Asunto Group Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Asunto Group Sp. z o.o.

****

Mogę podzielić się opinią na temat Asunto ponieważ pracuję w tej firmie od niedawna.Czytałam i słyszałam dużo różnych opinii na temat tej firmy przed podjęciem pracy - dobrych i złych - o niezamkniętych zaległych sprawach jednak mogę napisać, że firma ma ogromny potencjał i interesujące produkty.Jest dużo jeszcze do zrobienia i poukładania ale wierzę, że to się uda.

Lidia

Atut - czy to ładnie tak głupoty wypisywać ? napisz prawdę czy pracowałeś w tej firmie czy nie ? jeżeli nie to są to pomówienia a to jest już karalne. Odpowiadając na Twoje pytanie zaczynam pracę w tej firmie od września i mam wiedzę na temat tego co się działo przez ostatnie 2 lata i niestety to co piszesz to są wyssane z palca bzdury a tego nie lubię.

Lidia

Atut jeśli mógłbyś napisać kiedy pracowałeś w tej firmie to byłoby wszystko jasne .Z tego co mi wiadomo to Asunto Group Sp.zo.o. od września 2015 roku nie zatrudniała żadnych pracowników. Jeśli masz inną wiedzę na ten temat to podziel się nią w przeciwnym razie to co napisałeś jest nieprawdziwe. "Bo nie płaci pensji bo ma dziesiątki wyroków zasądzonych nakazów zapłaty zaległych wynagrodzeń a nie wypłacił ani grosza. Bo obiecuje wszystko a nie realizuje nic. Bo łamie życie pracownikom i ich rodzinom którzy mu zaufali. Bo wg. niego wszystko to jest normalne." Dziesiątki wyroków również brzmi dość poważnie ale również ciekawe jest skąd posiadasz tą wiedzę ? Podziel się z nami szerzej wiedzą, którą posiadasz - jest intrygująca.

Atut

Lidia czy Lidia 1 a może Ireneusz....

Lidia 1

Atut a kiedy pracowałeś w tej firmie ? złożyłam aplikację chociaż słyszałam o problemach ale dość odległych bo chyba w 2015 roku.

Lidia

@atut - dlaczego? Mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem z pracą dla Asunto Group Sp. z o.o.? Opinie na temat pracodawcy są bardzo potrzebne osobom chcącym być może aplikować na podobne stanowisko, które Ty obejmowałeś.

atut

Pod żadnym pozorem nie podejmować pracy w w/w firmie.

rd

jest tez u nich potrzebny pracownik na stanowiski front- end wizard tylko mnie cieawi to jak zarobki na takim stanowisku wygladaja na ile można liczyc?

lekarz

z tego co słyszę z rynku , to rzeczywiście firma miała dość spore problemy ale wychodzi już na prostą i sprzedaje.Mają dobre i ciekawe produkty ale jak na razie nie widać ich znowu w sklepach.

takejn

Gdzie można składać do nich aplikację wiecie ? Czy nie lepiej byłoby przyjść do nich i osobiście im wręczyć CV i jak to ewentualnie jest przez nich odbierane, bo widzę, że stanowiska koordynatorskie w potrzebie.

Witold

OJCZE DYREKTORZE WIECEJ SPOKOJU.MNIEJ KRYTYKI .

Witold

Szczesc Boze.Szczery pacierz to najmocniejsza modlitwa.Tej modlitwie zawdzieczam to ze pokusy zle ze zlymi duchami mnie oposcily. To ze trzydziesci lat nie bylem w szpitalu.To ze dziesiatki lat nic mnie nie boli.W dzien i nocy.Dobrze ta modlliwe odmawiac w intencjach ogolnych.Mozna jechac sutobusem tramwajem autobusem i gdziekolwiek odmawiac pacierz.

bravo ja

czy mi się wydaje czy znikają wpisy?

brawo Ty

"brawo ja" = Ja, Irena i ja

bravo ja

no i o to chyba chodzi, Irek teraz jesteś kobietą?

bravo TY

dowiesz się w swoim czasie

xy

Best Bakery - Facebook https://www.facebook.com/BestBakeryPoland/ Szanowni Państwo,. z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich Klientów, którzy zainteresowani są zakupem Ciasta do Pizzy, że od stycznia 2016 ...

Ireneusz Tucholski

Szanowni Państwo, zachęcam do kontaktu bezpośredniego ze mną w celu ustalenia terminów spłat zaległych zobowiązań z każdym z Państwa.Proszę się nie obawiać nie mam zamiaru unikać realizacji zobowiązań zaciągniętych przez firmy.Ponieważ sytuacja wymaga trochę czasu aby zamknąć wszelkie rozliczenia więc bardzo chętnie z każdym osobno ustalę termin realizacji płatności. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny : ireneusz.tucholski@asuntogroup.eu , + 48 505 761 786 Obrażanie mojej osoby nie spowoduje nagle zmiany sytuacji finansowej spółek. Pozdrawiam wszystkich. Ireneusz Tucholski

michal

@krewet A powiedz mi gdzie kupię te produkty do odpieku i owoce morza? :)

krewet

@michal jak to juz historia. ze niby juz jej nie ma? dziwne bo wlasnie jestem na ich stronie i potwierdzam ze grupa asunta jest dostawcą w Europie Środkowej i Wschodniej PRODUKTÓW DO ODPIEKU7 oraz OWOCÓW MORZA

Pedro

Pogłoski o śmierci Asunto są zdecydowanie przedwczesne :) https://www.facebook.com/AsuntoFood/ Pozdrawiamy wszystkich naszych "wielbicieli" :)

Ciekawski

Gdzie teraz swoją siedzibę ma firma Asunto?

ktos ktos

z tego co mi wiadomo to całkiem dobrze sobie radzi i ma całkiem miłe biura, a "pan właściciel" chyba się nie ukrywa przynajmniej z moich informacji

kas

A ja zastanawiam się po co robić dobrą minę do złej gry. Czy nie lepiej porozumieć się z obecnymi pracownikami, coś lepszego dla jednej i drugiej strony wynegocjować i dalej współpracować? Bo jeżeli cały czas będzie taki bałagan, to raczej furory to nie zrobi i niewiele osób będzie zainteresowanych podjęciem pracy

Marta Kalwasińska

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniej przekazaną informacją podaję nowe numery telefonów po zmianie operatora obsługującego Asunto Group.Zachęcam do kontaktu. tel.: +48 58 341 50 40 tel.: +48 58 341 59 12 fax: +48 58 341 45 48

Ola

@den den masz rację. Niestety rzadko można spotkać się z sytuacją, gdy pracodawca czy ktoś jest jego przedstawicielem, zdobywa się na odwagę i komentuje wpisy ludzi na forach. Jak dla mnie to bardzo pozytywna kwestia i już na starcie dość duży plus dla firmy. Ciekawe jak z resztą warunków w tej firmie.

den den

Jak widać wszystko da się wyjaśnić i mam nadzieję, że do końca zostanie wyjaśnione, ale plus, że nie wymigują się od odpowiedzialności tylko chcą rozwiązać problemy, bo równie dobrze mogliby sobie odpuścić tą całą sprawę. Nie jedna firma tak robi a tutaj jednak pozytywna niespodzianka, ciekaw jestem jak to się zakończy jednak.

thenorthremembers

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie Rekrutacyjne Rewolucji Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Wpisz w wyszukiwarkę "rekrutacyj.na rewolucja", wejdź na pierwszą wyszukaną stronę i do dzieła!:)

regulamin

w umowie o pracę termin wypłaty przypada na 10 następnego miesiąca a wynagrodzenie mam na koncie najpóżniej 5 a standardem jest 3 dzień nowego miesiąca

pytajnik

A jak z wynagrodzeniem? Jest na czas?

regulamin
@pytajnik 25.06.2014 13:24
A jak z wynagrodzeniem? Jest na czas?

nie ma zastrzeń do wypłat - zawsze na czas a często przed czasem , warto starać się o pracę , firma cały czas się rozwija

jakie warunki

Asunto, jak tam warunki w tej pracy? Pytam, bo tez chcem sie zalapac ale musze miec jakies info. dziekuje wszystkim za pomoc.

szoper

szkoda, że na stronie Asunto Food nie można znaleźć żadnych odnośników co do ewentualnych ofert pracy

Leszek Ch

zajebioza ! :)

Arnold Boczek

gdzie mieści się siedziba i ile osób tam pracuj? to chyba w miarę młoda firma.

Marketing AG
@Arnold Boczek 12.10.2013 14:25
gdzie mieści się siedziba i ile osób tam pracuj? to chyba w miarę młoda firma.

Asunto Group spółka jawna Aleja Niepodległości 658.5, 80-865 Sopot, Poland tel.: +48 58 342 47 64, +48 58 760 33 40 fax: +48 58 342 41 81 e-mail: info@asuntogroup.eu ________________________________________________________ NIP: 585 14 44 751, REGON: 220705919, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS 0000362926 www.bestbakery.eu, www.lillyplanet.eu, www.facebook.com/AsuntoFood

jasiek

w tej firmie dopiero tworzy się struktura i za jakiś czas będzie można myśleć o awansach z tego co obserwuję to powoli jest nas więcej co oznacza , że firma jest rozwojowa i powinna mieć uporządkowaną hierarchię

jasiek

na razie trudno jest awansować ponieważ struktura jest płaska ale sądzę , że za jakiś czas tak

Zośka

wynagrodzenia są dobre powyżej średniej w Trójmieście , firma w porządku , dużo dużo pracy. Firma szybko się rozwija i jest z tygodnia na tydzień więcej pracowników ale to dobrze bo jak patrzę co dzieje się w innych miejscach to tu jest stabilnie i ciekawie.

Bliźniacze wpisy? Jakieś dziwne. A tak poważnie to ile się zarabia? Bo nie wiem czy wysłać swoją aplikację do nich

Irek

anonim - 2013-05-09 15:48:34 Możecie napisać coś więcej na temat warunków pracy jakie są w Asunto Food Group Poland S.J.? Jak tam się pracuje? Złożyłem tam swoje CV i dlatego chciałem dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy tam. Ile tam kasy miesięcznie moge wyciagnąć? Jaki tam są godziny pracy? Jaką dają umowę i jak jest z socjalem?Anonim = osoba któa pracuje dla niniejszego prtalu. Bliźniacze wpisy pojawiają się odnośnie kilk firm.

gośka

żydek - 2013-04-09 17:33:48 Nie polecam tej firmy,jest to banda oszustów,nie uczciwi,nie płacą za nic na czas.Traktuja ludzi jak wyrzutki społeczeństwa. nie warto...żydek ??? nie słyszałam aby ktoś narzekał na naszą firmę - teraz już wiem , że poza żydkiem - ale nie może być inaczej:)

Skuter

Bardzo chciałbym pracować dla firmy Asunto Food Group Poland Sopot. Co zrobić żeby się dostać do pracy ?

Gośka

ale zakręcona firma

Andżelika

już pracuję w Asunto i nie zapeszając jest ok.Ale dzięki za ostrzeżenie.

Leniwiec

Le [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapomniałeś , że nie byłeś w porządku wobec firmy i Właścicieli a oczekiwałeś od nich żeby traktowali Cię poważnie. Wniosłeś tak złą atmosferę do firmy , że wszyscy czekali aż zakończysz pracę.Nie wiem z czego Właściciele się nie wywiązali wobec Ciebie ale Ty masz z tym ogólnie problem wszędzie gdzie pracowałeś - wszyscy są żli i każdy jest do niczego.

Andżelika

Czy ktoś może mi przekazać informację jak się pracuje w Asunto ? staram się tam o pracę jako RPH w Krakowie

12PhWawa

Dużo słyszałem o tej firmie - jak można dostać się do pracy w tej firmie ?pracuję z hurtowniami z Warszawy i okolic mam duże doświadczenie!

Gośka

Ja jestem zadowolona !

Zbyszek

Fajna atmosfera , świetni ludzie , czasami nerwowo ale gdzie nie jest czasami ciężko - polecam Asunto jako fajnego Pracodawcę

Zostaw opinię o Asunto Group Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asunto Group Sp. z o.o.