Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

Piotr Gómowski odpowiada

Przepraszam czy macie jeszcze belkę odbojową do palenia w kominku u mojej mamy??? :)

nie na DRE

Tylko z PORTY odchodzi okleina...i to są setki sztuk. Słaby z Ciebie dystrybutor albo PORTA płaci Tobie za pisanie tych bredni:)

Dystrybutor

NA DRE odchodzi to prawda.Z resztą DRE nie gra czysto na rynku. Chcą zdominować rynek w nie fajny sposób. Ale to się kiedyś odbije na nich.

bredzisz człowieku

i co z tego ze to ładnie wygląda jak po dwóch, trzech miesiącach okleina odchodzi jak skórka z banana.

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

Dystrybutor

Jestem dystrybutorem i musze przyznać, że najgorszej jakości nie macie. To co się dzieje w DRE aktualnie to jakaś masakra. No i minima, jakich sobie zycza za dostawe.

?

na tej imprezie bawili sie prezesi i reszta szlachty. Parobkom (usunięte przez administratora) premię

funclub Marylki

jak bylo na imprezie? To fajnie jak firma organizuje dla pracownikow takie sjesty w ramach integracji calego zespolu i z szacunku dla pracownikow za ich prace :) jest to powszechne wsrod pracodawcow ktorzy licza sie i identyfiuja ze swoimi szeregowymi pracownikami oraz motywujace i wysoko cenione wsrod pracownikow.

Czy jest stolowka i bar a moze katering w panstwa miejscu pracy? Czy firma doplaca do panstwa wyzywienia w trakcie np 12 godzinnych zmian?

?

Na rocznicę PORTY była impreza z Marylą Rodowicz, za co zapłacili później pracownicy. Zwyczajnie dostali mniejszą premię. Za coś trzeba było wykarmić i napoić (usunięte przez administratora)

?

"A to przecież szeregowi pracownicy tworzą takie 'korporacje' i ich milionowe przychody." tak, tylko prezesi zbadali ełcki rynek pracy i doszli do wniosku ze płacą najlepiej...więc (usunięte przez administratora) wszystko jak się da, dając odrobinę wiecej niz inni. Ludzie pracują, bo mają kredyty i dzieci do wykarmienia

ks dobrodziej

A najlepiej w elckiej porcie ma sie specjalista do spraw automatow z batonikami i kawami. Ten to ma raj na ziemi. Nie robi nic zwiazanego z praca tylko chodzi jak ten (usunięte przez administratora) od maszyny do maszyny i uzupelnia batoniki...i za to pobiera wynagrodzenie.

Lider szajs

PORTA jest liderem szajsu na rynku. Setki reklamacji na odklejenia, dzieki oszczednosciom nie na samochodach sluzbowych np pana (usunięte przez administratora) ktory codzien robi ponad 200km do pracy i z powrotem a własnie na kleju, okleinach z chin i wszystkim co wpływa bezposrednio na jakosc wyrobu

szeregowy fizol

Latem musi być na hali 31 stopni zeby zrobić 5 minutową przerwę. Mistrzowie sprawdzają termometr na przeciągu gdzie jest np 30 stopni i ten jeden stopien kiedys pamietam zaważył na tym ze przerwy nie było. Tylko są jeszcze termometry miedzy okleiniarkami, gdzie jest 47 stopni. Ale w mistrzówce klima ustawiona na 18 stopni i gitara:) Pamiętam kiedys mieli przyjechać prezesi, było upalnie....więc zrobili przerwę wczesniej, zeby nie było ze jak tamci przyjadą to zobaczą ze ludzie mają przerwę taka sytuacja...

DEMORATOR tao

LEGENDY GŁOSZĄ WIEŚĆ ŻE KLIMATYZACJA W ANEKSIE BIUROWYM DAJE RADE I JAKOŚ NIE NARZEKA, NIE ŻEBY BYŁO SPECJALNIE UPORCZYWIE GORĄCO, ALE PRZYJEMNIE JEST MIŁO I RÓWNIE PRZYJEMNIE CICHO, NIEMALŻE SŁYCHAĆ DŹWIĘK (usunięte przez administratora) KOMARA, LODÓWECZKA TEŻ ŚMIGA JAK NALEŻY, SKRYWA SCHŁODZONE NAPOJE I KANAPECZKI :D A DLA PAŃSTWA COŚ PODAĆ?

Franciszek

(usunięte przez administratora) Wstyd, wielki wstyd i jeszcze raz wstyd dla lidera na rynku i porażka, żeby zabierać 10%, 10%, 10%, itd, dla zwykłego pakowacza. Sytuacja którą opisujecie normalnie nie wymaga komentarza.

demotywator

Franciszek - 2013-10-08 16:22:07 Jak wygląda system motywacyjny w Porta KMI w Ełku? Czy coś takiego wogóle istnieje w Porta KMI w Ełku?System motywacyjny w porcie wygląda następująco: Pakowacz pakuje miesięcznie załóżmy 2500szt. Za jedną pomyłkę zabierana jest premia 10%:) za dwie 20% itd:) za zwolnienie lekarskie też zabierana jest premia:) Obecny dyrektor tylko zabiera:) twierdzi ze na każdego miejsce za bramą czeka kilkanascie osób. Jak ktoś chce wywalczyć swoje pokazywana jest mu palcem brama:) Z resztą kilkadziesiąt osób...dobrych fachowców odeszło do wojska lub się pozwalniało Taka w PORCIE jest motywacja:)

gibki ziomek

czy wybuduja na wiosne nowe sciezki rowerowe na strefie i do porty bo trzesie i buja na bruku moja kolaszuwką? :D

Franciszek

??

Poerotyki słyszałem, że zawyżacie średnią krajową pensjach.

?

Czego, jak się o Tobie (usunięte przez administratora) dowiaduje? Do mnie na dywanik w tej chwili, za ucho pociagnę i pogrożę palcem.

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland