SAMASZ

Opinie o SAMASZ

Wrona

Śmiechu warte!!!Prezes osobiście chodzi i wypytuje(jak by nie miał ważniejszych spraw) dlaczego ludzie podpisali się za usunięciem z pracy za mobing prostaczki bez szkoły .Szkoda że nie interesuje się pokrzywdzonymi tylko KATEM!!!Chyba razem mają coś nie wporządku z głową

Jan
@Wrona

Stary zawsze wierzył cwaniakom, pozorantom (niektórzy zostali wysoko usadowieni w strukturach firmy) ludziom ze swoich stron (którzy go po rogach walili), oraz wielmożnej starej kadr., a normalnych często je....ł. Teraz nie wiem jak jest tam bo niepracuje kilka lat. Pamiętam, że torba stosowała terror wobec współpracownic dawno temu... i zawsze była pod ochroną jak żubr. Nie dajcie się. Pozdrawiam.

Diabeł
@Jan

Nie obrażaj żubra on jest sto razy ładniejszy od niej i milszy nawet locha przy niej to gwiazda bo przynajmniej jej c....ki tak nie wiszą chyba ją ten spawacz nieżle doił że takie powyciągane

Zdzisiek

Samasz ogłasza nabór do spawalni. Czyżby premia za wczasy pod gruszą, już została wypłacona, i osoby które chciały się zwolnić, ale czekały na tą premię (888 zł około), już się zwolniły? Czy co jest grane ? Czy w nowym miejscu pracy, stawki jak obiecano, wzrosły?

Sprawiedliwy

Dziewczyny to się nadaje do prokuratury czemu nic nie robicie.słyszałem ze cztery przez nią odchodzą z pracy Patologia do kwadratu pozbyc sie czterech dobrych pracownic dla jednego obiboka .żeby to było na produkcji to już dawno leżała by na wyciągu he he.wstydu torbisko nie ma jeszcze chodzi z głową do góry bez honoru.dziewczyny nie dajcie się jesteście super super super

Dyskowa

Coś ostatnio przycichło tu na temat tej firmy. Czyżby robole dostali w końcu wymarzone (i zasłużone, a a jakże...) wypłaty? Znajomy składał tam ostatnio papiery, chyba sie dostał ale kontak z nim stał sie lakoniczny.

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

Lolek

Hehehe tutaj to sprzątaczka żądzi.Aktoreczka poszła popłakała i wszystko wybaczone.Zastraszyła już nawet biurowych!!! I żadnych konsekwencji.!!!Teraz to wogóle będzie się panoszyć.Dlaczego Torba nie jest jeszcze prezesem tej firmy skoro jest takim zaufanym pracownikiem i szef jej tak bezgranicznie ufa.Śmiechu warte żeby w takiej firmie żądziła sprzątaczka.

kur... szlachic

Ufff.Firma dziala tak...jest prezes, ktory juz dawno nie wie o co chodzi niestety wiek robi swoje.Potem sa synkowie...ciemniaki mieniace sie nie pracujacą szlachtą (po takich szlachcicach dziadek na konia wsiadal), potem biuro, czyli banda nierobow, dodac trzeba sztab majstrow...nic nie umiejacych ciemniakow, zreszta tez nierobow.Potem sa brygadzisci jedni ciemni jak tabaka w rogu inni to (usunięte przez administratora), sa tez polbrygadzisci, czyli (usunięte przez administratora) tych wczesniejszyc no i wisienka na torcie LIDERZY, czyli (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i nieroby.Czyli idioci.A na koncu robole, ludzie ktorzy potrafia w zasadzie zrobic wszystko i zalatwic wszystko.Oni te dziwna firme utrzymuja przy zyciu.Byc moze juz niedlugo....rozumiecie Zabludow, kto tam bedzie pracowal??

Question
@kur... szlachic

Dobre. To jak potrafią tak wszystko załatwić to dlaczego tak niski siedzą ?

wd na 40
@Question

bo ci co nic nie umieją zajęli te stanowiska wyżej .a że są mistrzami w ściemnianiu tak jak mistrzowie po drugiej stronie uliczki kółeczko się zamyka

Abc

Dzień dobry! Szanowne państwo, czy może ktoś powiedzieć ile zarabiają spawacze w tej firmie? (chce zatrudnic się)

olej
@Abc

Olej te firme , trafisz do sufu.

Dzięki!

Abc

Jakie w firmie zarobki dla spawacza?

bob
@Abc

Jak będziesz robić soboty (nie koniecznie 8 godzin) to 4 będziesz miał

aaa
@bob

ale od pon do pt po 12 h zapomniałeś dopisać to tyle i wyjdzie

Nowy człek

To jaka jest prawda? Bo nie wiem czy chodzić czy nie

Nowy człek

To jak to jest z tymi setkami obecnie? Sa czy nie? Bo dla nas nowych karza chodzic w soboty.

Stary
@Nowy człek

Szkoda mi cie nowy człeku prawda jest smutna w tej ....w tym syfie

Frezer

Witam ile w szamaszu dostanie frezer cnc z doświadczeniem ?

ach!!
@Frezer

To zależy od doświadczeniem z czym? Jak masz posiadania aktu seksualnego z frezarką to możesz liczyć na joby od majstra ze nic nie umiesz i dostaniesz miesięcznie max 2100 zl , a jak nic nie umiesz a wszystko wiesz ale się nie za zbytnio orientujesz w sensie ze jesteś dyrektorem albo synem szefa to nie wiem ale chyba dużo. Ewentualnie z Twoim doświadczeniem ogólnie rzeczy prasując to się pajacu obudz i idz do mister dyrectore od japońsko żydowskiego prześladowania ludzi kapo Adolfa Shultz'a co na arbaitystyce się zna "arbeit macht niht frei" boooo szlachta nie pracuje jak pisze adam stolarski na facebook'u. Dobranoc!

ruki cuki

Witam.Dam dobrą radę dla tych którzy będą chcieli odejść z tej super firmy, róbcie to po wzięciu pieniedzy wczasowych,bo jeśli zrobicie to wczesniej to kadrowa was po prostu okradnie, nawet jeśli wykorzystacie swój urlop.Robi to bezprawnie podpierając się wewnętrznym regulaminem tej bandyckiej-japońskiej firmy.

Qwer

Kiedy zaczyn się przeprowadzka i startuje zabłudów

Mirek
@Qwer

W grudniu po południu

dawny pracownik

Witam,to się wszystko zgadza co piszą poprzednicy. Zaraz będzie dwa lata jak nie pracuję w tej chińsko-japońskiej firmie, na początku było całkiem nie żle, bo przrobiłem tam sporo lat, ale wprowadzali chińskie standardy to powiedziałem stop ,bo to co tam teraz jest do odbiega od normalnośći , nie mówiąć o wypłatach. Pracuję na zachodzie w firmie która powstała w 1903 roku ,trochę starsza od tej japońskiej ,tam nie ma chorych współczynników i czegoś takiego jak u japońca że czały zakład zależny od montarzu-czy to jest normalne-w jakim to celu jest?-w celu oszustwa ,ja przepracuję miesiąc i mogę policzyć ilę dostanę , w samaszu to nie realne bo montaż nie złożył lub współczynnik nie wyszedł,butelki z wodą też nie można mieć na stanowisku pracy-to jest poronione ,ten kto to wprowadził to powinien leczyć się a nie być dyrektorem. i tak jak u góry ktoś napisał ,jak ktoś ma szacunek , wartości do samego siebie to zmieni pracę i już nigdy nie będzie przez tą chińsko-japońską bandę oszukiwany-okradany. Pozdrawiam.

Były pracownik.

Haha w samaszu panują chińskie standardy. Co one oznaczają, jak Chiny budują swoja potęgę? Ano tania siła robocza. Produkcja jest tego doskonalym przykładem. Niech ktos powie, ze jest inaczej. Jak ktos miał choc troche szacunku do samego siebie, to juz dawno znalazł sobie inna prace. I przestał narzekać. Czy duzo ludzi wraca do tej firmy po zwolnieniu sie? Kazdy zna odpowiedz.

kolo

Witam,z tego co pamiętam to japoński cham..vel padalec wprowadził tam swój system który miał zlikwidować współczynnik-bo takie są procedury lean-widać wprowadzają tylko to co jest im wygodne do ruchania ludzi na kasę.Współczynnik powinien być dla całego zakładu nawet wiedżma z kadr powinna taką wypłatę dostawać na współczynniku,no ale tak to w polsce jest są gorsi i lepsi,tak japończyk postrzega swoich pracowników nie liczył się z nimi i póki ten pan tam będzie to nikt normalnej wypłaty nie dostanie.

Wd40
@kolo

Dostanie jak będzie napieee po10 12 godzin i wszystkie soboty i np 1 maj

Malarz Akrobata

Dodam od siebie, że z tym współczynnikiem jest nieuczciwie głównie na jednym dziale: Śrutownica/Malarnia. Co miesiąc wydrukują swistek jaki dział ile "normy" wypracował. I przykładowo mamy spawalnie gdzie współczynnik 11/12 miesięcy jest powyże 1.00 (jeżeli mają załóżmy 1.20, to twoja pensja x 120%). I niech ktos mi wytłumaczy, dlaczego na malarni i srutownicy przez cały rok ten współczynnik jest ZAWSZE poniżej 1.00 (co prawda wyrównują jeżeli jest, ale zdarzylo się parę razy że tego nie zrobili, bo jak wyżej kolega powiedział widzi misie ) Dlaczego?! Czy więcej ludzi zatrudniają czy mniej, czy więcej roboty odwalą czy mniej. Czy montaż złoży czy nie złoży to zawsze na tym dziale jest poniżej 1, gdzie na spawalni jest powyżej (prawie zawsze). Ten oto dział własnie chyba jest do ruchania bez mydła. Bo reszta ma się jako tako dobrze. A przecież to malarnia i srutownica dba o najważniejszą rzecz - wygląd, klient kupuje oczami. I tutaj nie powinno być żadnych ograniczeń czasowych czy tam planów.

Pewex

Dokladnie jak poprzednik napisal, np.w piątek zrobili wolne bo nie bylo z czego skladac,trzeba bylo odrobic piątek w sobotę gdzie powinienes dostac setki,no ale oczywiscie ich nie dostaniesz bo odrabiasz piatek,ruchanie bez mydla... i tak na kazdym kroku...

wer

Jaka jest stawka początkowa ?

ziutek
@wer

Witaj,na każdym dziale jest inna stawka bazowa,na nią wogóle nie trzeba patrzeć dlatego że cały zakład produkcyjny jest zależny od dwóch czynników.Pierwszy to czy montaż złoży to co jest na planie,a drugi to czy dla zakłamanego dyrektora z japonii będzie się chciało wstawić ten szatański współczynnik na którym to właśnie w tym zakładzie dymają pracowników.Tak tu własnie płacą,możesz przerobić cały miesiąc wyrobić plan swojej brygady a oni mają zawsze dwa argumenty-montaż nie złożył lub współczynnik nie wyszedł i tak jest już od kilku dobrych lat kiedy gnida siedzi na dyrektorskim stołku.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ