Opinie o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Asunto Group Sp.zo.o. to firma produkcyjna i dystrybucyjna z siedzibą w Gdańsku - oferująca szeroką gamę wyrobów piekarniczych, gotowych produktów mrożonych i świeżych takich jak między innymi pizze, zapiekanki w marce Best Bakery, Pizza Corleone oraz owoców morza i ryb pod marką Lilly Planet. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania Konsumentom w Europie produktów, które łączą w sobie tradycję, wysoką jakość i nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Alien

Fikcja i wirtualny byt ... Panie I.T. Wystarczy czytać opinie . Nie pozdrawiam.

Glos ludu
@Alien

Rozumiem ze fikcja i wirtualny byt byl inispiracja do pseudonimu Alien ? Nie mam inicjalow z Twojego wpisu ale nie ma to znaczenia .Dalej nic konkretnego nie napisales a to co jest w glownym watku jest ciekawe.

Alien

Lidia... (?) czy kim tam jesteś ...pisałaś(eś) że pracujesz w firmie... "od niedawna"... więc o co chodzi z tymi pytaniami?

Madzia M
@Alien

Lidka no dawaj o co Ci chodzi ?

Lidia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Asunto Group w Gdańsku? Czy firma normalnie funkcjonuje? Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? @Wiktor, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Aplikowałeś już? @Alien, czy możesz powiedzieć coś więcej osobom, które nie znają sytuacji firmy?

John Rambo

Tu nie ma co pisać.

Przestroga
@John Rambo

firma zadłużona od lat, nikomu za nic nie płaci pracownikom również. Wirtualny byt

Stanley
@John Rambo

Gdzieś zapodział się główny bohater Sir I.T.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Stella

Podpowiedzcie czy warto startować do pracy w firmie?

lekarz

z tego co słyszę z rynku , to rzeczywiście firma miała dość spore problemy ale wychodzi już na prostą i sprzedaje.Mają dobre i ciekawe produkty ale jak na razie nie widać ich znowu w sklepach.

analfabetka grarzynka
@lekarz

firma ta istnieje w głowie psełdo własiććela tyj firmy, a tak to nie istnieje

****

Mogę podzielić się opinią na temat Asunto ponieważ pracuję w tej firmie od niedawna.Czytałam i słyszałam dużo różnych opinii na temat tej firmy przed podjęciem pracy - dobrych i złych - o niezamkniętych zaległych sprawach jednak mogę napisać, że firma ma ogromny potencjał i interesujące produkty.Jest dużo jeszcze do zrobienia i poukładania ale wierzę, że to się uda.

Ferdynand Kiepski
@****

Jest to nie możliwe gdyż firma nie istnieje, panie Tucholski.

Lidia

Atut - czy to ładnie tak głupoty wypisywać ? napisz prawdę czy pracowałeś w tej firmie czy nie ? jeżeli nie to są to pomówienia a to jest już karalne. Odpowiadając na Twoje pytanie zaczynam pracę w tej firmie od września i mam wiedzę na temat tego co się działo przez ostatnie 2 lata i niestety to co piszesz to są wyssane z palca bzdury a tego nie lubię.

Lidia

Atut jeśli mógłbyś napisać kiedy pracowałeś w tej firmie to byłoby wszystko jasne .Z tego co mi wiadomo to Asunto Group Sp.zo.o. od września 2015 roku nie zatrudniała żadnych pracowników. Jeśli masz inną wiedzę na ten temat to podziel się nią w przeciwnym razie to co napisałeś jest nieprawdziwe. "Bo nie płaci pensji bo ma dziesiątki wyroków zasądzonych nakazów zapłaty zaległych wynagrodzeń a nie wypłacił ani grosza. Bo obiecuje wszystko a nie realizuje nic. Bo łamie życie pracownikom i ich rodzinom którzy mu zaufali. Bo wg. niego wszystko to jest normalne." Dziesiątki wyroków również brzmi dość poważnie ale również ciekawe jest skąd posiadasz tą wiedzę ? Podziel się z nami szerzej wiedzą, którą posiadasz - jest intrygująca.

Atut

Lidia czy Lidia 1 a może Ireneusz....

Lidia 1

Atut a kiedy pracowałeś w tej firmie ? złożyłam aplikację chociaż słyszałam o problemach ale dość odległych bo chyba w 2015 roku.

Lidia

@atut - dlaczego? Mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem z pracą dla Asunto Group Sp. z o.o.? Opinie na temat pracodawcy są bardzo potrzebne osobom chcącym być może aplikować na podobne stanowisko, które Ty obejmowałeś.

atut

Pod żadnym pozorem nie podejmować pracy w w/w firmie.

rd

jest tez u nich potrzebny pracownik na stanowiski front- end wizard tylko mnie cieawi to jak zarobki na takim stanowisku wygladaja na ile można liczyc?

takejn

Gdzie można składać do nich aplikację wiecie ? Czy nie lepiej byłoby przyjść do nich i osobiście im wręczyć CV i jak to ewentualnie jest przez nich odbierane, bo widzę, że stanowiska koordynatorskie w potrzebie.

Witold

OJCZE DYREKTORZE WIECEJ SPOKOJU.MNIEJ KRYTYKI .

Witold

Szczesc Boze.Szczery pacierz to najmocniejsza modlitwa.Tej modlitwie zawdzieczam to ze pokusy zle ze zlymi duchami mnie oposcily. To ze trzydziesci lat nie bylem w szpitalu.To ze dziesiatki lat nic mnie nie boli.W dzien i nocy.Dobrze ta modlliwe odmawiac w intencjach ogolnych.Mozna jechac sutobusem tramwajem autobusem i gdziekolwiek odmawiac pacierz.

bravo ja

czy mi się wydaje czy znikają wpisy?

brawo Ty

"brawo ja" = Ja, Irena i ja

bravo ja

no i o to chyba chodzi, Irek teraz jesteś kobietą?

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)
3.4/5 Na podstawie 643 ocen.

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)