Inveko S.C. Agata Gut

Libiąż

Opinie o Inveko S.C. Agata Gut

Rozczarowany.

Przykro mi, ale w życiu nie poleciłbym tej firmy. Wizualnie praca wygląda dobrze, jednak wykonanie techniczne to totalna fuszerka. Do tego arogancki kierownik ignorujacy spostrzeżenia klienta.

mlt

Młodym obiecującym nie pozwala się rozwijać dlatego odchodzą do konkurencji i odnoszą sukcesy. Firma przeżywa stagnacje , brak progresu

budowniczy

Firma godna polecenia , ciągle sie rozwijajaca POLECAM !!!!!

Pracujesz w firmie Inveko S.C. Agata Gut albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Inveko S.C. Agata Gut - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inveko S.C. Agata Gut