Diamond Education

Opinie o Diamond Education

sarenka

Na kursie robienia paznokci była świetna prowadząca, z dużą wiedzą i podejściem do ucznia. Profesjonalizm, miła atmosfera, dużo ćwiczeń i dobrze przekazana wiedza. Polecam.

alicja

W grudniu byłam na kursie stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Świetna trenerka (kontaktowa, rzetelna, cierpliwa i z dużą wiedzą) z indywidualnym podejściem do kursantów, miła atmosfera na zajęciach, bardzo miła obsługa sekretariatu.

Andrzej

Jestem po kursie administratora sieci, co mogę napisać? Bardzo dobry kurs z praktyczną i teoretyczną wiedzą prowadzących. Wykładowcy mają praktyczną wiedzę z dziedziny IT, w jasny i prosty sposób prowadzący przekazują daną tematyką. Bardzo dobra organizacja zajęć.Dydaktyczne podejście, staranność wykładów. Jestem bardzo zadowolony.

lucyna

Bardzo fajne szkolenie z przedłużania włosów z panią Karoliną. Świetna prowadząca, miła i fachowa. Polecam.

Anna

Jak stomatologiczne kursy to tylko z Panią doktor Sylwią.POLECAM.

JoannaSz.

Szkolenie na Asystę dentystyczną godne polecenia, wysoki poziom,nawet bardzo. Zderzenie z tym zawodem ogromem procedur mnie wprawiło w zadumę i pokazało olbrzymi wkład w ten zawód. Prowadząca to chodząca encyklopedia wiedzy o stomatologii a Jej cierpliwość budzi ogromy szacunek do Jej osoby. Jestem szczęśliwa,że mogłam poznać Panią Sylwię.Pozostaje mym Mentorem.Polecam.

Dana

szkolenie dla asystentek stom. SUUUUUUUUUUUPER!!! Polecam

Magda

Kurs makijażu fantastyczny!!! Świetna prowadząca, dużo kosmetyków, miła atmosfera, ładna sala i przyjazne otoczenie miła obsługa. Polecam.

Janusz

Przy tak fantastycznej opinii nie dziwi m,nie brak wpisów na forum, SUPER!!!

Jarek

Ja właśnie skończyłem kurs administratora sieci w tej firmie, jestem właśnie po 2 stopniu. Kurs oceniam pozytywnie, dobrze wyposażona pracownia (stanowiska), dobra lokalizacja i dojazd, a przede wszytkim prowadzenie zajęć - merytoryka (doświadczenie) wykładowców. Przekazywana była wiedza praktyczna.

Agnieszka

Widzę, że wszyscy wypowiadają się jako klienci Diamond Education. A czy ktoś pracuje obecnie w firmie i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z firmą? Takie informacje będą pomocne dla tych co chcą zatrudnić się w firmie.

Adam

Kurs administracji sieciami prowadzony w sposób rzetelny i profesjonalny. Miła atmosfera, bomba wiedzy, wykładowcy pomocni, pasjonaci, którzy w przejrzysty sposób tłumaczą wybrane zagadnienia zaczynając od podstaw przechodząc do trudniejszych zagadnień. Polecam kurs I stopnia, na kolejne też się wybieram. 100% zadowolenia i satysfakcji.

Faustyna

POLECAM .Po siedmiu latach pracy w zawodzie jako asystentka stomatologiczna byłam pewna,że przychodzę po papier/dokument/zaświadczenie a otrzymałam WIEDZĘ.Bardzo duży ukłon dla Wykładowcy pani Sylwuni!!!Jest doskonała w swoim fachu.Bezkonkurencyjna.

Ewa

przedwczoraj byłam na szkoleniu stylizacji paznokci - super prowadząca, z dużą wiedzą, pomocna i zainteresowana uczniami :):) polecam.

Jola

Wspaniała Pani Sylwia z kursu pomocy stomatologicznej :) :) :) ma tak dużą wiedzę i tak ją przekazuje, że aż zadziwiłam moją pracodawczynię, jak po kursie wróciłam do pracy :)

Marysia

Świetny kurs stylizacji paznokci. wszystko SUPER!!! i wykładowczyni miła i pomocna, świetnie prowadzi zajęcia i materiały, sprzęt - bardzo dużo wszystkiego .

nina

właśnie odbyłam kurs dla asystentek stomatologicznych, jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. prowadząca zajęcia bardzo sympatyczna z dużą wiedzą, duża ilość informacji, miła obsługa, zadbany lokal i sale i wyposażenie. duży plus.

ilona

Świetne szkolenie stylizacji paznokci , wlaśnie jestem po kursie, pelny profesjonalizm, super instruktorka, jest przemiła i super tlumaczy, caly czas jest, podchodzi i caly czas mowi, jak i co robić. Jestem bardzo zadowolona.

Dawid88

Czy ktoś może coś powiedzieć o innych szkoleniach w Warszawie?

Agnieszka

@Anastazja, @Katka to bardzo dobrze, że jesteście zadowoleni. A co najbardziej Wam się podobało podczas szkoleń? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni? Czekamy na Wasze opinie.

Katka

Dziś skończyłam szkolenie dla pomocy dentystyczneji kipię wiedzą .Doskonałe przekazywanie wiedzy.Polecam

Anastazja

Zakończyłam szkolenie dla Asysty stom.GŁOWA pełna wiedzy. To co dali mi w 4 dni..........BOMBA wiedzy.Polecam.

Agnieszka

Myślicie o podjęciu pracy w Diamond Education? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty: http://www.diamond.edu.pl/menu-6.html

Klaudia

Bardzo się cieszę,że trafiłam na szkolenie .Pani Sylwio już za Panią tęsknię jest Pani wspaniałym nauczycielem, widać też,że stomatologia jest Pani pasją którą Pani zaraża ogromnie. Dziewczyny było fajnie z Wami /poznać Was.Pozdrawiam Asystentki :)

Ania

Właśnie jestem w trakcie szkolenia z nimi na Asystentkę dentystyczną, ucze się na jutrzejszy ostatni dzień bo zaliczenie mamy.Dużo wiedzy za opłaconą ceną, przekazana została bardzo rzetelnie, faktycznie Pani Sylwia to wielki pasjonat stomatologii.Jak zacznie o niej opowiadac to aż czasu braknie. Najważniejsze było dlla mnie to ,że jak opowiada to popiera przykłądami z zycia z zabiegów a asystemntki które pracuja juz w zawodzie a przyszły po uzup[ełnienie aktualnej wiedzy przytakują zgadzając się .To sygnały że rzezczywiście w gabinetach tak jest takie sa wymogi.Ja polecam.

kasia

Brałam udział w szkoleniu dla sekretarek,rejestratorek medycznych. Bardzo fajne zajęcia, prowadząca Pani Sylwia bardzo sympatyczna i fantastycznie prowadzi kurs. Chciałabym zapisać się jeszcze na kurs dla sekretarek, asystentek. polecam Diamond Education.

Dorota

Wizaż szkolenie.Właśnie odebrałam dokument potwierdzający nowonabyte umiejętności a było ich sporo, przekazane rzetelnie, dokładnie. Ćwiczenie na modelce pozwala przećwiczyć to blendowanie, które tak wspaniale robiła Instruktorka. Bardzo mnie to zachęciło ,będę malowała, blendowała już n ie mogę się doczekać zakupów.

Patka

Rejestratorka Medyczna-POLECAM.Pozdrawiam Kochaną Panią Sylwię/prowadzącą.Jest THE BEST

alina

Po kursie rejestratorka medyczna jestem zachęcona szkoleniami. Super zajęcia, świetny szkoleniowiec - profesjonalny i sympatyczny, ciekawe i dobrze wytłumaczone tematy, miła i kompetentna obsługa.

@Wojtek super że polecasz dla mnie najwaizniejsze jest to żeby wlasnie w takim miejsce i podczas takiego kursu móc na spokoj nie się czegoś pożytecznego nauczyć przecież to zawsze się potem jednak przyda

Wojtek

Witaj Andrzeju. Ja byłem na kursie administratora sieci - jest tu wprowadzenie teoretyczne, ale i dużo praktyki w sensie pracy przy komputerach oraz dużo cennych wskazówek praktycznych. Ja płaciłem niecałe 400 zł za 30 godzin. Ja polecam.

ania

Też uważam, że jest to dobra firma. Jestem właśnie po kursie komputerowym. Ciekawie i rzetelnie prowadzone zajęcia, miły pan wykładowca.

Po szkoleniu dla administratorów sieci mogę napisać, że naprawdę super. Dobry sprzęt, na którym pracowaliśmy, dobrze przygotowani wykładowcy (dwóch), świetne prowadzenie zajęć, kameralność i miła obsługa. Duży plus.

aga

Szkolenie stomatologiczne na PLUS.POLECAM

Jestem po kursie administracji sieci. Dwóch prowadzących, jeden i drugi wykłada z pasją (widać, że to ich życie), podejście praktyczne, żeby jak najwięcej przekazać wiedzy praktycznej. Dobry przekaz wiedzy. Polecam.

marcin

Poziom szkolenia dla administratorów sieci - super!! Bardzo dobry wykładowca, dobrze tłumaczy.

ania

Polecam szkolenie z wizażu :) :) Super Prowadząca, duża wiedza fajnie przekazywana, dużo praktyki, miła obsługa w sekretariacie. Jestem zadowolona.

Karola

Bardzo fajne szkolenie ze stylizacji paznokci. Profesjonalne prowadzenie kursu, możliwość nauki kilku technik stylizacji, udzielone odpowiedzi na wszystkie pytania, kompetentna wykładowczyni, fajni ludzie :) miła atmosfera i niska cena!! Polecam.

Edi

Szkolenie stylizacji paznokci POLECAM.Świetna prowadząca .Dokładna, precyzyjna, jasne komunikaty, dobry kontkt z uczestnikami.Wspaniałą atmosferę tworzy.

Darek

Jeszcze raz pozdrawiam Panią Sylwię Wykładowcę szkolenia stomatologicznego.Kompetencjom nalezy sie ukłon. Dotarliśmy do domu bezpiecznie bardzo zadowoleni.Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy .POLECAMY

florystka

Podczas szkolenia florystycznego w sali powieszone a raczej przyklejone są prace poprzedniczek ale w jakiej formie????????????SZOKUJĄCE.Mówimy i estetyce a w sali jej BRAK!!!!!!!O zgrozo wstrętnie "oprawione" w folie ,worki czy co to było prace uczestników.WSTYD!!!!!!!Zero estetyki, wyczucia smaku. Widac, że Własciciel jest totalnym bezguściem, oszczędnośc na wszystkim.Ciasteczka hahhaha-wyliczone,kawa w jakiś komunistycznych pojemnikach z naklejkami .Zero wyczucia smaku jak na szkolenia estetyczne.TANDETNIE.STAROŚWIECKO.

Emi

Odbyłam szkolenie Asysta Dentystyczna.POLECAM.Olbrzymi nakład wiedzy świetny przekazWykładowcy.Teraz odbywam staż.

Potulec A.

Pani Sylwuniu dziekuję za wspaniałą wiedzę za czas i podejście ludzkie. Niebawem mam nadzieję zobaczymy się w naszej Klinice na wizytacji.Pozdrawiam.

Emilka

Najbardziej empatyczna Prowadząca .Jest bardzo kompetentna. Ja pracuję 7 lat w zawodzie ale o połowie preparatów, mozliwościach,sposobach nigdy nie słyszałam.Ergonomię Pani Sylwia przekazuje w sposób idealny. Najnowocześniejszy.Słucha się Jej z zapałem a widać że Ona to kocha.Juz żałuję że się skończyło.

Agnieszka

Pół Polski jechałam na to szkolenie dla Asystentek w stomatologii.WARTO!!!!!!Pozdrawiam najwspanialszego Wykładowcę Pania Sylwinię.Wiedzą zawstydziłaby niejednego Dentystę.

Anna

Dzis zakończyłam szkolenie dla Asysty dentystycznej. Wykładowca Pani Sylwunia to poprostu chodząca encyklopedia nowoczesnej stomatologii. Ta Kobieta sypie jak z rekawa wiedzę na temat nowoczesnej ergonomii, czynnej asysty, zasad, procedur, zadań, wymogów sanepidu. Wlewa wiedzę do serca i głowy. Mozna zakochac się w asystowaniu a stomatologie uczynić swym hobby.

małgoś37

Kurs dla Rejestratorek Medycznych. Niska cena, program ok. Świetna Pani, która prowadzi zajęcia. Dostałam mnóstwo pozytywnej energii, której bardzo było mi potrzeba. Polecam

Irina

Jak asystentka stomatologiczna to tylko z Panią Sylwinią. Ja Jej dziękuję za wszystko .Zakochałam się przeznią w stomatologii. Jak Ona tłumaczy wszystko samo wchodzi do głowy.

Michał

Byłem teraz na fajnym szkoleniu z Excela. Co mogę powiedzieć - profesjonalne podejście do zajęć i ogromna wiedza Prowadzącego, mnóstwo ciekawych rozwiązań, kruczków, miła atmosfera na zajęciach. Bardzo dobre szkolenie. Polecam.

blondi88

a czy przez 4dni kursu da sie ogarnac cala wiedze w przypadku kursu na asyste stomatologa?

Zostaw opinię o Diamond Education - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamond Education