Emma Sp. z.o.o - elektryfikacja i automatyzacja kopalń

Cieszyn

Opinie o Emma Sp. z.o.o - elektryfikacja i automatyzacja kopalń

nie ma żadnych dodatków ani zus'u, czysta wypłata cały rok. Wyciągniesz tyle jak będziesz robił wszystkie weekendy :)

cieszyniok

Panowie, jak zarobki w tej w firmie ? Da się trójkę zarobić ? są dodatki za zjazdy? węgiel? kartki? 14ka? barbórka? Czy wliczają lata pracy dołowej do ZUSU?

Zostaw opinię o Emma Sp. z.o.o - elektryfikacja i automatyzacja kopalń - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emma Sp. z.o.o - elektryfikacja i automatyzacja kopalń