Opinie o Diamond Education w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diamond Education. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diamond Education o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Education w Warszawa

Uczestniczka kursu

Listopad 2018, kurs stylizacji paznokci - bardzo profesjonalnie poprowadzone szkolenie przez trenerkę, szeroki zakres informacji oraz cala gama praktycznych ćwiczeń. Duży wybór materiałów szkoleniowych. Świetna atmosfera podczas zajęć, sprzyjająca przyswojeniu fachowych umiejętności. Firma szkoleniowa zadbała o detale kursu. Polecam.

@Uczestniczka kursu

Jak już wcześniej wspominano na forum, opinie klientów są oczywiście ważne, gdyż budują wizerunek firmy, ale kluczowe są posty pochodzące od pracowników. Na forum Gowork.pl koncentrujemy się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Jeśli pracujecie w Diamond Education piszcie o warunkach pracy i wynagrodzenia. Na stronie http://www.diamond.edu.pl/praca pracodawca zatrudni wykładowców do poprowadzenia kursów zawodowych, szkoleń oraz warsztatów artystycznych. Poszukuje nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu informatyki, ekonomii, marketingu, budownictwa, pedagogiki, psychologii. Wymagane przygotowanie pedagogiczne. Co sądzicie o tym ogłoszeniu rekrutacyjnym?

Agnieszka

@Ewa, dzięki za twoja opinię, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta. Ja szukam informacji od pracowników firmy. Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia, żeby móc organizować szkolenia w różnych branżach? Czy firma poszukuje pracowników? To cenna informacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Można liczyć na premie szkolenia lub pakiet socjalny? Czekam na Wasze opinie.

Agnieszka

Szukam informacji o Diamond Education od pracowników firmy. Może ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakie musi posiadać pracownik, żeby aplikować do tej firmy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest satysfakcjonująca? Zachęcam Was do zostawiania swoich opinii.

@Agnieszka

Naprawdę super szkolenia, byłam pełna zachwytu, profesjonalizm na najwyższym poziomie, super atmosfera, całość zleciała w 5minut.

paznokciara

Dzisiaj byłam na szkoleniu stylizacji paznokci - akryl. Naprawdę super. Bardzo fajne podejście do kursanta, przemiła atmosfera, fachowość wykładowcy, który cały czas jest pomocny, cały czas instruuje. Polecam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diamond Education. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tancerki /Promotorki?
Kuba

Szkoda, że na forum dla pracowników wypowiadają się jedynie klienci.

Agnieszka

@florystaka, ile trwa taki kurs? Czy uważasz, że dzięki niemu zdobyłaś nowe umiejętności? Kurs jest prowadzony indywidualnie czy grupowo? Jeżeli w grupie to ile osób liczy grupa? Informacje, które napiszesz mogą kogoś zainteresować.

A ja byłam na szkoleniu z excela w ten weekend. Super zajęcia. Pełen profesjonalizm!. Polecam.

Agnieszka

A kto wyrazi swoją opinię o Diamond Education od strony pracownika? Polecacie? Dalej nie mamy żadnych aktualnych opinii o tym jak pracuje się w tej firmie. Zapraszam wszystkich, którzy mieli okazję tam pracować, do wypowiedzi - na pewno wasze komentarze będą przydatne dla osób które odwiedzają forum.

florystka

W niedzielę skończyłam szkolenie z bukieciarstwa i florystyki. Zajęcia bardzo fajne. Wykładowczyni konkretna i kompetentna. Mnóstwo wiedzy, dużo ciekawostek, fantastyczne warsztaty. Polecam.

Agnieszka

Aktualnie Diamond Education szuka wykładowców, podaje link http://www.diamond.edu.pl/menu-6.html Napiszcie proszę jak przebiega rekrutacja w tej firmie? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity. Może jest prywatna opieka medyczna?

Nastia

Pozdrawiam Panią Sylwiunię.Najdoskonalszego szkoleniowca świata.Po szkoleniu Asystentka dentystyczna jestem zakochana w stomatologii.POLECAM

Agnieszka

A czy ktoś podzieli się opinią na temat samej pracy w Diamond Education w Warszawie? Jak na razie większość opinii pochodzi o klientów firmy, ale być może gdzieś na wątku są również pracownicy (Obecni lub przyszli). Jaka panuje atmosfera między pracownikami? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Diamond.

Lila

Fantastyczne szkolenie ze stylizacji paznokci :):):). Polecam. Bardzo sympatyczna pani prowadząca kurs, jej podejście sprawiło, że zapisałam się też na II stopień. Świetne zajęcia, miła atmosfera, mili pracownicy.

Kasak

Ukończylam w tej firmie kurs dla niań. Dziękuję za super kurs i ogrom wiedzy, za profesjonalne podejście do tematu. Zajęcia prowadzone ciekawie - dużo ciekawostek, dużo przykładów z życia (wszechstronna praktyka), mili pracownicy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam, jeśli ktoś naprawdę chce się nauczyć.

Barbara

Szkolenie florystyczne - Super! Dużo praktyki, dużo materiału, świetna wykładowczyni, z mnóstwem pomysłów i dbałością o szczegóły. Powstały przepiękne prace, a wszystko z gustem i według nowych trendów.

kama

Po kursie stomatologicznym jestem zachwycona!!! Podobało mi się wszystko - i sposób prowadzenia szkolenia (ogrom wiedzy, również praktycznej, duża ilość materiałów i tych na zajęciach i tych dla nas do domu) i organizacja i podejście do uczących się. Super.

sarenka

Na kursie robienia paznokci była świetna prowadząca, z dużą wiedzą i podejściem do ucznia. Profesjonalizm, miła atmosfera, dużo ćwiczeń i dobrze przekazana wiedza. Polecam.

alicja

W grudniu byłam na kursie stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Świetna trenerka (kontaktowa, rzetelna, cierpliwa i z dużą wiedzą) z indywidualnym podejściem do kursantów, miła atmosfera na zajęciach, bardzo miła obsługa sekretariatu.

Jestem po kursie administratora sieci, co mogę napisać? Bardzo dobry kurs z praktyczną i teoretyczną wiedzą prowadzących. Wykładowcy mają praktyczną wiedzę z dziedziny IT, w jasny i prosty sposób prowadzący przekazują daną tematyką. Bardzo dobra organizacja zajęć.Dydaktyczne podejście, staranność wykładów. Jestem bardzo zadowolony.

lucyna

Bardzo fajne szkolenie z przedłużania włosów z panią Karoliną. Świetna prowadząca, miła i fachowa. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Education - Warszawa

Diamond Education
4.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Ratuszowa 11 lok. 309
    03-450 Warszawa