FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Opinie o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Filtruj opinie po kryteriach:

Spawacz
 Opinia

Bardzo dobra opieke polskojezycznych konsultantow. Praca tez niczego sobie , wyplata zawsze na czas.

Tak13Nie1
Spawacz mag
@Spawacz 08.05.2017 21:11

można więcej info o pracy spawacza bo zamierzam sie przyjąć do pracy

@Spawacz mag 22.11.2018 17:29

Poczyniłeś już jakieś kroki, co do ewentualnego zatrudnienia w firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG na stanowisku spawacza? Wysyłałeś CV, jesteś po wstępnych rozmowach, czy może dopiero zamierzasz to zrobić? Jak duże doświadczenie masz w tej branży? Przedstaw nam, jak wyglądają Twoje doświadczenia na tym stanowisku.

Bolo
 Opinia

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko ostatnio piszecie na forum?

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna
FIRMA OK JAK TY JESTEŚ OK!
 Opinia

FIRMA OK JAK ZNASZ ROBOTĘ I JEZYK! JAK PRZYJEŹDZIE NA WAKACJE, CHLAĆ, ĆPAĆ, I INNE TO NAH POLEN, TO JEST PRACA A NOE DOM (usunięte przez administratora) OCZYWIŚCIE UWAŻAĆ NA KONFIDENTÓW ;))))))

Tak1Nie

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

Tak7Nie

pracownik faira
 Opinia

jest tu troszke prawdy i troszke kłamstwa

M
 Opinia

Czy był ktoś może za pośrednictwem tej agencji w Wiedniu na układaniu towaru w supermarkecie? Jakie są warunki?

Opinia

@niepoważni czy nie próbowałaś sama skontaktować się z firmą FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG? Każda pozostawiona opinia o pracodawcy jest ważna i pomocna osobom nowo zatrudniającym się.

Tak2Nie

niepoważni
 Opinia

Firma totalna porażka, niedawno byłam na rozmowie na stanowisko asystentki. Sama rozmowa kompletnie nie profesjonalna. Pan który ją prowadził był miły i tyle. Zadał mi 2 pytania, rozmowa trwała nie dłużej niż 5 minut. Zatrudnienie przez pierwsze pół roku miało odbywać się przez agencję, o czym nie było wspomniane w ogłoszeniu. Firma nie dała odpowiedzi zwrotnej, dotyczącej wyników rekrutacji, co w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalne i niekulturalne. Pracodawcy zlecający szukanie pracowników firmom pokroju Fair są moim zdaniem kompletnie niepoważni. Każdy powinien sam dobierać sobie pracowników według własnych potrzeb.

Tak20Nie

Gin
 Opinia

Czy ktoś coś o krug-personal leipzig

Opinia

@Spawacz to dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Jakie jeszcze pozytywne strony znalazłeś w pracy w tym miejscu? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Tak5Nie

niezadowolony
 Opinia

Wiadomo jak to pośrednik kłamstwo za kłamstwem. Zbywanie każdego tematu przez pana W. a potem palenie głupa po całości. Księgowa niedorozwinięta a z drobnych spraw robią się olbrzymie problemy. Żeby dostać podwyżkę to musicie iść do firmy do której docelowo jesteście wysyłani bo Fair od gęby sobie nie odbierze a jak dostaniecie 1 euro brutto to oczywiście z Fairem na pół czyli 50 centów brutto. Dla 800 euro na rękę nie warto pchać się pod Holandię bo drogo a zarobki marne. NIE POLECAM !!!

Tak8Nie

Byly pracownik
 Opinia

W krotkich slowach mozna okreslic jednym slowem PORAZKA Ludzie trzymajcie sie z dala od tych przekretow Obiecuja zlote gory a na miejscu bolesna prawda zarobki jak w Pl albo gorzej bo zycie trzeba doliczyc zmarnowany czas po prostu aha no i jeszcze pan G i pani J ktorzy sciagaja polakow obiecujac zloze gory a pozniej tzn po podpisaniu kontraktu smieja sie ze nastepnych naiwnych znalezli

Tak10Nie

tomi
 Opinia

Ale to wiadomo czemu nie @rodeo? Zobacz, że nawet nie ma rotacji wśród pracowników, więc nie można mówić że jest źle, skoro nie pokazały się żadne nowe wolne etaty. Pewnie, że taki handlowiec może rzeczywiście sporo zarobić, bo dorzucają premie do tego.

Dan
 Opinia

Firma kłamie jak z nut . Praca miała być w Hamburgu na stałe, na miejscu okazało się, że jest dużo dalej i trzeba samemu dojeżdzać 80 km dziennie. Mialo byc porzadne zakwaterowanie samemu, okazalo sie, ze przezucaja czlowieka z miejsca na miejsce, z 2 obcymi osobami w pokoju, nie taka byla umowa . Polowa rzeczy którą wmawiają okazuje się nieprawdą.

KL
 Opinia

Witam, czy ktoś może mi napisać coś więcej na temat pracy na stanowisku kierowcy kat. B w Lipsku? Trwa obecnie rekrutacja a ogłoszenie wygląda dość interesująco i czy w ogóle firma FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG jest godna polecenia? Dziękuję.

dannekk
 Opinia

i co z tym portem i parkowaniem, niby dobrze placa za godzine i za free chata podobno?

Angela
 Opinia

Powyższa opinia "ted-a" to wpis od konkurencji. Z zazdrości [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boli. Znam ten rodzaj taktyki...szkoda, ze tak nieczysto gracie..żenada. Bo akurat Fair to jedna z nielicznych firm, która jest uczciwa i zapewnia godne warunki pracy.

Tak7Nie

ted
 Opinia

UWAGA !!!!! TA FIRMA TO OSZUŚCI !!!!! Miałem nieszczęście pracować w tej firmie razem z kilkoma kolegami. Obiecują nie wiadomo co a w trakcie pracy i przy wypłacie okazuje się coś innego. Po pierwsze bardzo oszukują na godzinach a zwłaszcza przy pracy na wyjazdach. Wysłali nas na robotę do Holandii - miało być dwa tygodnie z wyższą stawką (9,50 za godzinę) a okazało się że robota tylko na 4 dni i policzyli po 8,80. Ja jeszcze dodatkowo straciłem bo poza normalną pracą w fabryce woziłem tam ludzi busem. Miało być za to wożenie dodatkowo płacone jako nadgodziny ( 2 godziny dziennie bo do fabryki było 75 km) a przy wypłacie okazało się że policzyli tylko połowę godzin pracy jako kierowcy a w dodatku nie policzyli tego jako nadgodziny (czyli o 25% więcej) ale po normalnej stawce 8,80. Moich kolegów też naoszukiwali na godzinach pracy i stawkach. Generalnie większość zatrudnionych jest oszukiwana na 100-200 euro miesięcznie. Gdy rozmawiałem z wieloma pracownikami którzy kiedyś dali się namówić na pracę w tej oszukańczej firmie - wszyscy to potwierdzają. Pensja nigdy nie jest płacona terminowo - w umowie termin płacenia pensji jest do 15-go a zawsze płacą z kilkudniowym opóźnieniem. TRZYMAJCIE SIĘ z DALA OD TEJ FIRMY !!!!!!

Tak17Nie

Artur
 Opinia

Firma jest taka sobie,kazdy chce zarobic,pracowałem 3 lata w tej firmie i było ok.Płaca na czas ,jest konto 150h które trzeba odłozyc,uwazac trzeba na polaków tam,jest taki chódzik koleś co donosi wszystko w firmie

Opinia

Witam, jeżeli interesuje kogokolwiek praca na 2-3 tygodnie to polecam, ale nie można liczyć na nic więcej. Fair odnalazłem przez internet, obiecywali naprawdę wiele (więc czemu nie miałbym skorzystać?). Dopiero jak dotarłem na miejsce zrozumiałem, że nie był to dobry pomysł. Wyglądało to tak aby podpisać umowę,doprowadzić mnie do miejsca zamieszkania i to byłby koniec z pomocą ze strony agencji, o wszystko należy domagać się osobiście. Chciałbym was przestrzec przed tą agencją, na pewno jest ich więcej i lepszych - godnych polecenia(choć sam ich szukam). Pozdrawiam

Tak10Nie

franek
 Opinia

nie polecam sami oszusci duzo mowia malo robia i maja pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ktos chce zarobic 1000 euro to niech sie przyjmie do tej firmy wiecej i tak nie zaplaca bo mysila ze znajda innych glupkow!Przyjmuja ludzi a za tydzien lub dwa zwalniaja

pepe
 Opinia

Witam właśnie wybieram się na kurs MIG I POTEM MA BYĆ UMOWA z pracą w niemczech powiedzcie mi czy to przypadkiem nie stracony czas bo po opiniach nie widzę zadowolenia z waszej strony może polecicie jakąś inną firme za granicą gdzie lepiej płacą i zatrudnią spawacza po kursie bez doświadczenia

bomba
 Opinia

nie polecam umawiasz sie na stawke przez tel a przy podpisaniu umowy dostajesz mniejsza, wiszniewski to najwiekszy oszust jaki moze byc nie pamieta komu co obiecal i komu co naklamal do chwili podpisania umowu obiecuja i sa mili wszyscy a pozniej maja cie gdzies i dostaniesz na reke 700 euro po odliczeniu 240 za mieszkanie ogolnie tragedia

Tak5Nie

jkshfjkhdsf
 Opinia

trochę zwątpiłem po przeczytaniu wymagań ogłoszonych przez tę firmę: "Niemiecki rozumiec i mowic, najlepiej w mowie i pismie dobrze"

Nowy
 Opinia

Witam czy pracował ktoś z was w Endem port??

Marek
 Opinia

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG --- NIE POLECAM Już na wstepiem Grzegorz Wiszniewski kłamie, nie dba o ludzi, niema ubezpieczenia ani zameldowania od poczatku pracy. Niema narzędzi, niema roboczego ubrania. Trzeba wszystko wymuszać i upominać się. Wszystko obiecują, ale - Na budowie narzędzia trzeba pożyczać. Odzież roboczą nie dają. Pod czas zwolnienia lekarskiego natychmiast Pana zwolnią. Niema ochrony dla pracownika. Rozliczenie. Najgorze co jest, wymyślono Bank Godzin. Pobierają z pensji wypracowane godziny (150 godzin) jako zabezpieczenie na brak pracy. Zamiast wypłacać pracownikowi pieniądzy z Firmy (jezeli nie moga zabezpieczyć pracą) będą płacić Panu pańskimi pieniędzmi (jakiejś żart). Kazdy z nas ma swoe konto i sam wie jak gospodarować swoimi pieniędzmi. Obiecują, że oddadzą pieniądzy w razie zakończenia pracy. Pieniądzy trzeba odzyskiwać z adwokatem. Sami oceńcie, czy chcecie przez taka agencję pracować.

Tak11Nie

PAKER
 Opinia

ta firma jest spoko. pracuje już długo i zawsze wypłaty były na czas.moi poprzednicy publikując opinie zapomnieli dopisać że w pracy nie byli wydajni z powodu pijaństwa narkotyków itp. każdy kto przyjeżdża uważa się za fachowca, okazuje się że fachowiec z niego żaden a papierki kupione.warunki mieszkaniowe mamy luksusowe(kto pracował w holandii ma porównanie).płacimy miesięcznie a nie tygodniowo 180 euro za dwu osobowy pokój , a 230 za jedynke , nie wypisujcie więcej takich bzdurnych opini, firma jest solidna i godna zaufania.

Tak4Nie

jankoss
 Opinia

nie polecam tej firmy. Pracowałem dla niej tylko jeden tydzień, znalazłem lepsza prace. Za tydzień pracy (przepracowałem 40 h ) otrzymałem na konto 5 euro. Mialem płacić za mieszaknie 200 euro za tydzien, policzyli mi niewiadomo ile za tydzien mieszkania i jescze musialem sie wyprowadadzic. Omijajcie tych złodzieji i nie dawajcie sie oszukac. Nie polecam.

miś
 Opinia

praca w autoporcie w Emden. Jest tam ok?? czy są kręcone jakieś wałki??

Tak3Nie

Laszu
 Opinia

Hmm...Parkowanie spoko loko tylko kolego jest jeszcze laszowanko(zabezpieczanie bryk na szifie) a to nie jest wcale taka lekka praca.Tydzien pojezdzisz sie podjarasz ze fajne bryki a pozniej cie rzuca na statek i uwierz nie bedzie lekko.A firma Duzo gada malo robi.Posiedzisz chwile bez pracy i zapomnij ze Ci zaplaca choc powinni zapewnic robote.Takze bylem,zobaczylem,spier....lem

Tak4Nie

kkk1
@Laszu 07.05.2015 22:08

Jakie podales konto do wyplaty? moze byc zlotowkowe w polsce?

Zostaw opinię o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG - Ahaus

• FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
  • Mostowa 13 lok. 1
    87-100 Ahaus
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie