Opinie o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG w Ahaus

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG w Ahaus

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG? Jakie są progi premiowe? Dodali 31 sierpnia na Jobs.pl ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Redas Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracowałem 3 tygodnie za 800 euro tragedia w pokoju grzyb pokuj 290 euro lepiej mniej zarobić w Polsce Ale siedzieć w własnym kraju wyzysk ludzi za marne pieniądze wstyd nikomu nie polecam.

Majka Nowy wpis

@Piotr a to z jakiej narodowości jeszcze tutaj pracują osoby?

Piotr Nowy wpis

Uważajcie na pracowników, Ci którzy są Polakami to zupełna pomyłka, ludzie niekompetentni, gburowaci i tylko patrzą jak was wyzyskać, dodatkowo pozycje w firmie dostawane przez powiązania rodzinne, więc się nie zdziwcie jak zarządzał będzie analfabeta.

Stolarz

Moja rekrutacja odbyła się przez telefon z polskim konsultantem w Polsce z Torunia. Po sprawdzeniu moich kwalifikacji w CV i sprawdzeniu języka niemieckiego zaproponowano mi pracę w dużej firmie hülsta. Dodam że to było ponad rok temu i pracuje do tej pory, niedawno sprowadziłem nawet żonę i firma pomogła mi również w załatwieniu mieszkania za nieduże pieniądze,co jest w Ahaus dużym problemem

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pawel

To prawda ze firma padła?

Tomala

Od 1.10.2020r. firma jest w upadłości

Seb
@Tomala

Dziękuje za rzetelną informacje.

tomi

Ale to wiadomo czemu nie @rodeo? Zobacz, że nawet nie ma rotacji wśród pracowników, więc nie można mówić że jest źle, skoro nie pokazały się żadne nowe wolne etaty. Pewnie, że taki handlowiec może rzeczywiście sporo zarobić, bo dorzucają premie do tego.

Greg Wishniewski
@tomi

oddział Polski to cztery osoby w najlepszym okresie jak Wilgfrid panował nad firmą w 2019 zamknęli dwa oddziały w tym jeden w Holandii w 2018 wyprzedali cały park spawarek w Ahaus Ta firma to (usunięte przez administratora)

Daria

@nightmare Możesz dodać więcej informacji? Mam inne zdanie, więc interesują mnie konkrety.

koszmar
@Daria

księgowa to pomyłka, każda wypłata z błędami, pit z błędami, świadectwo pracy jakby inaczej z BŁĘDAMI, godziny pracy zliczone z błędami, pozniej tylko sterta nerwow w skarbowce rekrutacja to łapanka, ŁAPANKA tak mówią nawet pracownicy w biurze w Toruniu Zgadza się pani Moniko M

TRUE

wpisy negatywne są w 100% prawdziwe, Pan G to prawdę mówi, ale jedynie gdy się pomyli....

nightmare

Nie polecam

Jarek

Pracowałem przez z tę firmę jako spawacz w Ahaus. Radzę omijać szerokim łukiem. Na plus-warunki mieszkaniowe. Firma dysponuje swoimi mieszkaniami 220-230 Eu za miesiąc-2 lata temu. Wynagrodzenie katastrofa na czysto-netto wychodzi się ok 8 Eu/h minus wszystkie koszty-mieszkanie, dojazd do pracy. Jeśli chodzi o stronę finansową naprawdę nie radzę nawet zdesperowanym.

Ciekawski
@Jarek

Witam, jak długo pan tam pracował i jakie były warunki pracy?

oszusci

Pan Grzegorz to klamca. Uwazajcie na goscia, niestety tylko on nadzoruje polakow. Z nikim z niemiec nie bedziecie miec kontaktu.

Robert
@oszusci

To prawda Opowiada bajki dopoki nie podpisze sie umowy; kasuje premie i na tym konczy sie jego opieka

Mietek

Mnie zwolnili 3 miesiace przed emerytura. Bandyci kapusie ale co sie spodziewac po szwabach

niezadowolony

Wiadomo jak to pośrednik kłamstwo za kłamstwem. Zbywanie każdego tematu przez pana W. a potem palenie głupa po całości. Księgowa niedorozwinięta a z drobnych spraw robią się olbrzymie problemy. Żeby dostać podwyżkę to musicie iść do firmy do której docelowo jesteście wysyłani bo Fair od gęby sobie nie odbierze a jak dostaniecie 1 euro brutto to oczywiście z Fairem na pół czyli 50 centów brutto. Dla 800 euro na rękę nie warto pchać się pod Holandię bo drogo a zarobki marne. NIE POLECAM !!!

byly pracownik
@niezadowolony

przeciez musza miec z czego wyplacac sobie premie

LIPA

Mowicie o spotkanich lapankach w marketach na rozmowach ? Najgorsza agencja z ktorawspolpracowalam. Najlepsze osoby z infolini. Jedna pani nieslowna druga arogancka, a pan zktorym podpisywalam umowe nieodbiera telefonow.

Staszek

Myślę, że zadowolenie z pracy dzięki firmie tak wielu osób można sprawdzić na internetowych forach.

Schweißer

Bujda na resorach ta firma, konsultanka wie tyle ze ma prekazac telefon do "kolegi" z Niemiec.A kolega z Niemiec opowiada historie z palca ssane. Umowa niemiecka, ale wynagrodzenie najniższe jakie może być. Gadalem z chlopakami na zakladzie i mowia ze wyprzedali wszystkie spawarki do szkolen tak slabo przeda z kasa.. A Pan. G to klamca i dobrze o tym wie! Niestey to zniemczony Polak co wiele tlumaczy czemu jest taka (usunięte przez administratora) Klamie prosto w oczy!

Spawacz

Bardzo dobra opieke polskojezycznych konsultantow. Praca tez niczego sobie , wyplata zawsze na czas.

Spawacz mag
@Spawacz

można więcej info o pracy spawacza bo zamierzam sie przyjąć do pracy

Bolo

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko ostatnio piszecie na forum?

FIRMA OK JAK TY JESTEŚ OK!

FIRMA OK JAK ZNASZ ROBOTĘ I JEZYK! JAK PRZYJEŹDZIE NA WAKACJE, CHLAĆ, ĆPAĆ, I INNE TO NAH POLEN, TO JEST PRACA A NOE DOM (usunięte przez administratora) OCZYWIŚCIE UWAŻAĆ NA KONFIDENTÓW ;))))))

Zostaw merytoryczną opinię o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG - Ahaus

• Jak się pracuje w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG