Opinie o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vision Express SP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Express SP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Express SP Sp. z o.o. w Warszawa

Jagoda

Czy zarząd oprócz podnoszenia cen szkieł zaczął już wdrażać plan podniesienia pensji pracowników ? Ceny lecą w górę a nasze pensje stoją w miejscu.

@Jagoda

Zarząd tnie koszty i nie myśli o podwyżkach swoje muszą zarobić.

@Jagoda

Dobre pytanie. Te zachwyty w newsletterze nie przekładają się na nasze pensje.

Stanley

Hej pytanie mam dotyczące zaświadczenia o niekaralności. Czy jak pojde do pracy w vission express musze takie okazać?

koleś
@Stanley

Nie musisz tu niedługo prezes sam takiego zaświadczenia nie będzie miał

@Stanley

Nie

kolesiówa
@Ona

Ja podpisywałam.Kiedyś to ludzi z pracy za to zwalniali, jak napisali nieprawdę.

Antoni
@kolesiówa

A na jakich stanowiskach w firmie trzeba je przedkładać?

Nie polecam zamówiłam soczewki z oznaczeniem że wysyłka będzie do 24h był środek tygodnia. Po tygodniu od złożenia zamówienia wystosowałam maila z zapytaniem co dzieje się z zamówieniem bo dalej nie jest nawet wysłane. Dostałam maila z odpowiedzią że jak się czegoś dowiedzą to dadzą mi znać, tak się oczywiście nie stało i wystosowałam kolejnego maila po paru dniach spotykając się z przekopiowaną wiadomością o tej samej treści co wcześniej. Dwa dni później dostałam zapytanie czy chce anulować zamówienie czy poczekać, stwierdziłam że zaczekam po czym dostałam kolejną wiadomości że jak się czegoś dowiedzą to dadzą mi znać. Minęły dwa tygodnie a ja nie mam ani odpowiedzi ani zamówienia.

Diana

Podwyżka cen soczewek, zawyżone cele, zawyżony budżet nie do zrobienia, brak premii, za co mamy żyć???? Jesteście egoistami w czystej postaci, czas się żegnać z tym gownem, pseudo firma a tak naprawdę to tylko wielkie gówno. Nara

Hehe

Jesli w 2022 roku ktoś się zastanawia nad pracą tutaj, to odradzam. Firma jak titanic z miesiąca na miesiąc coraz szybciej tonie w swoich odchodach. Podwyżki produktów o dziesiąt procent byleby chronić zyski przed inflacja, a pracownik złamanego grosza więcej nie dostał. Przepraszam, skoro firma musi chronić swoje zyski, to wypadałoby pracownika tez odciążyć od inflacji trochę, co? Za co mamy opłacać rosnace raty kredytów? Za co mamy zalać coraz droższa benzynę? Za co mamy robić zakupy? Najważniejsze żeby zabezpieczyć zyski firmy, bo co to by było jakby zyski spadły choć pół % w stosunku do ubiegłego roku, hoho.. korpo szajs, a nie firma.

@Hehe

Prawda. Kolejna podwyżka, budżety rekordowe, cele nieosiągalne, oprawy archaiczne, zapychanie dziur Montaną, która w wersji przeciwsłonecznej jest dla nas wstydem. Pensje takie, że na menadżerskim stanowisku obciachem jest się przyznać ile wpada na konto... Doradcy zasuwają jak mrówki, optometria dwoi się i troi... wszyscy walczymy do końca a g.... z tego mamy...

Dorota
@Ona

A twoje tylko zaciągają jak mogła byc bez ko rw :D

@Dorota

Przetłumacz ;)

Stanowczo odradzam zakupów na Vision Express. Okulary zamówione stanowczo różniły się od takiego samego modelu w sklepie. Nie dość, że przyszły porysowane to jeszcze trzeszczały i były krzywe. Złożona reklamacja, nie wysłali nowych. Bardzo duży problem z odzyskaniem pieniędzy.

Małgorzata

I co salon na to, jak im to powiedziałeś? I jaki problem niby?

Pracuje od niecałych 3 lat, DR to tylko cele, tabelki i nic więcej… na wyplate nie narzekałam dopóki firma nie zaczęła odcinać pieniędzy za wyrobione cele… za dobrze szło jak były duże pieniądze i wypłaty naprawdę były extra, ale widać ze już za dużo wypłacili i zmniejszają stawkę a zwiększają cele… to jest śmieszne… ale jak się ma dobry zespół w pracy to idzie to naprawdę przebrnąć byle do urlopu :D dla mnie bezsensu jest tajemniczy klient w większych salonach gdzie jest często zapierdziel to jeszcze trzeba mieć na oku ze może być tajny.. po co te ankiety które klienci wypełniają w takim razie… przecież na tym powinni się bardziej bazować co się na szczęście proporcjonalnie zmieniło. Ogólnie polecam

Renata

I ile tych pieniędzy z pensji firma ucieła? Ogólnie to chyba nie jest tak źle i warto aplikowac skoro pracujesz juz tam 3 lata? :D

@Renata

Wszystko zależy od celi, jak są w miarę to wypłata jest super. No i od salonu ja pracuje w dużym salonie gdzie są wysokie obroty wiec i wypłaty więcej ale tez i pracy. Ja ogólnie polecam ;)

Małgorzata

Cele znaczy normy do wyrobienia? Duże są? Bo nie w każdej firmie są realne chyba to już zależy daj znać jak jest tutaj czy ciężko

Paczałka

Jak to jest z etatem.Na rozmowie 3/4 etatu po kilku dniach info ze soboty po 10-12h z racji dopelnienia...jaka pensja wtedy wychodzi +-

@Paczałka

Ale to już pracując tam dostałaś takie informacje czy jeszcze przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy?

Tego
@Paczałka

Co za bzdura, dostaniesz tak zwane dopełnienia potem sobie odbierzesz. Będa Cię zwodzić ale pieniędzy nie zobaczysz. Nie myśl że możesz liczyć na solidne podliczenie godzin.

@Tego

Jeśli dopełnienia są zaplanowane, wpisane w plan pracy masz za nie zapłacone.

Tego

Pod warunkiem że nie każą ci odebrać i będą znieniać grafik 10 razy, żeby tylko wyjść na swoje.

@Paczałka

Pensja taka sama bo odbierzesz taki dzień np w poniedziałek …. Dramat

Faktycznie dramat bo myślałem że przez to można sobie dorobić a tu takie rozczarowanie. Nie ma żadnych dodatków żeby wyciągnąć więcej kasy?

@Andrzej

No niestety, ja zrobiłam kilka dopełnień ale na wypłacie tego nie widziałam. Jeden pracownik przez kilka miesięcy robił dopełnienia i tego na wypłacie nie widział, dopiero jak zrobił aferę to mu nadpłacili …. Śmiech na sali. Jak najszybciej uciekaj z tej firmy, ja właśnie jestem na etapie szukania nowej pracy. P.s. Na początku roku dali ,,nowy super system bonusowania” - za zrobienie celu miało być 10zl BRUTTO za sv potem zmienili do 8 zł aktualnie jest 6zl brutto, gdzie wszystko idzie do góry, oni nam już zmniejszyli o 40% bonusu … śmiech na sali

A.K

Wiecie, ogrom swojego życia poświęciłam firmie. Nie było łatwo zdobyć się na odwagę i odejść. Kiedyś trzeba było powiedzieć dość.... to praca jest dla człowieka nie odwrotnie. Tym którzy chcieli by porozmawiać zapraszam do kontaktu.

Totalnie się zgadzam..zrobiłam podobnie

Jaki staż pracy masz za sobą?

Daro
@A.K

Chciałbym porozmawiać na temat pracy w ve, ponieważ chciałem się tam zatrudnić. Ale sprawa jest głębsza i dlatego chciałem porozmawiać. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

@Daro

Przykro mi w temacie zatrudnienia się w VE nie będę z Tobą rozmawiać. Pozdrawiam

Daro

Dlaczego? Jest to jakiś problem zamienić kilka zdań?

Jasmina
@Daro

Ja mogę odpowiedzieć na kilka pytań.

Uwaga
@Daro

Tylko uważaj na czyje pytania odpowiadasz bo może szukasz wypowiedzenia ha ha

@A.K

Czesc. Możesz powiedzieć mi coś więcej o tej pracy? Co jest tam takiego strasznego? Cele wygórowane czy o co chodzi? Zastanawiam się nad pracą tam. Będę wdzięczna za informacje :)

maryśka

Nie wiem czy wiecie że VE dostała nagrodę Najlepszego Pracodawcy od Forebs - jesteśmy liderem tylko może pracownicy rozwiną w czym liderem ....kometarz ode mnie - ciekawe ile za to zapłacili? czy znowu z naszej kasy? Może powiedziałby nam finansowy gdyby nie to że odchodzi ... woj

Struś
@maryśka

Pracodawca roku, chyba wyzyskiwacz roku!

Izabela
@Struś

Czemu wyzyskiwacz roku? Jak wygląda wyzysk w tej firmie?

Nikiel

Na jaka postawę można liczyć? Jak jest z premiami ?

BartoszK
@Nikiel

Marną, ale troche wyższą niż przeciętnie w sprzedaży ;) Z premiami to zależy do jakiego salonu trafisz. W lepszych coś tam można dorobić, a jak trafisz do gorszego salonu to czasem i cały rok nie zobaczysz bonusu. System premiowania jest tutaj fatalny i nie motywuje w ogóle, nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Szkoda psychy ;)

Lekoman
@BartoszK

Chyba o psyche chodzi najbardziej. Brak szacunku i zero dbania o zasady i morale. Panstwo “u gory” maja exel i nic wiecej w glowie. zero profesjonalizmu i myslenia, decyzje podejmowane bezmyslnie, kilka razy poprawiane procedury, samowykluczajace sie zasady, klamstww i naciagane do sytuacji teorie. Siostra Ratched ( przyp. “lot nad kukulczym gniazdem”) byla przy lepszych zmyslach i bardziej subtelna niż zarzad tej firmy.

Ila
@BartoszK

Marna podstawa to chyba gdzieś w małych miejscowościach

Iks
@BartoszK

W Warszawie są ogłoszenia z podstawą 3990 brutto.

Doradca

Kierowników jak i dyrektorów salonów powinni sprawdzać stan psychiczny przy awansach. Mój kierownik nie potrafił radzić sobie z emocjami, krzyczał, a gdy miałam problem słyszałam (usunięte przez administratora) Po 2 miesiącach nie umiesz kredytu dać?” Gdzie się okazało, że występuje problem z moim kontem. Pani kierownik nie zna podstawowej ortografii, nie raz klient otrzymywał fakturę z imieniem „Juzefa”, a o przestrzeganiu przepisów co do grafików nie wspomnę. Ciągle telefony z pytaniami o jakieś błachostki to chleb powszedni, nawet do toalety nie dało się spokojnie w domu iść, bo raz na godzinę praktycznie telefon… Brak szkoleń, podczas półrocznej pracy byłam na jednym szkoleniu, resztę nadrabiałam w domu. Ze względu na lokalizację salonu, pracowały tam 3 osoby (łącznie ze mną), ciągle w salonie byłam sama (już po 2tygodniach), 3cia osoba, która była na pół etatu- ciągle z niego rezygnowała ze względu na brak grafików, bo dostawaliśmy na początku miesiąca, brak przeszkolenia, a już po tygodniu pracy była zmuszona, aby stanąć samemu. Ogólnie firma jako firma jest okej, benefity pieniężne jak i na Mikołajki, lecz kadra zarządzająca salonem to jedno wielkie nieporozumienie. Ktoś może zainteresowałby się ciągłymi zwolnieniami z jednego miejsca? Każdy ma to gdzieś jak czują się pracownicy, czy wszystko okej, ważne, aby było komu „zarządzać” salonem.

Olka
@Doradca

Napisz w tej sprawie do Magdaleny K , może to coś da. Niestety ale dużo takich dyrektorów i kierowników od wytykania błędów a sami nie wiedza co to addycja i problem maja z przeliczeniem... Przydałby się kamery w każdym biurze może władza przejrzy na oczy i skończy się spanie dyrektorów w biurach i udawanie że papiery mają do zrobienia a najlepiej zlikwidować te stanowiska i właśnie tam poszukać oszczędności w firmie

SO

Z okazji święta pracy, życzę dd i dr , aby w końcu przyniesli jakiś dochód firmie. W domysle, weście się do pracy. Nie tabelki, excel, tajne wizyty, fte, czy milicjanci od spraw wewnętrznych. Po prostu zacznijcie obsługiwać klientów i nie zapomnijcie zapytać o hobby. Bo wprawdzie brakuje ludzi do pracy w wielu salonach i pracownicy padaja na twarz, może okazać się, że wasza praca jednak się do czegoś przyda. Konkretnie, robić okulary, przyjmować reklamacje, sprzedawać okulary, rozwiązywać problemy. Oczywiście za stawkę nas obowiązująca. I może spowodujcie normalność w dostawach, bo to zaczyna być dla nas upokarzające. Okulary za 5 stów i woreczek, bo magazyn ma nowy system i srebrne etui jest nieosiągalne. Mina klienta warta uwiecznienia w tablecie. No i przestańcie zatrudniać na stanowiska kierownicze( szczególnie w tych kioskach optycznych) niepełnosprawne umysłowo dietetyczki. .Niech się święci 1 maja.

Hanka
@SO

Przepraszam bardzo, ale co dd i dr maja do tego ? Może jeszcze DD tak ale R? Oni wykonują polecenia tych inteligentnych z ulicy Domaniewskiej, ich by się przydało zaprosić szczególnie dział marketingu i zatowarowiania a jeszcze by się przydało te panny od planogramu, Gdzie albo nie masz marki na panel bo się sprzedało albo przez 4 lata przychodzi jedno i to samo trochę kicha na szerokie twarze z damskich i męskich nie ma co wybrać wybierasz z ps ale przecież jeszcze musi być napisane : RX tak a wiec masz może ze 5 modeli markowych opraw tego RX hahaha trafisz albo i nie ? Zapraszamy do salonów i wytłumaczenie klientom dlaczego nie dostanie futerału albo ściereczki : z logo firmy bo najwidoczniej nas na to nie stać I jeszcze jedno dlaczego nie mamy torebek papierowych? To w produkcji kosztuje 0.30 gr za jedna ale oczywiście oszczędności są na każdym kroku. To do jasnej .... nie róbcie z nas idiotów ze mamy wydawać jakieś gratisy pod koniec miesiąca bo nie mamy z czego. A później NPS 0 bo klient nie dostał (usunięte przez administratora) chusteczek.... a No nie dostał dlatego bo nie ma. Z gorącymi pozdrowieniami, Dla Wspaniałych z Domaniewskiej

Pytanie z sali :)

Dziwnie pod koniec miesiąca ograniczono ilość dostarczanych szkieł !!!!! Warszawa sabotuje budżety ? Jak to wyglądało u Was? Mowa o sklepach które mogły lub wyrobiły cele, Dlaczego nie może być normalnie ? co za k...a tam tak mąci !!!!!!

Wkurzona

Jak długo jeszcze firma będzie tak drwiła z pracowników? Teraz darmowe okulary dla obywateli Ukrainy. Rozumiem inicjatywę, która jest potrzebna. Nie rozumiem jednak tego dlaczego nie będzie się płacić pracownikom za sprzedaż kompletnej pary dla osoby z Ukrainy. Czy im nie trzeba doradzić oprawki oraz wykonać pomiarów rozstawu źrenic i wysokości montażu? Rozumiem, że z punktu widzenia firmy, każdemu obywatelowi z zagranicy mamy wpisywać standardowy rozstaw źrenic 32mm? Nieważne, że może ma 29 mm na oko prawe, a 30,5mm na lewe. Wysokość też mam sobie wymyślić? Niech klienta boli oko od przesuniętego rozstawu źrenic, bo przecież dla VE liczy się tylko kasa. Dla firmy nie liczy się także to, że nie znamy języka, którym posługują się osoby z zagranicy. Niejednokrotnie poświęcamy im więcej czasu niż klientowi, który zostawi u nas 500 zł czy 1500 zł... Dodatkowo wszystkie nasze wskaźniki lecą na łeb i na szyję przez to, że klienci którzy dostają okulary "za darmo" nie kupią progresa, offica czy też ergo. O optiskanie można w ogóle zapomnieć. Nie wspominając o okularach przeciwsłonecznych z korekcją na które firma ma też teraz ciśnienie. Może Vision Express w końcu doceni swoich pracowników za ich ciężka pracę? Zarabiamy śmieszne pieniądze w czasach kiedy Pani w supermarkecie(nie ubliżając Pani, która w sklepie pracuje) bez specjalistycznej wiedzy na temat okularów (którą my musimy posiadać) zarabia więcej niż my. Dodatkowo często spotykamy się twarzą w twarz z klientami roszczeniowymi, pretensjonalnymi oraz chamskimi. Niestety nikt tego nie docenia. Śmiech na sali...jeśli ktoś zapyta mnie czy polecam pracę w vision express? Odpowiem zdecydowanie: NIE!!!

Także wkurzona
@Wkurzona

Zapamietaj. Nigdy, ale to nigdy nie będziesz doceniona jako pracownik. Liczy się tylko i wyłącznie zysk. Czynnik ludzki jest nieważny. Jak nie Ty , to ktoś, kto wpadnie tu do pracy na 3 mesiące. Jeżeli firma na na nas baty w postaci TK, GAP, SMSy do Klientów, a teraz będą chodzić po domach i pytać o naszą pracę, to znaczy że na to są fundusze, a na etaty nie.Na pensje tym bardziej. Podobno kiedyś sprzedawano okulary w firmie bez procedur i firma się rozwjała intensywnie. Wystarczyła kultura osobista i wiedza? Te wszystkie działania mają tylko i wyłącznie potrzebę istnienia cudownych, nikomu nie potrzebnych stanowisk typu DD czy DR. Bez nich robilibyśmy te same obroty. I oni to wiedzą. Optyków nie ma, pomiary tabletem ( wiarygodny jak politycy) jak i cały ten system to fikcja taka sama jak konwersja i kombinacje przy licznikach.Są po nic, poza uzasadnieniem istnienia całejj masy administratorów dystryktów czy regionalnych. Pandemia pokazała, że jak ich w salonach nie było, obroty nie zmalały. Oczywiście zaraz pojawi się wpis jakiegoś dyrektora z centrali, że jak Ci się nie podoba, to zmień pracę. No to ludzie zmieniają. Firma będzie długo drwiła z pracowników, bo jeszcze trafiają się tacy, którzy tu na chwilę wpadną. W większości salonów brakuje ludzi do pracy, ale mają swoje policzone, że jeden człowiek więcej, to firma upadnie. Smutna firma, bez uśmięchniętych pracowników. Nigdy nie dowiem się, dlaczego nie zapłacona jest moja praca jak siedzę z TK i na koniec dowiaduję się, że po premii, bo nie wspomniałam o hobby. Jakieś szablony pytań, co to jest? Dno.

Olek
@Wkurzona

W pełni zgadzam się z tą opinią. Jakim cudem możemy osiągać wyniki z optiscan skoro trwa wbw i klienci są nastawieni na podstawowe badanie. O obywatelach Ukrainy niw wspomnę, bo to już całkowicie zabiera pole do popisu. Żałosne…

Wkurzony
@Wkurzona

Za single vision z Ukrainy też mamy zapłacone.

Ktoś
@Wkurzony

Niestety nie jest zapłacone

Wkurzona
@Wkurzony

Za marzec tak ale w kwietniu już nie. Nawet to pisze w "celach na kwiecień" IKp bez Ukrainy....

Aoa
@Wkurzona

Zgadzam się. Ale oczywiście góra udaje że problemu nie ma.

mycie okularow.

Kupilem w Vission bo niby mycie w myjce za free ... a tu bida.

DK

Międzynarodowa korporacja zwiększa płace pracownika na pierwszym froncie ich dochodów w dobie totalnej infacji, drożyzny itp o 10 zł brutto! Raz w miesiącu będzie można sobie kupić prawdziwy chleb z piekarni dzięki tej łaskawości. Zero szacunku dla pracownika, wstyd mówić gdzie się pracuje.

Maria
@DK

Serio takie podwyżki? Normalnie kokosy... a ja chciałam się zatrudniać :D

Iga
@DK

Lepiej iść do zwykłego okulisty, który jest medykiem niż do jakiejś firmy która tylko nazywa sie medyczną .

@DK

Moja pensja po zmianach spadła, podniesienie stawki podstawowej to nie podwyżka. Podwyżka jest wtedy kiedy rośnie pensja. Nie wiem czego tu nie rozumiesz. Nie było żadnej podwyżki. Jeśli firma mówi że daje podwyżkę to "mówi".

Klient

Czy Grand Vision wycofał się z Rosji? To dobrze, że macie Państwo darmowe okulary dla uchodzców, ale czy dalej zarabiacie w państwie zbrodniczym. Jakiś oficjalny komunikat?

Klient 2
@Klient

Nie wycofał się, dalej www.lensmaster.ru sprzedaje swoje produkty. Wystarczy wejść na stronę.

Jarek
@Klient 2

Inne firmy wyszły z Rosji. Rosyjski Vision Express (Lensmaster.ru) robi tam teraz najlepsze biznesy na wojnie.

Klientka

To nie jest firma medyczan, tym bardziej, że jest zaledwie optyczną. Bo optyków prawie nie ma. Kupowałam okulary w jednym z salonów na Śląsku i zapytałam panią obsługującą trzech klientów na raz i doskakującą do maszyny i skręcającą okulary czy to jest normalne że tak pracuje. Bo nie ma optyka, który by zajmował się tylko robieniem okularów i brakuje ludzi do obsługi, padła odpowiedz.. Przyznała się w rozmowie, że jest po kosmetologii i optyków w firmie prawie nie ma. I tak w całej Polsce. Czy największa sieć optyczna w kraju to takie nie wiadomo co? Optyk ma robić okulary, sprzedawca pracować z klientem a okulista badać. Jak wszyscy robią wszystko, to nie dziwne, że okulary rozsypały mi się po tygodniu użytkowania. Napisałam na tym forum, bo sama pracuję w HR i czegoś podobnego nie widziałam. Taki Bangladesz w stylu pracy. Przecież dyrekcjo zajedziecie tych ludzi. Ich jest za mało. No i podobno macie tajnego klienta. Czy to prawda? Ostatni raz byłam klientką Waszej firmy, która tak traktuje pracowników. Pewnie jacyś dyrektorzy są bardzo z siebie i z tabelek zadowoleni.

Szajs
@Klientka

Szanowna Pani - pani nie była u optyka a w sieciówce handlującej okularami. To w sumie dobre jak sprzedadzą chłam dają Pani nowe bez problemu. Trochę inaczej sparwa się przedstawia jak źle zrobią soczewki albo źle je oprawią. Troszę Pani będzie widziała no może Pani uszkodzi troszkę wzrok ale w prezencie dostanie Pani nowe okulary taka rekompensata czy znowu podobnej jakości pewnie tak - bo to sieciówka śmieciówka - nie winić nas pracowników tak się robi kasę. A po okulary korekcyjne zapraszam do małych optyków tam znajdzie Pani troskę, jakość i dbałość o Pani wzrok.

UB
@Klientka

Ma Pani rację. Kiedyś, kilka lat temu w każdym salonie gdzie jest warsztat optyczny pracowali optycy. Skupiali się na wyrabianiu okularów, oczywiście pracowali z klientami, pomagali merytorycznie. Teraz okulary robią wszyscy no i mamy efekt spraw sądowych i nowej procedury. W każdym salonie w naszym mieście brakuje co najmniej jednej osoby. Ale to nie przez brak chętnych, bo rynek pracy się zmienił, tylko przez chęć zajechania i wyciśnięcia z pracowników wszystkiego na maksa. Stres, bieganina, nadmiar procedur.Jak to się nie zmieni, to konkurencja nas zeżre. Ale to będzie wina oczywiście pracowników, nie zarządu czy wspaniałej Pani DD ze Śląska. Jak jest mało pracowników, to dużych obrotów nie zrobią. Wpakujcie to sobie do swych dyrektorskich głów. No i oferta opraw. Kodano czy Fielmann wyje z zachwytu. Im więcej działów i specjalistów w centrali, tym oferta zawstydza bardziej. Piszę jako 15 letni pracownik. Jeszcze, bo zarobki nadal (usunięte przez administratora) Plany nierealne i o to wam chodzi. I rotacja, rotacja. Jakoś te pomysły nie działają dyrekcjo.

HaHa
@UB

Jaki biedny pracownik :) 15 lat w jednej firmie, która tak go wykorzystuje :) A przecież jest tyle wspaniałych firm optycznych, w których przyjmą Cię z otwartymi rękami :) A jak tak dobrze znasz się na zarządzaniu i ekonomii, to może spróbujesz sił na stanowisku dyrektora regionu, albo założysz własną działalność optyczną :) Dam Ci dobrą radę, jak Ci jest tak źle, to zmień pracę :) Proponuję w IT, podobno dobrze płacą za siedzenie przed komputerem i nic nie robienie, chyba by Ci to pasowało :) A do czasu, gdy pracujesz w prywatnej firmie, która ma swoje cele, to czy chcesz, czy nie, powinieneś wykonywać powierzone Ci obowiązki :) Ciesz się, że to nie firma, w której zwalniają z dnia na dzień takich narzekaczy i mąciwody :) W VE ludzie pracują całe swoje życie zawodowe (15, a nawet 25 lat) i nie wiedzą jak na prawdę wygląda praca :) Przerzuć kilka ton towaru o 2 w nocy, zamiast cały dzień wykładać okulary z jednego kartonika, pracuj na kasie, z której nie możesz zejść bez pozwolenia, zamiast gapić się w telefon czekając na klienta, spędzaj swoje przepisowe 15 minutowe przerwy na stojąco, w małym pomieszczeniu, zamiast wychodzić na przerwy w dowolnym czasie do sklepików, kawiarenek i restauracyjek :)

UB
@HaHa

Teraz wiem , jak pracujesz. Twoja projekcja o kawusiach i telefonie to widać jednak twój styl. Obiad jem niemalże na stojąco, w kilka minut, bo jest nas mało. Bez kawusiek itd. W normalnym zarządzaniu ( nie w wersji nadwiślańskiej) osoby z dużym starzem w firmie są szczególnie wyczekiwani. Bo nie ma potrzeby szkolenia bez przerwy nowych pracowników, relacje z klientami, doświadczenie itd. Wielu na samej górze pracuje w firmie od ponad 20 lat. I co z tego. Rozumiem, że częsta zmiana pracy w branży optycznej ( usługi gdybyś nie wiedzaił) jest porządana? No to gratuluję wiedzy. No i ta moja decyzja o nie przerzucacaniu 2 ton towaru po nacach, przepraszam za swoje ambicje. A merytorycznie, to jak mamy realizować cele, jak nie ma kim. Pisane to było z troską o VE , ale nie zawsze ktoś z komentujących to zrozumie. Z jednym się zgodzę, zmieniam właśnie pracę. Pani lub Panie Dyrektorze.

@HaHa

Czytam Wasze wypowiedzi, i się zastanawiam kto komu pojedzie bardziej. Trochę to żenujące, jeżeli to pisze Dyrektor !!!

Zapytanie

Czy VE raz zaskoczy i otrzymam PITa przed moim mężem ? A może nadszedł czas i należy zreformować dział księgowości ? Stawiam pytanie :-) kiedy otrzymamy dokumenty ? nie pytam do kiedy macie na to czas, żeby sprawa była jasna. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Express SP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Express SP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Express SP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 264, z czego 15 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vision Express SP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vision Express SP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vision Express SP Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 491 ocen.

Vision Express SP Sp. z o.o.