Alseva Innowacje S.A.
4 22 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak długo trwa proces awansu w Alseva Innowacje S.A.?

stefan

Czy podpisywał ktoś z firmą alseva umowę dzierżawy gruntów pod fotowoltaikę , proszę o informację jakie macie doświadczenia ?

Tak2Nie6
Xyz Nowy wpis
@stefan

Ktos jest zadowolony z dzierżawy pod farme f.?

Sylwia Nowy wpis
@stefan

Ja niestety nie, szukam bardziej opinii o pracy w Alseva. Ale rozumiem, że chcesz skorzystać z ich usług. Co myślisz o ich cenach?

sss Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Xyz

Obawiam się że to kolejna firma " wydmuszka " jakich dużo w ostatnim czasie (usunięte przez administratora) i nic się nie dzieje

Marcin

Macie nowe informacje o Alseva Innowacje? Jakich widełek płacowych można się tu spodziewać? Jeżeli ktoś z was pracował w tej firmie dajcie znać.

PV
Nazwa działu: Handlowy

Profesionalna firma.

Tak5Nie3
@PV

... ta odpowiedź nic nie wnosi post edit!!!

PV
@B@T3K

Stawiaja na jakosc a Pan (usunięte przez administratora)ma ogromna wiedze.

TakNie1
@PV

straszny łeb z ciebie jest takie wnioski wysuwam po twoich nic nie wartych wypowiedziach, zamilcz już!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

giro
Nazwa działu: Produkcja

ALSEVA ??? Czy oni mają jakieś swoje inwestycje ? Kapitał zakładowy 100 tys haaa

Audytor
@giro

Jest to firma wykonawcza a wiec buduje farmy a kapital zakladowy to ma najwyzszy spośród konkurencji wiec nie wiem czy to jest smieszne raczej pozytywne.

Tak2Nie
molo
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie - Alseva Innowacje ?????????? Proszę o info !

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ALSEVA INNOWACJE S.A. mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

BASST3R

TakNie

Jak na razie nie ma o firmie Alseva Innowacje S.A. w miejscowości Kraków sprawozdań. Czekamy na nowe opinie.

TakNie1

Zostaw opinię o Alseva Innowacje S.A. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie