Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Wieś

No no ciekawe rzeczy.. nasi władcy dwoją się i troją żeby zatrzymać ludzi w firmie. Tylko dlaczego ludzi na akordach?Czy magazyny nie zasługują na podwyżki? W czym my jesteśmy gorsi? Pracujemy ciężko jak i tapicerowie ale u nas podwyżek nie ma. Ciekawe ilu ludzi na magazyn przyjdzie do tej pseudo firmy jak się zwolnimy?

Biedny ale szczęśliwy

Ludzie dla pieniędzy są w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo : sprzedać niby kumpla , pracować w nadgodziny, ośmieszyć się, wejść przełożonemu w (usunięte przez administratora) , niektórzy są w stanie nawet zabić. I z reguły jak już zarobią te swoje pieniądze to i tak je wydają na bzdety, gadżety których za chwilę nie będą potrzebowali bo wyjdzie coś ,, lepszego " ładniejszego ale tacy już są ci ludzie są. Ale na szczęście nie wszyscy i chwała im za to że się nie sprzedali i nie dali wciągnąć w ten cały (usunięte przez administratora)system .

Zgrywus

Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, wymagają chcą żebyśmy robili nadgodziny a wszystko za śmieszne pieniądze.. Najniższa w Polsce od stycznia poszła do góry wszystkie zakłady bez problemu mają podwyżki a tutaj zero nic jeszcze udawanie że nikt czegoś takiego wogole nie mówił że będą podwyżki a na zebraniu byla mowa jasno i wyraźnie. Jak można tłumaczyć się ze stawki nasze są w modernizacji jak można ustalać stawki żeby było jasno i wyraźnie już tyle czasu. Czasami mam wrażenie że pracują tam jakieś cwoki po podstawówce, wypłaty źle liczone i ciężko cokolwiek załatwić obiecanki nic więcej. Dlatego nie dajmy się już manipulować sobą czas najwyższy się postawić stanąć nie robić proste a nie ze się boimy wszyscy że nas zwolnią. A niech zwolnią pracy wszędzie naokoło jest mnóstwo i o wiele lepsze pieniądze i bez nerwow. Na umowie co innego i wypłata inna. Rozliczanie naszych wyplat jest niezgodne i nieprawne. Na szwalni dużo niedogodności apropo rozliczania, na krojowni powtarzam Krojowni tam to wogole jest kosmos żal mi tej krojowni bo co to za akord mają źle są stawki akordowe nawet dobrane tam że im wychodzi 17 brutto śmiech wogole nie można nazwać tego akordem mają 18 groszy od metra i z tego wychodzi im stawka godzinowa. W ustawie jest jasno jeśli na akordzie wychodzi się mniej niż najniższa krajowa to nie można tego nazwać akordem to nie akord tylko robienie ludzi w bambukoo. Od nich się zaczyna praca kroją na 4 zakłady a są robieni w bambukoo. Następnie tapicernia.. Obiecanki że jak będą przychodzić w soboty to będą lepsze komplety ze każdy zarobi bla bla bla stawki nowe też miały być i cisza a gdy się pewna osoba zapytała to (usunięte przez administratora) tekst że ktoś sobie auto kupił to po co podwyżki widocznie dobrze zarabia no ludzie czy to jest normalne? Łażenie i głupie odzywki i obiecanki nic więcej trzeba stąd uciekać.. Cały czas siedzenie na kamerze obserwacje co to ma się znaczyć wogole każdego krytykuje krzywe fałszywe spojrzenia że każdy ma czas na wszytsko tylko nie na pracę a to nie my chodzimy po ludziach i się chwalimy ze biorę na klatę 120, byłem bokserem, górnikiem czy klaunem w cyrku. To się nazywa czas na wsystsko dopiero. Trzymajcie się wszyscy rezygnuje.

Dobrze napisane :)

Krojczy
@Zgrywus

Niestety wiemy jak jest podpisuje się pod tą opinią dwoma rekami. Tutaj myślą że my do końca życia za czapkę śliwek będziemy pracować i niestety pomylili się. Za te pieniądze bez problemu praca jest wszędzie. Mam nadzieję że moje zdanie podziela większość pracowników tej firmy oczywiście o czopkach nie mówię. Co niektórzy palec w (usunięte przez administratora) będą trzymać do końca kierownikowi tak jak Pan B i magazyn tkanin...

@Krojczy

Z tymi czopkami to prawda koledzy którzy pracują od wielu lat z nami ordynarnie nas sprzedali tylko za co? Totalnie wszystko o wszystkich przekazywali Panu z zeszycikiem. Mam nadzieję że zapłacą za to.

Prawda
@Gość

Sprzedaje to ten lizus w czerwonym kubranku tzw lipiok.. Uważajcie co przy nim mówicie bo później Karolo wszystko o was wie i taka prawda. Pozdrawiam i radze zmienić pracę człowiek się za co pracuje przynajmniej teraz i mniej złości a lepiej tu już nie będzie.

Jooo
@Prawda

Pierwszy który pucuje to tyn z kompletacji. Niby kolo w porządku łazi cieszy papę a potem na zebra kach codziennych z Kierownikiem zdaje relacje. Czy to prawda? Sami oceńcie przychodził na zebranka wcześniej i często zostawał po żeby nadawać. Tak samo kolo z Wierzbiczan i kiero krojowni.

Jooo
@Zgrywus

Krojowni się należy za to że pokazali praca w soboty na popkach i niedzielę. Jak dostawali dodatkową kasę za takie zwody pod stołem i to porządne stawki to ryyyje trzymalli na kłódke. Teraz płacz a kolegów sprzedadzą tylko za to żeby Karolo poklepał po plecach. Jak dostali dodatkowe pieniądze to potrafili pokazać że normy które robią codziennie są z du py i o wiele więcej mogą robić. Zdziwienie teraz jakie podwyżki za to co robicie chcecie? Posiedzcie nieroby przy maszynie 8 godzin to pogadamy. Wy spacerki składanie wykrojników i śmichy chichy. Taka praca.

Prawda
@Jooo

Prawda jest taka że jakby były większe pieniądze kazdy by robił więcej i robota by szła a przez te śmieszne zarobki brak motywacji bo czy zrobisz więcej czy mniej kasa ciągle ta sama albo są przypadku że zrobisz więcej w miesiąc a kasa mniejsza to ludzie przecież to śmiech a marionetki wymyślają jakieś oszczędności w firmie. Niedługo będą z wypłaty zabierać za zużycie papieru do tyłkaa. A w soboty to łażą na popke nieroby którzy w tygodniu mają olewke totalna nie licza się z niczym to przyjdą w 4 soboty na popke i do wypłaty mają 800 więc po co się starać w tygodniu

Rusek
@Prawda

Daj spokój Przecież chodza tylko ci którzy ledwo wiaża koniec z końcem.Niektorzy są tak biedni że jedyne co mają to pieniądze.Szok

Mam doświadczenie w pracy jako Pakowacz. Myślicie, że firma Sweet Sit będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Raczej

Tak gościu składaj papiery. Docenia cie jak wszystkich w tej firmie. Tutaj tylko w biurze można zarobić i się na śmierć nie zarobić. Trzeba być przy dupem prezeska lub kierowniczka żeby mieć dobrze. Apropo kierowniczka i jego kolegi Dyrka Czy to prawda że to celowe działanie żeby firma nie uciagla? Może nie tylko przyszli się nachapac a przysłała konkurencja żeby firmę od środka wykończyć? Ciekawe czy to prawda, Nie zmienia to faktu że firma po zatrudnieniu ich ledwo ciągnie.

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Www

Czy to prawda że p.Irek ma umówione spotkanie z niektórymi tapicerami?

Czarnuch
@Www

Też tak słyszałem a poza tym pan karoleczek i Mariuszek wszechwiedzący zaraz się zdziwi ilu straci pracowników i jak olewa pracowników a wszystko dla oszczędności w firmie. Na krojowni podobno do tej pory nie ustalili stawek i realizacji planu pół roku się zmagają żenada zresztą już wkrótce się przekonają ze zostaną sami na zakładzie bo słyszałem że lada chwila a nie będzie miał tam kto kroic. Niby mają otworzyć nitkę tapicerów haha ciekawe bardzo skoro nikt tu nie chce przyjść do roboty chyba że tych uchodzcow co poorbia 2 tyg i znikną.

Biurowy

Słyszałem że p.Irek rozgląda się za jakąś halą w okolicach Gniewkowa.Jak coś wiecie piszcie.

Były

Warto wrócić na tapicerkę kiedyś pracowaliśmy jest nas 4 .Jaka jest u was sytuacja,kasa,atmosfera.

Tapicer
@Były

Odpuść sobie. Normy teraz już tak wyśrubowane ze nikt nie jest w stanie się wyrobić. Ale najważniejszy awans kierownika na koordynatora i nowa stawka taka ze czapka z głowy spada. No cóż kierownik robi za wszystkich.

Byly
@Tapicer

Dzięki,przekażę chłopakom.

@Tapicer

Czyli bez zrobienia norm macie tylko podstawę? Ile jej jest teraz?

Sprawiedliwość
@Adam

Na kwitku 12,50 podstawa

Martin
@Sprawiedliwość

Mam znajomą na szyciu i mówi że ładnie zarabia. Zastanawiam się teraz czy mówi prawdę.

Rych
@Były

Konkurencja poszukuje tapicerów.

Szwaczka
@Martin

Daj szwaczkom pracę i godziwe zarobki to zobaczysz ile ich tutaj zostanie. Większość zarabia najniższą krajową a praca przy maszynie mocno obciążająca. Nie wiem która to ale może trzyma paluszek w odpowiednim miejscu to dostaje lepsze kpl niż inne. Zapytaj jej.

Kpina
@Martin

2200 zł miesięcznie w tym sobota pracująca za. 40 zł to ładny zarobek? Lepiej było 10 lat temu z zarobkami niż teraz. 40 zł za sobotę by się wogole wstydzili. Ale odpowiednia osoba już się tym zajmuje bo nieprawnie wszystko jest rozliczane i sąd pracy przyzna rację wkoncu i oczy otworzą jak kary się posypią dosyć tego.

Szwaczka2
@Szwaczka

Nie będą się z nami liczyć skoro już następna się uczy.

Lalka
@Szwaczka2

Dzisiaj się uczy a jutro odejdzie. Zderzy się z rzeczywistością o nazwie Sweet i podziękuje. Albo komuś i tak się nie spodoba bo za wolna szwy krzywe itp. Tak czy siak firma się kończy, powoli coraz więcej osób odchodzi.

XDDDD

jak wyglada praca tutaj bo zastanawiam sie nad złożeniem cv

Przecież to było do przewidzenia jak przylazł grzybololo i przypełznoł za nim karololo to będzie początek końca tego zakładu , a kiedyś było tak (usunięte przez administratora) , był klimat robota szła do przodu , prawie nikt nie narzekał , zarobki były spoko a teraz to już jest pozamiatane. To wszystko wina pajaca co ich przyjął do roboty. No nic ja już na szczęście nie pracuje w tym bagnie , tylko żal mi tych paru spoko ludzi z którymi miałem przyjemność pracować . Trzymajta się i spieprzajta z tej śmiesznej firmy tam niema już co się łudzić że będzie lepiej bo na pewno nie będzie.

Rumburak

Ciekawe co będzie się działo po 10 i przelewach jak okaże się znowu że z nami w bambuko grają. Atmosfera do kitu. Jak biurowi powoli się zabierają stąd a ci co są szukają pracy w internecie to daje obraz tego czegoś co się nazywa firmą. Czasy wyeliminują to coś co jest pseudo firma im szybciej tym lepiej.

Zdzich
@Rumburak

Miejmy nadzieję że odpowiedzialni za tę sytuację w firmie odpowiedzą prędzej czy później. Myślę że nie będzie już i tak czego ratować. Koniec bliski a szkoda naszych miejsc pracy. O biurowych już dawno mówiono że szukają pracy a to daje dużo do myślenia bo wiedzą że powoli okręt tonie. Oni najszybciej będą wiedzieli o końcu firmy.

Żenada

Weźmie się wreszcie ktoś za panią która liczy te wypłaty? Bo co miesiąc to samo trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze, ciągle a to brak nadgodzin urlopu nie wpisze sobie nie ma spokoju i nadal nikt nie wie za co pracuje, w soboty się nie opłaca przychodzić na krojowni mają 11 zł za godzine no jakim prawem wogole gdyż to nawet nie najniższa stawka godzinowa no ludzie co tu się wyprawia do czego to doszło śmiech nic tylko uciekać stąd..

Brodacz
@Żenada

Najwyższy czas żeby o wszytskim się wreszcie prezes dowiedział bo mam wrażenie że nawet o niczym nie wie i ta pajacerka pewnego Pana też się skończy i (usunięte przez administratora)

Krakowska sucha

Jaki tu spokój nanananna, nic się nie dzieje nanananana

@Krakowska sucha

To chyba dobry znak jak nie ma narzekania przez moment? :D A ty czemu odeszłaś z firmy?

Miłosz

Logistyka w tym czymś co się nazywa słitszit jest na najgorszym możliwym poziomie czyli na poziomie zero powinni powymieniać tych żałosnych pajaców co się tym zajmują powinni cebulę obierać na akord za 40 zł dniówki tam już lepiej nie będzie nigdy aż dziw że to jeszcze funkcjonuje muchomorek z bokserkiem pozamiatają się nachapią i pójdą do kolejnej firmy ja rozpierdol... a znajdzie się następny dureń co ich weźmie bo wiadomo gadka to już jakieś 70 % sukcesu .

Lasek
@Miłosz

Tak masz rację. To powoli jest koniec tej.......... firmy. Na szczęście wiele osób już po nowym roku raczej tutaj nie wróci. Każdy jakoś musi sobie radzić niestety. Zostaną ci najbardziej gorliwi. Ja nie mam zamiaru.

Inko

Siedzimy w tej robocie tylko dlatego że na razie nima nic lepszego ale do czasu. Te podwyżki to chyba jakiś żart. Ci co mają będą mieli a reszta to motłoch. Podwyżka śmiech poobcinali normy a teraz jakieś grosze dokładają. Jak w naszym rządzie. Janipol znowu rekrutuje cza składać tam papiery.

Zaraz do roboty w tej żałosnej firmie bedą wyławiać meneli z rynsztoku bo już tam nikt normalny nie chce przyjść a ci co zostali to jest ich garstka bo reszta to dwulicowe prosiaki (usunięte przez administratora) fałszywe i podpierdalacze.

AA

Podejrzewam, że specjalnie zatrudnili teraz takich meneli, żeby kupić alkomat, teraz przed wejściem na zakład dodatkowo do mierzenia temp. będzie dmuchanko, normalnie lepiej niż w Radziejowie ;)

Ręka na pulsie

Jak tam miśki? Jak nastroje po zebraniu? Czy dyrektor zaspokoił wasze żądze? Kolejny kryzys się zbliża, a roboty więcej niż rok temu. Problemy z materiałami, a magazyny wszędzie przepełnione. Nie dajcie się tej propagandzie i trzymajcie się ciepło miśki.

Licho nie śpi

Małolatowi kierownikowi chyba nie przystoi chodzić z buta dejta mu jakieś firmowe auto najlepiej busa tak jak poprzedniemu wincy towaru wejdzie a żym zapumnioł przecie on nimo mapy jeszcze se nie zrobił pewnie nimo czasu taki (usunięte przez administratora)mo w sumie niech chodzi z buta daleko nima i zdrowszy bydzie tylko żeby se szkity znowu nie popsuł No ale podobno sport to zdrowie unia grać i trenować małolat szkoli malolatów tylko jak to przeczyta niech się na nich nie wyżywa. Czytaj karolku forum czytaj bo jeszcze duuuużo żeczy nie wiesz a jak będziesz skuteczny to może pochwałkę od trujaka dostaniesz poklepie Cię po facjacie i powie dobry dobry piesek a teraz aport przynieść kolejną kość bo widzę że to forum się pomału rozkręca ale to dobrze niech wszystkie brudy wypływają na powierzchnie tego bagna tam to prokuratua powinna wjechać żeby zrobić prządek

Staś
@Licho nie śpi

Ty i budowlaniec skoro jesteście takimi fachowcami i roboty jest wpip to czemu się nie zwolnicie i nie pójdziecie gdzie indziej.Bo jesteście cieniasami i kretynami.Jak by zamknęli naszą firmę to gróbo ponad 100 osób straciło by pracę i ludzie by mieli problem.Kiedyś z dnia na dzień zamknęli Tapicernie i ludzie poszli na bruk i jak się później okazało nagle tej pracy dookoła za godziwe pieniądze nigdzie nie było.Także zajrzycie do waszych ptasich mózgów co tam macie zanim coś napiszecie.

wafel pedipediego
@Staś

Żal mi ciebie 3tysie godziwe pieniądze:)Depresja:)

Rych
@Licho nie śpi

Na krojowni i magazynie już wiedzą kto pisze takie posty. Poczekaj poczekaj Kieras się w końcu też dowie. Nie będziesz kozakowal... Z tego co wiem to też małe walki robiłeś. Ciekawe gdzie z dużego katera uciekniesz.

Kalis~

O kim ty mówisz?

AA
@Rych

Że kto niby z dużego katera jak oczerniasz to się przedstaw chociasz co odwagi brak a ludzi oczerniać to odważny anenimowo?

Ciapaty rych
@Rych

Jak na krojowni wiedzą i magazynie to czyli wszyscy wiedzą ale jakoś nic się nie dzieje spokój i cisza a wałka a nie wałeczka to masz w swoich brudnych śmierdzących gaciach. Najgorsza (usunięte przez administratora) to ten z czarnego bmw w sedanie wystarczy spojrzeć jaki ma wredną fałszywą morde masarka jak ten koleś codziennie patrzy w lustro a może sam widzi jaki jest obleśny i dlatego taki jest.

Luke Skywalker

Tita tita tu orbita co wy jeszcze w tym zakładzie robita? Totalny kosmos. Lepiej już nie będzie czarna dziura z biura pochłonęła wszystko zwłaszcza atmosferę na zakładzie. Wojny zakładowe Mroczne Widmo. Imperator z góry wysłał swojego ucznia Darth Grzyba ,który zwerbował z kolei najemnika od brudnej roboty. Nastawił ludzi przeciw sobie i tak oto się eliminują wzajemnie tylko po to żeby się przypodobać nowemu mrocznemu mistrzowi. Ludzi o słabych umysłach łatwo omamić i kierować. Ciemna strona mocy wygrała. Imperator wygrał i nie będzie Nowej Nadziei ani Przebudzenia Mocy. Do tych porządnych ludzi ,którzy nie dali się wykorzystać i są normalni niech moc będzie z Wami.

Oni Wan Kenobi
@Luke Skywalker

Niech moc będzie z Tobą dzielny rycerzu Jedi.

Janusz Kowalski

Fabryka Mebli Sweet Sit w Gniewkowie do działu krojowni tkanin zatrudni: pracownik do obsługi maszyny tnącej typu cutter Pracownika wdrażamy, szkolimy i przygotowujemy do objęcia stanowiska. Praca w oparciu o dwie zmiany 5.30-13.30, 14.00-22.00, umowa o pracę po pierwszym miesiącu próbnym na umowę zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal OLX lub dostarczając cv na portiernię Zakładu ul. Inowrocławska 9, (wejście od strony ul. Piasta). Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-16.00 Poproszę o opinie czy warto widzę że ogłoszenia na ten dział pojawiają się często aż tak jest źle że nikt nie chce pracować na krojowni?

Krojczy
@Janusz Kowalski

Źle nie jest jeśli chodzi o pracę. Za to zarobki śmiech obiecują od kilku lat i wiele sie nie zmieniło. 5 lat temu dostawaliśmy 15do 20% więcej. Teraz po zmianach na najwyższych szczeblach jest dramat organizacyjny. Z tego co jakiś czas temu mówiono będzie wymiana całej krojowni i widać że to postępuje. Teraz po zatrudnieniu pierwszego obcokrajowca ta zmiana nabierze tempa. Kierownictwo krojowni poniżej krytyki magazynier tkanin wydziera się na wszystkich jakby był co najmniej szefem całej krojowni Szok. Takich ludzi trzeba eliminować. W ogólnym podsumowaniu nie polecam. Najbardziej doświadczeni krojczy już szukają innej pracy.

Janusz Cebula
@Krojczy

Skoro poniżej krytyki i jeden się drze bo ma coś z dynią to może dobrze że wymieniaja na obcokrajowców a kierownictwo krojowni jakiej ma być narodowości?

@Krojczy

A co Ty za brednie piszesz tu? Jesteś z krojowni czy może poległy z inka i z zemsty wypisujesz bzdury z myślą ze zrobisz na złość i pod górkę? Dla wiadomości wszystkich.. Na krojowni jest lepiej niż było robota idzie do przodu zarobki są większe niż były i organizacja lepsza. Zadwn doświadczony krojczy nie chce się zwolnić a Pan który się nadziera ma poprostu donośny głos a nie ze się nadziera na wsyzstkich. Nie pozdrawiam i poczytaj sobie paragrafy jak ci się nudzi.

pan kleks
@112

Kolorowo nie jest zostało moze z 3 normalnych a reszta tampony liżą d każdemu

Jurne knurzysko

Meble produkowane w tej firmie to tandeta kupiłem na lewo wyro i się rozkraczyło po 3 miesiącach fakt było intensywnie użytkowane bara bara bara riki tiki tak . Nie kupujcie tej tandety nie warto przepłacać za ten szajs a podobno założyli sprawę byłemu kierasowi z krojowni że jakieś wały kręcił ją bym lepiej sprawdził co się dzieje w magazynie okuć śrubek i nakrętek bo passacik B5 nieraz jak opuszczał bramę to zawieszenie ledwo wytrzymywało od towaru pozdrowienia dla kolesia co się uczy na koparko-ładowacza no i wiadomo koziołeczka z inka duet niesamowity zawodowcy normalnie ale teraz pewnie im się upier doliło jak trzeba bagażniki otwierać przy każdym wjeździe i wyjeździe to jakaś paranoja nie wszyscy są złodziejami w tej firmie tylko nieliczni . Hej.

Artur
@Jurne knurzysko

Sprawe założyli to ciekawe czy wyda kolegów

Robur
@Jurne knurzysko

No wiesz jedni jeżdżą BMW a inni Passatem a lepiej jeździć Passatem za swoje zarobione niż BMW za lewicowe :)

Baziek
@Robur

No tak mieć wynajęty garaż blisko firmy nie mając nawet prawka a co dopiero auta. Każdy wie po co komu takie tematy. Spółki działają i to aby we dwie osoby....

Andrzej112

Coś o tym wiem..

Lipek
@Robur

No tak pasacik za swoje hihihi nie ośmieszaj się każdy wie co jak i ile lewizny było. Tera tylko uszy na dół bo strach że kiero może niuchać. Powoli wszystkich się pozbędzie bo po to tu jest zebyfirme wyczyścić z takich....... Powoli mu naświetlimy kto i co robił.

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 106 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit