

Dla usuwaczy pomysł, dać w niepamięć te godziny bo niczyja to jest wina i pracować ekip pół na pół czyli 1 tydzień grupa ludzi a potem druga proste, zrobić do tego aneks wewnętrzny i cześć proste? Proste

Jan

To jest niezależny portal z opiniami? Po co kasujecie coś co jest prawdą? Niech wiedzą że ludzie wiedzą i nie są głupi dobra dla tych usuwaczy

witek

A co tu duzo pisać pracodawca zamiast ogłosić postojowe to wymusza nowe urlopy na pracownikach.Przypominam że jest to nie zgodne z kodeksem pracy,może jakas kontrola pracy by się przydała? bo kombinatorstwo się u nas straszne zrobiło,ciekawe czy tam na górze włodarze będą sobie wypisywać urlopy przeznaczonre na ores wakacyjny?a pracownik przyjdzie lipiec śierpień i co powie rodzinie ?

Nonick
@witek

A ja tam cieszę się ze ciagle mam pracę bo od roku gości jak na lekarstwo. A do tego jeszcze przywrócili pełne etaty. Tylko szkoda ze ciagle musimy się martwić czy znowu nie zamkną z powodu pandemii.

@Nonick

Praca pracą ale jak to wygląda, 80 procent za raz 100 procent albo siedzenie w domu Niedogodzin odrobić a dlaczego? Niedogodzin każdy na trzaskane ma że hej, nikt się nie udziela jak to rozwiązać jak to wyrobić, co po 12 godzin codziennie pracować,? teraz to hotel mądry a czyja to wina kto mi nie zapewnił pracy? Kazaliście siedzieć w domu to teraz proszę rozwiązać problem, każdy te grafiki chowa przed dyrektorem boją się, tamten chodzi udawanie że wszystko ok a tak naprawdę jest daleko do ok, nie macie żadnego pomysłu w takich sytuacjach, a pracy na mieście jest sporo nikt nie powiedział że trzeba pracować w hotelu każdy ma swoją cierpliwość w końcu

@Nonick

Gości jak na lekarstwo? zapraszam w weekend na kuchnie rano do pracy zobaczymy wtedy

@Witos

No właśnie niech każdy zobaczy co to jest prawie 300 śniadań z kuchni i roomservis w weekend ile roboty jest mądry pisze ten co przy tym nie robił ale gości w cale niema , to skąd tyle śniadań? To gdzie te śniadania idą dla kogo? Nie gadajcie głupot zza komputera

@Jojo

Niech się tam na górze zastanowią co się dzieje na kuchni, grafiki godziny itp. I brak ludzi bo mają cierpliwość i się zwalniają bardzo dobrze, tam to tylko widać pracę przez liczby i nic więcej

Jan

Nie no ludzie, przez ten room service zrobić 300 śniadań to jest porażka, tyle roboty za 80 procent płatnego to już lepiej siedzieć na chorobowym bo takie same pieniądze, albo iść gdzie indziej sprzątać lepsze pieniądze, a oni niech nie będą tacy cfani zamiast postojowego to urlopy wymusić super jest

@Jan

Absurd gon absurd tutaj

Czy można liczyć w Hotel Intercontinental na prywatną opiekę medyczną?

Gosia

Tak. Po pomyślnym przejściu okresu próbnego pracodawca oferuje wszystkim pracownikom możliwość objęcia bezpłatną, prywatną opieką medyczną

Maślana

Permanentny brak ludzi do roboty wszedzie, spowodowany niskimi zarobkami 2000zł z premiami śmiech na sali pensja z lat 90 .niech ktoś się tam w końcu obudzi a nie kontrole tylko wiecznie może tym się trzeba by zająć godnego wynagrodzenia adekwatnego do rynku i rangi hotelu,cieć na budzie jak siedzi tyle zarabia

Damian
@Maślana

Na jakim konkretnie stanowisku pracodawca oferuje zarobki rzędu 2000 zł? Napisałeś, że pensja ta jest już z wliczonymi premiami. Mógłbyś napisać jakie warunki należy spełnić, aby móc kwalifikować się do otrzymania tego dodatku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Maślana

Bzdura. Hotel ma świetną politykę kadrowo-płacową. Wynagrodzenia NIGDY nie są poniżej minimalnej krajowej zgodnie z prawem. "Premie" o których mówisz nie istnieją, są ewentualnie prowizje od sprzedaży/napiwki doliczane do wypłaty.

Damian
@Ziomek

@Ziomek jakiego stanowiska w kwestii prowizji od sprzedaży dotyczy Toja wypowiedź? Może napiszesz coś więcej o obowiązującej polityce kadrowo-płacowej w Intercontinentalu?

Hugo
@Ziomek

Nie zmienia to faktu że tylko desperat za tyle będzie robił w takim hotelu, aż wstyd ludziom takie pieniądze płacić

Mazgaj
@Ziomek

Nie wątpię że mają świetna politykę kadrową ale 2000 zł że wszystkimi świadczeniami to kicha jak cholera, nie opłaca się za tyle robić jak ktoś jeszcze wynajmuje mieszkanie to (usunięte przez administratora) kompletna, jak ktoś już tu pisał obudzić się to nie te lata tyle ludziom płacić śmieszne pieniądze

@Damian

Ogólnopojętej sprzedaży - zarówno pokoi (w tym upsell recepcyjny), upsellu F&B czy Działu Sprzedaży samego w sobie.

@Mazgaj

"2000zł ze wszystkimi świadczeniami" jest bardzo mało prawdopodobne w tym hotelu - nie sądzę, żeby odpowiednio wykwalifikowani pracownicy zarabiali tak niewiele.

Piotrek
@Ziomek

Wykwalifikowani pracownicy którzy pracują w Intercontinental kilka lat maja mniej niż 2000 zl na rękę ... nowy pracownik teraz dostaje.o 600 zł brutto więcej niż stały pracownik .

Nasta
@Ziomek

Proszę się zatrudnić jako szeregowy pracownik i się przekonać ile się bierze na rękę bo te bzdury co piszesz to musisz być z zarządu gdzieś, dużo rzeczy ludziom obiecywaliscie, koniec jest taki że 2000 tyś zł to ludzie rzadko widzą a i to to pomyłka, nikt nie chce iść na umowę bo woli robić na zlecenie więcej na rękę ze dwa razy

Kamil
@Nasta

To, że na umowie zlecenie "zarabia się" więcej, to już kwestia prawa - są różnice w odprowadzanych podatkach, po prostu.

@Piotrek

Średnio możliwe, biorąc pod uwagę że ludzie ze sobą rozmawiają i nawet gdyby miało się coś takiego dziać, to "starzy" pracownicy baaaardzo szybko by się zbuntowali.

Janosik
@Damian

Na zmywaku około 2000 tys placa

Jajo
@Nasta

Tak czy siak będą musieli płacić więcej bo ktoś tą robotę musi robić, Ukraina już powoli za tyle nie chce na zlecenie takiej roboty wykonywać, niech jeszcze kierownicy polscy się zwolnią to już kaplica tam

Pluszowa krówka
@Ziomek

Minimalna krajowa czyli około 2000 netto. Premie 2 na dział, czyli na kilkunastu pracowników.

kolo
@Nasta

A ile teraz zarabiają ci co woleli iść na zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Intercontinental - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Intercontinental?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Intercontinental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Intercontinental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Intercontinental
2.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Emilii Plater 49
    00-125 Warszawa