GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Marlena

Firma jest bardzo rzetelna, zawsze można liczyć na pomoc, wypłaty są na czas, sztela się zgadza, gdy pojawia się jakiś problem, firma od razu reaguje, to był mój najlepszy wybór że przeszłam do firmy Veritas, szczególnie chcę podziękować mojemu koordynatorowi Panu Maciejowi Sidorskiemu, to cudowny człowiek, bardzo zaangażowany, mówi jak jest, nie (usunięte przez administratora) bardzo dba o swoje opiekunki, nigdy nie zostawia w potrzebie, miałam ostatnio sytuację, którą ciężko sobie wyobrazić, na szczęście wszystko dobrze się skończyło, Panie Macieju, jest Pan wspaniałym człowiekiem, takiego koordynatora jak Pan to szukać ze świeczka, nie zostawił Pan mnie w potrzebie, kontakt zawsze jest, ogromne zainteresowanie, zaangażowanie, nie wiedziałam że jeszcze tacy koordynatorzy istnieją. Firma jest bardzo solidna i rzetelna. Cieszę się że w końcu trafiłam na tak dobrą firmę jak Veritas, mówią jak jest naprawdę, nie kłamią, tak jak to inne firmy robią. Pozdrawiam serdecznie

Ruda
@Marlena

To jeśli o tę rzetelność chodzi to tydzień temu zmieniała mnie opiekunka z Veritasu ja byłam z innej agencji Podopieczna 92 lata na wózku do dźwigania pani nosi pampersy i potrzeby fizjologiczne załatwia w pieluchy codziennie rano jesteś obrobiona do pasa ja miałam takie dane i tak było Opiekunka z Veritasu otrzymała natomiast takie dane. Pacjentka 86 lat bardzo chętnie spaceruje z rolatorkiem po ogrodzie sama wykonuje toaletę potrzebuję asekuracji. Więc gdzie tu jest prawdziwa informacja

Aleksandra Bielawska
@Ruda

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć . Tyle lat pracuje i taka rozbieżność nigdy ale to nigdy mi się nie przytrafiła. Prędzej uwierzę, że opiekunka nie słuchała uważnie koordynatora w związku ze zleceniem. Veritas to bardzo dobra firma. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimkolwiek innym.

Maciej Sidorski

Dzień dobry, Pani Marleno. Niestety, nie dysponuję żadnymi Pani danymi, zatem zapraszam Panią do kontaktu bezpośrednio pod nr 532692769. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Sidorski

Kama

Asystent do spraw rekrutacji z językiem niemieckim ma 3.000-3.500 zł netto. Czy można liczyć na stałe premie, które podbiją te stawki? Czytałam o benefitach, ale zarobki są jednak ważniejsze...

Emma
@Kama

Tak, są stałe miesięczne premie w zależności od wyników, jak i również premie dodatkowe, bonusowe

@Emma

Za co są premie bonusowe? Jak wyniki przekroczą wymagany target czy za coś innego? Możesz doprecyzować?

Mateusz

Pytanie do pracodawcy na jakie pieniądze może liczyć opiekun z rocznym starzem pracy dodam że pracuje w innej agencji nie będę pisał w jakiej i zarobki są marne a tu czytam dobre opinie o firmie

@Mateusz

Dzień dobry, Serdecznie zapraszam Pana do kontaktu. Mój numer telefonu to 532692769 Chętnie odpowiem na wszelkie Pana pytanie i dobiorę atrakcyjną ofertę. Pozdrawiam, Maciej Sidorski Specjalista ds Rekrutacji Veritas Poznań

@Maciej Sidorski

Pragnę również z tego miejsca zaprosić do kontaktu wszystkie wizytujące tą stronę osoby poszukujące pracy w charakterze Opiekunek i Opiekunów na terenie Niemiec do kontaktu na numer telefonu podany wyżej od poniedziałku do piątku 9 - 17. Z chęcią rozwieję Państwa wątpliwości i pomogę w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Kłaniam się, Maciej Sidorski

@ Pracodawca

Serdecznie witam i pozdrawiam. Współpracuję z firmą Veritas już dłuższy czas i chcę podziękować za rzetelność i profesjonalne dotrzymywanie umowy. Szczególnie pragnę podziękować mojemu koordynatorowi, Panu Arturowi Woźniak, jest osobą bardzo kompetentną, w 100 procentach dbającą o pracownika. Natychmiast otrzymuję odpowiedzi na każde pytanie, profesjonalność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu Swoich obowiązków. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak odpowiedzialną osobą. Polecam firmę, jest prawdziwa i niezawodna.

Mania

Hej, przyjmujecie jeszcze nowych koordynatorów? Chciałabym się przyjąć, ale ostatnie ogłoszenie w necie ma już kilka lat. Tak mała rotacja jest w firmie? Wtedy oferowali 3200 - 4000 netto, podejrzewam że teraz po latach jest to wyższa kwota? Czy teraz trzeba znać j. niemiecki aby się dostać czy wystarczy sam angielski?

@Mania

Dzień dobry. Szanowna Pani, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystent ds. rekrutacji. Zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-asystentka-ds-rekrutacji-wroclaw,oferta,1002798937

Janeczka

Jestem opiekunką - 7 lat doświadczenia nie w firmie VERITAS. Mam pytanie do opiekunek z Veritas. Czy rozmowa z rodziną podopiecznego na Skype lub WhatsUP jest obligatoryjna? Nie mam tych wynalazków, a telefon mam na kartę z mizernym internetem i wygląda, że takiej rozmowy nie jestem władna przeprowadzić. A chciałabym wrócić do opieki... Dziękuję za odpowiedzi.

@Janeczka

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za komentarz. To fakt, że niektóre rodziny chciałyby porozmawiać z opiekunką. Jednak da się to zrobić również bez rozmowy. Wystarczy, że poinformuje Pani o tym swojego koordynatora :) Pozdrawiamy

@Maciej Sidorski

Chciałabym podziękować Panu Maciejowi za wspaniałą współpracę. Wszystkie informacje które przedstawia o seniorach sa prawdziwe. Dobiera zlecenia do opieki nad seniorami zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami opiekunki.Takiego Koordynatora to szukać ze świeczką

Barbara Z.

Firma Veritas jest super, zlecenia zgodne z rzeczywistością, wyplaty na czas, koordynatorki przemiłe i kompetente.Jestem zadowolona i się cieszę z całych sił, że z tej firmy wyjeżdżam za granicę do pracy.

Bożena

Z firmą Veritas pracuję już 6 rok.Nigdy nie mialam problemów.Po każdym przyjedzie na stelę koordynator dzwoni pyta czy wszystko w porządku.W czasie trwania pracy rownież koordynator interesuje się czy wszystko ok i czy nic się nie zmienilo.Jest duże wsparcie ze strony firmy,Finanse bez problemów i o czasie a nawet przed czasem.Firma udostepnia kursy ,ktore pozwalają nam na lepsze dokształcanie w opiece,i pozwalają na lepszą placę,Polecam wszystkim opiekunkom ,które szukaja dobrej i rzetelnej firmy.

Arek
@Bożena

Powiesz jakie to kursy? Robi się je w Polsce jeszcze przed wyjazdem czy już w Niemczech? Firma je finansuje czy potem potrąca z wypłaty?

Kamadara

Pracuję z firmą od 10 lat .Zawsze profesjonalni , zainteresowani pracownikiem, kompetentni.Pieniądze zawsze na czas wpłacone na konto , Polecam .

Pani Asia

Super firma wypłata na czas

Elżbieta M.K

W Firmie VERITAS Wrocław pracuję około 12 lat i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa!!!!!!! Koordynatorzy pomocni dzwonią z pytaniami czy wszystko w porządku. W razie min ,które się czasami trafiają z winy rodziny bo nie przekazują firmie rzeczywistego stanu rzeczy-jednym słowem nie piszą prawdy. W takich przypadkach koordynator przenosi opiekunkę do innej rodziny. Firma jest wypłacalna ,dobrze płacą ioraz są naprawdę pomocni .Dlatego gorąco polecam przyszłym opiekunką podjęcia pracy w VERITAS -Wrocław.

Łukasz
@Elżbieta M.K

Cześć. Jak pracujesz tyle lat, to ciekawi mnie, czy zauważyłaś jakieś konkretne zmiany w pracy za ich pośrednictwem przez ten okres? Napisałaś, że dobrze płacą. Zdradzisz dokładnie ile? Często są sytuacje, gdzie koordynator przenosi opiekunkę w inne miejsce? Stawki i umowa ulega wtedy jakiejś zmianie?

Elżbieta M.K
@Łukasz

Stawki w zależności od znajomości języka są różne.. Jeżeli chodzi o minie naprawdę stawka jest wysoka a także wypłacana regularnie pierwszego każdego miesiąca. W przypadku zmiany miejsca pracy stawki też są różne zależy jaką stawkę zaproponuje rodzina. Pytasz czy zauważyłam jakieś zmiany w pracy .Powiem Tobie szczerze to zależy od koordynator, ,któremu podlegasz. Mój koordynator jest super i w przypadku jak trafię na tzw, minę jestem z automatu przeniesiona do innej pracy. Mam do niego pełne zaufanie.. A co do stawek to przeważnie są od 1700 - 2300 do 2500.Jak nadmieniłam to wszystko zależy ile rodzina zaproponuje firmie i oczywiście znajomość języka. Nie musisz przyjąć pierwszego lepszego zlecenia tylko powiedz jakie masz oczekiwania dotyczącego chorego. Pozdrawiam

Hubi
@Elżbieta M.K

Ta mina o której pisałaś to złe warunki pracy? Chodzi o to że rodzina czego innego wymaga w umowie a na miejscu okazuje się że praca jest cięższa? Zdarzyła ci się taka sytuacja? Wtedy można zrezygnować bez konsekwencji?

Eleonora M.K
@Hubi

Jeżeli trafię na minę a czasami tak się zdarza to wówczas informuję mojego koordynatora ,który załatwia mi szybki zjazd do Polski lub ewentualnie przenosi mnie do innej rodziny .Jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło aby firma zostawiła mnie na lodzie lub też straszyła jakimiś konsekwencjami karnymi np. finansowymi. .

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie GRUPA VERITAS Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Opiekunka Osób Starszych?

iwona.labieniec08@gmail.com

Z firmą Veritas współpraca przebiega prawidłowo.Problemy które mogą pojawić się po drodze są natychmiast rozwiązywane.A jeśli ma się takiego wspaniałego koordynatora jak pan Jakub Ptak to chwalić Boga za to.To jest człowiek jedyny w swoim rodzaju bo zawsze można na niego liczyć w potrzebie.Zrozumie,pomoże,załatwi.Zasluguje na pochwałę i nagrodę.Pozdrawiam ciepło i serdecznie firmę.

Oli QUEEN

Witam.Jestem bardzo zadowolona z pracy w Firmie Veritas a Pan koordynator Pan Maciej Sidorski jest nie tylko wspaniałym pracownikiem sumiennym i oddanym ale również nieocenionym pomocnym poprostu człowiekiem.Jak Aniol Stróż jest zawsze gotowy do pomocy .Mam nadzieję na dalszą współpracę z firmą i wiem że napewno pod opieką tak wspaniałych ludzi jak Pan Maciej napewno poradzę sobie w każdej sytuacji..Z wyrazami szacunku i podziękowań. Oliwia

Pracownik dawny

Bardzo dobra agencja polecam

@Pracownik dawny

Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy :)

Ada

Jaka umowa o pracę jest podpisywana?Umowa zlecenie czy inna?

Szukający pracy - młoda osoba
@Ada

Też jestem ciekawy. Umowa o pracę? Jeśli nie, jakie firmy godne polecenia zapewniają umowę o pracę? Ktoś coś dobrego poleci?

Aleksandra Bielawska
@Szukający pracy - młoda osoba

Ja mam od początku umowę zlecenie. I nie znam firm wysyłających opiekunki, które dają umowę o pracę. To logiczne - my jeździmy na zlecenia. A jeśli szukasz porządnej firmy, to jak najbardziej Veritas to porządna firma. Pracuję wiele lat jako opiekun, nie wstydzę się podać swoich danych tutaj, aby nikt mi nie zarzucił, ze jestem pracownikiem biura. Od wielu lat są konkretni, mają fajne zlecenia, pomocni, terminowi.

Opiekunka

Wiele osób narzeka , że dom do bani , że babcia cieka ect ... Ale żadna z dam narzekających nie napisze ,że sama jest osobą starszą, bierze leki ,a zdarza się, że więcej niż sam podopieczy , że nogi ją bolą, ręce puchną i tak w ogóle, to jest na ręce zdrowotnej i nie nadaje się do pracy . To ja mam pytanie , po co do diabła! jedzie do tak ciężkiej pracy?! . Łatwo jest oczerniac innych ,ale o swoich błędach nikt już nie napisze To szczyć hipokryzji że strony osób, którym było dane zarobic znacznie więcej niż oferuje konkurencja ,a później piszą takie głupoty. Pieniądze nie takie , koordynator nie przyjechał podetrzeć mi zadarty nos . Jeśli któraś z pań narzekających nie chce tu pracować, to nikt jej nie będzie siła trzymał... Nie znoszę hipokrytów, kłamców, którzy na celu mają tylko szkodzić, a i tak później z podkulonym ogonem wracają. Pozdrawiam .

a czy zawsze im gorsza opinia tym lepsza? jak ktoś zadowolony to źle?

Toshiro
@Opiekunka

A zdajesz sobie sprawe moze z tego ze na opieke wyjeżdżają głównie starsze panie a nie 20 latki które nie chcą siedzieć zamknięte że starszym schorowanym człowiekiem który robi w pieluche ? Jakbyś się zauważyła to większość opiekunek ma 50-65 lat , nawet 40 latki w tym zawodzie to już rarytas bo one też mają dzieci i wola siedzieć w Polsce

Opiekunka
@Toshiro

Gdybym miała 50 -65 lat ,to nie ma mowy o pracy w opiece . To czasem ciezka praca ,pomojajac fakt ,że wielu z tych ludzi jest trudnych do opanowania ze względu na choroby neurologiczne . Z tad moje przekonanie ,że jeśli spróbowałaś i wiesz jak ciężko może być, to nie jedz... Pozniej nie będzie obgadywania firmy ,bo to każdy decyduje sam za siebie . Firma nigdy nikogo nie zmusza do wyjazdu , podaję informacje którymi dysponuje i w dobrej wierze zawiera kontrakt . 20-latki oraz 40- stki nie zniosą izolacji z tad ich brak ,ale 40+ jeżdżą i jakoś żyją;) Tej firmy akurat będę zaciekłe bronić, ponieważ jest najlepsza w sektorze opiekunczym i płaci naprawdę dobrze .

Marion
@Opiekunka

Bo to cała prawda,jeżdżę w busie z takimi kobietami i zastanawiam się kto kim się będzie opiekował. Jest jeszcze jedna grupa -tipsy na paluchach takiej dlugosci że chyba ma problem żeby tylek sobie podetrzeć, papieroch w zębach i cuchnie nimi na kilometry ,obrzydliwe babsztyle,bleee :(

DW
@Opiekunka

Bo taka jest prawda ????, wszędzie zdarzają się "niewypały", nie można generalizować. Jeżdżę dość długo, więc coś wiem na ten temat.

@Opiekunka

Bo to prawda jeżdżą chore kobiety na rencie po operacjach przeważnie wiekowe i zchorowane w busie można się napatrzeć i obsłuchać że jadą odpocząć bo znają język żałosne to są niby wieloletnie pracownice opiekunki myślę że nie jeden pidopieczny wygląda od tej opiekunki

Zofia
@Opiekunka

Droga opiekunko. Nie jestem osobą starszą, jestem po 40. Żadnych chorób, poza tym wykształcenie w tym kierunku. Zapewne gdybym opisała wszystko, Pani także by się zjeżył włos na głowie. I to nie jest wina tylko rodziny podopiecznego. Firma jest po to aby reagować na zgłaszane nieprawidłowości, a nie brzydko mówiąc olewać sprawę gdy jest na prawdę źle, (usunięte przez administratora) na umówionej stawce czy świadczeniach odprowadzanych do ZUS. Na wszelkie działania firmy mam zebranych trochę dowodów ale to jest jeszcze zbyt mało. Jestem cierpliwa, a oni są zachłanni...

Lisa

Przede wszystkim podopiecznych nie powinien dźwigać nikt ani młoda ani starsza , od tego są lifty ;)

Ruda

Wypowiedź tej Pani świadczy o dyskryminacji drugiego człowieka to właśnie taki ktoś nie powinien jeździć do opieki. Co to ją obchodzi jak ja sobie układam życie i co mam robić Też jestem 60 plus i jeźdżę do opieki i nikt nie będzie mi dyktował co mam robić.

@Opiekunka

Ale kłamie i prawdy dowiadujemy się na miejscu. Gdyby mówiły prawdę nie byłoby problemu pozdrawiam

rodzina
@Anna

podobnie jak o opiekunkach dowiadujemy się dopiero na miejscu.

@Zofia

To jest prawda z tą zachłannością, delikatnie.(usunięte przez administratora)końcówki pieniędzy .jedna z Pan powiedziała że to polecenie szefowej.ubezpieczaja w niemieckich firmach a rachunki muszą płacić opiekunki.

@Toshiro

Zgadzam się, ja mam już 66 lat, i muszę dorabiać,,,

@Anna

Dokładnie, tak jest i potem wielkie rozczarowanie,, i brak pomocy od firmy..

@Zofia

Potwierdzam, i niestety też dałam się oszukać,,

flowrik
@Opiekunka

Jest Pani w blędzie w kwestii wieku ja mam 43 lata i jestem teraz w małej gminie gdzie nawet nie ma sklepu z dwojgiem dziadków siedzę sama i ogarniam swój czas czytam książki dodam jeszcze że na poprzednim kontrakcie trudnym z wózkiem i osoba po wylewie zmieniała mnie dziewczyna 26 lat .Ale przyznaje że tak samo jak Pani myślę o tych którzy nie potrafią nic innego jak tylko narzekać

Marzena

A dlaczego masz takie zdanie, mogłabyś podać więcej konkretów? Teraz jest wiele tych agencji i trudno coś wybrać. Komentarze sprzed kilku lat były raczej pozytywne, dlatego zastanawiam się, co teraz jest nie tak.

Weronika

Pojawiły się właśnie ogłoszenia na opiekunkę w Niemczech. Czy znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym w sensie znajomość podstawowych słówek w życiu codziennym wystarczy? Czy jak wyniknie potrzeba znajomości języka zaawansowanego to koordynatorka pomoże?

@Weronika

Pani Weroniko, do podjęcia pracy w opiece osób starszych w Niemczech najlepiej znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Dzięki temu Opiekunka jest w stanie bez problemu porozumiewać się z seniorem oraz funkcjonować w Niemczech. Praca z osobą starszą może czasami wymagać natychmiastowej reakcji, np. w razie pogorszenia stanu zdrowia seniora. Wtedy znajomość języka niemieckiego może uratować życie. Najmocniej zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego kursu języka niemieckiego: https://www.veritas-opieka.pl/din/

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 61 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.