Solartech Invest

Opinie o Solartech Invest

Nora

Czyli po firmie?

Agnieszka

Firma jest w upadłości likwidacyjnej.

rob

przecież ta firma od prawie 2 lat nie istnieje

konradizbyszek

UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW !!! Przestrzegamy wszystkich przyszłych kontrahentów przed wszelkimi kontaktami z owymi pseudoprzedsiębiorcami Z.Z i K.K. Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez tych ludźmi. Nigdy nie płacą faktur i zalegają miliony dla dłużników. Krajowy Rejestr Długów aż pęka w szwach od ilości ich dłużników. P.S Admnistracjo GOWORK, nie ulegajcie ich prośbom o usuwanie wszelkich komentarzy na ich temat. To Głos społeczeństwa o eliminację tych oprychów z życia Polaków!!!

Chłopak z ELZAGU

Firma nie istnieje , zarządza nią syndyk.

Kombo

Poczytaj sobie kolego jakiś KRS lepiej

xew

Kolejna firma założona przez owych oszustów to ELECTRICOM ENGINEERING: http://electricom.pl/ . Tak jak poprzednie jest to typowa firma "pracz". UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW. Sprawa tych ludzi mogłaby być ciekawym materiałem dla Superwizjera, a dalej dla prokuratury.

Chłopak z ELZAGU

irma SOLARTECHINVEST [...........] naciągają klientów i wierzycieli . Solartechnivest zgłosiła 20.02.2015 upadłość numer sygn. 8XGU91/15/s Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Mają ponad 2 mln długów. Zobaczcie długi w KRS-ie w Dziale 4 Numer KRS: 0000415775

aas

na bieżąco Jeśli to co piszesz jest prawdą to uważam, że STI zasłużyła sobie na to, za okropne traktowanie pracowników.

na bieżąco

Skandalem jest sprzedaż wszystkich Spółek Celowych STI SUN należących do Solartech z prawami projektowymi na budowę farm fotowoltaicznnych przez byłych dwóch członków zarządu na rzecz mniejszościowego akcjonariusza, którzy przeszli za namową tegoż mniejszościowego akcjonariusza do konkurencji. Spółki zostały sprzedane za grosze i do tej pory środki nie znalazły się na koncie Spółki.

poinformowany

pracuje tu 20-30 osób i z tego co wiem to wszyscy sa zadowoleni, dziwne że nikt z pracowników tu nic nie wpisuje tylko sami starzy znajomi szefostwa

P.

pracowałam klika miesięcy i polecam, młody zespół, bardzo ładne biuro. atmosfera jest ok, trochę dużo pracy, ale nikt nie narzeka. staż, okres próbny, potem czas określony. wyplata zawsze byla co do dnia.

chlopak z elzagu

a ja dostałem całą kasę. moze jaka praca taka płaca?

Zostaw opinię o Solartech Invest - Modlnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solartech Invest