Opinie o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Asunto Group Sp.zo.o. to firma produkcyjna i dystrybucyjna z siedzibą w Gdańsku - oferująca szeroką gamę wyrobów piekarniczych, gotowych produktów mrożonych i świeżych takich jak między innymi pizze, zapiekanki w marce Best Bakery, Pizza Corleone oraz owoców morza i ryb pod marką Lilly Planet. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania Konsumentom w Europie produktów, które łączą w sobie tradycję, wysoką jakość i nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta) w Gdańsk

bravo TY

dowiesz się w swoim czasie

xy

Best Bakery - Facebook https://www.facebook.com/BestBakeryPoland/ Szanowni Państwo,. z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich Klientów, którzy zainteresowani są zakupem Ciasta do Pizzy, że od stycznia 2016 ...

Ireneusz Tucholski

Szanowni Państwo, zachęcam do kontaktu bezpośredniego ze mną w celu ustalenia terminów spłat zaległych zobowiązań z każdym z Państwa.Proszę się nie obawiać nie mam zamiaru unikać realizacji zobowiązań zaciągniętych przez firmy.Ponieważ sytuacja wymaga trochę czasu aby zamknąć wszelkie rozliczenia więc bardzo chętnie z każdym osobno ustalę termin realizacji płatności. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny : ireneusz.tucholski@asuntogroup.eu , + 48 505 761 786 Obrażanie mojej osoby nie spowoduje nagle zmiany sytuacji finansowej spółek. Pozdrawiam wszystkich. Ireneusz Tucholski

michal

@krewet A powiedz mi gdzie kupię te produkty do odpieku i owoce morza? :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
krewet

@michal jak to juz historia. ze niby juz jej nie ma? dziwne bo wlasnie jestem na ich stronie i potwierdzam ze grupa asunta jest dostawcą w Europie Środkowej i Wschodniej PRODUKTÓW DO ODPIEKU7 oraz OWOCÓW MORZA

Pedro

Pogłoski o śmierci Asunto są zdecydowanie przedwczesne :) https://www.facebook.com/AsuntoFood/ Pozdrawiamy wszystkich naszych "wielbicieli" :)

Ciekawski

Gdzie teraz swoją siedzibę ma firma Asunto?

ktos ktos

z tego co mi wiadomo to całkiem dobrze sobie radzi i ma całkiem miłe biura, a "pan właściciel" chyba się nie ukrywa przynajmniej z moich informacji

kas

A ja zastanawiam się po co robić dobrą minę do złej gry. Czy nie lepiej porozumieć się z obecnymi pracownikami, coś lepszego dla jednej i drugiej strony wynegocjować i dalej współpracować? Bo jeżeli cały czas będzie taki bałagan, to raczej furory to nie zrobi i niewiele osób będzie zainteresowanych podjęciem pracy

Marta Kalwasińska

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniej przekazaną informacją podaję nowe numery telefonów po zmianie operatora obsługującego Asunto Group.Zachęcam do kontaktu. tel.: +48 58 341 50 40 tel.: +48 58 341 59 12 fax: +48 58 341 45 48

Ola

@den den masz rację. Niestety rzadko można spotkać się z sytuacją, gdy pracodawca czy ktoś jest jego przedstawicielem, zdobywa się na odwagę i komentuje wpisy ludzi na forach. Jak dla mnie to bardzo pozytywna kwestia i już na starcie dość duży plus dla firmy. Ciekawe jak z resztą warunków w tej firmie.

den den

Jak widać wszystko da się wyjaśnić i mam nadzieję, że do końca zostanie wyjaśnione, ale plus, że nie wymigują się od odpowiedzialności tylko chcą rozwiązać problemy, bo równie dobrze mogliby sobie odpuścić tą całą sprawę. Nie jedna firma tak robi a tutaj jednak pozytywna niespodzianka, ciekaw jestem jak to się zakończy jednak.

thenorthremembers

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie Rekrutacyjne Rewolucji Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Wpisz w wyszukiwarkę "rekrutacyj.na rewolucja", wejdź na pierwszą wyszukaną stronę i do dzieła!:)

regulamin

w umowie o pracę termin wypłaty przypada na 10 następnego miesiąca a wynagrodzenie mam na koncie najpóżniej 5 a standardem jest 3 dzień nowego miesiąca

pytajnik

A jak z wynagrodzeniem? Jest na czas?

regulamin
@pytajnik

nie ma zastrzeń do wypłat - zawsze na czas a często przed czasem , warto starać się o pracę , firma cały czas się rozwija

jakie warunki

Asunto, jak tam warunki w tej pracy? Pytam, bo tez chcem sie zalapac ale musze miec jakies info. dziekuje wszystkim za pomoc.

szoper

szkoda, że na stronie Asunto Food nie można znaleźć żadnych odnośników co do ewentualnych ofert pracy

Leszek Ch

zajebioza ! :)

Arnold Boczek

gdzie mieści się siedziba i ile osób tam pracuj? to chyba w miarę młoda firma.

Marketing AG
@Arnold Boczek

Asunto Group spółka jawna Aleja Niepodległości 658.5, 80-865 Sopot, Poland tel.: +48 58 342 47 64, +48 58 760 33 40 fax: +48 58 342 41 81 e-mail: info@asuntogroup.eu ________________________________________________________ NIP: 585 14 44 751, REGON: 220705919, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS 0000362926 www.bestbakery.eu, www.lillyplanet.eu, www.facebook.com/AsuntoFood

jasiek

w tej firmie dopiero tworzy się struktura i za jakiś czas będzie można myśleć o awansach z tego co obserwuję to powoli jest nas więcej co oznacza , że firma jest rozwojowa i powinna mieć uporządkowaną hierarchię

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)
3.4/5 Na podstawie 643 ocen.

Asunto Group Sp. z o.o.(firma zamknięta)