Opinie o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna w Lublin

zyczliwy

Witam Tak sobie siedze przed kompem i znalazlem ta stronke. Gratulacje dla "pisarza". Czlowieku marnujesz sie. Ja na twoim miejscu zatrudnil bym sie w jakiejs gazetce, radiu lub w telewizji do komentowania roxnych spraw. Masz ciety i swietny inteligentny język. Pokaz kilka takich wstawek jak tutaj i robote masz w tej branzy co pisalem. A tak poza tym, jesli sa wsrod was PH , którzy chca zarobic to jest kilka firm w tej branzy w okolicach , które szukaja ludzi i gdzie bedziecie spoko traktowani. (usunięte przez administratora)

potwierdzam

Muszę potwierdzić!!!!!!!! PROTOTYP im się nie udał!

spokojny

Witam wszystkich! Zastanawiam się koledzy i koleżanki po co tyle nerwów. Przecież wiadomo że jedyne pozytywne opinie o tej firmie to zamieszczają oni sami. Nikt kto tam pracował wczesniej nie napisze pozytywnej opini bo musiałby skłamac.Dziwi mnie że można tą pseudo firmę oceniać w kategoriach 1-5 gwiazdek. Prawdę mówiąc tu się nawet jedna nie należy.Wszystko co pisali poprzednicy muszę potwierdzić.Są to obiektywne opinie oddające w pełni sytuację która tam panuje.I to się pewnie nie zmieni, więc nie wróżę nic dobrego.Niech te wpisy będą przestrogą dla innych naiwnych. Pozdrawiam wszystkich!!!

nick

(usunięte przez administratora), jak potrzebowałeś roboty to było OK. (usunięte przez administratora) złapałeś kontakt i teraz jesteś wściekły, bo Cię zwolniła za brak wyników. Ale o tym już nie napisałeś, bo po co

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa na handlowca tradycyjna czyli pytania o wady zalety o które na normalnych rozmowach nikt o to nie pyta ...co do wynagrodzenia najniższa krajowa czyli 2600brutto plus premia co jest kpiną dla handlowca w stacjonarnej pracy w żabce tyle samo można dostać niż jeździć po Polsce, praca od 6 rano. Rozmowa z właścicielką firmy i z jakimś facetem... drętwa atrosfera.. Nie wiem czy podejmę współpracę z Państwem że względu na słabe wynagrodzenie..

Twoje wady/zalety,osiągnięcia i co Cie motywuje?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Witam serdecznie moich przedmowcow. Chcialbym zwrocic uwage ze firma Gustaw uwaza sie za wiodacego na rynku dystrybutora chemii i kosmetyków. Firma kompletnie nie inwestuje w swoich przedstawicieli i pracowników. Ludzie pracuja tam za marne grosze. Wcale sie nie dziwie ze przedstawicielom nie chce sie pracowac i robic obrotów, skoro to nie ma odzwierciedlenia w zarobkach. Dziwi mnie natomiast postawa jednej osoby, mianowicie VC prezesa (usunięte przez administratora), zwanego wczesniej "Turbodymomenem". Przewinol sie w tej firmie chyba przez wszystkie stanowiska. W koncu awansowal na przedstawiciela handlowego. Zamiast robic kariere w rodzinnej firmie i dawac przyklad innym ludziom, to sam bylem swiadkiem tego jak ok godz. 13:00 ucinal sobie drzemke w aucie zaparkowanym przy drodze w lesie. Brak slów!!!

obrót

Szanowni Państwo! Własnie przypomniała mi się jeszcze jedna cecha Pani (usunięte przez administratora) i nie bedzie to, że wykorzystuje wszystkich oprócz synka, nie bedzie to, że (usunięte przez administratora) i obcina wypłaty i premie, nie bedzie to,że za mało pracujecie, i nie bedzie to, że nie szanuje ludzi! Ale powiem, że jak ktoś zechce się zwolnic bo ma juz dosyc tej tyraczki za marniutkie grosiki, to pani (usunięte przez administratora) wszystko odwróci obsmaruje Ci (usunięte przez administratora) i powie, że byłeś kiepskim pracownikiem i powinieneś być jej wdzieczny, że pozwoliła Ci pracować bo w innej firmie już dawno by Cie zwolnili !!! pozdro ewrybady ;) trzymajmy sie ramy

SPRAWIEDLIWY

pracowałem sporo czasu w tej firmie, ciężko jest powiedzieć cokolwiek dobrego, no może po za atmosfera pomiędzy pracownikami ale nie da się nie wspomnieć o wyjątkach! Jeśli zobaczycie coś rudego poruszającego się powoli po i udającego ze coś robi to trzeba uważać na słowa bo to pierwszy sprzedawca, jest jeszcze (usunięte przez administratora) ale to przy pierwszym przyjściu do firmy go zobaczycie spojrzeć należy tylko w okno. Co do szefowej to fałszywa osoba która swoich pracowników rozlicza po tym co jej "sprzedadzą" na swoich kolegów a nie z wykonanej pracy. Po za tym zatrudnia swojego synka IDIOTĘ to jest człowiek o którym można by książkę napisać bo takiego orginala to jeszcze w życiu nie spotkałem. Przejdźmy może do zarobków (choć to krotki temat:)) najniższa krajowa z której i tak szefowa potrafi zabrać pieniądze. Szerze powiedziawszy to praca przy wywozie gnoju była by bardziej satysfakcjonująca i na pewno lepiej płatna.

obrońca

Drogi Misku!!! A pomyslałeś może , że ta biedna kobieta musi cały miesiąc sie z wami męczyć, kontrolować, sprawdzać że może ją oszukujecie, a może nic nie robicie!!!!!! Wiesz jaki to stres? A może te 300 zł to były jej ostatnie pieniądze które ci dała a sama nie będzie miała na świeta. Pomyślałeś o tym? Myślę że sprawiedliwie będzie jeśli oddasz te 300zł i jeszcze od siebie dasz z 500zł na świeta tej Pani za ten cały trud który wkłada w prowadzenie tej firmy..... I JESZCE JEDNO!!!!!!! Daj ze 200zł temu Panu co siedzi ciągle w oknie i jest 100 razy lepszy niż kamera przemysłowa!!!!!!! Jego też nikt nie docenia!!!!!

MiSiEk

Ludzie strzeżcie sie !!!!!!!!!!!! Niech ta rzekoma "FIRMA" bedzie Waszą ostatnią deską ratunku, zapierdziel na maxa, nikt Was niczym nie wyróżni, nie powie dobrego słowa, tylko ciągle źle, ciągle mało, a na święta dostaniecie przy dobrych układach ze 300 zł premii, albo i nic, za które zrobicie wigilie na 3 osoby !!!! Za Waszą kase święta wyprawia sobie szefowa!!! Na jednym ze spotkań biznesowych, na którym była Pani (usunięte przez administratora), oraz szefowie innych firm, ów szefowa (usunięte przez administratora) zrobiła wielką awanture jak to można tyle ludziom płacić, dlaczego tyle płaca przedstawicielom, jak przedstawiciel powinien zarabiać najmniej!!!!! Zbulwersowała się bo większość obrotnych ludzi chwile popracuje u niej i spiernicza do konkurencji !!!! Nie pisze tego żeby oczernić Panią (usunięte przez administratora), bo to jest jej firma i może robić co jej sie podoba, tylko ostrzegam! Ludzi nie szanuje wogóle, LUDZIE MUSZĄ ZAPRACOWAĆ NA NIĄ I JEJ SPRYTNEGO, WSZECHSTRONNIE UZDOLNIONEGO SYNIA !!! Z WIELKIMI WYRAZAMI SZACUNKU I SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT PANI (usunięte przez administratora) !!!

JARO

wyzysk na maxa! jeżeli ktoś chce pracować tylko po 8 godzin i nie chce zostawać na nadgodziny które nigdzie nie są zapisywane (premia wydawana jest według uznania sZEFOWEJ) to wtedy jest zwalniany! jest jeden plus, przychodząc tu dostaniesz na początku więcej niż pracownik który pracuje tam 1,5 roku, ale Twoja pensja za rok bedzie jeszcze mniejsza. i Ona mówi że "TRZEBA SIę CIESZYć", tylko z czego?? traktuje ludzi jak durniów, którzy powinni się zgadzać na wszystko co sobie wymyśli, czyhając tylko na jakiś pretekst aby zabrać komuś premie. zresztą ma swoich "łowców premii" którzy jej w tym pomagają. nie polecam!!!!

mietek

Witam. Gratuluje wszystkim i zachęcam innych do dodawania opinii. Ja tylko chciałem nadmienić, że pracuje się po 11 godzin a w zeszyt wpisywane jest 8 i nie ma wpisywanych zadnyh nadgodzin !!! Przed jakimis swietami jak naprawde nie ma co robic, to szefowa mówi ze jutro wolne daje, a jak chce się wziąć urlop to okazuje się że połowy urlopu juz niema !!!!

obiektywny

Witam wszystkich! Nie wiem dlaczego tyle negatywnych opini o człowieku który wkłada w swoją pracę całe serce. Jest tak firmie oddany i to od wielu lat. Przedstawicieli traktuje jak przyjaciól, zawsze chętnie pomoże, dusza towarzystwa. Pracuje za trzech. Handlowiec jaich mało. Wręcz perełka na tym lokalnym rynku. Skarbnica wiedzy o handlu. Człowiek z pasją. Czy deszcz czy mróz On zawsze pierwszy na posterunku.....................(usunięte przez administratora)

widzący

Najlepiej jest wtedy jak w firmie nie ma właścicieli bo wyjechali to Wysoko Siedzący przykleja sie na cały dzień do szyby w oknie jak glonojad w akwarium!!!!!!!!!!

noname

Zgadzam się w 100% z w/w opiniami natomiast jedna uwaga!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] nic nie robi od 7 do 18-tej TURBODYMOMAN przebił Wysoko Siedzącego - NIC NIE ROBI od 6-tej do 20-tej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NICK

Zapomniałem nadmienić,że [usunięte przez moderatora]ma taki zapierdziel,że nie ma czasu najpotrzebniejszego towaru zamówić, a jak któryś z przedstawicieli idzie do niego z jakąś sprawą to ten spierdziela do kuchni hehehe ;) pozdro @ll

NICK

Najlepsi pracownicy zmądrzeli i poodchodzili, jest jeszcze kilka osób z którymi można porozmawiać itp, a reszta to HIENY CMENTARNE które czekają aby obrobić komuś [usunięte przez moderatora] i podkablować. Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] który siedzi nad wszystkimi, płacze że ma tyle roboty,nie ma czasu na nic- ale na ciągłe gapienie się przez okno i pilnowanie kto, kiedy i o której przyjechał-wyjechał to ma czas !!!!!! ps ZAMÓW w końcu WATEEEEE !!!!!!

MiRaS Wuuuu

W 100 % zgadzam sie z poprzednikiem. Jesli chcecie pracować charytatywnie po 12 godzin dziennie i na koniec dnia otrzymać[usunięte przez moderatora]za nic, no to ta praca jest w sam raz dla Was. [usunięte przez moderatora] jak tylko może, obcina premie i wypłaty na czym sie tylko da, czy ma racje, czy nie ma. PRACA CHARYTATYWNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marchewa

Pracowałem tam i jedyne co mi się ciśnie na usta to ...[usunięte przez moderatora]k jak się patrzy ... Żadnych przywilejów, praca od 7 do 19 za najniższą krajową. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna - Lublin

• Jak się pracuje w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna?

Kandydaci do pracy w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciechowska 7i
    20-704 Lublin