Opinie o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. w Gniezno

Adios

Część.jak wygląda praca kierowcy w firmie i na jakie zarobki można liczyć?

W firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. podobno płacą nawet 4900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na przedstawiciel handlowy? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Basia

4900 brutto z tego musisz zapłacić ZUS i podatek, więc słabo

Firma (usunięte przez administratora) pracowników. W przypadku choroby pracownika łamie prawo i nie płaci za wszystkie dni chorobowego. Może potrzebna jest kontrola PIP lub sprawa w Sądzie Pracy. Takie praktyki dotyczą wielu pracowników.

Klient

Dziś byłem w Castoramie Gniezno na zakupach miła obsługa wszystko kupione załatwione ale musiałem skorzystać z toalety nie wiem czy ktoś myje te toalety a zapach przewrócił by człowieka dlatego dziwię się bo to odpycha klientów

Gabriela
@Klient

klienci wcale nie są lepsi jeśli chodzi o utrzymanie czystości w toaletach... a jeśli chodzi o zapach, może warto zwrócić uwagę pracownikom? mógł nabrudzić pracownik, a mógł to być problem techniczny

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kasjer-sprzedawca wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Pracujesz w firmie PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Rebeka

Nie . Dziewczyno isz do biedronki , netto tylko nie tu.

Bronisław
@Rebeka

Odradzasz bo słabo płacą czy praca jest ciężka? Napisz ile można wyciągnąć na rękę, przydałoby się takie info.

Jumper4588
@Bronisław

Dostaniesz najniższa krajowa czyli 3000 brutto…minus podatek.Nic więcej nie dostaniesz a wyzysk na maksa i ciagle kierownictwo jest niezadowolone.

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.. Poszukiwani są Sprzedawczyni. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

LepszaPrzyszlość XXI

Warunki finansowe są żałosne i tak naprawdę inne sklepy maja lepsze warunki finansowe a nawet jeśli ktoś nie chce pracować w tej branży to jest dużo ofert lepszych od waszej.Wystarczy przejechać się i zobaczyć transparenty o zatrudnieniach a nawet warunkach finansowych.Rąk do pracy brakuje wszędzie więc wybór jest duży w ofertach pracy.Zawsze można przekwalifikować się i zarabiać więcej niż w waszej firmie gdzie jest wyzysk i (usunięte przez administratora) pracownika za śmieszne pieniądze a także trzeba płacić za towar który jest przeterminowany.Skończyły się czas, że pracownicy czekali za bramą.Teraz to firmy czekają za pracownikami więc trzeba doceniać pracownika i dać lepsze warunki finansowe a nie najniższa krajowa.Wiadomo, że wszystko idzie do góry żywność, prąd itp. tylko nie pensja.Czy taki sklep przynosi mało zysków czy szefostwo jest tak bardzo skąpe aby nie dawać lepszych warunków finansowych.Napiszcie w ofercie jakie macie zarobki brutto a nie piszcie że są atrakcyjne zarobki.Atrakcyjne zarobi to by były jakby było więcej jak najniższa krajowa.Śmiech na sali.Nie polecam tej firmy.Lepiej zastanowić się dwa razy.

Jessica

Czy zatrudniając się u Was, będę miała możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na realizację powierzonych zadań i osiąganie zamierzonych celów?

@Jessica

W większości naszych sklepów pracuje młody Zespół, jednak chcemy podkreślić, iż wiek nie stanowi dla nas ograniczenia. Sklepy mają wyznaczone cele do realizacji, z których są rozliczane. Tak więc sukces jest efektem pracy całego Zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji pod adresem e-mail: praca@phupgniezno.pl. lub do zapoznania się z naszymi ofertami na stronie: https://epracownik.mobi-phupgniezno.pl/SklepPolski/pl/kariera

@Jessica

Za najniższa wypłatę i wyzysk pracownika na maksa.

Artfloo
@Jessica

Za 2800 brutto będziesz miała taką motywacje, że same ręce ci opadną.

Artfloo
@PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.

Za atrakcyjne wynagrodzenie jakim jest 2800 brutto.

Witam, jak wyglada praca przedstawiciela handlowego ? Na jakim poziomie ksztaltuja sie wynagrodzenia i jakie sa godziny pracy ?

Iwona

@Leszek@Milenkawspominacie o nieprawidłowościach w wypłacaniu pensji. Czy często zdarzają się takie sytuacje?

@Iwona

Pracuje tutaj już bardzo długo i nigdy, przenigdy nie zdarzyło się żadne opóźnienie w wypłatach. To co wypisują tutaj to jakieś mrzonki zapewne byłych już pracowników.

Wypłaty glodowe
@pracownik

Owszem wypłaty są na czas, ale kwoty są porazajace, przerażające..... Żenada. Pl

@Wypłaty glodowe

Fakt wypłaty maja głodowe i tu nic nie zmieniło się.

Mvtt
@Iwona

Zdarza sie i tak, ze pan prezes celowo pracownikom magazynu wstrzymuje wyplaty

Czy to prawda że 3 mają wjeżdża na sklepowyc

66⁶66

Początkowo, wszystko pięknie ładnie Z czasem trzeba było za wszystko płacić naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi !!!!! (Za produkty po terminie lub stare gazety A kwota dobijała nawet do 80 zł może nie dużo ale każdy na wypłatę musiał ciężko pracować!!!) Dużo by pisać o tej śmiesznej firmie ! Serdecznie nie polecam

mam pytanie dlaczego inne sklepy typu biedronka,dino,żabka zmieniają godziny pracy skracają godziny otwarcia a nasz pracodawca tego nie robi chociażby ze względu na bezpieczeństwo swoich pracowników

@pracownik

Sklep Polski również zmienia godziny pracy pracowników jak i zabezpieczenia w tych sklepach, gdzie jest to konieczne. Staramy się zadbać zarówno o interesy i bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i klientów. Sytuacja jest trudna i dynamiczna. Reagujemy na bieżąco.

@pracownik

Tu liczy się tylko kasa a nie pracownik.W dobie pandemi maja pracować 1 maja i 3 maja.Polecam kierownikom i wyżej postawionym pracownikom chodzić w niedziele i święta do pracy.Niech zobaczą jak to jest miło pracować w niedziele i świętą zamiast spędzać czas z rodziną.

Jacek

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

@Jacek

Tak cały czas poszukujemy pracowników przede wszystkim ekspedientów w różnych miejscowościach, bieżące oferty pracy są na naszej stronie www. skleppolski.pl w zakładce o nas/praca

Artflo
@PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.

Za atrakcyjne wynagrodzenie, które jest 2800 PLN brutto i nic wiecej.Śmiech na sali a nie wspomnę o złym traktowaniu pracowników.Na poczet podwyżki najniższej krajowej zabrano premie.Wyzysk pracowników na maksa.Pracują w świątek i piątek.Tu wspomnę o pani regionalnej, która ciągle zastrasza pracowników i to kwalifikuje się pod paragraf takie trakowanie pracowników.Mobbing na każdym kroku.Nikt za takie marne wypłaty nie będzie sobie żył wypruwał.Chętnych do pracy jest tyle, że walą drzwiami i oknami za atrakcyjne wynagrodzenie????

Witam. Czy możliwe jest otrzymanie umowy o pracę? Jak kształtuje się wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy w sklepie w Poznaniu?

Siemka1

Witam jak wygląda praca na ciężarowce? Zmiany nocne, ranne? Jak wygląda miesięczna wypłata?

@Siemka1

Dzień dobry, to forum opiniowe dotyczy Sklepu Polskiego. W sprawach związanych z zatrudnieniem w Hurtowni prosimy pytania i komentarze pozostawiać w wątku opiniowym Hurtowni https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23999138

Tytus

Witam, na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie magazyniera?

@Tytus

Dzień dobry, to forum opiniowe dotyczy Sklepu Polskiego, a my nie posiadamy swojego magazynu. W sprawach związanych z zatrudnieniem w Hurtowni prosimy pytania i komentarze pozostawiać w wątku opiniowym Hurtowni https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23999138

Witam Jak skontaktować się z Działem Kadr? Tylko telefonicznie lub osobiście, czy jest adres mailowy?

@Marcin

CV można przesłać na adres mailowy praca@phupgniezno.pl z zaznaczeniem jakiej lokalizacji dotyczy. Lub na stronie https://epracownik.mobi-phupgniezno.pl/SklepPolski/pl/kariera są konkretne aktywne ogłoszenia.

Jak ze studentami w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Proponuję skontaktować się z działem kadr. Z tego co się orientuję to w tej chwili potrzebne są ręce do pracy w Gnieźnie

Oczywiście zachęcamy do rekrutacji aplikując na stronie PHUP Sklep Polski bądź wysyłając swoje CV mail'owo z dopiskiem na jakie stanowisko się ubiega.

Iwona

Twój wpis łamie regulamin forum. Jest utrzymany w obraźliwym, wulgarnym i niekulturalnym tonie. Ponadto zabronione jest podawanie imion osób zatrudnionych w firmie. Komentarze, które zawierają takie informacje, mogą zostać usunięte przez administratora. Pozostawiam link do zasad portalu i proszę o ich przestrzeganie: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

PHUP Gniezno Sklep Polski prowadzi aktualnie rekrutację na wiele stanowisk w Gnieźnie: Kierowca Kat. C Kierowca Kat. B Pracownik Magazynowy Pracownik Biurowy Pracownik Gospodarczy Mechanik Samochodowy Przedstawiciel Handlowy Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej firmy: http://www.phupgniezno.pl/oferty-pracy-kat-313-str-1.html Będziecie brać udział w aktualnej rekrutacji? Jeżeli odbędziecie spotkanie rekrutacyjne, opiszcie proszę jej przebieg na forum. Będzie to istotna informacja dla osób aplikujących w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.