Opinie o Eco Energy Poland Mariusz Staniek w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco Energy Poland Mariusz Staniek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco Energy Poland Mariusz Staniek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Energy Poland Mariusz Staniek w Cieszyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eco Energy Poland Mariusz Staniek?

Iwona Nowy wpis

Czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja do pracy w księgowości?

MS Nowy wpis
@Iwona

W najbliższym czasie nie planujemy, prowadzenia rekrutacji w dziale księgowości.

ODPOWIEDŹ Nowy wpis

Nasza firma nie zajmuje się sprzedażą, montażem paneli fotowoltaicznych. To musi być pomyłka. Mariusz Staniek

Helena

widziałam opinię, że firma podobno jest z siedem lat na rynku i generalnie jest liderem w branży. Jeśli to prawda to wyjaśni mi ktoś dlaczego? Ktoś kiedyś także dość mocno odradzał zatrudnienie się tutaj, faktycznie są tu takie problemy z dogadaniem się z kierownictwem jak opisali? Jakaś inna osoba zatrudniona ma może inne zdanie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Eco Energy Poland Mariusz Staniek.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Cieszyn
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
Cieszyn
CCC S.A.
K.

Pracowałam w firmie włącznie z praktykami prawie 5 miesięcy, niestety z powodu przeprowadzki musiałam zakończyć współpracę. Pracują tam fantastyczni ludzie od których można się wiele nauczyć, a mają wiedzę ogromną, każdy chętnie pomoże. Czułam się tam jak w rodzinie. Jeśli ktoś chce się dużo nauczyć na pewno wiedzę zdobędzie, a na nudę nie ma co tam liczyć.

Rafał
@K.

A na jakim stanowisku pracowałeś i jak dokładnie wyglądało wdrożenie w obowiązki? Czego nauczyłeś się w Eco Energy, co przydaje Ci się w nowej pracy?

Arek

Jak długo firma jest już na rynku pracy i jak sobie radzi?

ODPOWIEDŹ
@Arek

Firma na rynku działa już 7 lat. Na dzień dzisiejszy jest liderem w branży.

Maja
@ODPOWIEDŹ

A wiesz może, czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Szukam pracy

Czy można liczyć w Eco Energy Poland Mariusz Staniek na prywatną opiekę medyczną?

ODPOWIEDŹ

Była opcja korzystania z prywatnej opieki medycznej. Jednakże z powodu małego zainteresowania firma zrezygnowała z tej opcji. Można skorzystać z ubezpieczenia grupowego.

Jestem niezadowolony ze współpracy z pracodawcą tej firmy. Po zgłoszeniu swojej kandydatury na stanowisko "asystent projektanta sieci - oświetlenia ulicznego" zostałem wysłany w delegacje, a po powrocie obiecano mi pracę w biurze od 1 grudnia. Podkreślę też bardzo istotną informację - nie posiadam doświadczenia na tym stanowisku i niejednokrotnie mówiłem o tym dla pracodawcy, a wtedy to nie był problem, ponieważ zostałem zapewniony, że kadra w biurze mnie przeszkoli, ale o tym później. Niestety te ustalenia były przeprowadzane głównie telefonicznie, ze względu na różnice miejsca zamieszkania ( Cieszyn - Białystok). Na samym początku myślałem, że pracodawca jest w porządku - zapłacił z góry za wszystkie koszta związane z delegacjami, naprawdę byłem zadowolony podczas pracy w delegacjach. Natomiast problemy zaczęły się wtedy, kiedy pracodawca miał przyjechać do miejsca odbywania delegacji w celu poznania się (tą informację dostałem mailowo przed wyjazdem). Niestety przez okres 2 tygodni delegacji pracodawca się nie pojawił. Po powrocie miałem rozpocząć pracę w biurze, ale zaczęły się komplikacje - dostałem informację mailowo, iż praca w biurze będzie najwcześniej od 4 grudnia. Ze względu na brak doświadczenia na powyższe stanowisko poświęciłem ten czas na naukę obsługi programów zgodnie z ustaleniami z pracodawcą. Do 4 grudnia nie dostałem żadnej informacji, tego dnia zadzwoniłem i zapytałem się, kiedy będę mógł zacząć pracować. Dostałem odpowiedź, iż generalnie problem jest z miejscem fizycznym w biurze, aczkolwiek jeden z pracowników przenosi się w inne miejsce i to tylko kwestia skompletowania stanowiska pracy i praca pewnie od 6 grudnia (usunięte przez administratora) Zadzwoniłem do biura w Cieszynie i tam dostałem informację, iż pracodawcy nie ma w biurze i nikt z nim nie może się skontaktować. 7 grudnia dostałem maila i tu cytuję "Panie Pawle, niestety oferta pracy jest nieaktualna, przepraszam za zamieszanie". Dochodzę do wniosku, iż pracodawca mnie zwodził przez 2 tygodnie i tylko potrzebował kogoś do pomocy w delegacje, a że ja akurat byłem pod ręką,(usunięte przez administratora) Być może wobec stałych pracowników pracodawca jest w porządku, ale przestrzegam wszystkie osoby, które zamierzają aplikować do tej firmy. Ja popełniłem ten błąd i przystąpiłem do pracy bez umowy.

EcoEnergyPolandMariuszStaniek
@Paweł

Muszę szczerze powiedzieć, że na początku byłem poirytowany tą opinią. Pomyślałem sobie jak osoba, która mnie nie zna może tak szybko ocenić moją osobę firmę a zarazem markę. Największą wartością naszej firmy jest zespół. Ludzie, którzy potrafią szybko rozwiązywać powstałe problemy, są kreatywni niezależni a zarazem zdyscyplinowani w dążeniu do celu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, to ludzie tworzą markę tej firmy. Osoby pracujące w Eco Energy Poland gwarantują jakość wykonanych usług. Po spokojnej analizie doszedłem do wniosku, że Pan Paweł jak najbardziej miał prawo do takiej opinii. Jak to w życiu bywa punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z mojej perspektywy, cała sytuacja wyglądała inaczej, jednakże jest prawdziwa, a Pan Paweł miał praw być niezadowolony ze współpracy. Zgodnie z zamieszczoną opinią rozliczyłem się z Panem Pawłem zgodnie z ustaleniami, co więcej część wynagrodzenia zapłaciłem z góry. Finalnej oceny osoby pana Pawła dokonałem na bazie, dwutygodniowej współpracy, opinii współpracowników może zbyt pochopnie, jednakże to już jest historia, której nie zmienię nie zawsze każda historia kończy się happy end'em. To co sobie mogę zarzucić, to swego rodzaju bezwład informacyjny. W przyszłości dołożę wszelkich starań, aby uniknąć tego typu sytuacji. Jednakże wnioski Pana Pawła (...), iż pracodawca mnie zwodził przez 2 tygodnie i tylko potrzebował kogoś do pomocy w delegacje, a że ja akurat byłem pod ręką (...) są całkowicie nieprawdziwe, ponieważ zgodnie z jego opisem zamieściłem ogłoszenie o pracę zmieniając jego parametry, że szukam osoby z doświadczeniem. Finalnie okazało się, iż nasza firma jest na tyle innowacyjna w sposobie projektowania sieci elektroenergetycznych, że nawet osoby z doświadczeniem muszą przejść minimum 2 miesięczny okres wdrożenia, żeby nadążyć za resztą zespołu. Traktuję ten post jako konstruktywną krytykę, która pozwoli Mi uniknąć podobnych błędów w przyszłości, bardzo ważna jest dla mnie dobra atmosfera pracy oraz komunikacja z pracownikami. Zapraszam wszystkich do współpracy, jeżeli na dzień dzisiejszy projektujesz sieci. Uwierz, Mi, że z nami odkryjesz nowe możliwości w tym zakresie poprzez zastosowanie dedykowanego oprogramowania tworzonego przez programistów przy współpracy z naszym zespołem projektowym wykorzystaniu ścieżek WMS, ort fotomap oraz mobil mapping. W związku z rozwojem firmy, cały czas prowadzimy rekrutację na stanowisko projektanta sieci elektroenergetycznych. Na chwile obecną poszukujemy osób do współpracy, w celu realizacji projektu na terenie województwa mazowieckiego. Do zaprojektowania jest 120 km sieci oświetleniowej. W razie pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu Mariusz.staniek@ecoenergypoland.pl

EcoEnergyPolandMariuszStaniek

Muszę szczerze powiedzieć, że na początku byłem poirytowany tą opinią. Pomyślałem sobie jak osoba, która mnie nie zna może tak szybko ocenić moją osobę firmę a zarazem markę. Największą wartością naszej firmy jest zespół. Ludzie, którzy potrafią szybko rozwiązywać powstałe problemy, są kreatywni niezależni a zarazem zdyscyplinowani w dążeniu do celu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, to ludzie tworzą markę tej firmy. Osoby pracujące w Eco Energy Poland gwarantują jakość wykonanych usług. Po spokojnej analizie doszedłem do wniosku, że Pan Paweł jak najbardziej miał prawo do takiej opinii. Jak to w życiu bywa punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z mojej perspektywy, cała sytuacja wyglądała inaczej, jednakże jest prawdziwa, a Pan Paweł miał praw być niezadowolony ze współpracy. Zgodnie z zamieszczoną opinią rozliczyłem się z Panem Pawłem zgodnie z ustaleniami, co więcej część wynagrodzenia zapłaciłem z góry. Finalnej oceny osoby pana Pawła dokonałem na bazie, dwutygodniowej współpracy, opinii współpracowników może zbyt pochopnie, jednakże to już jest historia, której nie zmienię nie zawsze każda historia kończy się happy end'em. To co sobie mogę zarzucić, to swego rodzaju bezwład informacyjny. W przyszłości dołożę wszelkich starań, aby uniknąć tego typu sytuacji. Jednakże wnioski Pana Pawła (...), iż pracodawca mnie zwodził przez 2 tygodnie i tylko potrzebował kogoś do pomocy w delegacje, a że ja akurat byłem pod ręką (...) są całkowicie nieprawdziwe, ponieważ zgodnie z jego opisem zamieściłem ogłoszenie o pracę zmieniając jego parametry, że szukam osoby z doświadczeniem. Finalnie okazało się, iż nasza firma jest na tyle innowacyjna w sposobie projektowania sieci elektroenergetycznych, że nawet osoby z doświadczeniem muszą przejść minimum 2 miesięczny okres wdrożenia, żeby nadążyć za resztą zespołu. Traktuję ten post jako konstruktywną krytykę, która pozwoli Mi uniknąć podobnych błędów w przyszłości, bardzo ważna jest dla mnie dobra atmosfera pracy oraz komunikacja z pracownikami. Zapraszam wszystkich do współpracy, jeżeli na dzień dzisiejszy projektujesz sieci. Uwierz, Mi, że z nami odkryjesz nowe możliwości w tym zakresie poprzez zastosowanie dedykowanego oprogramowania tworzonego przez programistów przy współpracy z naszym zespołem projektowym wykorzystaniu ścieżek WMS, ort fotomap oraz mobil mapping. W związku z rozwojem firmy, cały czas prowadzimy rekrutację na stanowisko projektanta sieci elektroenergetycznych. Na chwile obecną poszukujemy osób do współpracy, w celu realizacji projektu na terenie województwa Mazowieckiego. Do zaprojektowania jest 120 km sieci oświetleniowej. W razie pytań zachęcam do bezpośredniego kontaktu mariusz.staniek@ecoenergypoland.pl

Jacek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Energy Poland Mariusz Staniek - Cieszyn

• Jak się pracuje w Eco Energy Poland Mariusz Staniek?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Energy Poland Mariusz Staniek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eco Energy Poland Mariusz Staniek
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Górna 29b
    43-400 Cieszyn