EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

misio

A jak to wygląda ta praca na akord? Mam na myśli ile dasz radę przesortować tak średnio, czyli jakie zarobki? Pozdrawiam

jjj

praca jest ciężka, bo zimno na magazynie i fizycznie trzeba być sprawnym. Ale trzeba jakoś wytrzymać... Mieszkania bardzo ok. Wyposażone, nawet nam sprzątają...

Daniellll

Witam, prawdopodobnie będę jechał 2 stycznia do Lotte przy sortowaniu butelek :) chciał bym się dowiedzieć, czy praca jest ciężka i jak domki i jeżeli będę jechał będę miał miejsce w samochodzie, wiec jeżeli ktoś zainteresowany (usunięte przez administratora)

Dzięki bogu że już nie ma tych osób które zjechały atmosfera się oczyściła i jest spoko..... po prostu trzeba tylko chcieć pracować szkoda tylko niektórych bo zaufali nieodpowiednim ludziom..... wstyd że za granicą zamiast polak polakowi pomóc to jeszcze dołki pod nim kopie...... sprzedawać ludzi w zamian za co????a praca ogólnie jest ok ludzie też i atmosfera super..... wózkowi jak mogą odpisywać palety skoro oni mają za to premie....zarobki może nie są aż takie bardzo duże ale na pewno większe niż w Polsce....trzeba tylko dobrze portfelem zarządzać a nie szaleć i wypłatę prze pijać....a każdy z nas liczyć umie więc może sobie policzyć ile miesięcznie zarobi???zreszta jak się komuś nie podoba to przecież na siłę nikt nikogo nie trzyma....drogę do Polski zna a jak nie to mapę można kupić

WARIATY

Witam wszystkich jesteśmy pracownikami w tej firmie pracujemy tutaj od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni odkąd zwolnili te osiem osób atmosfera w pracy teraz jest spoko wózkowi są zadowoleni normy nie są wcale tak trudne do wyrobienia ponieważ wszyscy wykonują swoją pracę sumiennie i rzetelnie.

marzena

nowa firma, ale dobra. Wszystko legalnie, ze składkami i ubezpieczeniami. Właśnie wróciłam z sortowni butelek w Warstein i jestem zadowolona. Fajna ekipa, a i praca nie najcięższa.

łysy

dla mnie w porzo, ważne że kasa była większa niżw pl. a praca spoko. jak się komuś nie chce pracować, to zawsze będzie nażekał...

wanda79

Pracowałam przez firmę EuropaJob w Warstein i szczerze mówiąc nie wiem skąd te negatywne komentarze. To też była sortownia butelek. Na mieszkaniu nie było luksusów, ale całkiem ok. Wynagrodzenia zawsze na czas, stawka godzinowa... Ja tam pozytywnie wspominam współpracę. W przyszłym roku też chcę przez nich pracować. Jeździłam przedtem przez inne agencje, gdzie nie było ubezpieczenia, umowy podpisywaliśmy po miesiącu pracy dopiero, zero składek odprowadzanych... A z Europą naprawdę wszystko w porządku.

Halina

Mamy okazję podjąć pracę od poniedziałku przez firme europajob, przy sortowaniu butelek w Lotte papiery podpisaliśmy i co teraz.? Czy można jeszcze zrezygnować. ?

jola

pod Berlinem jest magazyn w Grossbeeren. Spokojnie możesz mieć Kindergeld, bo praca jest na niemieckich warunkach. Tylko trzeba znać niemiecki, bo praca jest przy komputerach. Znajomi tam pracują i są bardzo zadowoleni. Chyba nawet pracują przez europajob z tego co pamiętam.

ellka

ja pracowalam z kolezankami w magazynie w kremmen, tam wszystko bylo ok. troche malo godzin, ale za to dobra stawka i bardzo fajne mieszkanie. wogole wszystkow porzadku. tyle xe ten pod berlinem to chyba o jakis inny chodzi..

ptasznik

a słyszeliście może o ofercie na magazyniera w firmie wysyłkowej pod berlinem ? to tez jest z menu europajob. czy ktos ma milsze wspomnienia? i czy jesli jestem kobietą to czy moge liczyc na kindergeld?(moze jest jakas umowa najmu mieszkania) pozdrawiam!

ilona

to są dwie różne oferty... jest oferta dla wózkowego ze stawką godzinową i oddzielna oferta dla pracowników sortowni.

antek

Czyli jak, podwozisz se butelki, a później sortujesz? I to jest na godzinę? Bo w ogłoszeniu jest stawka godzinowa, a ludzie tutaj piszą o akordzie.

ilona

jest i jedno i drugie.

antek

to jak to w końcu jest, sortowanie butelek czy jazda wózkiem widłowym. W ogłoszeniu jest że jazda wózkiem. To jak to w końcu jest?

mmmmmm

Jak komuś się chce pracować, to wszędzie zarobi. Praca nie jest lekka, ale spokojnie sobie dawaliśmy radę. Przez jaką agencję jedziecie?

LINU3

TAK OFERTA JEST Z RACIBOŻA I IDZIE ZAROBIĆ NA TYM AKORDZIE CZY NIE.

mmmmm

ale do Lotte, na sortownię butelek? EuropaJob już tam nie pracuje, więc przez jaką firmę chcecie pojechać?

linu3

Witam mam pytanie czy jednak warto czy nie warto jechać tam do tej pracy bo dostałem oferte z raciboża żeby teraz w sobote wyjechać a widze ze pan jest wtajemniczony w ten zakład prosze o szczerą opinie na ich temat z góry dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.