FMiU OMAG sp. z o.o

Oświęcim

Opinie o FMiU OMAG sp. z o.o

miki
użytkownik zarejestrowany

pracomaniak' skoro mowisz,że brak umowy przeszkadza pracownikom nagle, szkoda ze wczesniej nikomu to nie przeszkadzało i ktos sie godził na te warunki, nie rozumiem.

pracomaniak

sprawa jest prosta trza wykonywać normę wtedy przeca jest kasa a jak brak normy to już może być inaczej, znalem wielu z tej firmy i pisali, ze jest okijj, zawsze możecie iść do agencji pracy i pracować za 5,6 zł za godzinę np w wypakowywaniu alementów z wielkiego pudła do mniejszych pudełek praca pod nazwą kontroli jakości w sam raz dla inżyniera bo teraz po studiach to im się należy taka praca cały czas zgiety w pół garb po 1mcu lub cały czas praca w pozycji przykucniętej i żylaki zakrzepy z miejsca są pewne i pamiętajcie jedno tam nie ma szatni przebieracie się koło miejsca pracy lub w ciuchach roboczych idziecie do domu i do pracy proste proste pieniądze pochodza z pracy a nie z dotacji tak jest w innych firmach hahaha.I powiem jedno lepiej w oświęcimiu nie dostać premii do wypłaty jak gdzie indziej otrzymać całą pensję z premią o łącznej wartości 1324zł hahahaha!Więc wara od oświęcimskiej firmy bo jest ok.

znany IP

odpisz kolega na czym polegało to oszustwo....?

aaaaa

Uwaga na tą firmę oszukują co do pracy i zarobków. Kierownictwo na zakładzie stosuje[usuniete prze moderatopra] w celu zastraszania.ODRADZAM prace w tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o FMiU OMAG sp. z o.o - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FMiU OMAG sp. z o.o