Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

jakon52

Panie adminie gdzie te niecenzuralne słowo? W taki oto ,niewybredny sposób, zamyka się usta osobom które walczą z hipokryzją,przekupstwem ze złodziejstwem. Jeszcze raz ten link....(usunięte przez administratora)

jakon52

Jak żyć? to pytanie "ślubnej krzyśki" należałoby zinterpretować jako "jak przeżyć" za 72 zł po przepracowaniu 72 godz.I średnio inteligentny człowiek od razu zorientuje się o co idzie.Zgadzam się że koordynator może mieć papiery w kółeczka a nawet w kwadraciki byle był człowiekiem i dbał o dobro powierzonych mu ludzi. Ale co zrobić jeżeli koordynator na prośbę pracownika "może byłby pan łaskaw zaopatrzyć nas w wodę, bo temperatura dziś przekroczyła 30 stopni" odpowiada "pić ci się chce, to se odkręć kran"?.Pytanie nie należy do retorycznych.Wszystkich biorących udział w dyskusji proszę o odpowiedź.Firma jak firma ,ani lepsza ani gorsza niż inne firmy zatrudniające osoby niepełnosprawne.To że każe podpisywać podania o zwolnienia in blanco, to że zmusza pracowników do pracy za 1 zł za godz.Taki panuje klimat w Polsce, to dlaczego go nie wykorzystać.Stanisławowi odpowiadam ;"Nikt za rękę mnie nie trzyma",irytuje mnie tylko panujący w firmie feudalizm i traktowanie ludzi skrzywdzonych przez los jak najgorszą kastę niewolników {patrz wyżej}ludziom którym zależy na tym żeby ich godnie traktować {po ludzku}, piszcie na mój email: jakon52@wp.pl .Mnie ust nie zamkną, a że nie jestem strachliwy , przekonajcie się i wy...https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=g8Xb5sIrzUs

@jakon52

to nie jest 72zł za 72 godz. tylko nie całe 60zł tj. 6 słóżb po 12g to więcej kosztuje dojazd i jakieś jedzenie i picie zabrane do pracy to trzeba się dobrze gimnastykować żeby ta kwota wystarczyła ,z tego wynika że do tego interesu trzeba dołożyć

Lakla

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy. To co mnie zastanawia to, bardzo dziwnie skonstruowana umowa/zlecenie. Dokładnie chodzi mi o dochód jaki wykazuję na tej umowie. Godzinowo moja praca = pełny etat (168h) ale w umowie zapisany dochód to tylko 100 zł. Co oznacza że według umowy jestem w pracy kilkanaście godzin w miesiącu. Więc przez około 150 godzin miesięcznie mimo że pracuję, to oficjalnie niema mnie w pracy. Jest to bardzo perfidnie skonstruowana umowa. Każdy ze zleceniobiorców w tej firmie dostaje grafik co miesiąc, co jest potwierdzeniem jego pracy w razie dociekania swoich praw na drodze sądowej. Z tego co wiem, ze względu na charakter umowy walka o swoje prawa w sądzie cywilnym, to szybki i sprawny proces. Zleceniodawca ukrywa faktyczne wydatki związane ze zobowiązaniami wobec zleceniobiorców. A to z kolei działa na niekorzyść skarbówki która z pewnością byłaby tu bezlitosna. Wydaje mi się że SERVICE SECURITY powinno iść po rozum do głowy i zatrudniać ludzi na umowę o pracę płacąc najniższą krajową a tą niewielką różnicę pokrywać z umowy zlecenia. To kwestia czasu gdy jeden ze zleceniobiorcą zgłosi to do Urzędu Skarbowego. Ps: Chodzą też plotki że w tej firmie pracują bezdomni na strzeżonych obiektach, którzy mieszkają w stróżówkach.

@Lakla

to niestety nie sa plotki, sam bylem swiadkiem takiej sytuacji, ale co tu się dziwić koordynatorzy sa bez wyksztalcnia to i bezdomni nocuja n obiektach

samarytanin
@miro

lepiej jak nocują na stróżówkach niż pod mostem bo nawet jak nocują {śpią} to też do czegoś się mogą przydać ,a jak dach nad głową mają za darmo to mogą robić za mniejsze pieniądze mieszkanie też kosztuje

ZIBI
@samarytanin

KOORDYNATOR POWINIEN MIEĆ WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE I LICENCJE [KWALIFIKACJE] I NIE POWINIEN MIEĆ SCHORZEŃ PSYCHICZNYCH ORZECZENIE TYPU P SKORO PRACUJE -KIERUJE-KOORDYNUJE PRACĘ OSÓB Z ORZECZENIEM P

miro

czy może zna ktoś temat co można dostać z funduszu rehabilitacyjnego np.zwrot za leki,za prywatne wizyty lekarskie, buty ortopedyczne czy dopłatę do turnusów rehabilitacyjnych lub t.p

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
m,LODA

po za tym ze firma wykorzystuje pracownikow zatrudnia za grosze to jest w miare ok

normal

we wszystkich firmach zajmujących się ochroną jest podobnie płaca na minimum są tylko lepsze i gorsze obiekty do strzeżenia a koordynatorzy wiadomo...........

STANISŁAW

Czytam, czytam ,czytam.... i nie dowierzam. Jak można tak srać w swoje gniazdo??? Po co ludzie którym nie pasuje praca zatrudnieni są w tej firmie??? Za mała pensja, za mało za godzinę.Było się uczyć i mieć pracę z wyższymi zarobkami. Na rynku jest wiele firm więc jaki problem zmienić pracę??? Pisze komentarz jakaś Pani ŚLUBNA KRZYŚKA i pyta się jak żyć???? normalnie, trzeba wziąć się do pracy a nie jęczeć i narzekać. Przecież nikt nie zadowolonych ludzi w tej firmie nie trzyma na siłę!!! Dla mnie to koordynator może mieć papiery zielone w różowe kółeczka byle był porządnym i zaufanym przełożonym. Dużym nie taktem jest kpienie z cudzej choroby, tym bardziej że kazdy z nas ma jakieś schorzenia. A tez nie wiadomo co kogo w zyciu jeszcze spotka. NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE, LOS BYWA PRZEWROTNY. Zastanówcie się jak byście się czuli gdyby na forum publicznym ktoś wytykał wam że jesteście kalekami, że macie za krótką nogę czy rękę, że jesteście ułomni itd. Koordynator jest tylko człowiekiem i tez ma prawo do wpadek i pomyłek. Czy Wy jesteście tacy idealni??? może warto zadać sobie to pytanie!!! Warto też mieć swoje zdanie a nie sugerować się opiniami innych. A gdyby tak spotkać się wszyscy razem i porozmawiać zamiast pisać obelgi i sprawiać komuś przykrość??? Chyba umiemy rozmawiać????

Aga
@STANISŁAW

i tu się z Panem zgadzam.

BOZENA
@STANISŁAW

TAK MA PAN CALKOWITA RACJE .KOMU NIE PASUJE TO NIECH PROSTO W OCZY MOWI A NIE POZA UDAJE PRZYJACIELA A PO ZA OCZAMI GO TAK BARDZO OCZERNIA JA JESTEM TEZ PRACOWNIKIEM I NIE WYOBRAZAM SOBIE ZEBY NARZEKAC NA FIRME. A PIOTR TEZ JEST KORDYNATOREM A LUDZIE SA PASKUDNI PO PLECACH GO KLEPJA .A OBRAZAJA GO STRASZNIE. JAK JESTES TAKI UCZCIWY TO POWIEC MU W OCZY JA MOWIE TO CO MYSLE I ZAWSZE MAM ODWAGE POWIEDZIEC O CO MI CHODZI I ON ZAWSZE MNIE WYSLUCHA /CHOCIAZ NIE RAZ SIE SPRZECZAMY .NAJGORSZY TYP CZLOWIEKA TO BYC CWANIAKIEM I UKRYWAC SIE PIOTREK TRZYMAJ SIE I NIE DAJ SIE .DOMYSLISZ SIE KTO TO PISAL BO PODPISUJE SIE SWOIM PRAWDZIWYM IMIENIEM .POZDRAWIAM

SMUTNY PRACOWNIK
@BOZENA

A kto tak ci kazal napisac pewnie nie znasz obiektow ma bardzo duzo takich ludzi co robi pod nich grafiki.Straszy ludzi jak beda sie upomninac o swoje ....cyt bo cie zwolnie . KAZE SIE CALOWAC W D.. TRZEBA POWIADOMNIC PREZESA ZE TAK SIE DZIEJE.Ten pan uwaza sie za pana wladce .Jak p kordynator nie umie liczyc do trzech . Niech szefowie ukladaja,grafiki i tak bedzie fajnie chociasz nie bedzie takiego balaganu ... prezesi pomocy wzywamy. W przeciwnym razie bedziemy sie zwalniac Inne firmy nas zatrudnia Pracownicy z 2 sa lepiej traktowani niz z pierwsza grupa .....PROSZE TO NAM WYTLUMACZYC

śledczy

Dość tego anonimowego obrażania firmy. Ktoś próbuje zaszkodzić tej firmie, jeżeli wpisy negatywne są sporządzone przez pracowników zostaną oni dyscyplinarnie zwolnieni wg prawa, iż działają na jej szkodę. Policja sprawdzi czy nie robi tego konkurencja. Osoby zwolnione które działają na szkodę tejże firmy zostaną odpowiednio i przykładnie ukarane. Sprawa jest w toku.

ślubna Krzyśka

Czy Firma MM Security żyje za 1240zł na reke plus nadgodziny ok 72 zł? Jak wy to robicie czynsz opłaty zycie możejakies rady i zwalniacie osoby które odmawiaja jedynie pracy na nadgodziny za 1 zł na godzinę.

Kadrowa

Proszę Państwa, mam wrażenie że to forum stało się pralnią Państwa prywatnych brudów. A chyba nie o to tutaj chodzi. Nie wiem czy macie Państwo świadomość, że w ten sposób działacie na szkodę firmy. Istnieje u nas regulamin przeciwdziałania mobingow. Więc jeśli posiadacie Państwo informacje, że którykolwiek z Państwa przełożonych naraża Was na mobbing proszę o złożenie skargi do biura. Jednocześnie przypominam o ochronie danych osobowych, co za tym idzie ujawnianie pewnych informacji na forum publicznym również podlega karze. Ps. Jako pracownik firmy zwracam się z prośbą - prywatne sprawy proszę załatwiać na prywatne e-maile. To forum ma służyć pracowniką do oceny firmy a nie prywatnych rozgrywek. Pozdrawiam

@Kadrowa

Firma, jako firma jest w porządku, to już pisaliśmy, tylko... no właśnie tylko. Mamy nadzieję, że na na takie stanowisko, jak koordynator będą zatrudniane kompetentne osoby!

Piotr Gołębiowski

Widzę, że dyskusja rozgorzała. Tym co wylewają tutaj wiadro pomyj na koordynatora oraz aktualnych pracowników tej firmy pomyliła się chyba budka z piwem z portalem informacyjnym. Z założenie tutaj powinno się wymieniać informację na temat całej firmy a nie jednej konkretnej osoby. Po drugie zrobię absolutnie wszystko aby koordynator G został na swoim stanowisku. Po pierwsze dlatego, że trzeba w firmie zrobić większy porządek. Dla co niektórych zwolnienie najgorszej grupy pracowników to za mało. Na każdego przyjdzie także na was, a nie znacie dnia ani godziny kiedy to nastąpi. Po drugie nie mam zamiaru wdawać się w polemikę z głupszymi od siebie. A ze stylu waszych wypowiedzi wynika, że jest to 90 % osób. Możecie sobie o mnie pisać i myśleć co chcecie bo i tak ja z tych waszych wypocin po prostu się śmieje i śmiać się będę

@Piotr Gołębiowski

"ten się śmieje, kto się śmieje ostatni" I ma Pan racje na każdego przyjdzie pora,tak więc i na Pana!

Aga G

No pracownicy majá teraz pole do popisu. Wszyscy czekamy na opowiedż na pytanie Pani Kadrowej!!!!

Kadrowa

A ja mam do Państwa techniczne pytanie. Skąd Państwo posiadacie informacje o wykształceniu i stopniu niepełnosprawności Pana (usunięte przez administratora)?

Kompletna bzdura !!!!!

TERESA J
@Kadrowa

SAM PAN PIOTR OPOWIADA PO OBIEKTACH ZE MA TYLKO SZKOLE PODSTAWOWA I ZAPEWNE JEST GENIUSZEM BO SOBIE RADZI JAKO KOORDYNATOR.I JESZCZE ZE NIKT MU NIC NLC NIE MOZE ZROBIC BO MA ZOLTE PAPIERY

@TERESA J

Dokładnie, to są słowa pana G.

Piotr Gołębiowski

Proszę się nie podawać za pewną osobę Panią z APS-u.

rafi
@Piotr Gołębiowski

Nie wiem, kto tu sie pod kogo podszywa, ale sam byłem świadkiem słów pana P.G.,że ma żółte papiery i nikt mu nic nie zrobi. Zaznaczam,że również pracowałem w APS-ie.

Aga G

Często osoba która ma w orzeczeniu literę P jest bardziej normalna od tych którzy uważają się za normalnych. A tym normalnym żal odejść od koryta. Jakie płytkie jest wasze myślenie. Sami się wkręcacie w swoje niby racje chociaż dobrze wiecie ze Piotruś i tak będzie naszym koordynatorem. Widocznie człowiek po podstawówce więcej ma w głowie niż ten po studiach. Ja nadal nie rozumiem jaka nienawiść i gorycz w was siedzi.Zazdrość??? Przez rok mojej pracy to piąty koordynator. I wkońcu jest wsxystko poukładane. Nie ma zaległych urlopów nie ma grafików z błędami nie ma pijaństwa na obiektach. Znam też wiele osób które rezygnowały z pracy przez poprzednich koordynatorów.Np moja koleżanka Gosia S która pracowała w szpitalu na Niekłańskiej i nie wytrzymała presji i upokarzania. I Piotr nie był wtedy koordynatorem!!!

@Aga G

jasne, że nie ma grafików z błędami, bo grafiki są zmieniane średnio cztery, pięć razy w miesiącu i jak by tego bylo malo, to o tym ze pracownik ma sie stawic do pracy jestesmy powiadamiani dzien wczesniej wieczorem, bo wlsnie panu korrdynatorowi się zachcialo zmienic grafik!

Aga G

No teraz to już kłamstwo straszne. Nie było sytuacji żeby grafik był zmiieniany. Owsxem bywają roszady w przypadku choroby pracownika lub innego wypadku losowego. Skąd bierzecie takie kłamstwa ????? Wasze kity są już śmieszne.

@Aga G

na skode tejze firmy dzialasz pan, panie "sledczy" czyz nie bylo tak ze wyladowales na "dywaniku" u p. prezesa poniewaz pozwalniales luszi bo zmieniles grafik z dnia na dzien i "zapomniales" poinformowac o tym fakcie pracownikow w wyniku czego nie stawili sie oni do pracy ale nie bedziesz pan nami pomiatal, pojechalismy do p. prezea i gdzie i pan zostal wezwany i zostalismy na cale szczescie przywroceni do pracy!

hipopotam

Czy wy naprawdę jesteście ograniczeni umysłowo ? Pan Gryc nie pisze żadnych komentarzy. Nie chce ten fakt do was dotrzeć. Wasze stadko składa się z trzech osób i my wiemy kim jesteście. Czas złożyć broń.

95 pracowników i będzie nas wiecej

NIE DAJ SIĘ PIOTRZE, ZWALCZAJ NIEROBÓW I PIJAKÓW.

pracownicy MM SERVICE

Panie (usunięte przez administratora), jestesmy z Panem i nie wyobrazamy sobie współpracy bez Pana. Jest Pan szlachetnym, dobrym, uczciwym, ludzkim szefem. WRAZ Z ODEJŚCIEM PANA ODEJDZIEMY Z PRACY ALE TAKA SYTUACJA NIE BĘDZIE MIAŁA MIEJSCA. PETYCJA DO ŁODZI JUŻ WYSŁANA!!!

prawdziwi pracownicy MM Service
@pracownicy MM SERVICE

jeszcze podszywasz sie pan pod 96 pracowników, to hańba!

@pracownicy MM SERVICE

Pracownicy, oczywiście ci prawdziwi, ręce do Boga złożą, jeśli Pan odejdzie, a ci co są, tak panem zaslepieni (chociaż z wpisow wynika, ze sa to zaledwie dwie osoby, niech ida z panem, mala strata, nie ci to beda inni, w naszym kraju nie jest ciezko dostac niepelnosprawnosc, nawet te szczegolna). Przestan sie pan wreszcie osmiszac!

@Pracownicy

oczywiście nie licząc tych osób pod które się pan podszywa

hipopotam

owszem, ze sprawdzonych żródeł wiemy, że p. GRYC obejmie koordynowaniem całą Warszawę. SUPER WIADOMOŚĆ!!!!

@hipopotam

zajebista! Tzn.,że wg pan hipopotama firma spadnie na psy!

@hipopotam

nie osmieszaj sie pan, doskonale wiemy,że takie idiotyzmy wypisujesz pan, panie (usunięte przez administratora)!

hipoptam

wręcz przeciwnie, firma zacznie normalnie funkcjonować!!!!!tylko muszą odejść hieny od żłoba!!!!

@Pracownicy

a nie prawda. P GRYC ma was w poważaniu i zajmuje się pracą.

Pracownicy

Tak jest, rzeczywiscie juz nie dlugo, koordynatorem bedzie p. Gryc.

@Pracownicy

błąd!!!! ale wybaczamy wam, bowiem nie wiecie co czynicie!!!!

Piotr gryc

Proszę mi wyjaśnić i opisać dokładnie , oraz odpowiedzieć konkretnie na pytania. W jaki sposób wykańczam psychicznie czyli stosuje mobbing? Konkretny przykład proszę nie jeden tylko co najmniej 5. Jak niby terroryzuję pracowników? W jaki sposób wpędzam w depresję? Chyba nie pracowaliście na porządnych obiektach typu UDT (Urząd Dozoru Technicznego) Tam byście doświadczyli prawdziwej pracy w ochronie.

@Piotr gryc

My Panu już nic nie będziemy wyjaśniali, próbowaliśmy z Panem wielokrotnie rozmawiać i niestety nic z tego nie wynikało. Nie ma z Panem żadnej merytorycznej rozmowy, przykro nam stwierdzić, ale niestety, póki co mamy bardzo tępego pana koordynatora!

Pracownicy

nikt nikogo nie straszy, nie wyzywa, ani tym bardziej nie wysuwa kłamliwych pomówień, a to ze jesteśmy tępym stadkiem, to wg Pani nie jest to obelga! Przyjemnie będzie zobaczyć, kto będzie górą!

@Pracownicy

to nie jest obelga tylko grzeczne stwierdzenie i podsumowanie waszych oskarżeń. PROSZĘ W KOŃCU PRZESTAĆ BAWIĆ SIĘ W KONSPIRACJĘ TYLKO NAPISAĆ NAZWISKA TYCH SKRZYWDZONYCH OSÓB ORAZ SWOJE SKORO TAK PAN STAJE W OBRONIE SWOJEGO STADA. TAK TRUDNO ZAGRAĆ W OTWARTE KARTY?? CZY NIE MACIE ODWAGI???? A na jaki temat mozna donosić w firmie ochroniarskiej???? to nie BOR lub CBŚ. PROSZĘ O FAKTY A NIE DOMYSŁY I INSYNUACJE.

@Pracownicy

na logikę, skoro uważacie, że wasz przełożony jest tępy to kim wy jesteście??? ja uważam że mój koordynator to człowiek ok. A może mówimy tutaj o innym koordynatorze, bo w Warszawie koordynatorem nie tylko jest p. PIOTR G.

@Aga G

I dzięki Bogu, że nie tylko!

@Pracownicy

Dzięki Bogu,że już nie długo!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security