Diamond Education

Opinie o Diamond Education

Filtruj opinie po kryteriach:

Anka
 Opinia

Bardzo dobrze oceniam szkolenie ze sterylizacji ze względu na kompetencje wykładowcy, zakres poruszonych zagadnień, ciekawy sposób przekazania wiedzy, dużo ciekawostek, przydatnych informacji i w ogóle przyjemny sposób prowadzenia kursu. Tematy były tłumaczone dokładnie, a na wszystkie pytania były udzielone odpowiedzi i szeroko dyskutowane.

Kamila
@Anka 11.04.2019 14:16

A czy moge zapytac w jaki sposob odbywa egzamin?czy forma ustna czy pisemna?

rej
 Opinia

Ukończyłam kilka dni temu kurs rejestratorka medyczna. Co mogę napisać - super Prowadząca, kompetentna, widać, że lubi, to co robi. W bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę. Tworzy bardzo fajną atmosferę. Polecam.

Aśka
 Opinia

Jestem po kursie pomocy stomatologicznej w Diamond. Jestem zachwycona!! olbrzymią wiedzą Prowadzącej, umiejętnością przekazania wiedzy, podejściem do nas, uczących się. Co poza tym- mnóstwo ćwiczeń, dużo ciekawostek związanych z zawodem, praca w zespole. Super szkolenie.

Nika
@Aśka 11.07.2018 16:06

A czy w ramach szkolen zapewniaja praktyki?- ja nie mam poki co mozliwosci zalatwiebia ich sama

tralol
 Opinia

znam tę firmę...od złej strony. Placówka szkoleniowa w ofercie ma kurs bez podania informacji ile osób gwarantuje szkolenie. W związku z tym w każdej chwili może zerwać zobowiązania. To nieuczciwe i nielojalne. Na kurs pozłotnictwa czekałam 4 miesiące. Zdobyłam fundusze z Unii Europejskiej. Biegania i starań było bez liku. Najpierw - okazało się, ze dla 1 osoby nie opłaca się zacząć kursu. Teraz, dla 3 osób też się nie opłaca. To co się opłaca??? Kto taki chytry?

Nika
@tralol 02.12.2018 13:06

A jesli moge zapytac to czy jesli placowka nie organizuje w danym terminie szkolenia to czy pieniadze zostaja zwrocone?

MAgda
 Opinia

Jestem zadowolona ze szkolenia z paznokci. Bardzo sympatyczna pani wykładowczyni, która w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, cierpliwa, po kilka razy pokazuje co i jak. Ma bardzo dobre podejście do kursantów. Dobre produkty. Obsługa klienta też super. Generalnie polecam.

alan
 Opinia

Pracuję w Diamond Education jako wykładowca. Bardzo dobry kontakt z dyrekcją, wypłata wynagrodzenia w bardzo szybkim terminie, wszystkie materiały na zajęcia zakupione zawsze były zgodnie z ustaleniami. Współpraca super.

mar
 Opinia

Bardzo dobre szkolenie z excela. Świetne podejście i duża wiedza wykładowcy, jasne prowadzenie i tłumaczenie excela i duża cierpliwość wykładowcy. Pozatym bardzo dobry kontakt z sekretariatem.

paula
 Opinia

Szkolenie dla niań - SUUUPER. Świetna wykładowczyni. Jest miłą, kompetentną osobą, potrafi świetnie przekazać wiedzę, której ma naprawdę bardzo dużo. Bardzo ciekawe zajęcia, dużo ciekawych propozycji zabaw z dziećmi, dużo pomysłów wykorzystania artykułów plastycznych, ciekawe wykłady. Lubię atmosferę w Diamond Education za: miła atmosfera, świetny wykładowca

kursantka
 Opinia

Jestem po szkoleniu ze stylizacji paznokci. Jestem zadowolona, że się zdecydowałam na ten kurs.Bardzo dobry program, świetny trener, ogrom wiedzy, indywidualne podejście do kursanta. Miła atmosfera. Całe szkolenie super. Polecam.

kursantka
 Opinia

Polecam 100% Byłam na kursie stylizacji paznokci I i II stopień, bardzo profesjonalnie, super atmosfera i prowadząca Pani Sylwia przemiła osoba. Bardzo motywuje, doradza i można się świetnie bawić.

Uczestniczka kursu
 Opinia

Listopad 2018, kurs stylizacji paznokci - bardzo profesjonalnie poprowadzone szkolenie przez trenerkę, szeroki zakres informacji oraz cala gama praktycznych ćwiczeń. Duży wybór materiałów szkoleniowych. Świetna atmosfera podczas zajęć, sprzyjająca przyswojeniu fachowych umiejętności. Firma szkoleniowa zadbała o detale kursu. Polecam.

Paweł
@Uczestniczka kursu 28.11.2018 21:51

Jak już wcześniej wspominano na forum, opinie klientów są oczywiście ważne, gdyż budują wizerunek firmy, ale kluczowe są posty pochodzące od pracowników. Na forum Gowork.pl koncentrujemy się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Jeśli pracujecie w Diamond Education piszcie o warunkach pracy i wynagrodzenia. Na stronie http://www.diamond.edu.pl/praca pracodawca zatrudni wykładowców do poprowadzenia kursów zawodowych, szkoleń oraz warsztatów artystycznych. Poszukuje nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu informatyki, ekonomii, marketingu, budownictwa, pedagogiki, psychologii. Wymagane przygotowanie pedagogiczne. Co sądzicie o tym ogłoszeniu rekrutacyjnym?

Opinia

@Ewa, dzięki za twoja opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta. Ja szukam informacji od pracowników firmy. Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia, żeby móc organizować szkolenia w różnych branżach? Czy firma poszukuje pracowników? To cenna informacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Można liczyć na premie szkolenia lub pakiet socjalny? Czekam na Wasze opinie.

Opinia

Szukam informacji o Diamond Education od pracowników firmy. Może ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakie musi posiadać pracownik, żeby aplikować do tej firmy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest satysfakcjonująca? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii.

Ewa
@Agnieszka 13.07.2018 17:37

Naprawdę super szkolenia, byłam pełna zachwytu, profesjonalizm na najwyższym poziomie, super atmosfera, całość zleciała w 5minut.

paznokciara
 Opinia

Dzisiaj byłam na szkoleniu stylizacji paznokci - akryl. Naprawdę super. Bardzo fajne podejście do kursanta, przemiła atmosfera, fachowość wykładowcy, który cały czas jest pomocny, cały czas instruuje. Polecam

Kuba
 Opinia

Szkoda, że na forum dla pracowników wypowiadają się jedynie klienci.

Opinia

@florystaka, ile trwa taki kurs? Czy uważasz, że dzięki niemu zdobyłaś nowe umiejętności? Kurs jest prowadzony indywidualnie czy grupowo? Jeżeli w grupie to ile osób liczy grupa? Informacje, które napiszesz mogą kogoś zainteresować.

Ja
 Opinia

A ja byłam na szkoleniu z excela w ten weekend. Super zajęcia. Pełen profesjonalizm!. Polecam.

Opinia

A kto wyrazi swoją opinię o Diamond Education od strony pracownika? Polecacie? Dalej nie mamy żadnych aktualnych opinii o tym jak pracuje się w tej firmie. Zapraszam wszystkich, którzy mieli okazję tam pracować, do wypowiedzi - na pewno wasze komentarze będą przydatne dla osób które odwiedzają forum.

florystka
 Opinia

W niedzielę skończyłam szkolenie z bukieciarstwa i florystyki. Zajęcia bardzo fajne. Wykładowczyni konkretna i kompetentna. Mnóstwo wiedzy, dużo ciekawostek, fantastyczne warsztaty. Polecam.

Opinia

Aktualnie Diamond Education szuka wykładowców, podaje link http://www.diamond.edu.pl/menu-6.html Napiszcie proszę jak przebiega rekrutacja w tej firmie? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity. Może jest prywatna opieka medyczna?

Nastia
 Opinia

Pozdrawiam Panią Sylwiunię.Najdoskonalszego szkoleniowca świata.Po szkoleniu Asystentka dentystyczna jestem zakochana w stomatologii.POLECAM

Opinia

A czy ktoś podzieli się opinią na temat samej pracy w Diamond Education w Warszawie? Jak na razie większość opinii pochodzi o klientów firmy, ale być może gdzieś na wątku są również pracownicy (Obecni lub przyszli). Jaka panuje atmosfera między pracownikami? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Diamond.

Lila
 Opinia

Fantastyczne szkolenie ze stylizacji paznokci :):):). Polecam. Bardzo sympatyczna pani prowadząca kurs, jej podejście sprawiło, że zapisałam się też na II stopień. Świetne zajęcia, miła atmosfera, mili pracownicy.

Kasak
 Opinia

Ukończylam w tej firmie kurs dla niań. Dziękuję za super kurs i ogrom wiedzy, za profesjonalne podejście do tematu. Zajęcia prowadzone ciekawie - dużo ciekawostek, dużo przykładów z życia (wszechstronna praktyka), mili pracownicy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam, jeśli ktoś naprawdę chce się nauczyć.

Barbara
 Opinia

Szkolenie florystyczne - Super! Dużo praktyki, dużo materiału, świetna wykładowczyni, z mnóstwem pomysłów i dbałością o szczegóły. Powstały przepiękne prace, a wszystko z gustem i według nowych trendów.

kama
 Opinia

Po kursie stomatologicznym jestem zachwycona!!! Podobało mi się wszystko - i sposób prowadzenia szkolenia (ogrom wiedzy, również praktycznej, duża ilość materiałów i tych na zajęciach i tych dla nas do domu) i organizacja i podejście do uczących się. Super.

Opinia

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Diamond Education. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

sarenka
 Opinia

Na kursie robienia paznokci była świetna prowadząca, z dużą wiedzą i podejściem do ucznia. Profesjonalizm, miła atmosfera, dużo ćwiczeń i dobrze przekazana wiedza. Polecam.

alicja
 Opinia

W grudniu byłam na kursie stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Świetna trenerka (kontaktowa, rzetelna, cierpliwa i z dużą wiedzą) z indywidualnym podejściem do kursantów, miła atmosfera na zajęciach, bardzo miła obsługa sekretariatu.

Andrzej
 Opinia

Jestem po kursie administratora sieci, co mogę napisać? Bardzo dobry kurs z praktyczną i teoretyczną wiedzą prowadzących. Wykładowcy mają praktyczną wiedzę z dziedziny IT, w jasny i prosty sposób prowadzący przekazują daną tematyką. Bardzo dobra organizacja zajęć.Dydaktyczne podejście, staranność wykładów. Jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Diamond Education - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diamond Education

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.