Opinie o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG w Ahaus

3 39 61 5 1
Jarek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem przez z tę firmę jako spawacz w Ahaus. Radzę omijać szerokim łukiem. Na plus-warunki mieszkaniowe. Firma dysponuje swoimi mieszkaniami 220-230 Eu za miesiąc-2 lata temu. Wynagrodzenie katastrofa na czysto-netto wychodzi się ok 8 Eu/h minus wszystkie koszty-mieszkanie, dojazd do pracy. Jeśli chodzi o stronę finansową naprawdę nie radzę nawet zdesperowanym.

Tak1Nie
oszusci

Pan Grzegorz to klamca. Uwazajcie na goscia, niestety tylko on nadzoruje polakow. Z nikim z niemiec nie bedziecie miec kontaktu.

Tak12Nie
Robert Nowy wpis
@oszusci

To prawda Opowiada bajki dopoki nie podpisze sie umowy; kasuje premie i na tym konczy sie jego opieka

Tak2Nie
Mietek Nowy wpis

Mnie zwolnili 3 miesiace przed emerytura. Bandyci kapusie ale co sie spodziewac po szwabach

Tak4Nie
niezadowolony

Wiadomo jak to pośrednik kłamstwo za kłamstwem. Zbywanie każdego tematu przez pana W. a potem palenie głupa po całości. Księgowa niedorozwinięta a z drobnych spraw robią się olbrzymie problemy. Żeby dostać podwyżkę to musicie iść do firmy do której docelowo jesteście wysyłani bo Fair od gęby sobie nie odbierze a jak dostaniecie 1 euro brutto to oczywiście z Fairem na pół czyli 50 centów brutto. Dla 800 euro na rękę nie warto pchać się pod Holandię bo drogo a zarobki marne. NIE POLECAM !!!

Tak22Nie

byly pracownik Nowy wpis
@niezadowolony

przeciez musza miec z czego wyplacac sobie premie

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
LIPA
Nazwa działu: Rekrutacja

Mowicie o spotkanich lapankach w marketach na rozmowach ? Najgorsza agencja z ktorawspolpracowalam. Najlepsze osoby z infolini. Jedna pani nieslowna druga arogancka, a pan zktorym podpisywalam umowe nieodbiera telefonow.

Staszek

Myślę, że zadowolenie z pracy dzięki firmie tak wielu osób można sprawdzić na internetowych forach.

Schweißer

Bujda na resorach ta firma, konsultanka wie tyle ze ma prekazac telefon do "kolegi" z Niemiec.A kolega z Niemiec opowiada historie z palca ssane. Umowa niemiecka, ale wynagrodzenie najniższe jakie może być. Gadalem z chlopakami na zakladzie i mowia ze wyprzedali wszystkie spawarki do szkolen tak slabo przeda z kasa.. A Pan. G to klamca i dobrze o tym wie! Niestey to zniemczony Polak co wiele tlumaczy czemu jest taka (usunięte przez administratora) Klamie prosto w oczy!

Tak11Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Jak wygląda temat awansu w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Elektryk?

Spawacz

Bardzo dobra opieke polskojezycznych konsultantow. Praca tez niczego sobie , wyplata zawsze na czas.

Tak13Nie15
Spawacz mag
@Spawacz

można więcej info o pracy spawacza bo zamierzam sie przyjąć do pracy

Bolo

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko ostatnio piszecie na forum?

Tak3Nie

FIRMA OK JAK TY JESTEŚ OK!

FIRMA OK JAK ZNASZ ROBOTĘ I JEZYK! JAK PRZYJEŹDZIE NA WAKACJE, CHLAĆ, ĆPAĆ, I INNE TO NAH POLEN, TO JEST PRACA A NOE DOM (usunięte przez administratora) OCZYWIŚCIE UWAŻAĆ NA KONFIDENTÓW ;))))))

Tak1Nie3

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

pracownik faira

jest tu troszke prawdy i troszke kłamstwa

M

Czy był ktoś może za pośrednictwem tej agencji w Wiedniu na układaniu towaru w supermarkecie? Jakie są warunki?

Alicja

@niepoważni czy nie próbowałaś sama skontaktować się z firmą FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG? Każda pozostawiona opinia o pracodawcy jest ważna i pomocna osobom nowo zatrudniającym się.

Tak2Nie

niepoważni

Firma totalna porażka, niedawno byłam na rozmowie na stanowisko asystentki. Sama rozmowa kompletnie nie profesjonalna. Pan który ją prowadził był miły i tyle. Zadał mi 2 pytania, rozmowa trwała nie dłużej niż 5 minut. Zatrudnienie przez pierwsze pół roku miało odbywać się przez agencję, o czym nie było wspomniane w ogłoszeniu. Firma nie dała odpowiedzi zwrotnej, dotyczącej wyników rekrutacji, co w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalne i niekulturalne. Pracodawcy zlecający szukanie pracowników firmom pokroju Fair są moim zdaniem kompletnie niepoważni. Każdy powinien sam dobierać sobie pracowników według własnych potrzeb.

Tak29Nie2

Gin

Czy ktoś coś o krug-personal leipzig

Alicja

@Spawacz to dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Jakie jeszcze pozytywne strony znalazłeś w pracy w tym miejscu? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Byly pracownik

W krotkich slowach mozna okreslic jednym slowem PORAZKA Ludzie trzymajcie sie z dala od tych przekretow Obiecuja zlote gory a na miejscu bolesna prawda zarobki jak w Pl albo gorzej bo zycie trzeba doliczyc zmarnowany czas po prostu aha no i jeszcze pan G i pani J ktorzy sciagaja polakow obiecujac zloze gory a pozniej tzn po podpisaniu kontraktu smieja sie ze nastepnych naiwnych znalezli

Tak17Nie1

tomi

Ale to wiadomo czemu nie @rodeo? Zobacz, że nawet nie ma rotacji wśród pracowników, więc nie można mówić że jest źle, skoro nie pokazały się żadne nowe wolne etaty. Pewnie, że taki handlowiec może rzeczywiście sporo zarobić, bo dorzucają premie do tego.

Dan

Firma kłamie jak z nut . Praca miała być w Hamburgu na stałe, na miejscu okazało się, że jest dużo dalej i trzeba samemu dojeżdzać 80 km dziennie. Mialo byc porzadne zakwaterowanie samemu, okazalo sie, ze przezucaja czlowieka z miejsca na miejsce, z 2 obcymi osobami w pokoju, nie taka byla umowa . Polowa rzeczy którą wmawiają okazuje się nieprawdą.

Tak10Nie

KL

Witam, czy ktoś może mi napisać coś więcej na temat pracy na stanowisku kierowcy kat. B w Lipsku? Trwa obecnie rekrutacja a ogłoszenie wygląda dość interesująco i czy w ogóle firma FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG jest godna polecenia? Dziękuję.

dannekk

i co z tym portem i parkowaniem, niby dobrze placa za godzine i za free chata podobno?

Angela

Powyższa opinia "ted-a" to wpis od konkurencji. Z zazdrości [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boli. Znam ten rodzaj taktyki...szkoda, ze tak nieczysto gracie..żenada. Bo akurat Fair to jedna z nielicznych firm, która jest uczciwa i zapewnia godne warunki pracy.

ted

UWAGA !!!!! TA FIRMA TO OSZUŚCI !!!!! Miałem nieszczęście pracować w tej firmie razem z kilkoma kolegami. Obiecują nie wiadomo co a w trakcie pracy i przy wypłacie okazuje się coś innego. Po pierwsze bardzo oszukują na godzinach a zwłaszcza przy pracy na wyjazdach. Wysłali nas na robotę do Holandii - miało być dwa tygodnie z wyższą stawką (9,50 za godzinę) a okazało się że robota tylko na 4 dni i policzyli po 8,80. Ja jeszcze dodatkowo straciłem bo poza normalną pracą w fabryce woziłem tam ludzi busem. Miało być za to wożenie dodatkowo płacone jako nadgodziny ( 2 godziny dziennie bo do fabryki było 75 km) a przy wypłacie okazało się że policzyli tylko połowę godzin pracy jako kierowcy a w dodatku nie policzyli tego jako nadgodziny (czyli o 25% więcej) ale po normalnej stawce 8,80. Moich kolegów też naoszukiwali na godzinach pracy i stawkach. Generalnie większość zatrudnionych jest oszukiwana na 100-200 euro miesięcznie. Gdy rozmawiałem z wieloma pracownikami którzy kiedyś dali się namówić na pracę w tej oszukańczej firmie - wszyscy to potwierdzają. Pensja nigdy nie jest płacona terminowo - w umowie termin płacenia pensji jest do 15-go a zawsze płacą z kilkudniowym opóźnieniem. TRZYMAJCIE SIĘ z DALA OD TEJ FIRMY !!!!!!

Tak19Nie

Artur

Firma jest taka sobie,kazdy chce zarobic,pracowałem 3 lata w tej firmie i było ok.Płaca na czas ,jest konto 150h które trzeba odłozyc,uwazac trzeba na polaków tam,jest taki chódzik koleś co donosi wszystko w firmie

TakNie

Witam, jeżeli interesuje kogokolwiek praca na 2-3 tygodnie to polecam, ale nie można liczyć na nic więcej. Fair odnalazłem przez internet, obiecywali naprawdę wiele (więc czemu nie miałbym skorzystać?). Dopiero jak dotarłem na miejsce zrozumiałem, że nie był to dobry pomysł. Wyglądało to tak aby podpisać umowę,doprowadzić mnie do miejsca zamieszkania i to byłby koniec z pomocą ze strony agencji, o wszystko należy domagać się osobiście. Chciałbym was przestrzec przed tą agencją, na pewno jest ich więcej i lepszych - godnych polecenia(choć sam ich szukam). Pozdrawiam

Tak10Nie
franek

nie polecam sami oszusci duzo mowia malo robia i maja pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ktos chce zarobic 1000 euro to niech sie przyjmie do tej firmy wiecej i tak nie zaplaca bo mysila ze znajda innych glupkow!Przyjmuja ludzi a za tydzien lub dwa zwalniaja

Tak6Nie

pepe

Witam właśnie wybieram się na kurs MIG I POTEM MA BYĆ UMOWA z pracą w niemczech powiedzcie mi czy to przypadkiem nie stracony czas bo po opiniach nie widzę zadowolenia z waszej strony może polecicie jakąś inną firme za granicą gdzie lepiej płacą i zatrudnią spawacza po kursie bez doświadczenia

bomba

nie polecam umawiasz sie na stawke przez tel a przy podpisaniu umowy dostajesz mniejsza, wiszniewski to najwiekszy oszust jaki moze byc nie pamieta komu co obiecal i komu co naklamal do chwili podpisania umowu obiecuja i sa mili wszyscy a pozniej maja cie gdzies i dostaniesz na reke 700 euro po odliczeniu 240 za mieszkanie ogolnie tragedia

Zostaw opinię o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG - Ahaus

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
3/5 Na podstawie 39 ocen.