Opinie o Mg Electric Marzena Turek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mg Electric Marzena Turek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mg Electric Marzena Turek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mg Electric Marzena Turek w Gdańsk

Mg Electric Marzena Turek wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Serwisant.

Pracownik byly Nowy wpis

Jaki jest obecnie adres Pani Marzeny?Chodzi mi o firmę.

Chiny

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Weronika Nowy wpis
@Chiny

Hmm... a co masz dokładnie na myśli? Wiem co znaczy to powiedzenie ale nie wiem do czego się odnosisz. Mógłbyś wyjaśnić?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mg Electric Marzena Turek?

Nick3 Nowy wpis

Po 1095 dniach pracy bez umowy ale pod warunkiem bycia właścicielem flexi języka odpornego na kał. Oczywiście jeżeli firma będzie istniała. Uważam warunki za mega super lepszej firmy trudno znaleźć , płatności na czas może trochę zaniżone ale kto teraz płaci to co się umówił Nawet 10% jest OK przecież wszyscy się i tak obijamy w robocie

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mg Electric Marzena Turek na stanowisko Serwisant bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dawid

Co najlepsze pani prezes zamknęła biuro na Suchej 15. Bardzo dobry układ trwa widać pomiędzy panią Prezes a Baltec ciekawe ile przycinają??? Pozdrawiam i odradzam wszystkim obydwie firmy!!

Global marine
@Dawid

Teraz Pani Marzena ma udziały w Global Marine Service wiec uważajcie gdzie papiery składacie

Leo
@Dawid

Ciekaw info. Nadal działa na rynku? Cwaniacy z HG SOLUTION?

PawelKantoch

Okradli nawet własną siostrę to coś o nich mówi

Magdalena

Moglibyście powiedzieć coś o obecnej sytuacji w Mg Electric? Szukają specjalistów? Jeśli coś wiecie, koniecznie dajcie znać. Dzięki!

Murem za Panią Marzeną

Wróciłem z Chin, szkoda że wyjazd został nam skróconny przez wirus który zaczął panowac w chinach, bo warunki naprawde były dobre i praca też. Prawda jest taka, że ten wirus nam nie zagrażał, ponieważ zaczął wystepowac tylko w środkowej części chin gdzie my do miejsowosci wuhan mielismy ponad 1tyś km,ludzie zaczęli panikowac. Ludzie są niemozliwi, nie czytają umów które podpisują,później robią wielkie problemy ze wszystkim nie mając racji, ciągle narzekają. Wyjeżdają wielcy fachowcy jak przyjdzie co do czego to nic nie potrafią. Ja bardzo współczuje pani Marzenie, że jest w takiej sytuacji. Ludzie gadają i zawsze bedą gadali bo tylko tyle potrafią i nic więcej, a jak przyjdzie co do czego i jest okazja i ktoś ma lepiej w zyciu to najlepiej taką osobe zniszczyć. Współczuje wam internetowi napinatorzy co tyle gadaja i gadają.

JankoMuzykant
@Murem za Panią Marzeną

W tym co piszesz jest po czesci duuuzo prawdy. Masa ludzi kreuje sie na specjalistow, twardzieli i kim to oni nie sa. A rzeczywistosc wyglada inaczej. Jaka jest ta firma nie wiem. Chce napisac tylko tyle, ze system pracy jest do bani. Robisz 12h kazdego dnia. Zarobisz ile 12$? Takze moze dobrze, ze Was sciagneli zanim nie jest za pozno. Wolisz ryzykowac zdrowie dla pieniedzy, ktore w Europie da sie zarobic w cywilizowany sposob? Tam jak dopadlaby choroba ktoregos z Was to padalibyscie jak muchy. Wymeczeni, niedozywieni, oslabieni. Takie osoby sa najbardziej podatne na choroby.

Kamil
@Murem za Panią Marzeną

226 osób w shenzhen zarażonych widać nie oglądasz Tv Wuhan może i tyle km ale 150km od nas Macao i hong kong też gdzie są zarazeni skoro jesteś takim fachowcem to szukaj roboty za konkretne pieniądze a jak taki twardziel było zostac pytali kto chce co do Marzeny no ona też nie przewidzi gdzie wystąpi jakiś wirus i też musiała z tego jakoś wybrnąć przecież też ma podpisane umowy

Murem za ROBOLAMI
@Murem za Panią Marzeną

Więcej ambicji chłopie skoro dla Ciebie to jest szczyt możliwości pracować za 12$ po 12h dziennie w KTÓREJŚ STREFIE ZAGROŻENIEM ŻYCIA to musisz być naprawdę niesamowitym zdesperowanym fachowcem. Nie ludzie nie panikowali bo w TV kłamią ze jest poważna sytuacja i ludzie umierają na wirus bo przecież oni są od pani Marzeny na stoczni w bezpiecznej strefie za 12$ i musza robić godziny bo pani Prezes napisała sobie w umowie (niewiadomo czy legalnie) że za zerwanie umowy kara będzie i nic im NIE ZAGRAŻA ŻYCIU. Śmiać się chce ze tacy ludzie się jeszcze biorą i dają się robić podwładnymi. A dla normalnych życzę powodzenia z wygraniem sprawy!

@Murem za ROBOLAMI

Podpisuje się pod tym dwoma rękami. Odpowiednie służby muszą się tym zająć. Powinni wam zapłacić co do złotówki. To nie wasza wina że warunki były katastrofalne. Dają Wam do podpisu umowy i musicie ich przestrzegać. MG jako pracodawca i firma zarejestrowana w Polsce musi przestrzegać prawa obowiązującego w Polsce. Jeżeli nie pójdziecie z nimi do sądu będą mogli pojechać na większą liczbę wakacji na których tylko będą się z was śmiać.

Za Chńskim murem

Przecież nie było żadnego zagrożenia

Karol
@Za Chńskim murem

Chłopie był nowy rok ludzie wracają na stocznie z każdego regionu Chin każdy musiał nosić maski..tak jak wspomnieli wcześniej kazy kto tam był a była masa fajnych ludzi gdzie wszyscy 3mali się razem jak nigdy i w obliczu zagrożenia wybrali mniejsze zło każdy ma rodzinę.. A Marzena powinna robić selekcję i nie brac takich nieudaczników jak ty bo widocznie nie masz umiejętności żadnych skoro 3masz się rękami i nogami tych 12 dolarów chyba dla ciebie to szczyt mogłeś zostać przecież ale ty kozak jesteś tylko w necie pzdr dla wszystkich z kontraktu zdrowiaaa

Chński mur

Przecież ja sobie bekę kręcę 12 USD to ja mogę dać Pani Marzenie żeby mi dom posprzątała.

Za Chńskim murem

Może ktoś wie czy MG electric Marzena Turek prowadzi rekrtacje do Chin. Chętnie bym się wybrał

Nick 2

Między innymi mobbing. Brygadzista ślusarzy na rannej zbiórce krzyczy do ślusarzy „jeden dzien nieobecności to karny zjazd do domu „ następnego dnia go nie ma po dwóch dniach przychodzi na po południe do pracy .

Nick 2

Pracownicy nie powinni im odpuścić ani złotówki. A oni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności zarówno Ci co wysyłali ludzi do pracy jak i Ci którzy nadzorowali pracę na miejscu. Tak nie wolno traktować ludzi.

Nick 3
@Nick 2

Hej, o jakim traktowaniu na miejscu mówisz? Mógłbyś rozwinąć myśl?

po

Nick 2 możesz opisać sytuację z MG Electric na profilu GoWork HG Solutions może ludzie od nich się dołączą pewnie nie raz byli w takiej sytuacji

po

Jeżeli mogę poradzić powinniście złożyć zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Powinniście opisać sytuację i przedstawić sposób waszego zatrudnienia. Ważne jest abyście wskazali wszystkie firmy które biorą w tym udział ponieważ przez ostatnich kilka lat na pewno prokuratury miały na nich jakieś zawiadomienia. Jak prokuratura połączy sprawy będzie czarno na białym widać , że to nie przypadek ale celowe działanie od lat cyt.:Tak. Jestes zatrudniony przez MG Electric, ElMarine, ElTechnic i nie wiem przez kogo jeszcze, a dostajesz ciuchy z logo HG Solutions i pod tą firmą pracujesz. pozdrawiam

Nick 2

Podczas pobytu w Chinach na stoczni wysyłane były meile do Pani Marzeny Turek oraz Piotra Misztala, że pracownicy boją się o swoje zdrowie i życie gdy docierały informacje o koronawirusie. Oczywiście były bagatelizowane. Dopiero gdy stanowisko niektórych pracowników było jednoznaczne, że chcą wracać do domu wróciło kilkanaście osób z MG oraz Baltec. W następnym dniu zapadła decyzja że wracając wszyscy. Czyli zagrożenie jednak było WHO ogłosiło stan zagrożenia Dzisiaj firma MG electric Marzena Turek wysła informacje o potrąceniu wynagrodzenia kwotą zawartą w umowie.

Nick 2

Marian i Andrzej będąc tam na miejscu znając warunki pracy oraz zagrożenia warunki socjalne jakie panowały na stoczni są równie odpowiedzialni jak i firma MG electric Marzena Turek. Mam nadzieję a nawet jestem pewny, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności aby ukrócić działanie tego typu firmom.

Damian

Co ma Marian do tego? Facet ile mógł to robił w każdej kwestii.. Po nocach nie spał żeby ogarnąć zjazdy ci co tu są wiedzą jak jest

@Damian

A kto wpuścił ludzi na rusztowania powiązane na druty bez barierek bez oświetlenia??? Kto na miejscu jest odpowiedzialny za to aby pracownicy nie pracowali w warunkach zagrażających życiu??? Kto zarządzał z ramienia firm pracą ludzi na miejscu???

LOTT

Rozumiem , że Marian i Andrzej powiadomią odpowiednie organy aby ukrócić działanie tego typu firm. Brak zdecydowanego działania j pokaże MG Electric Marzena Turek , że może tak działać i prędzej czy później doprowadzi do czyjejś tragedii. Nikt nie może być w zaistniałej sytuacji obojętny bo stanie się współsprawcą.

Nick 2

Masz opisane już niektóre naruszenia. Niestety ze względu na ich ważność nie mogę tu forum opisać.

Możesz napisać o tych naruszeniach ze strony MG Electric Marzena Turek

Team Chiny

Powiemy tak ukłony w stronę Grzegorza w obliczu zagrożenia zachował się bardzo ładnie i nie patrząc na nic i na nikogo stanął po stronie pracowników... Jeśli chodzi o pracę i poza pracą Marian i Andrzej stanęli na wysokości zadania zawsze służyli pomocna dłonią szkoda że taka wynikła sytuacja bo naprawdę team był mega zgrany i miejmy nadzieję że się w takim zgranym komplecie jeszcze znajdziemy pzdr

@Team Chiny

Marian The best, człowiek na poziomie, ogarnia, z nim mogę wszędzie jechać, I całe MG dało radę...

Karol

Nie mieliśmy na myśli tego Andrzeja tylko prowadzącego z Mg

Zostaw merytoryczną opinię o Mg Electric Marzena Turek - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mg Electric Marzena Turek?

Zobacz opinie na temat firmy Mg Electric Marzena Turek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mg Electric Marzena Turek
  • Pomorska 94c lok. 75