Opinie o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna w Lublin

darek.0408@wp.pl

Nie polecam tej firmy, pracowałem tam . Jest zła atmosfera , człowiek jest traktowany jako sztuka. Szefową jest Pani Joanna, bardzo nie przyjemna kobieta,jej mąż też nie jest miły. Jak będziecie pracować na jakimś stanowisku to w każdej chwili mogą wam dać inne zadania do wykonania nie związane z tym co na umowie. Nawet w każdej chwili powiedzieć kierowcy że nie jest już potrzebny i zostaje zwolniony

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czym w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ciekawy Nowy wpis

Ile płacą na stanowisku kierowcy ? Czy są jakieś dodatki, premie oprócz podstawowej pensji ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ktoś Nowy wpis

Jak skontaktować się z Panią Joanną? Bardziej decyzyjny jest mąż czy Pani Joanna?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa na handlowca tradycyjna czyli pytania o wady zalety o które na normalnych rozmowach nikt o to nie pyta ...co do wynagrodzenia najniższa krajowa czyli 2600brutto plus premia co jest kpiną dla handlowca w stacjonarnej pracy w żabce tyle samo można dostać niż jeździć po Polsce, praca od 6 rano. Rozmowa z właścicielką firmy i z jakimś facetem... drętwa atrosfera.. Nie wiem czy podejmę współpracę z Państwem że względu na słabe wynagrodzenie..

Twoje wady/zalety,osiągnięcia i co Cie motywuje?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
darek.0408@wp.pl

Nie4

Nie polecam pracy, poszedłem jako kierowca, wszystko pięknie, stawka 23zł brutto na zleceniu, przychodzę następnego dnia, okazuje się, że zostaje magazynierem. Brak organizacji, chaos, brud oraz nie ład, zimno. Przy rozkładaniu towaru to pięć osób robi, mało miejsca na towar plus skakanie po regałach by coś znaleźć, obsada magazynu to starsi ludzie, ponurzy i nie chętnie rozmawiają, zrezygnowałem i przestrzegam przed tą firmą.

Barbara
@Nie4

A tak z ciekawości to weryfikowali jakoś Twoje predyspozycje fizyczne? Trzeba sporo dźwigać? I co do bycia kierowcą to po prostu nie było tras żadnych i dlatego Cię przerzucili czy ktoś inny jeździł?

Olga

Wiecie jaka umowę dają na start dla Przedstawiciela Handlowego? I na jaki okres jest ta pierwsza umowa?

Jaka umowa obowiązuje w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna podczas okresu próbnego?

I.HC

Zleceniówka

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna?

Jbb

Nie awansujesz nie licz na to.

Żal

Heh, szkoda słów. Zadzwoniłem do pracy jako kierowca, praca dwuzmianowa bla bla po 20 sekundach pytanie o zarobki powiedziałem na początku okolice 2000 netto. Pani na to" aha netto do widzenia " i rzuciła słuchawką. Ja nie wiem jak wy się jeszcze na rynku utrzymujecie, wystarczy przeczytać starsze komentarze i wszystko widać...

Czarek

Może to słabi przedstawiciele i dlatego nie zagrzeją długo miejsca?

klient

Znowu zmiany na stanowiskach przedstawicieli? Człowiek zdążył się już przyzwyczaić do danej osoby, podjąć współpracę i przyjeżdża ktoś nowy. Przykre, że nie jesteście w stanie zatrzymać wartościowych przedstawicieli. Mogę tylko podejrzewać, dlaczego tak szybko przechodzą do konkurencji.

nuuu.

czytając wszystkie te opinie mogę się tylko podpisać się pod tymi negatywnymi bo są prawdziwe w 100 %

Tikuś

Marne zarobki, najniższa krajowa,premie o których krążą legendy, brak jakiejkolwiek organizacji, bałagan, skwar w lecie, lodówka w zimie. Jeśli ma być to ostatnia deska ratunku można spróbować i od razu szukać lepszej roboty.

cyna

Zacznę może od pozytywów:sumiennie wypłacają w terminie najniższą krajową o ile za coś nie potrącą(za szybka jazda wózkiem widłowym na powierzchni 15m2 skutkująca wysokim spalaniem). Na początek pracuje się 8-16, potem po okresie próbnym zapitala się ile trzeba czy tam ile zechce kierownik siedzący tam 6-18 bodajże(człowiek bardzo światły i zaradny znający języki,spolszczony angielski, a bardzo biegle łacinę, mający dar bardzo lakonicznego formułowania wypowiedzi). Co do samej pracy magazynowej: liczy się wyrobienie jak największej ilości pozycji dziennie. Nie byłoby to większym problemem gdyby nie to, że asortyment jest bardzo szeroki, a towar porozrzucany bez ładu i składu po trzech, a w zasadzie pięciu pomieszczeniach magazynu.Generalnie z dnia na dzień niektóre rzeczy zmieniają położenie, a co rusz dochodzą nowe.N@$r@ć w środek, a g...na nie znajdziesz.Towar do odbioru nie ma swojego konkretnego miejsca, trzeba go upychać gdzie się przy regałach. Myślę, że jeśli dobrze poszukać da się znaleźć gorsze firmy, ale lepsze z pewnością też, o czym świadczy ciągła rotacja pracowników. Ludzie którzy tam pracują ogólnie w porządku,niektórzy naprawdę spoko,choć wiadomo, że zawsze znajdzie się jakaś zakała,czy ktoś kto cię p0dp#%*i ale to normalne w każdej pracy

natek

neistety też słyszałem ze nie istnieją, tylko nie miałem właśnie gdzie tego sprawdzić, myślałem że tutaj ktoś napisze że firma upadła/ zakończła działalność albo coś ale niestety jak widać totalna cisza na ten temat... próbowałem też szukać po prostu w internecie ale niestety też niewiele tam jest, a totalne zero o tym czy istnieją nadal

słoneczna kasia

Hurtownia chemiczna GUSTAW podobno już nie istnieje takie krążą ploteczki na mieście, czy ktoś może ma jakieś konkretne informacje w tej sprawie? mogą to owszem być tylko plotki ale chciałabym na pewno wiedzieć jaka jest z nimi sytuacja bo nie wiem czy się starać w takim razie u nich o zatrudnienie obecnie

aa1

No dobrze ale jak z kasą? Ile można wyciągnąć jako przedstawiciel?

Dusza

nie wiem, czy sobie zdajecie sprawę, ale GUSTAW ma własną markę :) Emil, Chwilka i Poezja :) a najniższa krajowa to teraz wszędzie standard na start

alex
@Dusza

To nie jest marka własna hurtowni - nie wprowadzaj w błąd. To jest marka własna robiona dla Grupy Południe, a więc dla każdego kto jest w tej grupie. A produkuje to kilka firm. Z resztą, moim skromnym zdaniem to nie jest to marka jakaś rewelacyjna. Ot, przeciętniak, za niewielkie pieniądze.

Tak sobie siedzę przed kompem i myślę, że zajrzę na tę stronkę co tam nowego napisali. I co? I nic. Od półtora roku cisza. Dziwne, ale też od takiego czasu nie ma też żadnego w Gustawie \"dyrektora\" Dziwny zbieg okoliczności? Nie! W większości to oni oczerniali swoimi wpisami wszystko i wszystkich. Znam sytuację w tej firmie i szlag mnie trafia jak oczernia się ludzi, z którymi się pracowało. Mądre jest powiedzenie \"Panie Boże chroń mnie przed przyjacielami, bo od wrogów sam się obronię\". Dla dociekliwych mam informację, że jestem obiektywnym uczestnikiem tego forum. Nie jestem właścicielem, ich synem czy też osobą opisaną w innych wypowiedziach. Jestem tylko osobą oberwującą i wyciągającą wnioski.Na koniec chciałbym stwierdzić, że ta firma daleka jest od ideału, ale pracownicy są (usunięte przez administratora). Zawsze można się dogadać. Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna - Lublin

• Jak się pracuje w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna?

Kandydaci do pracy w P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U.Gustaw-Gustaw Joanna
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wojciechowska 7i
    20-704 Lublin