Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

Portoryk z niemiec

Dostaniesz 8pln na godzinę, premię [usunięte przez moderatora]za nieterminowość i wyrwiesz najniższą krajową za [usunięte przez moderatora]po 10h dziennie. PORTA to syf

...Z...

Kokot - 2013-08-16 21:20:23 Zapieprzac to trzeba w kopalni kilofem a nie w porcie leszcze .jak zaliczasz prace w porcie jako ciezka to musisz byc ulomnyKokot, jak siedzisz za biurkiem do tego bez komputera, ponieważ masz problem z jego odpaleniem, a jedynym narzędziem twojej pracy jest... no właśnie, co tam masz? to możesz twierdzić, że praca w Porcie to sielanka, ale porozmawiaj z ludźmi, idź na produkcje popracuj trochę na poszczególnych stanowiskach, to w końcu otworzą ci się oczy i może dostrzeżesz otaczający cie matrix - lemingu...

Kokot

Zdziwiony

spawacz za darmo - 2013-08-12 20:39:17 najniższa krajowa. Nie wierzcie w ogłoszenia!!!! to lipa!Panie Premierze, jak żyć? jak żyć?

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

spawacz za darmo

najniższa krajowa. Nie wierzcie w ogłoszenia!!!! to lipa!

batonik

a najlepiej w tej firmie ma sie kolega od automatow z zupkami, slodyczami i napojami. Zajmuje sie tylko swoim prywatnym biznesem. Nie robi nic co nalezy do jego obowiazków. W czasie pracy uzupełnia asortyment w automatach i tak juz od lat...NIETYKALNY

Zdziwiony

Ja odnosiłem się do poniższej wypowiedzi, sam wyciągnij wnioski. Prawdopodobnie pisze to ktoś z bliskiego grona zarządu. Doczekaliśmy się ponownie czasów, że pracodawca dyktuje nam warunki zatrudnienia z reguły korzystne wyłącznie dla niego, a i one dalekie są od ideału. Wysokie temperatury na halach i ciągłe podkręcanie "śruby" wydajności. Ludzie dosyć tego!!! Z tego, co się orientuje to firma przechodzi poważne problemy finansowe. Dlatego, jak planujesz długofalową współpracę to się dobrze zastanów. xxx - 2011-10-29 10:12:21 odpowiedz | cytuj Skoro jest wam tak niedobrze to dlaczego tam jeszcze tkwicie?Macie przecież wybór,możecie zawsze zmienić pracę ,a nie tylko narzekać.Każdy pracodawca dba o swoją firmę i dlatego mamy pracę.Z tego co czytam to chcieli byście pracować aby pracować za nic nie odpowiadać i brać za to dobrą kasę,ale tak się nie da i nigdzie tak niema.

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland