Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

sPORTOWIEC

A mie się praca w porcie podoba: 1 małe zarobki - duże gdy zmienisz w dowodzie na strefowa 6/8 19-300 ełk 2 duże wymaganie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) 4 mistrzowie a zaczynając od kierownika a) szambonurek b) mistrz nr 1 "własny świat" c) mistrz nr 2 "marnujący się inżynier" (usunięte przez administratora) *) i 3 zaparzaczy kawy/herbaty - bo kiedyś ich nie było a i tak firma tak samo działała. Podro dla wszystkich w/w by pamiętali że żeby nie było tego plebsu na dole to nie było by sensy ich jestestwa na górze.

szkiwa

Drodzy Portorykanie:) Życzę Wam zdrowych, wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz mnóstwo prezentów od Mikołaja:). Nie mylić że od (usunięte przez administratora), bo on może wam co najwyżej dać obiegówkę i cześć:) (usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie:)

były pracownik fizyczny - stolarz

Czy pracuje w Ełckiej porcie jeszcze taki menel mistrz Michał? Nazwisko jakoś na (usunięte przez administratora) ...nie pamietam. Ale pamietam ze trzezwego w pracy go nie pamiętam:)

Mariano Italiano

Ciał arabelianie:D Buenosaires arivederci:D

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

ajm not gej

A jak tam (usunięte przez administratora) ?. Ten miał chociaż klasę. Nie to co ten opasły knur:D Mlehehehehehe:D

ajm not gej

A co u (usunięte przez administratora) ? Nadal nogawa napęczniała?:)

witajcie!!!

No i co tam u was (usunięte przez administratora) ???:) Cięcia....cięcia i nadal cięcia????:) Michalek znów samarę wychowywał???? Pije już??? :)

tajemnica portoryka

Czy w tym roku araby z porty dostaną talony świąteczne?...czy nawet to im odebrano?

8,50 zl na godzine. Po paru miesiacach podwyzka 50gr i tak wyglada kariera w elckiej porcie

portret własny

ile zarabia początkujący pracownik? Czy ktoś może powiedziec?

Michał Zienkiewicz

Dzień dobry Chciałem zapytać o zarobki w ełckiej porcie

z pamiętnika araba

Najlepsze czasy były za (usunięte przez administratora). Po nastaniu rządów (usunięte przez administratora) zaczął się syf. Facet zabiera i tnie wszystko, aby tylko przypodobać się zarządowi. Pamiętaj (usunięte przez administratora)...co rzucisz przed siebie, kiedyś to znajdziesz. Karma powraca....strzeż się!!!! Jesteś tylko marnym pionkiem (usunięte przez administratora), nie masz nic do gadania. Nawet z podwyżką 50gr dla zwykłego araba lecisz do zarządu. Co z Ciebie za dyrektor????, przepraszam DEREKTOR

Akselnobel

Witam witam:) Jestem kierowca i dostawca z Akselnobel. Kiedys przyjezdzalem do porty z dostawami:) Pracuje tak jeszcze ten mały krzykacz z wasikiem???? Jak tak to pozdrówcie go ode mnie :D

a wiecie że

Elcki dyrektor porty sprawdzał służbowe komputery czy ktos wchodzil na ta stronke??? Prawda w oczy kole...oj kole :)

masasz

Kełbasa była bardzo dobra, prestyżowa - z ełckiego bakutilu marki "dobra"

mistrz produkcji wędliniarskiej?

a kiełbasa to jaka byla, toruńska cz pasztetowa?

DADAJ porta system

"kiedy mieliście ostatnio zebranie i spotkanie z prezesami z zarzadem firmy, nie tam z lokalnymi wladzami zakladow? W firmie (nie moge podac nazwy) branza ta sam sa regularne spotkania, co roku podwyżki i imprezy integracyjne." hahahahahahah:))))) W PORCIE imprezy integracyjne były tylko dla administracji i ze 2 razy spęd dla fizoli:) - parę lat temu. Piwo z nalewaka, stara kiełbasa i tyle. A biurowe co roku bawili się w Hotelu DADAJ...proszę obejrzeć na necie:)

decydent

kiedy mieliście ostatnio zebranie i spotkanie z prezesami z zarzadem firmy, nie tam z lokalnymi wladzami zakladow? W firmie (nie moge podac nazwy) branza ta sam sa regularne spotkania, co roku podwyżki i imprezy integracyjne. Dystrybutor to - jest to urządzenie podgrzewajace i schładzajace, podające w sposób ciągły lub przerywany goraca wodę, odpowiednią do przygotowania kawy, herbaty, dań gorących typu instant, zup rozpuszczalnych itp. lub zimną wodę do bezpośredniego łyknięcia.

Dystrybutor

Tak, jak czułem na tym forum znajdują sie (usunięte przez administratora)dzialajace na rzecz DRE. Obserwuje tę debate i widze, jak podżegają szczerych ludzi i pracowników firmy Porta do wypowiadania się w negatywny sposob o swojej firmy. Stosuja sztuczki piszac o oczywistych oczywistosciach. W jakiej firmie produkujacej dzisiaj drzwi nie ma reklamacji? W jakiej firmie kierownik jest super przyjacielem podwładnych? W której firmie nie trzeba ciezko pracować? DREsiarze zacznijcie w sposob etyczny reklamowac swoja firme i rywalizujcie na rynku z konkurencja. A nie zagladajac ludziom do "talerza" Tu sa poruszane prawdziwe problemy te firmy, nie wymyslajcie kolejnych wymyslonych przez was Ale żenujace sposoby...

miron

Ta firma to żenada. Te same badziewie i w Ełki i w Suwałkach. Ludzi się nie szanuje , jedyna motywacja to grożba. Oszczedza się na pracownikach , za niewinność można stracić premię .Mistrzowie to banda nieuków , którzy mordę umieją drzeć a na niczym się nie znają . W suwałkach połowa technologów się zwolniła, bo to żenada żeby inżynier był za nic a płacą mu jak palaczowi..... Kiedyś te (usunięte przez administratora) się sypnie , a (usunięte przez administratora)zostanie sam z ręką ...w

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland