SAMASZ

Opinie o SAMASZ

katastrofa

parodia normalnie były kontroler jakość mistrzem malarni .a co z tej malarni wyjeżdza masakra .doszedłem do wniosku że jak wyjechało z malarni z pod oka takiego majstra czyli jest OK .nie miejcie potem pretensji (biuro) do montażu

call me maaaaaaaasster

eeee tam cicho byc

kaczeluk

Chyba ty pajacu

;;;

dajcie ludzie spokój oczerniacie ludzi zacznijcie pracować bo z tego co widzę to chyba trzeba wymienić całą załogę na tej malarni a nie czepiacie się majstrów

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

,,,,

JESZCZE ZA KACZOREM ZATĘSKNICIE I NA MALARNI I NA MONTAŻU.TAKIEGO MAJSTRA Z SERCEM DLA FIRMY NIE BĘDZIE.MA SWÓJ HONOR I ODSZEDŁ,A KOSZCZUK I INNI Z BUDY ZOSTANĄ

Fajfus
@,,,,

To chyba Kaczor sam pisał :D Jaki honor? Taki sam honor jak Tusk, który kraj zrujnował i uciekł na ciepłą posadkę do UE, to tak samo kaczor zobaczył, że nie radzi sobie i wyładowuje się tym na pracownikach to i sam zrozumiał, że prędzej czy później firma sama go zwolni. No albo jak ktos wyżej powiedział, sami ludzie go dopadną i wtedy byłoby jeszcze gorzej. A co do nowego majstra i tego że jaki on straszny to póki co nie wypowiadałbym się jeszcze. Na razie widać, że chyba uczy się na błędach poprzednika i jak ludzie wykonują swoją pracę, to im w to się na siłę nie miesza i nie próbuje udowadniać grom wie czego i wykłócać się, to i morale większe w załodze odrazu, jak brak wariata jako dowódcy. Chyba ktos "wyżej" przy nominacji, tym razem poszedł po rozum do głowy. A co do czepiania się na montażu, to chyba jasne, że się czepiał. To była jego praca, dział jakosci. Wy składacie maszyny więc montaż, dział jakosci zajmuje się jakoscią, więc się czepia. Proste rozumowanie, chyba tylko idiota nie zrozumie.

dfghj

teksty typu wy nic nie robicie na niczym sie nie znacie. a maszyny z niczego sie skladaly? dobrze ze nie dostal po lypie za swoje odzywki i gadki a malo brakowalo jak widzialem

dfghj

taka praca ze ma sie czepiac jakosci i wogole. kaczor nie ogarnial tematu na malarni zero pojecia temu nie wytrzymal. dziwne ze jego tez na malarnie dali z listew. po miesiacu cos sobie ubzdural ze on wie wszystko i na wszystkim sie zna i zaczely sie olewki i klotnie. wogole nie mial podejscia do ludzi

Montaz Pany

Teraz juz nie ma Kaczora. Nowy jest. Ta malarnia to ma prze....ne. Gorszego majstra chyba nie bylo nigdzie... Na montazu nonstop do czegoś sie czepia.

blaster you must be faster

Tez slyszalem ze chca wykuorzystac koszczuka nie tylko pod domem. I słusznie bo gość ostro nagrabil. Objal dzial na ktorym kompletnie sie nie zna wprowadza zmiany dla samej zmiany bo cos będzie inaczej ale wcale nie lepiej . Faworyzuje tych którzy robią wysylke na wos i kur wa uwaga ci z namiotu maja stawkę 19 zl szok..jak byl zmianowym to musial pomagać w ogarnianiu transferu wos trawiasta i odwrotnie dla niego bylo to tak trudne ze pomyślał dam im po 19 zl i niech mnie wyręczają. Gdyby byl smieciarzem przez jakiś czas to dalby smieciarzom 26 zl bo to wymagajaca organizacji i pomyślunku praca. Powazna decyzja bylo zdegradowanie brygadzisty który pojechał w przebraniu araba do Niemek na sylwestra nawyrabial komedii i po prostu nie miał jak wrócić do pracy... Cdn

.,.,.,

kaczor tez sie wywyzsza jak by co to nie on na malarni 2 miesiace i juz na wszystkim sie zna haha a od poniedzialku (usunięte przez administratora) sko beda kopac hahah to sie narobil majstrem lol

kaczor

zauwazcie na tego prostaka koszczuka jakie on dal stawki dla wuzkowych po 16.50 to juz na srutownicy wiencej maja puzniej dziwi sie ze w soboty niechca przychodzic do pracy ale jak byl Zmianowym to zachowywal sie normalnie a jak dostal troche wladzy to udezylo mu do glowy zeby on natym sie nie przejechal bo ktos sie zdenerwuje i cos zrobi w tym kierunku lepiej niech na siebie uwaza bo niektuzy sie czaja na niego kolo domu

sdfg

lepiej sie rozejzyj za inna firma bo tu ciekawie nie jest

....do florela czy jak ci tam...

Skoros inż. to wyciagnij wnioski.....Samasz schodzi na "psy" Nastepny darmozjad nie potrzebny ...A jak jestes dobry w "kopiuj - wklej" to przychodz.Napewno bedziesz zalowal :)

ja robot

Siema geniusze,no to chwalic sie kto ile wydymal na alkometrze :D (Bepie)

baza nr 1
@ja robot

a co to jest alkometr

c.d.n. Dobranoc.

abdul

Praca nie najgorsza tylko Malo platna a co do majstra z malarni to najwyraźniej jego mozg rozwijal sie wprost proporcjonalnie do wzrostu wiec to ze jest tepy to nie jest jego wina ciekawe gdzie ustawil sie w kolejce kiedy rozdawali rozum i wzrost.....

@abdul

Buahahahhaha. Się uśmiałem. Tekst rodem z podstawówki klasy 3-ciej. Pewnie więcej nie skończyłeś co widać po Twojej znajomości znaków interpunkcyjnych. I alfabet jakiś niekompletny. Z polskich znaków tylko "ź" poznałeś ?? I jak ktoś tak elokwentny może się wypowiadać na temat osoby, której pewnie osobiście w ogóle nie zna. Nasłuchałeś się pewnie od innych "inteliGIENtów" i rzuciłeś głupim tekstem, który nie wnosi żadnych faktów do tej jakże merytorycznej dyskusji. Wzrost? Co to w ogóle za argument ? Może zaraz komuś wypomnisz, że jak jest głuchoniemy to też części mózgu nie ma, albo jak komuś Bóg kilka palców zabrał to trochę rozumu skubnął przy okazji.

bombastik

Praca byla ok dopóki kaczor nie objął władzy ten maly zakompleksiony koleś ma duży problem z Glowa dużo gada na niczym sie nie zna i nie szanuje ludzi myśli ze wszystkie rozumy pozjadal a wygląda na to ze sam rozumu nie ma jak mozna obsadzić osobę co nic nie wie na tak wysokim stanowisku ? Taki przykład Malo myślącego mistrza daje zle myśli o kierownictwie firmy...jakim cudem zrobili go mistrzem ???

fan
@bombastik

myślałem że piszesz o inny majserku wiele podobieństwa widzę

do kilera,nick jak z filmu

Jesli tak fajnie bylo w Instalu to po co zmieniales robote??? Pewnie wrony liczyles a nie pracowales ,temu robote zmieniles. Nie pasuje Ci radio ,to wetknij w uszy zatyczki i zapie....aj, a nie sluchasz radia z rozdziawiona geba. Tu sie za sluchanie radia nie placi a innego pracownika masz nie sluchac i nie musisz wdawac sie z nim w gadulce tylko masz pracowac.Podobno jest Ci dobrze. A jak nie pasuje radyjko to do biura idz. Nie mieszaj buraku, bo jeszcze w du...e byles i gó....o widziales.

Wiesiek Granat
@do kilera,nick jak z filmu

Śliczny przykład czytania ze zrozumieniem. Pan z pewnością nadawałby się do naszej polskiej polityki. Co pan robisz jeszcze w tej firmie ? Marnujesz się pan tutaj. Kiler przecież napisał, że w porównaniu z Instalem to tu w Samaszu jest nieźle. To jest jego subiektywna ocena, do której ma pełne prawo i po to zapewne powstał ten serwis, żeby je tu udostępniać. A Ty i tobie podobni zrobiliście sobie z niego forum dyskusyjne. Kiler opisał suche fakty. Co widzi tu dobrego i gdzie widzi zagrożenie. Mylisz się jeśli myślisz, że masz pełne prawo słuchać radia w pracy, nawet jeśli płacisz abonament za ten odbiornik. Wygoogluj se to. Cytuję: "Tu sie za sluchanie radia nie placi a innego pracownika masz nie sluchac i nie musisz wdawac sie z nim w gadulce tylko masz pracowac" Innym pracownikiem jest też brygadzista, mistrz kierownik lub nawet dyrektor. Masz ich nie słuchać ?? Przysięgnij na swoje zdrowie, że Ty jako pouczający, więc nieskazitelny nie słuchasz i nie rozmawiasz z innymi pracownikami w godzinach pracy, nie licząc przerwy i ani na chwile nie odrywasz się od powierzonej Ci pracy. p.s. A Ty gdzie byłeś i co widziałeś obieżyświacie??

Luzak

Zamiast zajmowac się radiami zajmij sie robotą. Jak stoisz nic nie robisz tylko z rozdziawioną gębą sluchasz to nic dziwnego że ci to przeszkadza. Jak sie wali mlotkami i szlifierkami to nawet radia nie slychac. Nie wspominajac juz o innych ludziach... Wiec zamiast pracowac sluchasz radia. Dla ludzi jakos nie przeszkadza to ze muzyka gra. A jak masz z tym problem to scisz to nie bedzie ci to w oczy razilo.(uszy) w narzedziowni są tampaksy tlumiace hałas. Zaaplikuj se w uszy i zamknij jape.

Zdzisiek Bomba
@Luzak

Dokładnie. A wracając do tego, że połowa opinii jest okej, no to zdanie jest następujące. Jesli wam takie minusy jakie wymieniłem odpowiadają, to zapraszam, czyli wypłata nie będzie zależeć od wysiłku pracy, raz tak, raz siak. Chodzisz na l4, to z wypłaty kradną pieniądze (premii nie dają, przez pare miesiecy). Przy tym wszystkim masz doskonale wszystko robić, a jak robisz to majster i tak do czegos się przyp**doli (przykład nowego mistrza malarnii, który próbuje się dowartosciowasc kompletny brak wiedzy w prowadzonym dziale (chłop NIC nie wie) i sama umiejętnosc kierowania ludzi (10 razy zmienia zdanie, nie zna się w ogóle na niczym wszystko trzeba załatwiać z szefem produkcji (były mistrz))). I robisz swoją robotę, wszystko jest ok, w 99% wszystko idealnie wychodzi, ale przychodzi taki "mistrzunio", który własnie ma kompleksy, będzie próbował 10 razy w ciągu dnia, cos Ci wytknąć i nie będzie dał rady. A przy 11 razie uda mu się, kompletną pierdołe wytknąć, która tak naprawdę jest znikoma i same zwrócenie uwagi tylko opóźnia pracę i wtedy Cie opier**la, następnie chodzi zadowolony, "jak Ci doj**ł" i się chwali każdej następnej osobie 'ale mu doj**łem', pomijając fakt, że wczesniej 10x sam gafe popełnił bo zwrócił uwagę na cos, w czym nie miał racji, przez co cierpią pracownicy (nerwy, i spodziewam się wypowiedzeń, jesli nic sie nie zmieni), produkcja (zuużyty czas na bezprecedensowe dyskusje) a łącznie zakład. Najzabawniejsze jest to, że chłop, który powinien ogarniać robotę SAM, to organizują za niego jego bezposredni pracownicy (brygadzisci i nie tylko) i bezposredni przełożeni (szef produckji). Nie byłoby żadnej sprawy, gdyby ten ów człowiek normalnie się zachowywał i nie wyprowadzał ludzi z równowagi, można zwrócić uwagę raz i normalnym tonem, a nie na siłe się upierać w swoim błędzie i przekrzykiwać innego człowieka, rugać się, straszyć naganą, będąc samemu w błędzie, tylko po to, żeby dowartosciowac siebie samego. Każdy się zgodzi z tym, że ktos kto wie od kogos mniej i stara się go pouczać za WSZELKĄ cenę nie powinien sprawować funkcji kierowniczej. Zdanie nie jest wcale przesadzone, i pisane wyjątkowo na chłodno. Żeby być obiektywnym to powiem, że plusy są takie, że wypłaty są na czas, obiadki za darmo są, woda jest, ubranie robocze też dają, i mniej więcej luźny czas pracy, jak cos Ci wyjątkowo wypadnie to raczej nie ma problemów z spóźnieniem się i odpracowaniem później tych godzin w innym terminie, albo zamienieniem się zmianami z kims innym tymczasowo. Trudno powiedzieć że kasa jest spoko, bo jednemu tyle będzie mało drugiemu tyle, powiem tyle że najgorszy zakład w płaceniu to to nie jest, ale są lepsze. Najbardziej flustrujące jest to że jak za dużo zarobisz w sensie jestes pracowity i robisz nadgodziny, to wtedy Ci obniżają Ci premię uznaniową (czy tam zarobkową nie wiem) i tak zapłacą tyle ile oni będą chcieli, więc nie polecam tę firmę dla osób pracowitych, no chyba że mają plecy albo lubią sobie wyprówać żyły i nerwy w kadrach co miesiąc.

volodymyr

tak, tak, na pewno. Ci co projektowali i budowali halę Targów Katowickich, tę co się zawaliła 10 lat temu i zabiła ponad 60 osób. Też na pewno mieli masę doświadczenia, robili to od wielu lat. Też wszystko miało być okej

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ