BERGEN GROUP AMIA

Gdynia

Opinie o BERGEN GROUP AMIA

Bartosik

Niektórzy jak nie mają nic mądrego do powiedzenia to piszą po to żeby innych obrażać? Fajna firma i chyba powinni lepiej rekrutować.

byłyrobol2010

Pijaki a każdy pijak to (usunięte przez administratora), banda oszołomów firma dno. Gruby to palant znam go osobiście i mogę powiedzieć że knur chodzący tylko żre i bąki puszcza :)

Agnieszka

Firma obecnie nie rekrutuje pracowników na żadne stanowisko. Jeżeli jednak jesteście zainteresowani pracą w AMIA zachęcam do sprawdzania strony internetowej firmy - http://www.amia.pl/oferty-pracy

Mlody

Bo jak stary zdazyles zauważyć to amia nie ma zadnej roboty buraku?

Mlody

A o pijakach i narkomanach dlaczego nic nie napisales? A ludzie po 40stce nie maja doświadczenia tylko dobrze wlaza w dupe kordeckiemu tylko dlatego pracuja. A o robocie 0 pojecia. A ty szymon jestes jednym z nich dzis to udowodniles

stary
@Mlody 30.09.2016 18:53

mlody haaa juz wiem kim jestes ale dobre ,szkoda ze juz z nami nie jezdzisz juz ale to na twoje "zyczenie"

Mlody

Feriepenger dokladaja do wyplaty. I wydaje się ze zarobki troche wyższe . Do emerytury lata sie nie licza bo jakas umowa lewa. Nie polecam pozatym pracuje w tej firmie banda kretynow i alkoholikow

Kolo

Zamalo powiedziane alkoholicy. To banda meneli! Pozdrawiam

Robert

Potwierdzam firma dla alkocholikow

Riko

Coraz wiekszy syf. Nie polecam

Lulaz

Te pozytywne opinie to sciema . Nie polecam

Rafi

A Łasica z kuną pija caly czas

gregor

wrocilem wlasnie szczerze polecam ,konkretne info i wyplacaja na czas! mysle ze tylko slabi w pracy nie daja rady. Gruby nie lubi pijących ,wiec ci co lubia to nie polecam

Waldek

NIE POLECAM

montex

szlifierz ,ja jestem z gdanska i gruby jest ok bo zatrudnil mnie i teraz jak byłem to wszyscy z gdanska byli może się na lehie przeniosl ,i nawet dobrze zarobiłem naprwde polecam

Szlifierz

Nie polecam naciagaja ludzi i biora tylko frajerów z trójmiasto i musza byc za arka bo kordecki wieki kibic byl 2 razy na meczu w zeszlym roku

Szlifierz

Marek itak cie gruby zwolni jak znowu auto zepsujesz wiec sie nie podlizuj kolego kolego

grinder

siemano jak tam się można dostać jakies namiary dzieki

kolo

macie jakies namiary nr tel albo cos poszukuje pracy jako monter spawacz

asior

Pierwsza sprawa :ten gruby z biura to ham nieogarnięty. Rozmowowa z nim to jak z główką kapusty Druga sprawa: pieniądze , jak na norwegię to bieda straszna Trzecia sprawa: Problemy z egzekowaniem należności ! NIE POLECAM ! Spawacze szukajcie pracy najepiej bezpośrednio w Norwey, bo ci skóre z was zdejmą !

karol

a ten gruby co tam siedzi to jest dopiero prostak nie ogarnięty

jhk

Czy ktoś z tej firmy wyjeżdża? Jakie tam są zarobki dla spawaczy. Czy firma płaci na czas ?Może ktos się wypowiedzieć bo mam okazję wyjechać z tej firmy ale mam objawy bo mało jest opini

zibi
@jhk 28.03.2015 13:29

od trzech lat nie mają pracy dla spawaczy jezdza pszydupasy pieniądze ok

pracownik amii

(usunięte przez administratora) prawda jest taka ze to solidna firma pracuje w niej już 2 lata i jakos nie narzekam nie jest może idealna bo takich nie ma ale mogę ja polecić wszystkim tym którzy chcą zarabiać dobre pieniądze pozdrawiam pracownik amii

xxx
@pracownik amii 22.10.2013 22:32

to jest dno nie firma banda cwaniakow a czy tego debila w gdyni jeszcze maja

Andrzej

Ja jestem zadowolony dobry kontrakt i niezłe zarobki

marko
@Andrzej 24.09.2013 17:47
Ja jestem zadowolony dobry kontrakt i niezłe zarobki

przestań peirniczyć, wiesz jak jest

gdynia

Witam prawda to są [usunięte przez moderatora] jak pójdziesz o dzięło robić to obiecują wyjazdy a [usunięte przez moderatora] z tego jest masz [usunięte przez moderatora] w gdańsku a wyjazd potem,potem tak gruby z amii gada czarodziej i [usunięte przez moderatora] .

Mepi

nie płacą na czas,wypłatę rozkładją na raty a kontrakty są bardziej dla nich niż pracownika (PRZECZYTAJ ZANIM PODPISZESZ)!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o BERGEN GROUP AMIA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BERGEN GROUP AMIA