GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

86xyz69

Nie polecam tej firmy atmosfera w pracy jest tragiczna nigdy sie nie spotkałam z taką obojętnością i chamstwem

Ktoś miły

Nie polecam tej firmy. Lepiej omijać szerokim łukiem!

@Ktoś miły

A można poprosić o więcej szczegółów? Co się wydarzyło?

bogdan67

bogdan, pracowaem w tej firmie kiedys4 lat wczesniej i bylo ok, teraz jestem na szteli , sztela jest ok ,ale i tak opis sie nie zgadzal mniejsza o to bo opieka jest opieka ,chodzi o firme veritas ktora oszukuje na wyplacie i jeszcze klamie bez zenady ze tyle a tyle pieniedzy przelali, przyjechalem swoim transportem i nie zwrocono mi za transport i prace w maju 2 dni, za transport i dwa dni pracy dostalem 30 euro z czego za opieke 10 i za jakas rekrutacje ktorej nie robilem 20,48 razem 30 ,48 centow zostalem zjezdzam 30 juni zostalem bez pieniedzy, pomocy bo pisze to 17 czerwca, a oni placa 15 lipca, o ile zaplaca , niby mam umowe ale przestalem im wierzyc w cokolwiek, nie polecam, na druga sztelle jade z innej firmy, nie wiem jak zjade chyba z pomoca ambasady

Miki
@bogdan67

Prawdę pisze ten Pan

Maria

Grupa Veritas to solidny pracodawca.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sami profesjonaliści. Szybko i sprawnie załatwiają każdą kwestię dotycząca wyjazdu do pracy.Musialam wyjechać wcześniej że zlecenia że względu na ważną sprawę rodzinną. Natychmiastowa reakcja mojej koordynatorki Pani Karoliny.Nikt mnie za nic nie obciazyl z tego tytułu (jak np.zrobiła to inna firma,kiedy zmarł mój mąż A mowa tu o Firmie Avoria)Polecam z pełną odpowiedzialnością Grupę Veritas.Zadawalajace wynagrodzenie i przed czasem.

Opiekunka

Ja mam 8 lat pracy za sobą i rozstałam się w tym roku z Veritas.Opis ostatniej Stelli był zmyślony przez koordynatorkę .Nie pozwalają na rozmowę z obecną opiekunka zasłaniając się RODO !

Ruda
@Opiekunka

Też miałam kilka razy taką samą sytuację co do opisu A już jeśli chodzi o podanie tel do zmienniczki to zasłaniają się RODO Jak mówię, żeby podali zmienniczce mój numer to bez echa albo twierdzą że zmienniczka nie pozwala itd...

Majka

Będę prosiła rzetelne osoby skrzywdzony przez firmę Veritas o kontakt. Pozdrawiam majka.3std@gmail.com

...
@Majka

Ale w jakim sensie pokrzywdzone?

Opiekunka

Najgorsza firma (usunięte przez administratora) nic się nie zgadza po zajechaniu na zlecenie zero pomocy jak się zajedzie zero kontaktu z koordynatorką wywalone ma i nie oddzwania wogole linia alarmowa też nie reaguje i nie pomaga

Glutek
@Opiekunka

Ale co się nie zgadzało?

Firma Veritas podobna do Promedica. Kłamie wysyła na sztele miny nie sprawdzone. Nie polecam tej firmy i przestrzegam wszystkich. Arogancja, chaos organizacyjny. Koordynator często olewa nas totalnie, nie ma żadnego wsparcia i kontaktu jeśli się czegoś potrzebuje. 2 razy trafiłam na sztele miny. Nie polecam tej firmy.

Balcerek
@Ewa

Jeśli chodzi o Promedica ja pracowałem w tej firmie, powiem krótko nie polecę. Jestem pracownikiem Veritas jak na razie jestem zadowolony i proszę nie porównywać firmy Veritas do firmy Promedica bo tu jest wielka przepaść.

@Balcerek

Zależy jak się trafi ale faktem jest że im większe firmy tym mniej sprawdzonych bezpiecznych zleceń, ja staram się jeździć z mniejszych

Zośka
@Ewa

Znam to z doświadczenia...

Ktoś miły

Dokładnie!

Ruda

Bo to prawda

Opiekun
@Ewa

A myśli Pani ,że w innych firmach niema min?... A no są i to regularnie . To nie firma jest winna lecz niemiecka gościnnoś ;)

Agata

Widzę dużo niezadowolenia ... Wiem i rozumiem ,że taki wyjazd ,to ogromny strs oraz bojaźń z czym się człowiek zderzy na miejscu . Muszę jednak dodać, że gdybyście sprawdzili oferty firm konkurencyjnych ,to zobaczycie ,że akurat Veritas jest firmą ktora potrafi wynegocjować dla swoich opiekunów przyzwoite stawki . Z tad polecam Veritas . Wiem że praca często męcząca, ale popatrzcie także z innej perspektywy ,że czas i tak przeminie a pieniądze wpłyną na konto . Myślcie pozytywnie ;) Pozdrawiam .

Opiekunka

Firma godna polecenia ,a także jedną z niewielu gdzie stawka jest wyższa i to znacząco;) Polecam wszystkim ;) Pozdrawiam ...

Zofia
@Opiekunka

Masz racje firma solidna placa jedna zlepszych polecam.

Arek

Pracuje najpierw z mcare24 obecny veritas 9 rok nigdy na nich nie miałem powodów do narzekania w każdym razie mam ponad z nimi 30 wyjazdów i nigdy nie miałem żadnej wpadki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GRUPA VERITAS Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dana

Mysle ze sami rezygnuja ,

Dominika
@Dana

A niby czemu, źle jest? Jak coś to bym chciała wiedzieć ale poważne rzeczy a (usunięte przez administratora) typu czy płaca na czas i ile

Ola Bielawska

Najczęściej po prostu albo chleja na stelach albo robia inne rzeczy, ktore, po prostu nie powinny robic i taki jest powod. Pracownicy typu: jade posiedziec za dobra kase to niestety tez zadni pracownicy

Ola Bielawska
@Dominika

Ja moge napisac, ze pracuje kilka lat i nigdy pensja nie byla spozniona, nigdy nie byla zle naliczona czy coś takiego. Zarabiam naprawde dobrze. Stelle mam fajne. Koordynatorka jest zawsze pomocna, poprzedni koordynator tez. Jak ktos chce pracowac to nie bedzie szukac dziury w calym. Jak ktos chce zgrywać paniusie to niestety nie w tej firmie. Ta firma placi ale wymaga niemieckiego i solidnosci, a nie roszczeniowosci i podejscia opiekuna pt: najlepiej jakby podopiecznego nie bylo, jak pojade do pracy. Do tego dostaje kilka razy w roku premie, i to nie male. Ja zlego slowa nie powiem. Tyle.

Regina
@Dana

Raczej sami rezygnują. W puszczają na miny. Nie chcą dawać numeru do zmienniczki. Niestety kłamią, przekonałam się o tym na własnej skórze. A bardzo IM ufałam

Zuzanna
@Regina

Dlaczego nie chcieli dać numeru do zmienniczki? Chcieli trzymać na siłę i przedłużać pobyt czy o co chodziło?

@Dana

Nie koniecznie... często firma w odpowiedzi na wcześniejszy zjazd ze zlecenia z powodu sfałszowania faktycznego i dużo gorszego stanu podopiecznego "zwalniają" takie opiekunki

Opiekunka

Trzeba zapytać opiekunek które odeszły;) Każdy napisze wszystko tak aby wyjść na poszkodowanego ,ale o swoich winach już nikt tutaj nie przeczyta . Firma porządna, dobrze płaci i co najważniejsze w terminie a nawet na długo przed . Proszę się nie sugerować negatywnymi opiniami , to osoby które same zawiniły ale o tym już nie napiszą tylko obsmarują innych bo tak najłatwiej. Ja pracuje z tą firmą i mogę zaświadczyć, że pracodawca jest wiarygodny . Co do miejsc pracy , informacje są zbierane od przedstawicieli niemieckich rodzin ,a więc jeśli rodzina coś ukryje ,to trudno złościć się na swojego koordynatora za "klamstwo" skoro sam nie dostał prawdziwych informacji . Jeśli ktoś kombinuje to zawsze jest to rodzina ktora z obawy o zbyt długie czekanie na opiekuna upiększa aktualną sytuację rodzica i później opiekunki oskarżają firmę. Ja osobiście jestem zadowolona i mogę powiedzieć, że to na dzień dzisiejszy najlepszy pracodawcą na rynku ,ponieważ inne firmy może i mają podobne stawki ,ale pieniądze późno i wybiórcze informacje co do stanu zdrowia pacjenta. Polecam Veritas , zawsze można spróbować i przekonać się osobiście, że to dobra firma . Pozdrawiam ;)

Nika.
@Ola Bielawska

Chamska wypowiedz pracownicy, a nie opiekunki. Firma to porażka. (usunięte przez administratora)

Nie wypłacają pieniędzy za przepracowane dni uciekają się do zrozumiałego czytania umowy robionej szybko na wariata dobrze czytajcie zanim podpiszecie i wyślecie duże kary niezgodne z prawem uważajcie

Janina
@33923

Jeżeli chodzi o wypłatę, nie wierzę, że nie wypłacają wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest dużo wcześnie płacone kary są we wszystkich firmach na umowie. Jeżeli Pani pisze rozumie, że ma Pani podstawy żeby tak napisać. I o czerniąc firmę.

Hala
@33923

Ja wróciłam 31marca 2022r i bez problemu wypłata 2 kwietnia byla na koncie,pracuje w firmie i jak dotąd nie narzekam na wypłaty tyle co mam w umowie dostaję nie zgodzę się z tym że są jakieś kary,chyba że same robimy coś nie tak,pozdrawiam i polecam firmę Veritas

@33923

Bzdura ! Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Zawsze pieniądze miałam na koncie i to na długo przed czasem .

Opiekunka

Witam wszystkich opiekunów oraz kandydatów. Firma godna polecenia , kontakt z koordynatorem w razie potrzeby szybki , wynagrodzenie na czas a nawet wcześniej. Serdeczne pozdrawiam caly zespół oraz naszych opiekunów.

Hala
@Opiekunka

Zgadzam się z tą opinia wypłata zawsze jest szybciej nie ma problemu,firma godna polecenia,nie rozumie tych kłamiących o firmie opinie pozdrawiam

Joanna świerc

Rozmowa z panią rekruter przemiłą jasno i obrazowo przedstawione warunki umowy mam nadzieję że wyjadę i będę zadowolona

ren

niestety podany przez koordynatorkę opis zlecenia był nieprawdziwy .nie ufam im , boję się z nimi jechać bo ryzyko jest duże

...
@ren

Dlatego trzeba pytać o numery tel do rodzin lub opiekunek nie wstydzić się, każdy ma prawo wiedzieć gdzie jedzie

Paulina K

Polecam, byłam na jednym wyjeździe, bardzo miła rodzina, pieniądze na czas, pit również

Pracuje już jakiś czas z tą firmą. Teraz dzieje się b. źle. Nie wiem czy z polecenia firmy czy panie koordynatorki pracują poza kontrolą firmy. W szczególności koordynatorka z Zgorzelca wytrawna kłamczucha z uśmiechem.Koszmar pozdrawiam

Ewelina M.

Jak dla mnie katastrofa.Pomimo moich kwalifikacji,języka oferują żenująca stawkę.

Grzona.2022

Super firma! Profesjonalizm, miła obsługa, sprawdzone oferty, gaża uznaniowa. Na pewno warto spróbować aby się przekonać. Pozdrawiam serdecznie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 61 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.