Opinie o Monter Michał Bladowski w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monter Michał Bladowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Monter Michał Bladowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monter Michał Bladowski w Straszyn

Można liczyć od razu na umowę o prace ?

Stachu
@Tomek

Tak. umowę o pracę można dostać na początek.

(usunięte przez administratora),Polska umowa na pół etatu a do pracy wysyłają do Niemiec, ogólnie z pieniędzmi nie było problemu i to pozytyw, (usunięte przez administratora) Sa lepsze firmy w kraju, (usunięte przez administratora).

Od pewnego czasu nie udzielacie się w tym wątku, co jest przyczyną? Możecie powiedzieć jak obecnie pracuje Wam się w firmie Monter, jesteście zadowoleni z atmosfery wewnątrz zespołu? Liczę na Wasze odpowiedzi!

wszystko super, dobra robota wysokie zarobki. polecam firme monter.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Igor

Bardzo dobra firma z pewnością zatrudnia dobrych pracowników bez względu na kraj!!!

@Igor

Zatrudnia tylko ukraincow ahah bo poliacy nie ide tam pracowac!!!????

Zofia

Nie do końca wiem, co chciałeś przekazać, ale zakładam, że pracujesz w Monter. Może zatem orientujesz się, czy firma najbliższym czasie planuje rekrutację? Szukałam sama w sieci ich ogłoszeń, ale niestety - bezskutecznie.

To nie prawda!!! Zatrudniamy sporo Polaków. Proszę nie pisać jeżeli nie ma Pan pojęcia o naszej firmie.

M

Co ty wypisujesz kolego?!!!! Jaki brak umów !!!!!!!!!!! Żaden pracownik nie pracuje bez umowy!!!!! Wypraszam sobie takie komentarze!!!! Zapraszam do biura nawet z PIP w celu sprawdzenia czy ktokolwiek pracuje bez umowy!!!! Nie pisz takich bzdur!!!!!!!! Następny popapraniec który (usunięte przez administratora) pisze!!!!!!!!!

Patryk

Znajomi którzy tam pracują mówią to samo, a miałem już tam jechać, zastanawia mnie tylko postać tajemniczego (usunięte przez administratora) Mógłbyś coś o nim?

Widzę dużo pozytywnych opinii na temat firmy Monter , ale nie dziwi mnie to ponieważ takie są fakty!!!! Wyróżnia się na tle innych firm z ilością kontraktów zagranicznych od Niemiec po przez Skandynawię , Hiszpanię a teraz nabór na USA prowadzą. Jest w czym wybierać.

Darecki

Dobra firma nic dodać nic ująć.

Dawid

Wszystko w pożądku, nie ma na co narzekać.

Bardzo dobra firma , wypłacalna , wysokie stawki , różne kontrakty. Dobrze mi się tu pracuje.

Stachu
@Tomek

Jest dokładnie tak jak napisałeś.

Karo

Firma Ok , dobrze się tu pracuje , bez stresowo.

Jaro

Mega POZYTYW dla MONTER !!!

Mati

Potwierdzam pozytywne opinie o Firmie MONTER!!! Bardzo dobre zarobki , brak przestojów, uczciwy pracodawca!!!!

Tomasz
@Mati

Dokładnie zgadzam się z Tobą.

Johny

Firma Monter jest na rynku od ponad 10 lat , cały czas zwiększa zatrudnienie więc jest dobrze rozwijającą się firmą z Trójmiasta . Wiem bo pracuję tu już od ponad 7 lat i mam nadzieję że jeszcze długo popracuję ponieważ warunki mi tu odpowiadają.

Bardzo uczciwy pracodawca , wysokie stawki daje w Polsce jak i za granicą , paczki na święta , ciągłość pracy . POLECAM !!!

Elektryk
@pracownik

Potwierdzam!!!

Elektryk

Dobre zarobki, zero poroblemu z wypłacalnośią !!! Możliwe zaliczki, warunki w firmie na poziomie europejskim .

Daro

Wszystko OK !!! Firma godna polecenia

Aleksander

Bardzo dobra Firma!!! Nie będę dużo pisał ponieważ już inni to napisali i podzielam ich opinie na temat tego Pracodawcy? PLECAM PRACĘ W FIRMIE MONTER !!!

Waldek

2 lata w firmie i pozostaje mi tylko potwierdzić dobre opinie o tym Pracodawcy, o zarobkach, o podejściu Szefa do pracowników oraz o możliwościach w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych .Mam na mysli kursy SEP , SCC ,UDT itp. które Pan Bladowski robi nieodpłatnie !!!

Beny

Pracuje dla firmy "Monter" i jestem zadowolony z roboty której mi daje, nie muszę się martwic czy po skączeniu kontraktu będe miał dalej prace. Niewiem dlaczego takie zle opinie wyczytuje tu u Niego skoro ja widzę to inaczej, ponieważ stara się o byt naszy i by nic nam nie zabrakło, a bysmy mieli wszystko zaoferowane.

@Beny

Bardzo dobrze napisane!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Monter Michał Bladowski - Straszyn

• Jak się pracuje w Monter Michał Bladowski?

Zobacz opinie na temat firmy Monter Michał Bladowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monter Michał Bladowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monter Michał Bladowski?

Kandydaci do pracy w Monter Michał Bladowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monter Michał Bladowski
4.2/5 Na podstawie 68 ocen.

Monter Michał Bladowski