Opinie o PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k w Gniezno

Ania Nowy wpis

Hej, kochani, raz tu ktoś pisał, że kobiety pracują na chłodni i papierosach, innym razem, że tylko na chłodni, a tam ciężko jest. Może w końcu któraś z pan napisze, bo jak widać panowie nie do końca zorientowani. I ile babeczki zarabiacie w magazynie?

Krzychu

Siema. Pracował ktoś w tej firmie na magazynie? Jak tam jest? Czekam na info.

Były pracownik Nowy wpis
@Krzychu

Nie polecam tej pracy. Ja nie byłem w stanie wyrobić normy w msc. Skakanie po wózku elektrycznym, żeby sięgnąć towar z regału (raczej nie dostaniesz wózka z wysuwanym podestem). Sporo Ukraińców, którzy jak się da to pracują po 12h. Wówczas te górne widełki wynagrodzenia są do wyrobienia ;) Pozdrawiam

Aleksandra Nowy wpis

Okej ,a jaka jest ogóknie norma do wyrobienia i czas pracy? Płacą jakos więcej za te nadgodziny skoro Ukraińcy robią po 12h to obstawiam że poza normalnym czasem pracy . Zatrudniają na zlecenie czy o pracę ? Wynagrodzenie górne jeżeli wyrobimy więcej pracy, a bez nie ma jakiś premii ?

Były pracownik Nowy wpis
@Aleksandra

Ja na starcie miałem 3 msc na umowie zlecenie. Później UoP. Nie wiem jak na chłodni i na dziale z papierosami (gdzie kompletują chyba tylko kobiety) ale premie nie są zbyt wysokie. Najniższa krajowa plus reszta za akord ponad normę

Izabela

czemu szukając pracowników na magazyn pikerów, zaznaczają, że to praca dla mężczyzn? Nie ma elektryków, żadnych urządzeń, żeby nie trzeba było dźwigać? Mi wpadła w oko ta stawka 3,800-8,000 tys. brutto, o ile bliżej tej górnej płacą.

@Izabela

Na chłodni zatrudniają kobiety. Z tym że tam raczej też przesadnie lekko nie jest ;)

Jarek

Dobrze oceniana firma , a poza tym dobry pracodawca więc warto się dostać tu do pracy, polecam.

N
@Jarek

Nie warto, szefostwo nie ma szacunku do swoich pracowników. Każdy jest traktowany przedmiotowo, przez co występuje ciągła rotacja. Nie pracuje się w młodym, dynamicznym zespole. Zamiast tego zazwyczaj jest brak perspektyw na jakakolwiek premie czy awans.

Natalia
@Jarek

Co Ty (usunięte przez administratora)* , dno totalne , dobrych i uczciwych ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a frajerów Co kradną propsują

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Zuzanna

tu opinii na temat pracy świeżych nie było ale widziałam jak parę miesięcy temu jakiś pan narzekał na obsługę, bo podobno były tu problemy z przyjęciem dostawy.. w firmie pojawia się jakaś dezorganizacja? kto tym obecnie zarządza i na jaką kasę mogą liczyć ludzie tutaj?

Zły

Dotyczy oddziału w Gorzowie. Zastanawiam się czy góra nie widzi lub nie chce widzieć zachowania kierownika magazynu. Człowiek ten stosuje mobbing w każdej postaci. Grozi wszystkim karami finansowymi np. za niezabranie korekty, od rana chodzi i szuka do czego się przyczepić. Według niego kierowcy kat C to idioci tępe CH.... . Przez tego gościa kierowcy odchodzą z tej pracy a nowi po rozmowie z nim nie chcą tam pracować. Gość jak się zdenerwuje to wrzeszczy rzuca wszystkim co ma pod ręką kopie biurko drukarkę. Góra chyba lubi takich ludzi bo od lat nic z nim nie robi. Odszedłem z tamtad tylko przez niego zresztą kilku moich kolegów też. Gratulacje dla firmy , że woli nie mieć ludzi do pracy a trzymać takiego człowieka który robi co chce. Zasady pracy według tego kierownika to: krzyk, mobbing, zastraszanie, samowolka, poniżanie. BRAWO GNIEZNO.

Maro

Witajcie. Jak wyglądają zarobki "na czysto" dla ph na działalności? Nigdy nie miałem założonej i się obawiam czy warto w to się brnąć. Pozdrawiam

Janusz
@Maro

coś w okolicach 2700zł

Sławomir
@Janusz

Podałeś stawkę, którą można zarobić za pracę na własnej działalności a mnie zastanowiło, czy jest w ogóle opcja, aby podjąć po prostu zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo zlecenie? Pytam, bo może wtedy pracownik tak napawdę będzie mógł więcej zarobić. Liczę, że tego właśnie się dowiem od Ciebie Januszu.

Janusz

Nie polecam jako praca dodatkowa na umowie na zlecenie. Od ponad 2 miesięcy jestem na urlopie spowodowanym brakiem pracy.

Bartosz

Wielokrotnie nagradzana firma, więc nikogo nie powinna dziwić taka cisza na forum ale jest dobrze i brak chętnych żeby tu pisać.

Pablo

Witam. Na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie dla kierowcy kat C będącym na samozatrudnieniu i czy jest możliwość pracy na umowie o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k - Gniezno

• Jak się pracuje w PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k?

PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k

PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp.k