Monter Michał Bladowski

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Monter Michał Bladowski

Bardzo uczciwy pracodawca , wysokie stawki daje w Polsce jak i za granicą , paczki na święta , ciągłość pracy . POLECAM !!!

Elektryk

Dobre zarobki, zero poroblemu z wypłacalnośią !!! Możliwe zaliczki, warunki w firmie na poziomie europejskim .

Daro

Wszystko OK !!! Firma godna polecenia

Aleksander

Bardzo dobra Firma!!! Nie będę dużo pisał ponieważ już inni to napisali i podzielam ich opinie na temat tego Pracodawcy? PLECAM PRACĘ W FIRMIE MONTER !!!

Marcin Nowy wpis

zatrudniłem się na początku roku i nie mam zamiaru się zwalniać. Wszystko pasuje w tej firmie. Bardzo dobry kontakt z biurem , miła atmosfera.

Teresa Nowy wpis
@Marcin

No to super, że Ci pasuje. A jak zarobki? Są dla Ciebie zadowalające?

Bartek Nowy wpis
Kandydat

Witam. Umowa na start to zawsze jest umowa na pół etatu? Bo właśnie taką dostałem.

Nowy wpis

@Bartek

Umowy są sporządzane indywidualnie . Wielkość etatu na umowie jest związana z oczekiwaniami pracownika . Umowa na cały etat jest standardem .

Bartek
Kandydat

Witam. Jak często są zjazdy do PL?

@Bartek

Witam , Staramy się by zjazdy odbywały się w cyklach co 4 tygodnie z przerwą 1 tygodniową .

Bartek
@Monter Michał Bladowski

A czy zawsze dajecie na start umowę na pół etatu?

Firma Monter Michał Bladowski poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Firma Monter Michał Bladowski rekrutowała na stanowisko Elektryk. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 0 EUR?

Pra ownik
@Administrator

Panie Admistrator, proszę nie zadawać (usunięte przez administratora) pytań!!!!

Darek

Widzę same dobre opinie i też mogę się pod nimi podpisać. Uczciwa i rzetelna firma. Dobre zarobki wypłata na czas co chyba najważniejsze ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Monter Michał Bladowski na stanowisko Elektryk - Elektromonter?

Panlo
Kandydat

Witam jaka stawka dla elektryka z uprawnieniami na start? Staż 3 lata.

@Panlo

Witam , Stawki rozpoczynają się w Niemczech od 10 Euro , w Polsce od 20 pln . Ustalane są indywidualnie w zależności od faktycznych umiejętności , które są weryfikowane na budowie , oraz zaangażowania .

Mirek

Pracuję w Niemczech, dobra stawka, umowa na pełen etat, kwatera Ok.

Andrzej

Pracuję od połowy zeszłego roku i zostaje tu na dłużej. Kontrakty w Niemczech, dobre zarobki kasa przed czasem.

Irena
@Andrzej

a kiedy macie wypłatę 10ego czy pod koniec miesiąca? i premia (o ile jest) jest razem z wynagrodzeniem czy osobno?

@Irena

Witam . Wynagrodzenie jest płatne do 10 - go ,

Czy w Monter Michał Bladowski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Damian

Po kilku miesiącach pracy i początkowym sceptycznym podejściu mogę z ogromnym przekonaniem stwierdzić , iż Firma Monter jest tą, w której chce się i warto pracować !!! Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego , daje możliwości wysokich zarobków. Właściciel jest osobą porywczą , ale bardzo sprawiedliwą , co w dzisiejszych czasach nie często się spotyka . Z czystym sumieniem gorąco polecam i zapraszam do pracy w Firmie Monter !!!

pracownik 87

bardzo przyzwoita firma, odpowiedzialny szef, spełni obietnicу,godna polecenia

Wszystko super. Bezpieczna praca za granicą. Normalni pozytywni ludzie. Na dzień dobry dostałem pełen zestaw niezbędnych narzędzi i nie ma żadnego problemu żeby otrzymać jakiekolwiek dodatkowe. Pełen ubiór roboczy zagwarantowany. Dobry, pomocny i szybki kontakt z przełożonymi. Pieniądze jak najbardziej zadowalające. Hotele za granicą na 4+, jest wszystko czego trzeba do normalnego codziennego życia. Jak najbardziej można polecić firmę.

Co wchodzi w socjal Monter Michał Bladowski?

@Pytanie

Urlopy, dodatek do delegacji ,paczki na święta, pełen ubiór zima/lato , umowy o pracę .

@Pytanie

Urlopy ,chorobowe, środki ochrony bhp , dojazd do pracy , zakwaterowanie , paczki na święta ,

Czy w Monter Michał Bladowski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Właściciel
@Pytanie

Witam, W naszej Firmie preferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , ale jest też możliwość zatrudnienia na początek na umowę zlecenie.

@Pytanie

Preferowana jest umowa o prace , ale jest możliwość umowy zlecenie na prośbę pracownika

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Monter Michał Bladowski?

@Pytanie

Umowę na stałe można dostać nawet od razu gdy potwierdzi sie kwalifikacje.

Skowron
Kandydat

Czyli warto się zatrudnić . Interesują mnie tyko kontrakty zagraniczne.

Karol

Maja nowe ogłoszenia pracy?

@Karol

Cały czas prowadzimy nabór. W razie zainteresowania proszę o kontakt : v.troitskyi@monter.net.pl

tghoor

jest oki ...

Zostaw merytoryczną opinię o Monter Michał Bladowski - Straszyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Monter Michał Bladowski?

Zobacz opinie na temat firmy Monter Michał Bladowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monter Michał Bladowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monter Michał Bladowski?

Kandydaci do pracy w Monter Michał Bladowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monter Michał Bladowski