Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

ciżemkaja chamciulu

Teraz jest samokontrola...czyli zielone światło na kazdy szmelc:D

Z

- 2013-09-20 15:09:01 Jeżeli nie ma kontroli jakości, to znaczy, że nie ma bubli. Chcę zamówić drzwi i się zastanawiam czy warto. HAHAHA nie ma kontroli, nie ma bubli. Z księżyca się urwał. :-)

?

Portoryk

Wal na kasztany:). W porcie czeka Cie najnizsza krajowa przy 40% premii :D

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

gal anonim

jak tam ostatnio nastroje na strefowej, jak sie zatrudnie to zarobie czy nie? mozna zarobić czy lepiej za odre na kasztany jechac?

Budowlaniec

Nie ma to jak robota na budowie,10 godzin na czarno przy betonie,rów jakiś można wykopać latem skwar zimą zero kasy bo przez mrozy budowa stoi wiosną i jesienią piździ,Co wy gnoje wiecie o robocie czas odstawić cycek matki. ps. na budowę to trzeba chłopów z jajami a nie takie cioty jak wy.

Z

chose_maria - 2013-09-03 11:29:01 anonim 3000 - 4000 na ręke z nadgodzinami Skoro tak, to gdzie szukać tych szczęściarzy?

jose enrique

3000 na rękę :D Hahahahah

chose_maria

anonim 3000 - 4000 na ręke z nadgodzinami

Z

anonim - 2013-09-02 21:13:51 czy w Porta KMI Poland jest jeszcze kontrola jakości?. Jaka jest jakość produkowanych wyrobów? Czy dużo jest reklamacji?. Jakie panują nastroje w fabryce? jakie są zarobki?Cóż, chciałoby się powiedzieć, że jest dobrze, ale...

Brus Li

anonim - 2013-08-29 15:39:35 czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na temat firmy Porta KMI Poland? jakie są tam warunki pracy i ile płacą?Wez sie za robote, bo OKO SZEFA wszystko widzi :D

gosciu

Ten anonim to jakas podpucha, od kwartalu dopytuje sie tylko o zarobki i atmosfere, jakby wklejal tresc. Nie napisze porta jak wszyscy tylko pelna nazwe. Ktos wie kto to moze byc? wszyscy powtarzaja to samo, jest syf, gowniane zarobki, i [usunięte przez moderatora]...atmosfera. a ten dalej swoje. Nara porciarze xD

stupyt bycz

Wiem o czym mowisz z tym awansem, ale sam.wiesz jak to realnie wygladalo. Mowisz ze sie zwolniles. Podejrzewam ze nikt Cie nie docenił. Wiele jest takich osob w Porcie...a pomyslec ze wystarczylo tylko uzupelniac batoniki:)

?

piston boy - 2013-08-26 08:45:30 ziomuś - 2013-08-25 09:21:44 pracujac uczciwie to tak jak w kazdej firmie można szybciej awansowac i więcej zarabiać , a jak ja patrze jak świeżaczki przychodzą co poniektórzy i myśla że na początek dostana nie wiadomo ile to chce mi sie śmiać bo przeciez na dobra podwyżkę to trzeba zapracować fakt praca jest ciężka tak jak kazda praca fizyczna Czyli w firmie PORTA nie ma uczciwych ludzi?. Podwyżki byly jakieś 4-5 lat temu, a podwyżki czynszu i innych mediów sa co rok. Szybciej awansować ....hahaha:D z podajacego na odbierajacego? Awans życia:Dw Porta jest bardzo duzo uczciwych ludzi zle mnie zrozumiałeś tylko chodzi mi o to ze pracując uczciwie to ktoś w koncu to zauważy i jak te podwyzki będą to ... ,ja niestety sie nie doczekałem i musiałem sie zwolnic .

bocian

A co lepiej jak by HARCERZ został dyrektorem .......może Michał to takie mniejsze zło ???

piston boy

ziomuś

Włoszczowska....k....a j.....a

co was najbardziej denerwuje w Porcie

kryzys

w Porcie jest teraz kryzys.....dla pracowników, ponieważ prezesi zbijają teraz smalec życia. Zamówień jest bardzo dużo, zarząd wszystko tnie jak tylko chce. Starym pracownikom nie przedłuzają umów bo mają wysokie stawki. Zatrudniają nowych za grosze. Syf kiła i mogiła

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland