ARTDESIGN biuro projektowe

Kraków

Opinie o ARTDESIGN biuro projektowe

yt
użytkownik zarejestrowany

hmm z tego co wiem to tyc h ofert juz niestety nie ma, no moze sie pojawia nowe praca informatyka dobra jak ma sie odpowiednie wyksztalcenie na przyklad

xx

Nie polecam....

Dla mało zdolnych i powolnych jest stresująca bo są duże wymagania. Wysoki poziom projektowy to zawsze wyzwanie dla pracowników. Dobre pensje, wygodne biuro, super przygotowane materiały projektowe, praca w określonych w umowie godzinach oraz w całości legalne oprogramowanie to super rzadkość, a w wielu miejscach pracowałam. Wywalić złą opinie anonimowo to prosta sprawa. Niech każdy sprawdzi sam a nie czyta tego steku bzdur. polecam

Zostaw opinię o ARTDESIGN biuro projektowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTDESIGN biuro projektowe