Opinie o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG w Ahaus

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG w Ahaus

pracownik faira

jest tu troszke prawdy i troszke kłamstwa

M

Czy był ktoś może za pośrednictwem tej agencji w Wiedniu na układaniu towaru w supermarkecie? Jakie są warunki?

Alicja

@niepoważni czy nie próbowałaś sama skontaktować się z firmą FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG? Każda pozostawiona opinia o pracodawcy jest ważna i pomocna osobom nowo zatrudniającym się.

niepoważni

Firma totalna porażka, niedawno byłam na rozmowie na stanowisko asystentki. Sama rozmowa kompletnie nie profesjonalna. Pan który ją prowadził był miły i tyle. Zadał mi 2 pytania, rozmowa trwała nie dłużej niż 5 minut. Zatrudnienie przez pierwsze pół roku miało odbywać się przez agencję, o czym nie było wspomniane w ogłoszeniu. Firma nie dała odpowiedzi zwrotnej, dotyczącej wyników rekrutacji, co w dzisiejszych czasach jest niedopuszczalne i niekulturalne. Pracodawcy zlecający szukanie pracowników firmom pokroju Fair są moim zdaniem kompletnie niepoważni. Każdy powinien sam dobierać sobie pracowników według własnych potrzeb.

Stolarz

Moja rekrutacja odbyła się przez telefon z polskim konsultantem w Polsce z Torunia. Po sprawdzeniu moich kwalifikacji w CV i sprawdzeniu języka niemieckiego zaproponowano mi pracę w dużej firmie hülsta. Dodam że to było ponad rok temu i pracuje do tej pory, niedawno sprowadziłem nawet żonę i firma pomogła mi również w załatwieniu mieszkania za nieduże pieniądze,co jest w Ahaus dużym problemem

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Gin

Czy ktoś coś o krug-personal leipzig

Alicja

@Spawacz to dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Jakie jeszcze pozytywne strony znalazłeś w pracy w tym miejscu? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

Byly pracownik

W krotkich slowach mozna okreslic jednym slowem PORAZKA Ludzie trzymajcie sie z dala od tych przekretow Obiecuja zlote gory a na miejscu bolesna prawda zarobki jak w Pl albo gorzej bo zycie trzeba doliczyc zmarnowany czas po prostu aha no i jeszcze pan G i pani J ktorzy sciagaja polakow obiecujac zloze gory a pozniej tzn po podpisaniu kontraktu smieja sie ze nastepnych naiwnych znalezli

Dan

Firma kłamie jak z nut . Praca miała być w Hamburgu na stałe, na miejscu okazało się, że jest dużo dalej i trzeba samemu dojeżdzać 80 km dziennie. Mialo byc porzadne zakwaterowanie samemu, okazalo sie, ze przezucaja czlowieka z miejsca na miejsce, z 2 obcymi osobami w pokoju, nie taka byla umowa . Polowa rzeczy którą wmawiają okazuje się nieprawdą.

KL

Witam, czy ktoś może mi napisać coś więcej na temat pracy na stanowisku kierowcy kat. B w Lipsku? Trwa obecnie rekrutacja a ogłoszenie wygląda dość interesująco i czy w ogóle firma FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG jest godna polecenia? Dziękuję.

dannekk

i co z tym portem i parkowaniem, niby dobrze placa za godzine i za free chata podobno?

Angela

Powyższa opinia "ted-a" to wpis od konkurencji. Z zazdrości (usunięte przez administratora) boli. Znam ten rodzaj taktyki...szkoda, ze tak nieczysto gracie..żenada. Bo akurat Fair to jedna z nielicznych firm, która jest uczciwa i zapewnia godne warunki pracy.

ted

UWAGA !!!!! TA FIRMA TO OSZUŚCI !!!!! Miałem nieszczęście pracować w tej firmie razem z kilkoma kolegami. Obiecują nie wiadomo co a w trakcie pracy i przy wypłacie okazuje się coś innego. Po pierwsze bardzo oszukują na godzinach a zwłaszcza przy pracy na wyjazdach. Wysłali nas na robotę do Holandii - miało być dwa tygodnie z wyższą stawką (9,50 za godzinę) a okazało się że robota tylko na 4 dni i policzyli po 8,80. Ja jeszcze dodatkowo straciłem bo poza normalną pracą w fabryce woziłem tam ludzi busem. Miało być za to wożenie dodatkowo płacone jako nadgodziny ( 2 godziny dziennie bo do fabryki było 75 km) a przy wypłacie okazało się że policzyli tylko połowę godzin pracy jako kierowcy a w dodatku nie policzyli tego jako nadgodziny (czyli o 25% więcej) ale po normalnej stawce 8,80. Moich kolegów też naoszukiwali na godzinach pracy i stawkach. Generalnie większość zatrudnionych jest oszukiwana na 100-200 euro miesięcznie. Gdy rozmawiałem z wieloma pracownikami którzy kiedyś dali się namówić na pracę w tej oszukańczej firmie - wszyscy to potwierdzają. Pensja nigdy nie jest płacona terminowo - w umowie termin płacenia pensji jest do 15-go a zawsze płacą z kilkudniowym opóźnieniem. TRZYMAJCIE SIĘ z DALA OD TEJ FIRMY !!!!!!

Artur

Firma jest taka sobie,kazdy chce zarobic,pracowałem 3 lata w tej firmie i było ok.Płaca na czas ,jest konto 150h które trzeba odłozyc,uwazac trzeba na polaków tam,jest taki chódzik koleś co donosi wszystko w firmie

Witam, jeżeli interesuje kogokolwiek praca na 2-3 tygodnie to polecam, ale nie można liczyć na nic więcej. Fair odnalazłem przez internet, obiecywali naprawdę wiele (więc czemu nie miałbym skorzystać?). Dopiero jak dotarłem na miejsce zrozumiałem, że nie był to dobry pomysł. Wyglądało to tak aby podpisać umowę,doprowadzić mnie do miejsca zamieszkania i to byłby koniec z pomocą ze strony agencji, o wszystko należy domagać się osobiście. Chciałbym was przestrzec przed tą agencją, na pewno jest ich więcej i lepszych - godnych polecenia(choć sam ich szukam). Pozdrawiam

franek

nie polecam sami oszusci duzo mowia malo robia i maja pracownikow w (usunięte przez administratora) jak ktos chce zarobic 1000 euro to niech sie przyjmie do tej firmy wiecej i tak nie zaplaca bo mysila ze znajda innych glupkow!Przyjmuja ludzi a za tydzien lub dwa zwalniaja

pepe

Witam właśnie wybieram się na kurs MIG I POTEM MA BYĆ UMOWA z pracą w niemczech powiedzcie mi czy to przypadkiem nie stracony czas bo po opiniach nie widzę zadowolenia z waszej strony może polecicie jakąś inną firme za granicą gdzie lepiej płacą i zatrudnią spawacza po kursie bez doświadczenia

bomba

nie polecam umawiasz sie na stawke przez tel a przy podpisaniu umowy dostajesz mniejsza, wiszniewski to najwiekszy oszust jaki moze byc nie pamieta komu co obiecal i komu co naklamal do chwili podpisania umowu obiecuja i sa mili wszyscy a pozniej maja cie gdzies i dostaniesz na reke 700 euro po odliczeniu 240 za mieszkanie ogolnie tragedia

jkshfjkhdsf

trochę zwątpiłem po przeczytaniu wymagań ogłoszonych przez tę firmę: "Niemiecki rozumiec i mowic, najlepiej w mowie i pismie dobrze"

Witam czy pracował ktoś z was w Endem port??

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG --- NIE POLECAM Już na wstepiem Grzegorz Wiszniewski kłamie, nie dba o ludzi, niema ubezpieczenia ani zameldowania od poczatku pracy. Niema narzędzi, niema roboczego ubrania. Trzeba wszystko wymuszać i upominać się. Wszystko obiecują, ale - Na budowie narzędzia trzeba pożyczać. Odzież roboczą nie dają. Pod czas zwolnienia lekarskiego natychmiast Pana zwolnią. Niema ochrony dla pracownika. Rozliczenie. Najgorze co jest, wymyślono Bank Godzin. Pobierają z pensji wypracowane godziny (150 godzin) jako zabezpieczenie na brak pracy. Zamiast wypłacać pracownikowi pieniądzy z Firmy (jezeli nie moga zabezpieczyć pracą) będą płacić Panu pańskimi pieniędzmi (jakiejś żart). Kazdy z nas ma swoe konto i sam wie jak gospodarować swoimi pieniędzmi. Obiecują, że oddadzą pieniądzy w razie zakończenia pracy. Pieniądzy trzeba odzyskiwać z adwokatem. Sami oceńcie, czy chcecie przez taka agencję pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG - Ahaus

• Jak się pracuje w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG