SAMASZ

Opinie o SAMASZ

Heineken

Co tak cicho się zrobiło, czyżby zaczeli dobrze płacić?

Mistrzowie w tej firmie faktycznie sa nienormalni probuja za wszelka cene pokazac swoja wyzszosc nad pracownikiem.Dziwne bo jak przyjezdza Gora to mordki w kubel i nagle sie milo robi,pamietam swego czasu jak mistrz (oczywiscie gowniarz) na drzwiach pedzlem wyrazil swoj szacunek do ludzi i napisal na drzwiach garazu Auschwitz wlasnie na takim etapie rozwoju sa ci mistrzowie malpy bez mozgu.Pozdrawiam Twork...... mam nadzieje ze dorosniesz dzieciaku.Osobiscie prace zmienilem i mam spokoj

@pracownik

Witam,ten mistrz to jest mistrzem z przypadku-jeden z większych idiotów w tej firmie którzy zajmują kierownicze stanowiska,pamietam tego pana i jego postępowanie z ludzmi,jak dowiedział się że jest mistrzem to w głowie mu się przewróciło i to mocno a na spawaniu to praktycznie wogóle się nie zna,ale do tego kabaretu który tam jest to pasuje,współpracował dobrze z firmą i jest mistrzem-kto pracuje w tej firmie to wie na czym polega współpraca-w taki sposób tam ludzi się awansuje.Jest kilku normalnych mistrzów których będę wspominał pozytywnie,ale reszta to banda frajerów,którzy nie potrafią się nawet w normalny sposób zwrócić się do pracownika.

×××

A cikawe czemu na kuchnię chca przyjąc i dają umowę na zmiany a jak co do czego to tylko popołudniu trzeba robić a co tam są rowni i rowniejsi???!!!

Dzesika

Robota idzie a montaz nie sklada. To wina tych zmian i co chwile kto inny dowodzi

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

nowy

Kto to jest majster guma?

Wujek Fester

Plotki chodzą, że 1 i 3 Maja będą pracujące ;-) Kto jest chętny ??

.........

no widzisz pracowales i zwolnili ....

abba faralala

słyszałem, że ciebie od tyłu zapinają. ciekawe czy szef o tym wie?

....

uwaga na szpiega adolfa czlowieka od polerki z malarni

Lilo

W samaszu dostalem 3897zl na reke za 196h.bajka

franek
@Lilo

Chyba brutto....a może ty z biura? tam to japońska gnida dobrze płaci i dba o pracowników

jaco
@franek

w biurze 196 godz pogieło cie tosz oni by popadali jak muchy ze zmęczenia

BETII

POSZUKUJĄ TAM PRACOWNIKÓW??? W TYM SAMASZU ??

mulczer

dyskowa ile wy już po 10 gdz nawalecie już chyba z miesiąc szacun .ale znając życie 10 kwietnia odcinek a tam zonk

NickyNickk

Ludzie idźcie do Pronaru wtedy zobaczycie jak się pracuje i jak je... Narzekacie na warunki pracy i jedzenie(śmiech na sali)... Wydaje mi się, że jest wam za dobrze, nie znacie pracy w innej firmie i jaki jest tam stosunek do pracowników... Ja po długoletnim stażu w Pronarze jestem zachwycony Samaszem...

Qwerty
@NickyNickk

Poki jeszcze jestes swiezym pracownikiem to majstry beda tobie umilac zycie. Ale poczekaj troche to sam zobaczysz jak bedzie. Dawaj dawaj i nie wazne ze nie masz detali. Ma zejsc i nikogo to nie obchodzi.

Smakosz

Dlaczego nie ma jedzenia na stołówce na nocce niedziela/poniedziałek?

niedzielny barszcz
@Smakosz

jak ugotujesz to będzie :-)

lol

no majstrow sie narobilo troche polowa to za brame bo kompletni idioci.

ktos

Wy jestescie krwa normalni ???? Nie mozecie sie zdecydowac na ile zmian maja ludIe pracowac ???? Pon i pt na dwie zmiany a wt sr i cz na 3 ??? To sie w pale nie miesci takich idiotow jak wy trzeba ze swieczka szukac !!!!

nowy

Moze mi ktos powoedziec dlaczego szef Antoni mowil cos o robieniu nadgodzin a szf produkcji i miszczowie montazy zagrozili ze jezeli ktos bd robic nadgodziny to zostanie mu obnizona stawka ? O co chodzi robic te nadgodziny czy nie ????

True

Tak jak juz ktos nadmienil kacper/gienek/rych/słavi/dddd panowie czas wyjac jezyk z obcego ciala lub tez spojrzec nieco ponad biurko i poza 4 sciany bananowej otoczki biura. BO NIE ma idiotow i chyba nikt nie uwierzyl ze takie komenty moze pisac ktos z hali produkcyjnej. Co do zebran i przemowien pana prezesa na stolowce najlepiej odzwierciedlili to chlopaki z neonowki. Myslicie ze w firmie pracuje prawie tysiac idiotow? https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=ijiWcGzIThQ . Z polski chcecie zrobic DŻEPEN kiedy daleko wam do was samych jeszcze sprzed kilku lat? Brniecie w to jak krowa w (usunięte przez administratora) a najbardziej przeraza ta otoczka i pycha ze strony wlascicieli i kierownictwa jakby co miesiac wszystkim pracownikom ratowali zycie a tak naprawde bardzo malo cala sytuacja odbiega od niewolnictwa bo czlowiek zarabia tyle zeby przezyc od 10 do 10 i tez niekoniecznie bo jakas 1/3 jedzie na kredycie juz nie wspominajac zeby cos odlozyc z wyplaty :D Ktos tam sie smial ze "jedzcie na zachod jak tacy z was fachowcy". I proste ze pojada i przyjma wszystkich z otwartymi rekami i nie za takie pieniazki i warunki tylko troche odwagi trzeba! Poczekajcie jeszcze troche bo narazie starym pracownikom sie pracy nie chce zmieniac ;) Tak na koniec... PANIE PREZESIE! Rusz pan glowa bo prosty czlowiek szybko wykalkulowac moze ze z tymi stawkami zarzadzaniem i zupa mial pan problem jesienia i wczesna zima znalezc pracownikow na 2/3 zmiany w bialymstoku tutaj z taka renoma na niektorych dzialach a mysli pan ze pan znajdzie w zabludowie? I i i i niby tyle ludzi przejdzie z innych firm GDZIE LEPIEJ PLACA?! Nie mam pojecia tak jak wiekszosc zakladu na co wy liczycie tylko nikt nie chce nic mowic zeby dotelepac do tej emerytury jakos. Pozdrawiam i szczescia zycze bo bedzie wam potrzebne!

były pracownik 123

Witam Wszystkich,pracownik Qwerty opisuje szczerą prawdę-też pracowałem tu sześć lat ale kiedy szmulc japoński-zwany też padalcem zaczął mocno kąsać po kiszeni to musiałem opuścic tą kiedyś nawet dobrą firmę.Jak zacząłem pracę to zarobki były naprawdę dobre,wszystkie wyliczenia robił brygadzista i było wiadomo ile tak naprawdę maszyn zjechało ale japończyk to usprawnił po co pracownik ma wiedzieć on ma naginać a nie interesować się maszynami,druga sprawa-podwyżki to też złudne pojęcie w owym czasie w tej firmie tak ona jest ale na papierze-bo w rzeczywistosci jak pracowałem to wypłaty z roku na rok były mniejsze-czyli tak zwane robienie pracowników w H...bo czasy były zmniejszane na wykonanie detalu,przy usprawnieniu jeszcze tak zwanego współczynnika,którym też teraz steruje p a d a l e c japoński.Chorą też sprawą w tej firmie jest że każdy dział jest zależny od moztażu,ile maszyn zjedzie na plac to tyle zapłacą to jest nie nienormalne.Na koniec mojej kariery jeszcze zostałem okradziony z wczasowego,choć wykorzystałem urlop,wiem że to jest nie zgodne z prawem,ale w tej firmie kadrowa jest ponad prawem i ona ustala wszystkie regulaminy.Bardzo chciałbym aby ta cała banda która teraz rządzi z japońskim p a d a l c e m na czele doznała dobrej porażki i dostała ostro po garbie,to może wtedy otworzą im się oczy które dawno zasłonił banknot i docenią każdego pracownika który tam się stara i pracuje.

druid

szef? jaki szef.. adolf.. adolf lubi uwalać

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ