Opinie o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

produkcja maszyn i urządzeń dla rolnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy w Opalenica

takkkk

umowy nie przedłużają lub nawet zwalniają wcześniej jeśli sobie tylko i wyłącznie na to zasłużysz...

Maniek123

Ludzie nie idzicie tam w lublinie daja umowe na 3 miesiace zrobiszz partie ciagnikow i wypad nikomu nie przedluzaja na produkcji

gość

Mam pytanie ile zarabia u was lakiernik?

M.Piechowiak
@gość

Na dzień dobry koło 1700 do max 2000 tys brutto.Po okresie próbnym Krzysiek K. podniesie o 100 zł brutto albo wyrzuci z pracy

stefan

znów szukają spawaczy oferta za 3000-3500 i po co jak docenic nie potrafią tego co maja parodia

Spawacz

żaden bo szukają naiwnych którzy tam pójdą pracować

pytan w zasadzie tam nie ma

logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
alek

czy nadal dyro toleruje alkoholizm , i ma swoich ulubieńców na spawalni ? cz nadal trzech spawaczy zarabia coś koło 4 koła a cała reszta 1700 jeśli tak jest to wszyscy mogą sobie odpowiedzieć na pytanie : czy nadal ludzie przychodzą na chwilę i odchodzą . Pan dyro po prostu dba tylko oto by Lublin go nie wywalił na zbity p.....k Kiedyś i pewnie dziś dyro pilnował tylko jednego by za wszelką cenę wyrobić normę która pewnie sam sobie wymyślił a ludzie to takie coś co po prostu w firmie musi być i tyle

i nadal ludzie przychodzą na chwilę i odchodzą co jest przyczyną ?

zdzich

a co forum nie czytasz? czy do pracy nie chodzisz jak pracowałem to doś głośno mówili o swoich bólach

zdzich

witam zmieniło sie coś w tym skansenie czy nadal pan dr rządzi jak rządził

alek

Od kiedy w ursusie jest akord? Bo od kilku lat jest stała pensja, A 3300 to są obietnice. Rozmowa jest taka na razie masz 2800 brutto a jak się sprawdzisz to może dostaniesz te niby 3300 brutto a prawda jest taka że nigdy podwyżki niedostaniesz bo ponoć lublin się niezgodził.

tomy

witam widze oferty do ursusa na spawacza stawka 3300 czy to prawda

praca

witam, nie ma zadnych opinii o pracy w ursusie w lublinie wiec pytam sie was bo to przeciez ta sama firma, czy wyplaty sa na czas? czy są jakieś premie co miesieczne za robote i czy normalnie placa za nadgodziny?

olek
@praca

Niby ta sama firma lecz podejście do pracy pracowników różne pensje pewnie też lecz jedno trzeba przyznać pensja na koncie na czas a codo premii w Opalenicy jej od lat nikt nie widział od kąt zlikwidowano akord

olaf

witam chciałem podesłac cv do firmy na spawacza na jakie zarobki mogę liczyć ??ktoś coś wie

stary
@olaf

około 1700 zł

maciej

witam właśnie skończyłem kurs na spawacza mag na jakie zarobki mogę liczyć jako młody:)

W pracy też można byle robota zrobiona. A dyro nic nie powie bo na innych ludzi go nie stać i bierze co leci.

janek

A czy w upalne dni można sobie trochę zimnej wódeczki wypić? No tak dla lepszego samopoczucia.

@janek

Po pracy można.

zenon spawacz

Pijaki? Nie tu nikt nie pije. Tylko trochę

pan

Chcesz isc na odwyk zatrudnij sie w ursusie polecam.

@pan

Przecież tylko 70 % załogi spożywa w pracy alkohol...Ale jak to mówi zarządzający "przecież ich nie wyrzucę ,bo kto będzie malował,spawał,wiercił itp"...

Pytanie retoryczne...Jak to gdzie ? Oczywiscie w Ursusie :)Doskonałe warunki pracy,wspaniała atmosfera,bardzo wysokie zarobki i przed wszystkim możesz liczyć na pomoc i ciepłe słowo dyrektora...Szczegolnie są doceniane osoby które sie wykazuja...

spawacz

panowie,powiedzcie , gdzie szukać pracy , w jakich zakładach jako spawacz. dobrych zakładach, gdzie płaca

były

Firma podupadła moralnie w każdym najmniejszym calu! Na kilo gwoździ potrzeba 5 ofert cenowych i wielkie pozwolenia dyrektora lub kogoś z Lublina. To chore. Jak ten zakład ma funkcjonować normalnie? Chwała, że już tu nie pracuję. W nowej firmie wszyscy pracownicy dostają codziennie na śniadanieciepłą zupę, butelkowanej wody mineralnej jest pod dostatkiem, automaty z kawą są na każdym kroku,a mleka nikt nam nie zabrania pić. Poprostu wszystkiego opór!Jak coś potrzeba kupić to nie pyta się ile to kosztuje, tylko się działa. Mieliśmy powiedziane, że przestój ma być jak najkrótszy. W URSUSIE takie rzeczy są nie do pomyślenia. Co do wynagrodzeń to dzień do nocy. Tu Pan dyrektor Krzysztof żyje w przekonaniu, że ludzie proszą się o pracę i przyjdą za 1200 zł. Sorry, ale te czasy minęły bezpowrotnie! Powoli znów wraca rynek pracownika a nie pracodawcy. Mój obecny pracodawca znów zastanawia się nad podwyżką, aby pracownik czuł się doceniany, a w Ursusie? Takie rzeczy są nie do pomyslenia.

Zostaw merytoryczną opinię o URSUS S.A. Oddział w Opalenicy - Opalenica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy URSUS S.A. Oddział w Opalenicy?

Kandydaci do pracy w URSUS S.A. Oddział w Opalenicy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

URSUS S.A. Oddział w Opalenicy