Monter Michał Bladowski

4.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Monter Michał Bladowski

pracownik

Bardzo uczciwy pracodawca , wysokie stawki daje w Polsce jak i za granicą , paczki na święta , ciągłość pracy . POLECAM !!!

1
Elektryk
@pracownik

Potwierdzam!!!

Elektryk

Dobre zarobki, zero poroblemu z wypłacalnośią !!! Możliwe zaliczki, warunki w firmie na poziomie europejskim .

Daro

Wszystko OK !!! Firma godna polecenia

Aleksander

Bardzo dobra Firma!!! Nie będę dużo pisał ponieważ już inni to napisali i podzielam ich opinie na temat tego Pracodawcy? PLECAM PRACĘ W FIRMIE MONTER !!!

Człowiek Nowy wpis

Czy ta firma wysyła tylko elektryków do Niemiec? W ogłoszeniu dla brygad pisze, że jest możliwość dojazdu do Niemiec, a możliwość, to dla mnie jakby sygnał, że można nie wyjeżdżać i na terenie Polski też mogą dać pracę. Jakie wtedy są zarobki jednego elektryka? Jakie kwatery i co z kosztami dojazdu?

wyzej Nowy wpis
Pracownik
@Człowiek

słuchaj pan *firma oferuje ze swojej strony tylko wypłatę (czasami się zdarzy ze wyplata jest na czas). *narzędzi firma swoich nie chce dawać, najlepiej jakbyś miał wszystko swoje. *o dojazdy można się dogadać, przeważnie płacą 40% kwoty lub odliczają sami z wypłaty. *zarobki w firmie mocno odbiegają od tych "normalnych" , szukają jak najtańszym kosztem (kwatery to samo). Ogólnie polecam poszukać innej firmy żeby w trakcie pierwszego miesiąca nie szukać nowej firmy.

Olga Nowy wpis
Kandydat
@wyzej

A czy jest jakiś % osób, które mimo wszystko wyjechały i nie miały tego wspomnianego problemu, że tylko na rok? Co do zarobków to czy nie ma szans aby na miejscy cos więcej sobie wypracować? Na nic nie masz wpływu nawet gdy robisz z zaangażowaniem?

blady swit Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Pracownik
 Pytanie

CHCIALEM ZAUWAZYC ZE PIERWSZE PIĘĆ OPINI PRZYPIETYCH JEST NAPISANE PRZEZ PRACOWNIKOW FIRMY. MOZNA TO ROZPOZNAC PO WYKRZYKNIKACH . W FIRMIE PRACOWALEM - NIE POLECAM . LUDZIE W BIURZE NIEKOMPETENTNI PO GIMNAZJUM. SMIALO MOZNA POWIEDZIEC ZE W FIRMIE PRACUJE CALA RODZINKA WZMOCNIONA UKRAINCAMI KTORA MA PROBLEMY Z CZYTANIEM I PISANIEM. firma swoje lata ma już za sobą, teraz wykorzystuje pracowników za najmniejsze pieniądze , kwatery masakra , brak terminowych wypłat. ludzie zarządzający na zadaniach z brakiem kultury i osobistym , (usunięte przez administratora) CHCESZ PRACOWAC W FIRMIE? SMIALO SZUKAJ INNEJ.

sama prawda
Były pracownik
 Pytanie

Zarobek jest zły, niewarty nawet pracy. W jednym miesiącu zapłacili nam ledwie 1500€, część miała mniej, część więcej mimo identycznych godzin pracy. Dlaczego? Nikt nie wie, bo nikt nie odpowiada na wiadomości, maile ani nie szepcze odnośnie pasków płacowych. Sytuacja na firmach, w których proponują pracę jest często napięta, nikt nie lubi ludzi z tej firmy wszyscy się zlewają, są niemili, nie dają jasnych wskazówek ani nic. Mimo braku obowiązku znajomości języka niemieckiego, byli w stanie się do nas przyczepić, że nie znamy języka, a na odpowiedź "to nie było wymagane, gdy aplikowaliśmy" kierują nas do biura na długą rozmowę, że niby nie mamy szacunku do pracodawców, co jest po prostu kłamstwem i manipulacją. Brak polskiego koordynatora to też częsty przypadek, nieraz ten koordynator po prostu nie odbiera telefonów (wiadomo, ma własne życie), jednak nie dali nikogo w zamian. Jeden człowiek na górze na 100 innych podopiecznych to zdecydowanie za mało. Nie polecam, nawet nie próbujcie, nic to wam nie da. Stracicie więcej nerwów i pieniędzy, niż cokolwiek zyskacie w tym miejscu. Nie są szczerzy, odpowiedzialni ani tym bardziej nie szanują swoich pracowników. Omijać szerokim łukiem.

czysta prawda
Pracownik
@sama prawda

przecież to szok . w ofertach pracy co innego a na obiektach co innego! ciekawi mnie jedno czy szef wie czy świadomie jest pozwolenie od szefa na takie traktowanie i zachowania ludzi z biura co do pracowników.

stary
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Nie polecam, przestrzegam i ostrzegam. Firma ma wszystkich pracowników gdzieś. Na pytania, które miałyby być korzyścią dla pracownika (np. paski płacowe, urlopy, lekarze) nie odpowiadają. Sami piszą tylko wtedy, gdy czegoś od ciebie potrzebują. Przykładowo my mieliśmy auto i narzucili nam obowiązek dowożenia innych pracowników z mieszkania do pracy, ALE nic za to nie zwracali. Skwitowali nas prostym 'wy się macie z nimi dogadać'. Nie dogadywaliśmy się i nikt nam nie chciał płacić, bo nie musieli, bo firma im tego nie nakazywała więc ci, którzy mieli auta musieli ponosić konsekwencje (często potrącenie z wypłaty), bo nie chcieli za darmo przewozić obcych ludzi. Tragedia, brak sprawiedliwości i odpowiedzialności. Jeśli firm wymaga na innych dowóz OBCYCH ludzi do miejsca pracy i z powrotem, to niech trochę zadba o fundusze na to, bo nikt tu charytatywnie nie przyjechał. I nie chodzi tylko o paliwo, ale również o stan opon czy płynów. Skoro mamy wozić dodatkowo 4 obce osoby, to niech te osoby albo firm nam za to zwraca, a nie 'to w waszym interesie jak się dogadacie', i jeszcze karać nas, bo inni nas zlewają i nie chcą płacić tych 20€/mies? Wielkie NIE.

Tomasz
Pracownik

Pracodawcą rzetlny i komunikatywny, nie ma problemu żeby się dogadać wrazie sytuacji nadzwyczajnych. Nie robią żadnych dodatkowych problemuw wynikającyk z takich sytułacji. A dotego wypłata jest zawsze na czas w wyznaczonym terminie na umówię

MIRON
Kandydat

PRACOWAŁEM JAKO ELEKTRYK 15 LAT Z CZEGO 10 LAT BYŁEM BRYGADZISTĄ 6 LAT MJAŁEM DZIAŁALNOŚĆ ROBILIŚMY BLOKI HOTELE I.T.D.MAM 42 LATA NIEZNAM JĘZYKA CZY MOGĘ LICZYĆ NA WASZE ZATRUDNIENIE I JAKĄ STAWKĘ MYM MIAŁ NA DZIEŃDOBRY POZDRAWIAM

Pracodawca

@MIRON

Witam. Proszę o kontakt na numer ; 530-930-082

Pytanie
 Pytanie

Czy Monter Michał Bladowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pytajnik
Inne
 Pytanie

Witam, czy przyjmowane są do firmy osoby bez doświadczenia ?

Irena

Firma poszukuje elektryka na terenie Niemiec. Mój chłopak jest bardzo zainteresowany takim stanowiskiem. Tylko pytanie, czy zakwaterowanie, które oferuje firma jest bezpłatne, czy trzeba coś za nie płacić? :) I czy praca w tej firmie jest na zmiany, czy też pracuje się cały czas w stałych godzinach?

MONTER
Pracownik
@Irena

Witam, zakwaterowanie oraz transport jest na koszt firmy i nie jest odliczane pracownikom.

xyz
Kandydat
 Pytanie

CZY W FIRMIE SA PLATNE L4 ? WIELU PRACOWNIKÓW FIRMY MOWI SE FIRMA NIE PLACI L4 .

Piotr
Pracownik

Pracuje w firmie Monter już od 2 lat , wypłaty na czas, umowa o pracę, dobry kontakt z biurem. Naprawdę dobra firma.

Subar
Kandydat
 Pytanie

Witam , czy umowa w firmie monter jest na umowie Polskiej ? jestem bardzo zainteresowany podjęciem współpracy z Firmą monter .

Pracodawca

@Subar

witam,w najbliższym czasie umowa polska z oddelegowaniem a za około 3 msc przechodzimy na spółkę niemiecka,więc będą dwie możliwości.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Monter Michał Bladowski?

Elektryk
Pracownik
@Pytanie

Tak jak najbardziej są.

Bronisław
@Elektryk

O to super. A powiesz w jakiej wysokości i ile ich można zrobić w miesiącu? Setki się zdarzają?

Michał
Pracodawca
@Bronisław

stawka godzinowa jest ustalona z pracownikiem i według tej stawki pracownik jest rozliczany. wymiar pracy dziennej to z reguły standardowo 10h a sobota w zależności od danego projektu.

krak.poczta@op.pl
Kandydat

11.12.2022 rok Janusz Tak sobie czytam i mysle ze kazdy tutaj pyta na wstepie o warunki kase a nie ma na uwadze w czym jest dobry co umie najlepiej w krótkim czasie robić Jestem w troche innej sytuacji bo w zspole nauczony jestem pracowac z zyczliwoscia i pomocą a spotkałem sie z takimi osobami co jada na zachód by sie tylko napić i cos ukraśc. I na uczciwego napeplac niestworzone rzeczy. Moze juz te czasy mineły..Ale i ja tez jestem starszy.Nie patrze na duze zarobki tylko zeby czas sobie wypełnić.Jak by sie taka praca znalazła pewnie bym sie jej podjął..Tylko nie wiem jak na to patrzy pracodawca.Pozdrawiam.

Pracodawca

@krak.poczta@op.pl

Witam , proszę o kontakt 530930082 Pozdrawiam

xyz
Inne
 Pytanie

WITAM , JAK AKTUALNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W FIRMIE ? CO JAKI CZAS ZJAZD? CZY SĄ Z TYM JAKIEŚ PROBLEMY? WYPŁATA CAŁA NA KONTO ? SĄ JAKIES ZALICZKI ? WARUNKI MIESZKALNE ?

Pracodawca

@xyz

Witam . Firma rozwija się i cały czas pracuje nad poprawą wszystkich aspektów swojej działalności . Ze zjazdami nie ma problemów. Zjazdy są realizowane w rytmie 4/1 w porozumieniu z kierownikiem Projektu . Sporadycznie mogą być przesunięte w zależności od rytmu budowy lub dni wolnych od pracy. Wypłata w całości trafia na konto . Wypłata zaliczek jest możliwa i dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników . Zakwaterowanie w mieszkaniach , pokoje w 95% dwu osobowe , WiFi , toaleta , łazienka , kuchnia .

Krystyna
@Monter Michał Bladowski

Jak z tym zakwaterowaniem wygląda sprawa jeżeli chodzi o koszty? One są darmowe dla pracowników czy trzeba za nie płacić? No i co z tym czasem jak się zjeżdża - wtedy się płaci?

Pracodawca

 Pytanie
@Krystyna

Koszty związane z zakwaterowaniem oraz dojazdami ( jeżeli są planowe i ustalone z kierownictwem ) ponosi Firma . "No i co z tym czasem jak się zjeżdża - wtedy się płaci?" - Proszę sprecyzować pytanie .

aleksandersynak@wp.pl
Kandydat
 Pytanie

Brak dos. na papierze a bez to stocznie , hotele , galerie , budynki mieszkalne - jako elektryk i na niskich pradach p.poz i dso (rozrzucanie okablowania po torach kablowych, budowanie torow, instalacja osprzetu , BEZ UZBRAJANIA SZAF KABLOWYCH I ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH wole prace fizyczna a nie na stołeczku bez ruchu) 2010-2012 gewerba gdzies moze znajde faktory wystawiane jako monter z tego okresu) Wyksztalcenie: elektryk, brak SEPA (dawno minelo 5lat) ,samodzielnosc, j. angielski - dobry , j. niemiecki - komunikatywny (samouk z przymusu przez brak pracy z polakami i niechec turkow i niemcow do j. angielskiego z okresu) 2010-2012. DYSPOZYCYJNOSC ZA 2-3 MIESIACE bo musze dokonczyc aktualne zlecenie. CHETNIE WCZESNIEJ UMOWIE SIE NA ROZMOWE

Michał
Pracodawca
@aleksandersynak@wp.pl

Witam , proszę o kontakt 530930082

Panlo
Kandydat
 Pytanie

Witam jaka stawka dla elektryka z uprawnieniami na start? Staż 3 lata.

Pracodawca

@Panlo

Witam , Stawki rozpoczynają się w Niemczech od 10 Euro , w Polsce od 20 pln . Ustalane są indywidualnie w zależności od faktycznych umiejętności , które są weryfikowane na budowie , oraz zaangażowania .

Ktoś
 Pytanie
@Monter Michał Bladowski

wg. prawa w DE obecnie najniższa stawka to 12 euro brutto. Skąd zatem 10 euro? (rozumiem, że te 10 to na jakiejś polskiej umówię- proszę nie zapominać o dodatkach delegacjach itp , czy papier wszystko przyjmie.

2

Pracodawca

@Ktoś

Zgadza się na ten moment jest to umowa polska .

Mirek
Pracownik

Pracuję w Niemczech, dobra stawka, umowa na pełen etat, kwatera Ok.

Kacp
Kandydat
@Mirek

Czy nadal Pan tam pracuje, czy faktycznie są tak dobre warunki jak przedstawiają na rozmowie o pracę ????

Jolanta
@Kacp

Pisałeś jakiś czas temu, wysłałeś do tego czasu swoje CV? Tak się zastanawiam, czy skoro szukają pracowników do Niemiec, to trzeba znać język, wiesz coś o tym?

BIURO
Pracownik
@Jolanta

Witam, Znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa , stanowi dodatkowy atut .

Ktoś
@Mirek

Proszę zauważyć, że aktualnie obowiązujące najniższe wynagrodzenie w Niemczech brutto to 12 euro na godzinę. Natomiast Nie mogę odnieść się do w/w firmy, ponieważ jedynie przypadkiem zczytałem ogłoszenie, w którym wymieniono też stawkę poniżej 12 euro /h ( nie podając brutto czy netto). Dziękuję.

Pracodawca

@Ktoś

Witam . Podana wartość jest kwotą netto

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Firma MONTER nie jest agencją pracy !!! Od wielu lat pracujemy dla tych samych Inwestorów na terenie Niemiec realizując kompleksowo wytyczone zadania , ale także wspomagamy kontrahentów na inwestycjach gdzie potrzebne jest wsparcie doświadczonych elektryków . Umowy są dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników . Zakwaterowanie jest realizowane przez Booking.com co gwarantuje wysoki poziom usług , a także możliwość reklamacji w przypadku złych warunków ! Nasza Firma nie szczędzi środków na narzędzia ubrania robocze , środki zabezpieczenia osobistego BHP dla pracowników , które również są dopasowywane do potrzeb danej Inwestycji .

Nick
Pracownik
 Pytanie

Czy firma płaci premie za polecenie pracownika? bo pan Damian z biura powiedział że jak znajdę kogoś do pracy "nie musi nic umieć" to podzielimy się kasą.

1

Pracodawca

@Nick

Dziękujemy za informację , będziemy ją weryfikować . W Naszej Firmie zatrudniamy osoby z wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem na stanowisku elektryka . Kierownicy poszczególnych projektów weryfikują na budowie wiedzę oraz umiejętności nowych pracowników .

Zostaw merytoryczną opinię o Monter Michał Bladowski - Straszyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Monter Michał Bladowski?

    Zobacz opinie na temat firmy Monter Michał Bladowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Monter Michał Bladowski?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Monter Michał Bladowski?

    Kandydaci do pracy w Monter Michał Bladowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monter Michał Bladowski
Przejdź do nowych opinii