Diamond Education

Diamond Education

Opinie o Diamond Education

Agnieszka

@Ewa, dzięki za twoja opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta. Ja szukam informacji od pracowników firmy. Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia, żeby móc organizować szkolenia w różnych branżach? Czy firma poszukuje pracowników? To cenna informacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Można liczyć na premie szkolenia lub pakiet socjalny? Czekam na Wasze opinie.

Agnieszka

Szukam informacji o Diamond Education od pracowników firmy. Może ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakie musi posiadać pracownik, żeby aplikować do tej firmy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest satysfakcjonująca? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii.

Ewa
@Agnieszka 13.07.2018 17:37

Naprawdę super szkolenia, byłam pełna zachwytu, profesjonalizm na najwyższym poziomie, super atmosfera, całość zleciała w 5minut.

paznokciara

Dzisiaj byłam na szkoleniu stylizacji paznokci - akryl. Naprawdę super. Bardzo fajne podejście do kursanta, przemiła atmosfera, fachowość wykładowcy, który cały czas jest pomocny, cały czas instruuje. Polecam

Kuba

Szkoda, że na forum dla pracowników wypowiadają się jedynie klienci.

Aśka

Jestem po kursie pomocy stomatologicznej w Diamond. Jestem zachwycona!! olbrzymią wiedzą Prowadzącej, umiejętnością przekazania wiedzy, podejściem do nas, uczących się. Co poza tym- mnóstwo ćwiczeń, dużo ciekawostek związanych z zawodem, praca w zespole. Super szkolenie.

Agnieszka

@florystaka, ile trwa taki kurs? Czy uważasz, że dzięki niemu zdobyłaś nowe umiejętności? Kurs jest prowadzony indywidualnie czy grupowo? Jeżeli w grupie to ile osób liczy grupa? Informacje, które napiszesz mogą kogoś zainteresować.

Ja

A ja byłam na szkoleniu z excela w ten weekend. Super zajęcia. Pełen profesjonalizm!. Polecam.

Agnieszka

A kto wyrazi swoją opinię o Diamond Education od strony pracownika? Polecacie? Dalej nie mamy żadnych aktualnych opinii o tym jak pracuje się w tej firmie. Zapraszam wszystkich, którzy mieli okazję tam pracować, do wypowiedzi - na pewno wasze komentarze będą przydatne dla osób które odwiedzają forum.

florystka

W niedzielę skończyłam szkolenie z bukieciarstwa i florystyki. Zajęcia bardzo fajne. Wykładowczyni konkretna i kompetentna. Mnóstwo wiedzy, dużo ciekawostek, fantastyczne warsztaty. Polecam.

Agnieszka

Aktualnie Diamond Education szuka wykładowców, podaje link http://www.diamond.edu.pl/menu-6.html Napiszcie proszę jak przebiega rekrutacja w tej firmie? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity. Może jest prywatna opieka medyczna?

Nastia

Pozdrawiam Panią Sylwiunię.Najdoskonalszego szkoleniowca świata.Po szkoleniu Asystentka dentystyczna jestem zakochana w stomatologii.POLECAM

Agnieszka

A czy ktoś podzieli się opinią na temat samej pracy w Diamond Education w Warszawie? Jak na razie większość opinii pochodzi o klientów firmy, ale być może gdzieś na wątku są również pracownicy (Obecni lub przyszli). Jaka panuje atmosfera między pracownikami? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Diamond.

Lila

Fantastyczne szkolenie ze stylizacji paznokci :):):). Polecam. Bardzo sympatyczna pani prowadząca kurs, jej podejście sprawiło, że zapisałam się też na II stopień. Świetne zajęcia, miła atmosfera, mili pracownicy.

Kasak

Ukończylam w tej firmie kurs dla niań. Dziękuję za super kurs i ogrom wiedzy, za profesjonalne podejście do tematu. Zajęcia prowadzone ciekawie - dużo ciekawostek, dużo przykładów z życia (wszechstronna praktyka), mili pracownicy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam, jeśli ktoś naprawdę chce się nauczyć.

Barbara

Szkolenie florystyczne - Super! Dużo praktyki, dużo materiału, świetna wykładowczyni, z mnóstwem pomysłów i dbałością o szczegóły. Powstały przepiękne prace, a wszystko z gustem i według nowych trendów.

kama

Po kursie stomatologicznym jestem zachwycona!!! Podobało mi się wszystko - i sposób prowadzenia szkolenia (ogrom wiedzy, również praktycznej, duża ilość materiałów i tych na zajęciach i tych dla nas do domu) i organizacja i podejście do uczących się. Super.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Diamond Education. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

sarenka

Na kursie robienia paznokci była świetna prowadząca, z dużą wiedzą i podejściem do ucznia. Profesjonalizm, miła atmosfera, dużo ćwiczeń i dobrze przekazana wiedza. Polecam.

alicja

W grudniu byłam na kursie stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Świetna trenerka (kontaktowa, rzetelna, cierpliwa i z dużą wiedzą) z indywidualnym podejściem do kursantów, miła atmosfera na zajęciach, bardzo miła obsługa sekretariatu.

Andrzej

Jestem po kursie administratora sieci, co mogę napisać? Bardzo dobry kurs z praktyczną i teoretyczną wiedzą prowadzących. Wykładowcy mają praktyczną wiedzę z dziedziny IT, w jasny i prosty sposób prowadzący przekazują daną tematyką. Bardzo dobra organizacja zajęć.Dydaktyczne podejście, staranność wykładów. Jestem bardzo zadowolony.

lucyna

Bardzo fajne szkolenie z przedłużania włosów z panią Karoliną. Świetna prowadząca, miła i fachowa. Polecam.

Anna

Jak stomatologiczne kursy to tylko z Panią doktor Sylwią.POLECAM.

JoannaSz.

Szkolenie na Asystę dentystyczną godne polecenia, wysoki poziom,nawet bardzo. Zderzenie z tym zawodem ogromem procedur mnie wprawiło w zadumę i pokazało olbrzymi wkład w ten zawód. Prowadząca to chodząca encyklopedia wiedzy o stomatologii a Jej cierpliwość budzi ogromy szacunek do Jej osoby. Jestem szczęśliwa,że mogłam poznać Panią Sylwię.Pozostaje mym Mentorem.Polecam.

Dana

szkolenie dla asystentek stom. SUUUUUUUUUUUPER!!! Polecam

Magda

Kurs makijażu fantastyczny!!! Świetna prowadząca, dużo kosmetyków, miła atmosfera, ładna sala i przyjazne otoczenie miła obsługa. Polecam.

Janusz

Przy tak fantastycznej opinii nie dziwi m,nie brak wpisów na forum, SUPER!!!

Jarek

Ja właśnie skończyłem kurs administratora sieci w tej firmie, jestem właśnie po 2 stopniu. Kurs oceniam pozytywnie, dobrze wyposażona pracownia (stanowiska), dobra lokalizacja i dojazd, a przede wszytkim prowadzenie zajęć - merytoryka (doświadczenie) wykładowców. Przekazywana była wiedza praktyczna.

Agnieszka

Widzę, że wszyscy wypowiadają się jako klienci Diamond Education. A czy ktoś pracuje obecnie w firmie i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z firmą? Takie informacje będą pomocne dla tych co chcą zatrudnić się w firmie.

Adam

Kurs administracji sieciami prowadzony w sposób rzetelny i profesjonalny. Miła atmosfera, bomba wiedzy, wykładowcy pomocni, pasjonaci, którzy w przejrzysty sposób tłumaczą wybrane zagadnienia zaczynając od podstaw przechodząc do trudniejszych zagadnień. Polecam kurs I stopnia, na kolejne też się wybieram. 100% zadowolenia i satysfakcji.

Faustyna

POLECAM .Po siedmiu latach pracy w zawodzie jako asystentka stomatologiczna byłam pewna,że przychodzę po papier/dokument/zaświadczenie a otrzymałam WIEDZĘ.Bardzo duży ukłon dla Wykładowcy pani Sylwuni!!!Jest doskonała w swoim fachu.Bezkonkurencyjna.

Zostaw opinię o Diamond Education - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamond Education