Opinie o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

produkcja maszyn i urządzeń dla rolnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

Zastanawiające jest jedno...W każdej opisywanej firmie na "GoWorku" znajdują się różne opinie (lepsze,gorsze) a w przypadku tej firmy nie ma ani jednej pozytywnej ! Widocznie to prawda o czym piszą ludzie.Warunki pracy,atmosfera...po prostu skandal !

Komuny z tego zakładu tak łatwo się nie wytepi, chyba że odejdzie panujący tam KK.

Jest dwóch Kierowników nie z Komuny. Dwoją się i troją aby było lepiej. I tak są gnojeni. Zobaczymy jak długo jeszcze popracują.

Krzysztof K.

Jedno co się ciśnie na usta to zasciankowy zakład, bardzo zaniedbany i zacofany. Ten oddział umrze śmiercią naturalną.

Kierownik wrócił, załatwia sprawy - skąd ten chłop ma jeszcze energie? Kieras jakto czytasz wyluzuj trochę, wszystkich spraw nie ogarniesz. Uczciwy z niego człowiek, robi wszystko a i tak zbiera baty.

Spawacz

żaden bo szukają naiwnych którzy tam pójdą pracować

pytan w zasadzie tam nie ma

logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Produkcji
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Lata świetności to ten zakład ma już za sobą. Celem panującego tu dyrektora będzie dotrwanie do emerytury, a potem niech się dzieje co się dzije- koleś zapewne z takiego założenia wychodzi.

Robert

Firma reprezentuje totalne dno, a zarządzający tym oddziałem dyrektor można powiedzieć przyspawał się do stołka i do zasranej emerytury będzie nieudolnie rządził tym skansenem.

Co się stało kierownikowi?

Kierownika połamało, no wreszcie chyba zrozumiał i zaczął dbać zdrowie. Kieras wracaj szybko bo trzeba ogarnąć tu wszystko.

anty krzyś

No naprawdę krzysiu nie zaglądał tu już dłuższy czas.

Krzysiu K. z góry, żyjesz tam? Kiedy odwiedziłeś to forum? Sporo materiału do cenzury jest powyżej!

kaziu

Jeden wielki relikt minionej epoki razem z zarządzającym tam panem dyr.

Dla wszystkich zainteresowanych: pojawiły się oferty pracy na stanowiska podobne jak w Ursusie. Wynagrodzenie na starcie ok 4000 brutto. Potrzeba w konkurencyjnych firmach spawaczy, elektryków, pracowników utrzymania ruchu. Szukajcie a znajdziecie namiary.

Kompetencje zarządzającego tym oddziałem pozostawiają wiele do życzenia. Ten koleś pomylił zawody, bo ma predyspozycje do bycia filozofem

artur nowak

Jedno co mi się kojarzy z tą firmą to syf, kiła i mogiła... Na każdym kroku komuna tu śmierdzi... Nieudolność zarządzającego tu dyrektora nie zna granic!

jak

URSUS- Uciekaj Robotniku Stąd zanim Usłyszysz (usunięte przez administratora).

anty krzyś

Co mi się kojarzy z tym zakładem? Duża rotacja ludzi i nie płacenie kontrahentom na czas. Ludzie czekają za wykonaną usługę nawet ROK!

do ruski

Wejdzcie na internetową stronę firmy. Zobaczcie ile ofert przeargowych jest na zakup nowych maszyn do zakładu w Lublinie. Porównajcie sobie inwesycje w Opalenicy i odpowiedzcie sobie głośno gdzie pracujecie...

majki

Co taka cisza na forum? Urlopy dają się we znaki? A może się aż tak poprawiło... z własnego punktu widzenia widzę, że tu z dnia na dzień jest coraz gorzej...

Ten zakład umrze śmiercią naturalną ze starości, a dyrektor znany na rejonie nie będzie mógł znaleźć sobie roboty nigdzie, bo każdy go zna i wie kto to jest i co potrafi. Jeśli on już gdzieś robotę znajdzie to długo tam nie zagrzeje miejsca. Ten człowiek nic nie potrafi oprócz filozofowania.

To ty nie wiesz, że po Biedaszkach Opalenica jest kolejna na odstrzał?

Zostaw merytoryczną opinię o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy - Opalenica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy URSUS S.A. Oddział w Opalenicy?

Kandydaci do pracy w URSUS S.A. Oddział w Opalenicy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

URSUS S.A. Oddział w Opalenicy