SAMASZ

Opinie o SAMASZ

Witam,pracowałem w Samaszu parę lat i co do osoby Pana Ż....to nie mogę zle powiedzieć,on ma taki charakter i styl bycia i nie ma co go równać do kolcownika, kto pracuje tam dłużej i to czyta to wie o co chodzi,dlaczego nie jest nadal majstrem i jak ludzi traktował-prosty cham spod sklepu tak w skrócie można go określić,a co do jedzenia to czasami człowiek się zastanawiał czy to zjeść zwłaszcza chodzi o zupy,trzeba żeby właściciel tego przybytku co gotuje przyjechał kiedy i tego spróbował.Firma Samasz ma swoje plusy i minusy,póki tam będzie rządził dyrektor z japonii to nie będzie tam dobrze a jego innowacje to zaprowadzą kiedyś tą firmę do upadku,bo trzeba brać przykłady z normalnych firm żeby usprawniać technologię a nie porywać się z motyką na księżyc jeśli chodzi o system lean.Pracuje obecnie jako spawacz w niemieckiej firmie tam nie ma współczynnika i okradania ludzi a firma istnieje dużo dłużej jak samasz i nikt tu leana nie wprowadza bo nie ma potrzeby,Życzę wszystkim Wesołych Świąt-może kiedyś Samasz wróci do starych czasów i normalnych wypłat.Pozdrawiam.

wieśniak

A ja mam prośbę do autora piszącego na Piotka Żukowskiego, żeby zdjął sobie z głowy majtki swojego faceta bo zapach moczu i kału źle na ciebie wpływa. Weź prysznic, ochłoń. Żukowski jaki jest każdy widzi, prosty chłop, ale jakoś nagan za dużo nie wypisał, za dużo ludzi nie zwolnił, montaże jakoś działają. Czym cie kolec tak ujał, że go wspomninasz? Codziennymi jobami, groźbami czy może swoją pałką którą w Dodgu chętnie przyjmowałeś w obie dziury?

re
@wieśniak

Oj kolego jezeli pierwsze co do glowy ci przyszlo jest wachanie meskich majtek to musisz miec konkretnie nasrane w swojej glowce chyba najwyzsza pora isc sie leczyc....

gabryś
@wieśniak

Kolec przynajmniej się znał na robocie. Jak go zapytałeś zawsze odpowiadał, jak zgłaszałeś, że czegoś nie ma to zawsze załatwiał.

jessica

Jak wam jedzenie nie smakuje to zawsze mozecie je oddac dla tej grubej swini z dyskowej piotrkowi zukowskienu on wszystko wpi...oli i nawet wam nie podziekuje.

FAjfus

Potwierdzone info, zupy to szajs, połowa ludzi albo nie dojada do końca i zostawia te kartofle, które wyrzucają do kosza nasze panie, albo w ogóle nie biorą zup. Kolega raz znalazł Robala w zupie, sądzę, że nie tylko on jeden. Co do "wkładek" to kotlet, schabowy, bigos, naleśnik, pieczeń w formie wędliny, i inne rzadko spotykane rzeczy są w porządku, najgorszy chłam to te wędliny różnego rodzaju, czy mortadela, kiełbasy, Komentarz użytkownika "Mr" w pełni się zgadzam, dobre to byłoby rozwiązanie wywiesić menu na cały tydzień, to żaden problem, bo oni wiedzą co będzie każdego dnia dawane. I to prawda że nikt nie wymaga jedzenia z restauracji albo z baru, ale jednak jest czasem PRZEPAŚĆ, między różnymi daniami, jedne można byłoby zjeść 5 porcji takie smaczne, a drugiego nawet nie przełkniesz. Już lepiej byłoby oddać po prostu ludziom kasę do wypłaty i niech sobie sami kupują czy robią kanapki, albo Zorganizowanie obiadów jak w pronarze że się wykupuje karnet i dopłaca się za "normalne" jedzenie 5 zł więcej, pewnie na takie rewolucje to już za późno, ale mam nadzieje, że prezes zastosuje taki pomysł już w nowym miejscu pracy. DOdatkowo powiem, że przydałby się jakis sensowniejszy automat, bo szczerze mówiąc to dzieci i młodzież w szkołach mają lepszy wybór. Pomijając fakt że w automacie do gorących napojów i batoników NON stop cos się psuje (kubka nie wydaje i leje bez, wciąga pieniądze, w ogóle nie leje kawy itd)to z wyboru 8 czy tam 10 guzików, to działają tylko kawy różnego rodzaju, po co jest reszta w takim razie ? A automat na kanapki to wisi plakietka "zmiana asortymentu" od ponad roku chyba, chociaż połowy rzeczy tam nie ma, a zmieniano cokolwiek tam własnie może z rok temu. To tyle na temat jedzenia Prosiłbym innych o "polajkowanie" wpisu użytkownika Mr, to może pan prezes weźmie sobie do serca opinie, która tak naprawde nie jest opinią tylko kilku "wybrednych" ludzi

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

Mr

Panie Prezesie stosunki międzyludzkie to istotna kwestia w życiu, także te z sąsiadami. Jednak Pana sąsiad przywożąc "jedzenie" na stołówkę to całkowity brak szacunku do Pana i do nas. Proszę przyjżeć się tej kwestii. My oczywiście nie wymagamy jedzenia na pozomie restauracji czy baru, ale żeby to co jemy było chociaż godne człowieka. Góra raz w tygodniu mamy coś co nadaję sie do jedzenia, pozostałe 4 dni na 100% sanepid by nie nawał tego żywnością. Przykład do chociażby tęczowa makrela lub woda z samymi kartoflami - imitacja zupy. Czy ten człowiek przywożąc jedzenie mógłby wywiesić kartkę co zamierza przywieźc kolejnego dnia, żebyśmy na wszelki wypadek wzięli swoje jedzenie i nie byli głodni? To chyba nie problem. Ten człowiek bierze od Pana ciężkie pieniądze, a to co przywozi są to najczęściej zwykłe odpady kuchenne, ewentualnie produkty przeterminowane które zdobył za darmo (przykład makreli). Delikatnie mówiąc jest nieuczciwe wobec Pana. Już lepiej żeby nic nie przywoził, ewentualnie lepiej dopłacic z 4-5 zł dziennie i zjeść normalny posiłek tak jak np. w Pronarze. Prosimy o interwencję. Poza tym paskudnym "jedzeniem" nie narzekam na ta firmę, chociażby dlatego, że pracuje u człowieka który doszedł do wszystkiego sam, własną pracą i uczciwie

pijak
@Mr

Do tego co pisał wyżej- ty masz racje. Chłop znalazł krowe dojną i ciagnie kase z Samaszu. Bierze kase a przywozi gó.no Ale zauważyłem że jakimś zbiegiem okoliczności jak prezes jest na stołówce to przywiezie mielonego albo ogórkową, jakiś niefart wtedy. Szef pewnie myśli że tak jest codzienie. A codziennie to mamy pomyje niestety

xxxz
@pijak

z jedzeniem to szczera prawda potwierdzam syf

Kacper
@Mr

Może powinieneś zmienić pracę na Ministerstwie bo zapewne masz takie kwalifikacje. Szukasz dziury w całym zamiast zająć się solidna pracą. Biorąc pod uwagę ze non stop siedzisz przy automacie świadczy ze nie przykładasz się do pracy ...i oszukujesz swojego szefa. Może zamiast jątrzyć i narzekać trzeba się wziąć za robotę kolego.

rych
@xxxz

Do pijaka jak w domu ci stara frykasy gotuje to weź do roboty i nie sraj dupy ze obiady niedobre fagasie jeden

jkgf
@rych

rychu, gienku, kacprze a naprawdę Leszku Sz. zamiast zająć się pracą wymyślasz różne nicki i siejesz zament tu. Zamiast pisać bzdury, przyjdź na stołówkę i zobacz jak kolo (ten z Sawill) oszukuje szefa i cały samasz, bo bierze kase a przywozi pomyje. Nie płaci za utylizacje przeterminowanego żarcia a przywozi je nam. Jeszcze dałoby się to zrozumieć gdyby dawał to za darmo, a prawda jest taka, że szef jeszcze mu płaci za to.

jkgfd
@jkgf

Do JKGF znam re zupy , znam robote w Samaszu i wiem ze zawsze znajdzie się taka gnida której nic nie pasuje To taki len ktoremu nikt nigdy nie dohodził napewno nawet twoja stara,,,

Zdzisiek Bomba
@jkgfd

jkgfd + dddd + Słavi = Kacper + Gienek + rych. Chłopie pomijając, to że piszesz o tym samym, z trzech różnych kont, robisz te same błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literackie (i Ty nazywasz ludzi jełopami?), to mógłbyś chociaż dla niepoznaki, (jeżeli chcesz dalej udawać, że piszesz jako 3 osoby) pisać z większym opóźnieniem, a nie post co 5 minut, bo nawet nie czytając twoich żałosnych wypocin, po dacie wpisu posta, każdy człowiek z IQ wyższym od krowy stwierdzi, że jak tutaj posty się pojawiają, 1 czasem, 3 na dzień, to w ciągu 15 minut 3 na raz, to jest coś nie tak. Domyślam się że twoja znajomość gramatyki, jest na tyle wysoka co zdolność rozumowania i oszukiwania. Nie wiem kim jesteś, ale powiem Ci jedno, najwięcej gadają ("weź się do roboty" i innego tego typu żałosne teksty, które nie wnoszą w ogóle nic do tematu, po co tak pie**zyć? Może akurat Ci ludzie są pracowici, ale chcą poprawić swoje warunki pracy?) Ci co właśnie nie robią nic, czyli prawdopodobnie Ty. Forum te jest po to żeby wyrazić własną opinię, lepiej mówić co jest źle, żeby ktoś zwrócił na to uwagę i podjął, lub nie, jakieś racjonalne kroki, jeżeli chciałbym poprawiać warunki pracy. Bo prawdziwy niewdzięcznik to by po prostu podpierdzielił do sanepidu firmę, czy inspekcji pracy, i wtedy było przej**ne, a że ludzie tutaj wylewają swoje żale, to znaczy że jest chyba jakiś problem który trzeba rozwiązać , albo przynajmniej zauważyć Ale co może zrozumieć jakaś świnia oderwana z koryta, który by prawdopodobnie je*ał za 8 zł za godzinę i jadłby chleb z popiołem a na koniec by powiedział " i tak wszyscy skończymy na cmentarzu, to po co żyć lepiej niż pies?

giyul
@Zdzisiek Bomba

Ździchu- Nic dodać, nic ująć, trafiłeś w 10. Ten autor z powyższych postów wyraźnie ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ze skleceniem paru zdań a mimo to pracuje w Samaszu. Chwała za to Panu Antoniemu, że zatrudnia ludzi przymykając oko na stan zdrowia psychicznego. Jeśli wodę z kartoflami, i jakieś papki on nazywa "smacznym jedzeniem" to ja współczuje jego rodzinie, że musi się męczyć z takim ignorantem. Nikt wyżej nie napisał, że źle mu się pracuje, że miga się od roboty i spędza 8 godzin przy automacie. Nikt nie krytykował pracodawcy za warunki jakie tu są, wręcz przeciwnie, były w miarę pozytywne opinie. Odnośnie jedzenia to szczera prawda i bardziej chyba ludziom chodziło o zrwócenie uwagi, że dostawca tego badziewia wprost oszukuje Stolarskiego biorąc kase za jedzenie a przywożac odpady. Już minał rok od czasu wprowadzenia Leanu, a o ile pamiętam fundamentem tego systemu są pracownicy- to w takim razie dlaczego nikt nie posłucha roboli i nie wywiesi kartki z "menu" na kolejny dzień ? Przecież czytacie te komentarze.

never ever

Hahahah i żukowskiemu trzeba jeszcze 10 razy dzień dobry z daleka mówić bo jak raz się nie ukłonisz to masz pojechane przy byle okazji. I broń Boże nie zadawać piotrusiowi żadnych pytań dotyczących maszyn bo cała hala usłyszy "to ty tego nie wiesz???", "ile czasu tu pracujesz?" "masz za wysoką stawkę?". Poza kilkoma lizusami wielu miło wspomina Janka Kolca.

bolec

PŻ powinno zbiczować się murzyńskim qtasem po twarzy wtedy może by się uspokoił bo tak żadnego szacunku do pracowników -innych ludzi to on nie ma

digidi

Praca w samaszu moze byc tylko zeby normalnych przelozonych zatrudniali np. U mnie na zmiane jest dobry przyklad niedorobionego pajaca to piotr zukowski cham i prostak nic nie wie i ciagle drze jape co to wogle za czlowiek skad tacy ludzie od pluga oderwani sie biora ?? Ten czlowiek ma zerowy poziom kultury osobistej normalnie odezwac sie nie umie przez takich ludzi jak ten cymbal mam zle zdanie o zarzadzie firmy bo skoro w biurze toleruja u majstra brak kultury to sami tak musza sie zachowywac.....

Radzio
@digidi

Zgadzam sie z tym co napisales ten czlowiek to zwykla swinia oderwana od koryta cham i prostak takich jak on powinno sie w szambie topic akurat musze pracowac na zmianie z zukowskim i wiem co mowie...jak wczesniej na naszej zmianie byl stasiek to bylo dobrze przynajmniej normalnie dogadac sie mozna bylo czego nie mozna powiedziec o tej grubej swini

kaczor
@digidi

Hehe nareszcie ktos to napisal ze piotrek zukowski to zwykly cham z wisoki takich jak on to trzeba tepic bo za grosz szacunku do ludzi nie ma

fdghjkl

jak zaplacisz to dojedziesz chyba jasne . ma byc cos tam z firmy ale trzeba bedzie placic

ktoś

ciekawy jestem ilu chłopaków odejdzie z firmy po przeniesieniu się na wioskę .czas myśleć jak ich zatrzymać bo miejscowymi to wy dziury kadrowej nie załatacie .

pryszczaty
@ktoś

kto będzie chciał to będzie pracował w nowym zakładzie.. ja sie nie boje bo napewno szef zorganizuje dojazdy do nowej siedziby. mam madzieje tylko ze taką butlę wkońcu wypier....ą z pracy. smutne to i złe chodzi bo sie plecy skończyły. ile to dziewczyń tak kobieta wykończyła -az strach pomysleć. pisa na nia a i tak z tego nic nie robi i dale pani foch.. nawetcześc czy dzieńdobry nie powie. Psychol wykancza psychicznie

plump

racja. miał byc urlop za dzień niepracujący między swiętami. jak ktos chodził w sobote to za miast urlopu nie zaplacili mu setek.. to jest kradzież i rozbój w biały dzień. puzniej się nie dziwcie że ludzie nie chcą po godzinach robić.... co za skur...synstwo... panie w kadrach robia z nami co chca

dfgthj

zapomniales dodac ze okradli ludzi za 31 pazdziernik mogli wstawic urlopy ale pojechali po setkach za soboty ..............

Buczo

No to mamy już połowę listopada, gdzieś za miesiąć dostaniemy po 888 zł na otarcie łez, natomiast szogun i spółka dostaną po parę złotych premii, co by na nowy dom starczyło. A co nie nalezy się? Produkcja idzie pełną parą. Nie ma obecnie opóźnień produkcji, dostawy są zawsze na czas, przestojów nie ma, robole chodzą uśmiechnięci, sami sobie pracę organizują, malarnia w końcu działa jak należy. Krótko mówiąc wszystko ze sobą współgra i chodzi jak w zegarku. Niestety szef nie zdaje sobie sprawy co się dzieję w jego firmie. Nie ogarnia tego bo zakład tak się rozrósł, że się po prostu nie da. Musiałby tu być 24h na dobę. Synowie, oprócz Jacka- szkoda gadać, niektórych na produkcji nie widziałem ani razu przez 8 lat - o czymś to świadczy. Prawda jest taka,że gdyby prezes wiedział chociaż o 1/4 tego co robi szogun, adolf i majstrowie po cichu, za jego plecami; ile kasy dziennie idzie w błoto to wy wszyscy już w Białymstoku pracy byście nie znaleźli. Adolf - o czym wy się dzień w dzień naradzacie? Dlaczego non stop brakuje detali? Dlaczego nie potraficz zorganizować na czas dostawy przekładni, ocynku, sworzni itd..? Może ktoś jest uwiązany cichą umawą z dostawcą w zamian za jakieś profity? Jak to jest? Może sie odniesiesz? Dlaczego jeśli brakuje np. śrub to nie wyślesz człowieka po śruby do sklepu, tylko czekamy 2,3 dni aż dostawca przywieźie? Dlaczego karacie ludzi za palenie fajek a nagradzacie tych wszystkich mącicieli potężnymi premiami? Prezesie przyjrzyj się tym praktykom.

dsfghj

jak niby ma wyjsc jak firme stawiaja na wiosce. spulczynnik jest zalezny od biura jak nam nalicza tak wyjdzie .

nickelodeon

off-e chyba tu trzeba czekać aż montaż coś złoży by ten kosmiczny współczynnik wyszedł .... wiec lepiej spokojnie pracować bo i tak nie wyjdzie, maszyn za mało czy coś tam....albo lenie na 1 pracują

blob

Po co sprzątać jak można poplotkować i nie robić nic. sprzątaczki to firma w firmie.

Pędzel w farbie
@blob

NA Wosie też?

@ @
@Pędzel w farbie

Na WOS to sprzątaczki robią swoją robotę i to bardzo dobrze.

metalik

masz deklu net to poczytaj. Jest przecież ta strona, strona oficjalna samaszu, gogle. widać ze się nadajesz na jełopa w samaszu.

Leci2
@metalik

sam jesteś jełop i dekiel. w samaszu sie pracuje i sie zarabia.. kasiora taka ze hoho i do tego micha jest

brzydki

ja się pytam gdzie ochrona kiedy torba ciąga towar do domu.. Torba robi co chce i rozsiewa nieprawdziwe ploty po firmie. to szkodnik jakich mało. psychiczna. do tego leń jakich mało..

@@@
@brzydki

Nie ma dla torby ochrony wynosi i wynosić bedzie mam nadzieję że w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy co ona wyprawia.Szkoda że dziewczyny tak jej się boją i nic nie powiedzą.

pracuś

w Narwi

,.,.,.

torba to torba niesiona albo 2 z pracy przez torbe . ochrona nie ma prawa jej przeszukac. wielka przewodniczaca stolowki. kiedys lazienke zamykala na gorze bo wchodza rece myja i brudza mowila haha. chodzi i sprzata jak chce przeciez podwladne ma co za nia tyraja. ciekawo jak pani adeli nie bedzie juz w firmie to co zrobi bo nikt jej nie lubi

Super Men
@,.,.,.

Wszystkie dziewczyny sa zastraszone i usmiechaja sie do niej z przymusu bo boja sie o prace bo do kablowania jest pierwsza

Super Men
@Super Men

I chyba tylko tutaj sprzątaczki wydaja posilki w brudnych ubraniach w ktorych przed chwila sprzątaly publiczne toalety a fuuuu o zgrozo gdzie jest sanepid!

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ