GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Marianna

Bardzo słabo znam niemiecki, ale jestem wykwalifikowaną opiekunką. Czy jest szansa na pracę?

@Marianna

Pani Marianno, bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu: +48 71 758 81 30. Nasi Rekruterzy pomogą Pani podjąć dalsze kroki :) Pozdrawiamy

Agata

Szkoda , że trafiła pani na coś podobnego . Ech... Czy tam w ogóle opłaca się jeszcze jeździć? Opiekunki traktowane jak służące, a rodziny oferujące pomóc nie robią nic prócz planowania urlopu . Trzeba obsługiwać wszystkich po kolei i wysłuchiwać absurdalnych pomysłów tych ludzi . Czas pracy także ma dużo do życzenia, ile można pracować w ciągu dnia ? Człowiek wstaje nieraz o 6 a może się położyć często po 21 w tym ochłap 2 h przerwy i to nie zawsze ,bo nie wszędzie uda się mieć tą przerwę. To masakra nie praca niech córcie spróbują tego chleba i zobaczą jak to jest . Serdecznie współczuję tej sytuacji . Pozdrawiam i niech pani się nie denerwuje ,bo to nic nie zmieni . Koordynatorzy często sami nie znają sytuacji , to rodzina jest winna i to z nimi powinna pani rozmawiać lub ich firmą jakie info podali agencji . Trzymam kciuki ;)

Ela Fel
@Agata

Dzień dobry. Dokładnie wszystko jest tak jak pani opisała. My do czarnej roboty przez 24 godziny to przykre że traktują nas jak roboty. Serdecznie pozdrawiam wszystkich opiekunów panie i panów.pani Agatko dziękuję za list ????. Do zobaczenia

Agata
@Ela Fel

Wiem dobrze czym jest praca u zadzierajacego nosa Niemca;) Kiedy przeczytałam ten wpis ,to zagotowało się we mnie ,ponieważ dobrze wiem jakie to obciążenie dla zwyczajnej osoby . Muszę jednak powiedzieć, że także pracowałam dość długo z veritasem i naprawdę nigdy nie miałam problemów. Miałam szczęście co do koordynatorów i mogłam na nich liczyć w razie potrzeby . Koordynatorka ktora pania prowadzi możliwe, że jest po prostu nowa i nie do końca sprawdziła zlecenie ... Lub ma niewystarczające przygotowanie do pracy w sektorze opiekuńczym i nie wie na co zwracać uwagę przy przyjmowaniu zlecenia ,nie wiem ... Ale zapewniam ,że pracują tam ludzie z którymi ciężko się rozstawać, ponieważ są naprawdę cudowni ;) Ja mam takie doświadczenie. Nie jeżdżę już, ponieważ mam pracę w Polsce ,ale gdybym miała kiedyś jeszcze wyjechać, to tylko z veritasem . Inne firmy są już tylko odważnym ryzykiem , a zlecenia masakryczne ! Proszę wypocząć i jeśli Pani wyjedzie kolejny raz ,to napewno będzie znacznie lepiej ,a i koordynator konkretniejszy . Życzę wszystkiego dobrego ;) Głową do góry, będzie ok ;)

Elle
@Agata

Tu się zgodzę często firma nie ma wpływu na to że rodzina potrafi być bezczelna lub podopieczny , za co nas mają to widać, tylko dołożyć obowiązków za te sama cenę, firma jak firma ja problemów z kasa nie miałam nigdy u nich, za to zlecenia takie że sobie nerwów napsulam przez podopiecznych i rodziny które nie szanują opiekunki

GRASSIMO
@Elle

Bardzo wazne Znac jezyk i prawa opiekuna

Elle
@GRASSIMO

Ja znalam język bardzo dobrze i mi to też wiele nie pomogło, jak ktoś traktuje opiekunki zle to będzie traktował zle i ta z językiem i bez , jedyne co może uratowac to silny charakter i kawa na ławę, mnie to skręca jak niektóre opiekunki chcą się podlizac i robią wszystko dosłownie a nastwpna osoba jedzie na "popsuta sztele"

Glo
@Agata

Otóż to,warto sprawdzić,co obiecali rodzinie i czytać umowy.Jeśli ma być 40 godz. tygodniowo=6 godzin dziennie pracy jeśli pracujesz 7dni w tygodniu i trzeba to rodzinie jasno pokazać a nie pracować cały dzień i jeszcze wstawać w nocy.Szanujmy się.

Alex Bielawska
@Glo

Takie małe pytanko dla tych wszystkich najmądrzejszych pań. W Niemczech obowiązuje 40 h tydzień pracy ale czy któraś z Was wie, ze te przepisy nie obowiązują nas? Nie obowiązują w naszych umowach? Aaaa widzicie, pewnie nie wiecie ale do fermentu siania pierwsze. Paniusie kochane, i moje drogie koleżanki po fachu zarazem, zastanówcie sie czy chcecie pracować czy lecieć w (usunięte przez administratora) ale naprawdę. Weźcie to przemyślcie. Tylko nie myślcie za długo, bo myślenie boli i wpływa na niekorzyść. Ja rozumiem nie dać sobie na głowę wejść, nie dać sie poniżyć. Ale ciągły bunt, gdy nic sie nie wie, jest żałosny i zle wpływa na nasza prace ogólnie. Nie grajcie zdziwionych, gdy dobrze wiedzialyscie w co wchodzicie. Pozdrawiam.

Ewa Wesołkowska

Jeżdżę z firmą Veritas już 3 lata i nie mogę powiedzieć źle o tej firmie .Interesują się pracownikami i warunkami jakimi się spotykamy reagują na każdą skargę. Ja mogę podziękować swojemu koordynatorowi P.Jakubie ze dba o moje dobro i o moje miejsce pracy ,aby tak dalej .Pozdrawiam firmę Veritas i życzę wszystkim pracownikom Wesołych Świat oraz Szczesliwego Nowego Roku 2023 r

Edyta

Sprawa jasna jeśli opiekunka kradnie pieniądze z paragonów oszukuje rodzinę pije alkohol i wraca do miejsca pracy to co to za firma

Ola

Ile dostaliście za pracę ?

Weronika i Marek Okońscy

Żona i ja znamy tą firme od lat żona z nimi wspópracuje .osoby które na niej psy wieszają to tendencyjnie zlośliwe albo (usunięte przez administratora) która bierze zlecenie bez analizy a póznie nie może podolac obowiązkom albo uzaleznienia z to zwala na firmę Oboje z żoną tą firme stawiamy w czolówce firm opiekinczych i tak trzymac VERITAS komu nie pasuje niech sie uda do (usunięte przez administratora) ta firma przyjmie kazdego jelenia do wydojenia

Aleksandra Bielawska

To bardzo dziwne, bardzo bardzo dziwne i ciężko mi uwierzyć by miało miejsce… zawsze jest do wyboru otrzymanie umowy poczta, mailem lub osobiście w firmie. Wcale sie nie dziwie, ze komentarze są kasowane… sama bym kasowała takie bzdury.

Aleksandra Bielawska

Każda firma dba o hajs. Proste. Po to Ci ludzie maja firmę - chcą zarabiać. Mnie nie interesuje ile ma prezes veritasu. Moja kasa jest super, zawsze terminowo. Zlecenia mam super. A koordynatorka Agatka to żadna siksa tylko normalna dziewczyna, kompetentna i przemiła. I myśle, ze ma mega duże pojęcie o życiu… Gdy czytam te komentarze to czasem sobie myśle: jezu ludzie czemu wy jesteście tacy zgorzkniali? Czemu tak strasznie lubicie niemalże anonimowo obsmarowywać innych? Takie internetowe gieroje po prostu są dla mnie żenujący…

Teresa

jak to firma Veritas ucina wyplaty.Jesli ma sie otrzymac np 1100 to ile moge otrzymac,o co chodzi???

Madzia
@Teresa

Naprawdę tylko 1100€ zarobiłaś? To chyba nawiałaś z szteli bo ciężko z takimi pieniędzmy przeżyć w niemczech a do polski też wstyd wracać. Mało pieniążków ci wypłacili bardzo

Opiekunka

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy którą zleca mi firma Veritas . Wynagrodzenie zawsze w terminie ! Wszystko bardzo dobrze zoorganizowane . Mam takze super koordynatora ,współpracujemy w pełnej harmonii . Jeśli chodzi o rodziny niemieckie , no cóż... Nikt nie może się tłumaczyć z powodów nikomu nie zawinionych . Nie można obwiniać swojego koordynatora za to ,że niemcy mają zadarty nos . Wystarczy być powściągliwym w zawieraniu przyjaźni na siłę i ich stanowisko również się zmienia . Pozdrawiam was dziewczynki ;)

@Opiekunka

Ponieważ jest to nie prawda firma okłamuje miejsca nie sprawdzonego z premedytacją wsadzają na miny ponieważ jeśli zgłaszasz nieprawidłowości prosisz o przeniesienie na inne miejsce Ciebie przenoszą a za Ciebie z premedytacją wciskają następną może się uda bo będzie miała nóż na gardle żeby zaciśnie i będzie cicho siedziała do końca kontraktu bo potrzebuje kasy. Jeśli słyszysz od koordynatorka że cytuję "trzeba było zacisnąć pośladki , zamknąć buzię i przesiedzieć bo przez Panią stracimy klienta" nie ważne jest opiekunka tylko kasa , którą stracą i wciska się tam następna to chyba o czymś świadczy. Stracą klienta Pani koordynator nie otrzyma premii.

Zuzanna
@Ruda

Co konkretnie rozumiesz poprzez "minę", jakie warunki masz na myśli? w tym ujęciu faktycznie sytuacja zdaje się wyglądać niekorzystnie tyle, że w pewnych przypadkach chyba wszystko zależne jest od osobowości samej opiekunki, każdy w inny sposób ma szansę się zaadaptować i może to kwestia właśnie tego? Bo skoro bez problemu da się przenieść to chyba każda osoba korzysta z tego przywileju?

@Ruda

Przykro mi , że ma Pani takie doświadczenie. Ja pracuje z Veritasem już blisko 3 lata i owszem zdarzał mi się raz ciężki przypadek ;) ale nikt mnie nie zmuszał do przetrwania tam . Mój koordynator zabrał mnie z tego miejsca i to rodzina miała problem ;) ponieważ za swoje chaniebne zachowania w stosunku do mnie firma nie chciała już nikogo tam wysyłać, a mnie przeniesiono w inne miejsce gdzie czułam się dobrze . Możliwe, że po prostu nie ma Pani dobrej relacji ze swoim koordynatorem i z tad te wnioski ,ale ja mam dobre doświadczenia i uważam, że to najlepsza firma na rynku .

Iretna

Firma BARDZO W PORZADKU Pieniądze zawsze w pierwszych dniach następnego miesiąca. Koordynator(mój) -pan Artur z Wrocławia bystry, kompetentny, pomocny.. Umowa ZAWSZE przed wyjazdem i wytłumaczone dokładnie jaki ZUS będzie odprowadzany. Ja mam zawsze wszystko podane przed wyjazdem. Jeśli miałam jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wynagrodzenia to zawsze ktoś z księgowości mi wytłumaczył. Wszystko się zawsze zgadza. Dobrze mi się z tà firma pracuje. Kontakt bardzo dobry. Jestem opiekunką. Polecam tą firmę , bo jest naprawdę dobra i tak jak już ktoś inny napisał , chyba nawet NAJLEPSZA.

Opiekunka

Szczerze mówiąc jak przeczytałam ten wpis to aż łzy wpłynęły mi do oczu . Zagotowało się we mnie ! Dlaczego została pani wyrzucon z domu podopiecznego ? Co sie stało? ... Czy jest już pani w bezpiecznym miejscu ?... Jeśli wydarzy się jeszcze raz taka sytuacja , to niech pani poprosi o pomoc na forach społecznościowych napiszę w jakim mieście się znajduje i może ktoś kto tam akurat jest pomoże. Ja bym tak zrobiła... Mój Boże... okropność.

Beata

prawda

Stefan

Aż mi się nie chce wierzyć, że zostałaś tak potraktowana. Przecież miałaś umowę z firmą. Powinnaś mieć pomoc koordynatora przez cały czas trwania kontraktu. No i to czekanie na ulicy na transport po śmierci podopiecznego to zwykły brak empatii. Faktycznie powinnaś to gdzieś zgłosić. Ja na twoim miejscu bym tak tego nie zostawił.

@Stefan

Nie sądzę że można by coś z tym zrobić, ponieważ to nie firma będzie odpowiadać za chamstwo rodziny . Udowodnić taka sprawę przed sądem, to duże wyzwanie przede wszystkim finansowe . Zostawiłabym już firmę w spokoju a zajęła się bezpośrednio rodziną, ponieważ to członkowie rodziny podopiecznego zostawili opiekunkę beż udzielenia jej pomocy. Aby zrobić coś takiego trzeba mieć dużo pewności siebie oraz odwagi . Kobieta w środku nocy w obcym kraju na ulicy , to podle . Do teraz się we mnie gotuje na samą myśl.

Aga

Firma nieuczciwą, koordynatorzy totalnie olewają pracowników nie odbierają tel gdy pojawi się problem. Nie polecam zdecydowanie. Omijać szerokim łukiem.

MK
@Aga

Zawsze uważałam że firma jest jedną z najlepszych ale faktycznie ostatnio jakość obsługi się popsuła. I to mocno.

Witam serdecznie święte słowa
@Aga

Witam serdecznie zgadzam się w 1000% z tą panią jest to olewka totalna olewka jeszcze raz olewka nie odbieranie telefonu w lekceważenie opiekunki 0 reakcji czekanie na skończenie pracy a jakoś tam będzie niech sobie radzi siedzi na (usunięte przez administratora) i niech najlepiej nic nie mówi kłamstwo za kłamstwem wysyłają na zlecenia nie mówię o prawdy gdzieś ta prawda mija się boją się pośredników boją się rodziny a jako opiekunka zgłasza to tak naprawdę mają to w nosie mało powiedziane w nosie w (usunięte przez administratora)

Ola Bielawska
@Witam serdecznie święte słowa

A ja nie zgadzam się ani trochę . I jestem oburzona takimi opiniami. Nigdy nie zostałam zle potraktowana. Nigdy. Nigdy tez firma mnie nie (usunięte przez administratora) nie olewała. Zawsze zastanawiam się skąd płyną takie opinie. Tak absurdalne i krzywdzące dla firmy. I zawsze ale to zawsze po kilku wpisach dowiadujemy się, ze to wcale nie firma zła tylko zwyczajnie opiekunka nie powiedziała całej prawdy… a tylko to co wygodne jest napisać. Bo przecież można użyć nicku i napisać każda bzdurę tu. Drogie Panie zastanówcie się czasem jak pracujecie, czy nie jesteście zwyczajnie nieobliczalnie roszczeniowe, czy wykonujecie swoją prace dobrze, czy nie macie nic na sumieniu. A dopiero później piszcie coś.

@Ola Bielawska

Ta osoba bzdury pisze To albo pracownik tej firmy albo zapłacono jej za to Bo zawsze firma trzyma stronę klienta aby go nie stracić a kto jest winny ,jak zwykłe opiekunka bo roszczeniowa wymaga podstawowych środków higienicznych,bo nie ma co jeść bo pod wydziałem zgłasza to formie a firma ma to gdzieś głęboko w d...ie Ja swoją pracę wykonuje najlepiej jak potrafię wywiązuję się ze swoich obowiązków w ponad 100%.i nie mam sobie nic do zarzucenia Tak więc opinia tej osoby jest dla mnie bo wielu innym opiekunkom bardzo krzywdząca. Ciekawe kto tej Pani zapłacił za oczernianie opiekunek Pozdrawiam i życzę miłego dnia ????

GÜNTER
@Opiekunka

SORRY. PRACOWAŁEM U WIELU NIEMIECKICH RODZIN , ZDARZYŁO SIĘ JESCZE GORSZE CHAMSTWO , ALE PAMIĘTAJCIE, BEZ POMOCY Z ZEWNNATRZ NIE DACIE RADY.. TRZA WZIAŚĆ TO NA KLATĘ! I SZUKAĆ LEPSZEJ OFERTY. ONI ZAPOMNĄ ALE WY STANIECIE NA NOGI!!!NIE DAJCIE SIĘ! JESTEŚMY LUDŹMI A NIE ŚWINIAMI!

Anonymous
@Aga

To dziewczyna Sylwia w biurze ignoruje telefony. Odpowiada na nie w dogodnym dla niej momencie. Mam dowód, że odmawia referencji byłemu pracownikowi, ponieważ uważa, że ​​były pracownik nie zasługuje na referencje w nowej pracy, ponieważ jest suką. Firma wpadnie w (usunięte przez administratora) Nic dziwnego, że po 6 miesiącach wszyscy opuszczają veritas!

Opiekunka

Jak to jest , że większość ma same problemy z kasą, koordynatorem ect ... A ja pracuje już dwa lata i nie miałam nigdy problemu ?... Kasa mi się zgadza zawsze z koordynatorem też współpraca układa mi się dobrze . Nie umiem tego pojąć...

Weronika
@Opiekunka

No dziwne, ale ile ludzi tyle opinii. A ile to wynagrodzenie wynosi dasz znać?

Opiekunka

Witam. Mogę prosić o informację od jakiej kwoty firma odprowadza składki ?

Od 50 Euro

Anusia

Bylam z nimi na zleceniu i uwazam ,ze to dobry pracodawca

@Anusia

napiszesz coś więcej na temat tego zlecenia? na czym ono polegało? jak zarobki?

@Anusia

A na umowie o pracę da się tutaj być:)?

Zoska

Veritas moze byc chyba najlepsza girma ze wszystkich problemu niewidze byłam odnich na zleceniu

Małgorzata

Drogie koleżanki, pewnie trudno Wam będzie uwierzyć ale ja pracuję jako opiekunka osób starszych dla firmy Veritas od 2011 roku. Czytałam Wasze opinie i z wieloma negatywnymi, niestety trudno się nie zgodzić. Oczywiście ten kto siedzi w tej branży wie na co się zgadza i czym jest praca w opiece na terenie obcego państwa. Firma Veritas daje wybór na jakich zasadach opiekun/opiekunka chce z nią współpracować i zawsze w moim przekonaniu było to na plus dla firmy. Osobiście do pewnego momentu byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Veritas. Poczucie bezpieczeństwa jakie otrzymywałam od dawnych koordynatorów, zaangażowanie koordynatorów w pracę i taka realna chęć do udzielania pomocy w najdrobniejszej sprawie plus telefoniczne zainteresowanie i wsparcie, dawało poczucie bezpieczeństwa i budowało realną więź pomiędzy współpracującymi koordynatorami i opiekunkami. Pozdrawiam niezapomnianą Panią Olgę. :) Niestety czas świetności firmy wraz z jej "rozwojem i rozbudową" w wyniku czego powstała Grupa Veritas Opieka, bezpowrotnie minął. Chaos jaki wprowadza tworzenie nowych spółek i przerzucanie tam "starych" sprawdzonych pracowników, brak podstawowej komunikacji pomiędzy działami, brak komunikacji pomiędzy koordynatorem, a opiekunką, niemożność dodzwonienia się do firmy nawet w sytuacji alarmowej i wreszcie to przekonanie, że opiekunka jest dla 'biura', a nie odwrotnie, to naprawdę zniechęca do dalszej współpracy. Nie będę tu na forum opisywała swojego konkretnego przypadku, który w moich oczach zrujnował absolutnie dobrą opinię o firmie Veritas, powiem Wam tylko, że jestem na etapie rezygnacji ze współpracy z Veritas. I wiem, że takich osób jak ja, z długim stażem w tej firmie o podobnej opinii, jest dużo więcej. Niestety firma idzie już tylko na ilość, a jak wiemy ilość nie zawsze znaczy jakość. Pozdrawiam koleżanki i kolegów. Trzymajcie się zdrowo.

@Małgorzata

Zgadzam się z tą opinią lata wstecz właśnie wyglądała zupełnie inaczej moim koordynatorem też była ziezapomnia Pani Olga w czasie urlopu zastępowała ja też niezapomnianą Pani Marta. Tak wtedy miało się poczucie bezpieczeństwa zainteresowanie pracownikiem pomoc w każdej sytuacji Nawet ja się czasem po prostu chciało wygadać też miały czas na wysłuchanie. Wtedy liczyła się opiekunka,teraz to jak już wcześniej pisałam to opiekunka jest do zarabiania pieniędzy na wypłatę dla koordynatora. Pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów.

Opiekunka

Czytam te wszystkie pretensje i śmiech mnie ogarnia . Dużo opiekunek biega z jednej firmy do drugiej i pewnie o każdej pisze te same bzdety . Ja pracuje w tej firmie i mogę zagwarantować, że to najlepsza firma jaka istnieje na Polskim rynku . Maja najlepsze stawki i są wypłacalni. Nigdy nie miałam żadnego problemu ktory niebylby rozwiązany. Dbają o nasze dobro jako opiekunów, ale jak ktoś sam potrzebuje opieki ,to niech nie jedzie ;) Pozdrawiam caly zespół Veritasa oraz nasze dzielne opiekunki ;) Dużo słońca dziewczyny ;)

@Opiekunka

Śmiech ogarna dbają o to aby kasa się im zgadzała. A opiekunka to drugi sort wcale się nie liczy Tak kiedyś dawno temu jak zaczynałam z nimi współpracę owszem były Super koordynatorki Pani Olga,Pani Marta one szanowały opiekunki reagowały na każde uwagi i rozwiązywały problemy Nigdy nie poniżyły opiekunki .

@Opiekunka

Skoro mają najlepsze stawki, to możesz się pochwalić jakie? :D

@Edyta

Moje stawki są szczytem marzeń konkurencji . Gdybym tu nie zarabiała poważnych pieniędzy, to bym nie biadoliła tylko szukała dobrze płatnego zlecenia . Dobrze wiecie ,że konkurencja proponuję stawki wręcz kryminalne z tad wiem , że Veritas płaci najlepiej w tym kraju . Masz dobry niemiecki oraz doświadczenie, to 2000€ nie jest problemem . A ludzie tylko stekaja jak im źle, to niech opowiedzą o innych agencjach z których przyszły;) skoro inny płacą lepiej .

Ex

Jak to? ... Przecież firma prowadzi całą księgowość , ZUS ect ... A wiec dlaczego koleżanka miałaby.odpowiadac ?... No chyba że pracowała na własnej działalności i nie dopilnowała swoich rachunków... Niema się czego bać;)

Zina
@Ex

Moja znajoma też już straszyli wiec mozliwe ze jest to prawda

Krolik

Ale jak wszczęcie postępowania wobec koleżanki jak to pracodawca odprowadza podatki i jest za to odpowiedzialny

Kot

A skąd ma pani taka wiedzę

Ruda b
@Krolik

Dokładnie to tylko informacja dla koleżanki że zostało wszczęte postępowanie przeciwko firmie a nie przeciwko koleżance.

neutralny

totalna bzdura , żby pisać takie bzdety trzeba zapoznać się z przeepisami , płatnikiem składek jest agencja pracy , wiec pracownik nie odpowiada za opłacanie składek , musi to robić gdyby był na działalności gospodarczej . Postępowanie wszczyna się z Urzedu jednak nie oznacza to ,że koleżanka będzie musiała zapłacić składki ZUS, no chyba że koleżanka rżnie ZUS i jest na działalności gospodarczej , tyle w temacie odsyłam do ustawy o ubezpieczeniu społecznym

Kłamstwo

Zus jest odprowadzany, bo mam odprowadzony od 95 e, nie wiem skąd się biorą te kłamstwa. Jakie co 3 miesiąc płacone, za kazdy miesiąc przepracowany jest wypłata i składki, za miesiące w PL nie ma składek, to chyba logiczne. Jak pracowałam szkole na zleceniu to jak nie pracowałam tez mi zusu nie pokrywali.

Opiekunka

Nie jestem Panią z "biura" po prostu mam dlugi starz pracy w opiece i widzę co się dzieje . Zmieniałam kilkanaście opiekunek i One zmieniały mnie , a wiec wiem jakie noszą w sobie pretensje , często podejmują się pracy ponad własne siły byleby tylko więcej zarobić. Każdy chce zarobić więcej, ale należy mierzyć siły na zamiary . Warto w takim przypadku brać lżejsze przypadki no ale to się wiąże z mniejszymi pieniędzmi... Mnie denerwuje gdy ktoś zapewnia o swoich kompetencjach , doświadczeniu ect... A później, masz! Obsmarowuje, pluje na zaufanie o którym się zapewnią. Znam kilka bardzo profesjonalnych opiekunek ,które roztropnie podchodzą do powierzonego im zlecenia . Szukają miejsc adekwatnych do ich przygotowania i wiedzy ,to uważam za niezmiernie mądre, ponieważ sama tak robię i z tad nie mam nigdy problemu na miejscu ,ponieważ szczegółowo pytam o dane miejsce i przemyślam ewentualny scenariusz " kleski" lub zadowolenia dla obu stron Opiekunki chętnie wylewają pomyje na firmę i twierdzą, że inne firmy płacą lepiej i praca lżejsza;) Gdzie?... Bo ja o takiej nie słyszałam, powiem więcej, na inne firmy wylewają jeszcze gorszy hejt niż tu . A wiec " mityczna" super agencja po prostu nie istnieje . To tylko ludzki jad nic więcej. Pozdrawiam

Natalia

Współpracuje od jakiegoś czasu z Veritas bardzo sobie chwalę sztelle również wszystko zgodne z opisem przez koordynatora, wynagrodzenie z kilkudniowym wyprzedzeniem gorąco pozdrawiam

Weronika
@Natalia

No to super jak wszystko się zgadza. A ile wynosi to wynagrodzenie? Dasz znać?

@Weronika

A dla początkujących z jęzkiem tylko podstawowym jak płaca na mieś ????

Aneta

Zostawili opiekunke bez umowy, z dziadkiem ciężkim, którego trzeba dźwigać. Gdy zadzwoniła zaraz, że nie chce tutaj pracować, obiecali zjazd. Niestety nie oddzwonili, opiekunka też nie może się dodzwonić, nie odbierają. Mam tylko nadzieję, że do tych osób, które wysyłają i tak traktują wróci kiedyś karma. To jest tragiczna firma. Tylko uciekać

@Aneta

Co to znaczy zostawili opiekunkę bez umowy? Przecież umowę podpisuje się przed wyjazdem... Czyli bez jakiej umowy? Po 2. Miałam taki przypadek że po miesiącu chciałam zjechać że zlecenia bo nie było ono dobre.. I nie było żadnego problemu. Co prawda pokryłam koszt biletu ale kontakt i wsparcie że strony koordynatorki miałam cały czas.

Zosia
@Marta

Bez umowy - to znaczy, że gdy jedziesz po raz kolejny z tej firmy, to często firma nie zdążą przesłać umowy przed wyjazdem na zlecenie, przesyłają wówczas na maila (przynajmniej tak mi proponowali). Nie odprowadzają także składek na ZUS (mówią, że płacą co 3 miesiące, a tak na prawdę, to jak im się podoba). Znajoma zgłosiła do ZUS bo przez pół roku nie płacili, a jak się upomniała, to ją wstecznie o te pół roku wyrejestrowali. Miała problemy, bo korzystała ze świadczeń lekarskich przez ten czas. Ja na zlecenie pojechałam także bez odprowadzonego ZUS - nie miałam o tym pojęcia, firma mówiła że jestem ubezpieczona. To że karta EKUZ ma wybitną datę do kiedy jest ważna - nie ma znaczenia. Musi być potwierdzenie w postaci opłat w ZUS. SPRAWDZAJCIE UBEZPIECZENIA W ZUSIE, BO FIRMA NIE ODPROWADZA ! I nie dajcie się nabrać na gadanie, że w razie potrzeby skorzystania ze świadczeń w Niemczech macie powiedzieć, że jesteście ubezpieczeni i mogą to sprawdzić. Druk A1 aktualny, karta EKUZ tak, ewentualnie samemu sprawdzić. Nikt w BRD nie będzie nic sprawdzał... Co do koordynatorów - ci ok już dawno odeszli. Pozdrawiam

@Aneta

No to niech zadzwoni na inny numer telefonu mają ich pełno

Bernadeta

Firma odpowiedzialna. Reagują natychmiast jak jest coś nie tak na zleceniu. Wypłata przed czasem. Pozdrawiam Panią Małgorzatę :)

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 61 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.