Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

zawiedziony

po tych wszystkich wpisach nie ma się co spodziewać jakiejś rewelacji bo zazwyczaj dokonują ich ciecie a CIEĆ wiadomo to osobnik o małym współczynniku inteligencji pracujący w ochronie lub innych tego typu pracach ,wyróżnia się małą elokwencją i nieciekawą osobowością itp.PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM

miro

świetkiem,sporzywali,alkochol nie ma takich słów w języku polskim tak że p.nie była świadkiem jak spożywali alkohol.w tych waszych wpisach jest zawsze wiele błędów,jak wy prowadzicie książkę służby i piszecie notatki służbowe czy raporty.same środki z kapusty!!!!!!

Zawiedziona 55

Sama byłam światkiem jak pracownicy tej firmy na jednym z obiektów sporzywali alkochol na obiekcie wiem

miro

wpis p, zawiedzionej naprawdę mnie zawiódł swoją przejrzystością i zrozumiałością ,ja się domyślam że pracownicy ochrony popiją w pracy i śpią i mają z tego powodu kłopoty w pracy i nie umieją tego załatwić??? tylko z kim? pić alkoholu w pracy nie wolno spać nie wolno można tylko trenować oko , ciąć komara lub drzemkę

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zawiedziona 55

Nie którz pracownicy tej firmy umieją wykorzystywać drugiego np są pod wpływem alkocholu i śpią na obiektach albo nie umieją sami rozwiązać problemów ewentualnie zgłosić problemów kordynatorowi tylko wysługują się kimś?

Agnieszka Grądalska

Szanowny Panie Ciećiu!!! Piszemy to co uważamy za stosowne i to co nas interesuje W NASZEJ FIRMIE!!!! Tępi się jednego koordynarora tylko dlatego że utrzymuje sie na stanowisku, sprawiedliwie ocenia i traktuje pracowników i. ludzkim jest człowiekiem. Nie każdemu to sie. podoba dlatego próbują go zniszczyć i oczernić. SkoroNiestetyvw nsszej firmie jest zawistnych i fałszywych ludzi. Skoro Panu nie pasuje strona to proszę nie czytać i nie śledzić wpisów. Pana komentarz również niczego nie wnosi i nikogo nie interesuje. Pozdrawiam

bonzo
@Agnieszka Grądalska

Koordynatorem nienazwęw życiu Piotra Gryca- to kawał chama i nikt poza tym. Pracowałem trochę w tej firmie- -chłopie co odstawia prezesa normalnie, ludzi nie szanujei każdy, kto może spieprza z tej firmy

ASP
@bonzo

Popieram -to prawda

ZYGMUNT
@bonzo

Masz calkowita racje .Udaje szefa tej firmy .Jak mu cos nie pasuje to zaraz krzyczy nie podskakuj bo cie zwolnie...

Agnieszka Grądalska

Expercie no to teraz zabłysnąłeś swoją inteligencją. Ty przemyślałeś to co piszesz? Obiekty są różne a nasz zaklad zatrudnia osoby niepełnosprawne. I pseudo expercie biorąc na logike koordynator nie obsadzi pracownika który ma problem z chodzeniem np. na bazar gdzie trzeba bardzo często robic obchód terenu. W szpitalach też zatrudniani są mężczyżni ze względu na częste awantury na izbach przyjęć. O jakich premiach piszesz? Przyleciiałeś z kosmosu? Wszyscy mają taką samą pensje. Jak coś chcesz napisać to wytęż swoją inteligencje.

cieć
@Agnieszka Grądalska

nie wiem ilu koordynatorów zatrudnia firma ale sprawa wydaje się dziwna ,że wszystko kręci się wokół jednego koordynatora.na temat pracy w ochronie wiem bardzo dużo bo pracuję w tej branży ponad 30 lat i czytając te wpisy mam niezły ubaw ale po to jest forum żeby był trochę śmiesznie i zabawnie a wpisy nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny bo każdy ma swój pogląd na sprawę i żle by było gdyby wszyscy byli jednomyślni.tak było tylko za komuny,no i czytający różnie to odbierają to co ktoś napisze.WPISY POWINNY BYĆ TAKIE ABY BYŁO W NICH WSZYSTKO O PRACY W FIRMIE A TU NIC BO TO CO JEST TO MAŁO KOGO INTERESUJE.

żyleta
@Agnieszka Grądalska

Uuuu! jaka inteligencja głupio mądra dosłownie jak u pana (usunięte przez administratora) i pana (usunięte przez administratora)

Piotr Gryc

Tak co do ustaleń grafików robi koordynator i także zastępstwa bo ktoś się napił alkoholu na służbie ostatnio na kontrolach nocnych z obiektów wyjechało kilku delikwentów radiowozem policyjnym, ciekawe jak tu nie zmienić grafiku, ktoś nagle zachorował i co kolejna zmiana grafiku, ktoś nie przyszedł do pracy bo ma gdzieś tak szanuje prace i prosze nie brać pod uwage niepełnosprawności bo ostatnio administrator dwuch obiektów nakazał wymiane pracowników bo nic nie robią tak szanują prace rzeczywiście . A koordynator nie ma pupilków tylko pracowników , pupilkiem może być pies lub kot. panie miro czy jak tam .

expert
@Piotr Gryc

to nie prawda w każdym zakładzie o profilu produkcyjnym czy usługowym zawsze brygadzista,kierownik czy dyrektor ma tzw swoich ludzi którym da np.większą premię,lepszą pracę itp tak było ,jest i będzie wszędzie.nie rozumię tych słów ,,nic nie robią'' może nie mają zakresu czynności na strzeżonym obiekcie?

straszaona przez kordynatora
@Piotr Gryc

PRZECIEZ o tym doskonale wiesz kto pije i co bedziesz gadac glupoty....A ografikach to jest prawda

chętny
@straszaona przez kordynatora

a nie zwalniają pijaków bo poszukuje pracy ,czy są jakieś przyjęcia umiarkowany 05 R ŁÓDŻ i okolice

Mirek
@chętny

Przyjmują wszystkich zero kontroli na obiektach można pić i palić, spać itp itd

sympatyk
@Mirek

oczywiście można pić wszystko oprócz alkoholu ,palić można ale często w wyznaczonych miejscach,płaca też uzależniona często od obiektu ,kontrole też czasami są a reszta wszystko prawda a przyjmują najchętniej tych do których jest największe dofinansowanie

Mirek
@sympatyk

To że niby nie można pić alkoholu na obiektach to wszyscy wiedzą ale jak nie ma kontroli na obiektach to się pije czasami tak że ledwo na nogach stoją co niektórzy na kilku obiektach pracowałem to wiem

miro

to prawda koordynator nie ma nic do powiedzenia wykonuje tylko polecenia zarządu a jak nie to mogą mu powiedzieć ,,do widzenia'' w ustalaniu grafiku to wiadomo odpowiada koordynator, a wszyscy to nigdy nie będą zadowoleni no wiadomo pupilków się ma.uważam że te wpisy nie podważają żadnej tajemnicy a są jedynie opinią nie zawsze pozytywną bo i nie wszystkie sprawy związane z firmą, pracą są pozytywne,a zarząd podejmując jakieś przedsięwzięcia często działa przeciw oczekiwaniom pracowników ,szczególnie że są to osoby niepełnosprawne których podejście do pracy jest inne niż zdrowych i chcą być traktowane należycie z szacunkiem.dla nich praca jest ważna ale stosunki międzyludzkie może ważniejsze.

Piotr Gryc

Dziękuje pani Agnieszko ale proszę nie wdawać się w głupią polemikę z osobami które nie rozumieją ze koordynatorzy wykonują polecenia odgórne. Gdyby była to moja firma , to złożył bym zażalenie do prokuratury o oczernianie firmy. Moim Zdaniem firma powinna wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które są zatrudnione i zwolnił dyscyplinarnie za złamanie klauzuli o zachowaniu tajemnicy służbowej. Wszyscy pracujący lub zwolnieni z firmy podpisali taką klauzule, jest zawarta w umowie. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś żale do mej osoby niech mi to powie prosto w twarz w biurze na długiej zapraszam drzwi są otwarte. Jest ktoś chętny z tych bardzo skrzywdzonych? A i w jaki to niby sposób wykorzystuje pracowników? A co do moich chorób prosze nie wnikać . Ponad to ja na tym forum nie podszywam sie pod nikogo, i wasze głupie i obraźliwe komentarze mam głęboko w nosie. I jeżeli ktoś jeszcze pracuje z piszących głupoty i brednie na mój i firmy temat niech zacznie pracować a nie tylko udawać że pracuje.

Agnieszka Grądalska

Czytając powyższe komentarze stwierdzam że pismarki mają też litere P. Narzekacie, stękacie, ale w firmie siedzicie. A jakie macie państwo wykrztałcenie pracując na stanowisku ochrony??? Dlaczego pan Piotr G ma mieć wykrztałcenie wyższe i licencje skoro w naszym zakładzie pracy jest 80% pracowników z ledwo ukończoną podstawówką, nie potrafiących poprawnie i bez błędów napiać notatkę służbową. Kogo tak bardzo koordynator wykorzystał? Wszelkie zmiany i polecenia p. Piotr dostaje odgórnie. Jak jesteście tacy odważni pisać na fb to proszę jechać do Łodzi i wylać gorzkie żale. Ja mogę zasponsorować bilet. A czy ktoś trzyma was tu na siłę???? Nie podoba się zabieraj swoje zabawki i idż do innej piaskownicy. Przecież nikt z Was z tą firmą nie podpisał umowy dożywotniej. A tak szczerze to ta praca jest tak bardzo uciążliwa???? Nosicie węgiel??? 10 godzin przy łopacie??? Siedzi się na (usunięte przez administratora) i pierdzi w stołek. Kto bardziej inteligentny i zaradny załatwi sobie dodatkową pracę. Najlepiej usiąść przy komputerze i pisać brednie nie pokrywające suę z faktami. Miejcie ludzie chociaż trochę godności i honoru. Tacy jesteście hop do przodu że nie macie odwagi napisac swoje nazwisko. Tylko uważajcie żeby wam tyłu nie zabrakło!!!!D218

Czytający
@Agnieszka Grądalska

Hahaha. Pani Agnieszka,też z lekka niewykształcona,skoro wykształcenie przez ,,rz"

miro

czytam że p.piotr g wykorzystje ludzi!chciałbym aby mi ktoś w kilku słowach napisał na czym to polega ?może zarząd tego nie wie,może robi to na własną rękę aby komuś dowalić

Zawiedziona

Pan piotr g to tylko umie wykorzystywać pracownikuw

@Zawiedziona

całe forum no może część skupia się wokół piotra g czy on w tej firmie jest jakimś bogiem,władcom i ilu ma tych podwładnych którzy za nim poszli by w ogień

JAN
@miro

sam (usunięte przez administratora)plus jedna moze dwie osoby(panie?)tyle tylko,że piszą pod różnymi pseudonimami JAN

@miro

skoro większość pracowników ma żółte papiery to nie ma się co dziwić tańczą tak jak im się zagra,można z nimi robić co się chce.jak się ktoś postawi to za burtę a jak ma podpisane wypowiedzenie umowy o pracę to sprawa prosta.

miro

no nie wszyscy tylko ci co mają schorzenia specjalne lub stopień znaczny a pozostali robią za 1 zł, a takie pytanie koledzy czy każdy z was podpisywał druk in blanco o rozwiązaniu umowy o pracę ??????????? sprawa śmierdzi IP się kłania ''po okresie próbnym co ma być lepiej ,,nie ma takich opcji < po podpisaniu wypowiedzenia > ,,cały czas masz karabin wycelowany w tył głowy ''

JAN

serdeczne gratulacje dla p.Piotra G.z okazji mianowania go,,koordynatorem całej Warszawy" [patrz dyskusje z kwietnia br.]

@JAN

to niezwykłe wyróżnienie dla p piotra jesteś dobry mieć całą warszawę pod sobą!!! i jle to w sumie osób jeśli można wiedzieć ??? widzę że przełożeni doceniają!!!

@koczkodan
@JAN

z tym się nie zgadzam,większość firm szanuje swoich niepełnosprawnych pracowników mających umowy o pracę a na umowy zlecenia zatrudnia głównie różnego rodzaju emerytów lub na zasiłkach przedemerytalnych na których nie ma dofinansowania z pfron taka standartowa stawka to 4 do max 5 zeta

JOLA
@JAN

poprawka teraz nazywa sie sam generalnym kordynatorem zenada

jakon52

Umowa którą podpisujesz ,opiewa na najniższą krajową , czyli 1680 zł brutto.Jeszcze raz dla niedowiarków. 168 godz = 7 zł netto za 1 godz. 72 godz = 73 gr. netto za 1 godz. Ale tyko typu praktyki nie są odosobnione. Odkąd zmniejszono dopłaty z PFRON-u , wiele firm tak postępuje.

jakon52

@marek, gdyby tak nie było tobym nie pisał.Z firmą podpisujesz umowę na cały etat. W ramach tej umowy masz do przepracowania 168 godz., czyli 7 dyżurów.Następne 3 dyżury czyli 72 godz przepracowujesz po 1 zł za 1 godz.Ludzie godzą się na to bo co mają zrobić.Nie jestem politykiem tylko zwykłym ,szarym człowiekiem, więc kłamać nie muszę.

jakon52

Miro co może obchodzić zleceniodawcę że ja nie mam czym się podetrzeć czy pić mi się chce.On (zleceniodawca) ma swoich pracowników i ma zapewnić im sprawy wynikające z kodeksu pracy.Trochę logiki!

miro

wszystkie te rzeczy jak szafki ,papier,krzesła,biurka itp zapewnia zleceniodawca z wodą to jest różnie i o te rzeczy to powinien się postarać u zleceniodawcy koordynator lub ktoś z pracowników współpracujący ze zleceniodawcą zazwyczaj to jest tak, że zleceniodawca traktuje nas jak swoich ludzi i dba o nas bo ma z tego zyski zdarzPa się tak że zleceniodawca dba lepiej o nas niż zleceniodawca.........

jakon52

Przepracowałem w z-dach pracy chronionej 5 lat.Pomimo wcale niemałych dotacji z PFRON-u. nigdy nie dostałem ani jednej złotówki z tych pieniędzy.Szafki na ubrania ,krzesła czy biurka nie mówiąc o takim rarytasie jak lodówka,czy papier toaletowy czy chociaż by środki czystości , pracownicy sami muszą sobie to zorganizować (wystarać się) Na co idą te pieniądze?(z PFRON-u). I jakby tego było jeszcze za mało , każe mi się pracować po 1 zł za godz.Znajdzie się na pewno nie jeden mądry który powie "nikt ci nie każe, nie podoba się to wynocha" Odpowiadam:Nie traktujcie mnie jak niewolnika ,nie oczkuje szczególnych przywilejów , traktujcie mnie jak CZŁOWIEKA.Żebym nie usłyszał w odpowiedzi na mą prośbę o dostarczenie wody mineralnej ,"odkręć se kran jak ci się pić chce". W swojej niepohamowanej pazerności niektórzy ludzie odpowiedzialni za firmę , postępują tak jakby jutro miało nie nastąpić. Jutro , zgodnie z naturalnym porządkiem świata na pewno nastąpi i co wtedy?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security