opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SAMASZ

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 665 ocen
Opinie(1797)
Dodaj opinię

Opinie(1797)

Dodaj opinię
Logo
  • SaMASZ dziś
  • .
  • Oferta
  • .
  • Serwis SaMASZ
  • .
  • Sprzedaż części zamiennych
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

SaMASZ dziś

Oferta

Serwis SaMASZ

Sprzedaż części zamiennych

Kariera

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zabłudów
  • Kucharówka
  • Zagruszany Kucharówka
  • Gnieciuki
  • Kowalowce
  • Dobrzyniówka
  • Rafałówka
  • Solniki
  • Ochremowicze
  • Ostrówki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zabłudów
  4. /
  5. Opinie o SAMASZ

Opinie

Opinie o SAMASZ Zabłudów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 22

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SAMASZ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    tyry

    26.09.2015 20:07

    Inne

    pójdziemy po sąsiedzku do Astwy na taśmę sortujaca śmieci tam robota będzie czy to zima czy to lato i będziemy zadowoleni bo rodziny trzeba nakarmić dzieci do szkoły wysłać
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    26.09.2015 19:25

    Inne

    niedawno pracowałem na dyskowej na jesień mieli przyjmować i jak czytam wypowiedzi to chyba na jesień 2016 .na bagnach jakieś stawy wykopali?bo czytałem ze liny łapiecie i karasie
    ReviewUserIcon
    jeszcze pracownik

    23.09.2015 15:29

    Inne

    opinia na mieście . co tam u ciebie a nic pracuje w samaszu u słyszałem że to prężna firma i niezłą kasę zarabiacie .trochę mu tą opinię wyprostowałem mało nie padł ze śmiechu tyle to sprzątaczka zarabia u nas w biurze ja mu mówię że u nas sprztaczki lepiej zarabiają niż taki frajer na montażu
    ReviewUserIcon
    Chętny

    21.09.2015 09:00

    Inne

    Co tam na dziś dzień się dzieje, spawaczy, ślusarz, montetów przyjmują?. Praca stała czy 3 msc i dziękujemy?.
    ReviewUserIcon
    najlepsza firma w białymstoku

    10.09.2015 20:57

    Inne

    policz stawkę przepracowane godziny dobrze za sierpień upneli jakim prawem ja się pytam
    ReviewUserIcon
    kolec

    10.09.2015 09:42

    Inne

    Wyplaty sa żenująco niskie jak na taka firmę zacznijcie wkoncu inwestować w pracowników bo niedlugo nie będzie miał kto robic...
    ReviewUserIcon
    jeszcze cierpliwy

    08.09.2015 23:45

    Inne

    to co się teraz dzieje na montażach to ja nie wiem o co chodzi ulepszanie czego kosztem czego szybkość jakość . 2 lata temu składało się tysiące pługów bez kabanów jakoś dawaliśmy radę a teraz wywala sie kase na te systemy a zamówień niema i poco to wszystko
    ReviewUserIcon
    lenin

    06.09.2015 19:15

    Inne

    Firma SUPER !!!
    ReviewUserIcon
    wew

    09.08.2015 16:46

    Inne

    firma ok tylko kierownictwo poje..ne mniej majstrow i porąbanych brygadzistów. Chodzą jak po swoim i władzy pragną tylko zeby chociaz jeden z 2gim pomyslal czyja to firma to moze do glowy dojdzie
    ReviewUserIcon
    takto

    10.08.2015 13:40

    Inne

    nie rozumiem tego firma ok mówisz a twierdzisz że system zarządzania (kierownictwo itp)poje .to co jest ok położenie firmy no nie wiem darmowe zupki jak często na forum co nie którzy chwalą w karitasie też są darmowe zupki
    ReviewUserIcon
    nowicjusz

    30.07.2015 20:17

    Inne

    Witam S(r)aMasz... pozdrawiam dołgojebów z mulczerów którzy po tym kończącym się tygodniu są tak zmęczeni że nie wiedzą co mają z rękoma zrobić.Roman-człowiek który ma pojęcie o maszynach ale tak jak to w samaszu ma szeroki język,Krystian(Niby BRYGADZISTA) nadaje się na w (usunięte przez administratora) i w kosmos większego opier..da..lacza świat nie widział, Tomek .. chłopie weź ten podpie..rdolnik z głowy napraw bo wyglądasz jak ciotulec biber.. włodek nie no na tego wystarczy zerknąć czy to normalne skrzynkę narzędziową skręcic na stałe bo to jego miejsce.. a myślałem że miejsce to w trumnie a tu pomyłka.Cieszę się ogromnie od -03 już urlop.. Dyskowcy zawsze razem jeden drugiemu wszystko przekaże a samasz jest wielki :) i uszy szerokie . czółko i do zobaczeniu może we wrześniu o ile do drugiej roboty nie pójdę. :)
    ReviewUserIcon
    xxz

    25.07.2015 17:29

    Inne

    to jak sie boicie tak brygadzisty ze ma ciotke czy cos to trzeba wyzej startowac do dyrektora zajsc i sprawe zalatwi ze chlop sie bedzie musial zmienic. to nic trudnego zebrac sie brygada i powiedziec ...
    ReviewUserIcon
    hahaha

    25.07.2015 15:24

    Inne

    chodzi o darka oczywiscie.
    ReviewUserIcon
    xxz

    24.07.2015 21:59

    Inne

    niewiem to ktory typ ale sie domyslam ze to ten z zegarkiem dla dzieci na reke ? hahah
    ReviewUserIcon
    Bloch

    17.07.2015 09:07

    Inne

    Ja już nie pracuję w Samaszu, robiłem tylko 3 miesiące,bo umowy mi nie przedłużyli, ale opinię zdążyłęm już wyrobić. Wcale nie jest tu tak czarno jak piszecie. Ja ze swoich wypłat byłem zadowolony, oczywiście jak na nowego pracownika, który jest całkowicie zielony, nie wie co gdzie, jak i z czym. Trzeba sporo czasu, żeby poznać cały zakład, gdzie co ma swoje miejsce, gdzie co leży; Śruby, detale, przewody itp. itd. Mimo to płacili około 2000. Wg mnie jak na początkującego- nieźle. Kolejna pozytywna sprawa to jedzenie- było codziennie, kanapek nie trzeba przynośić, woda także zapewniona, jak i odzież i obuwie robocze, co w innych firmach WCALE nie jest oczywiste. Były też minusy. Największym minusem był brygadzista z działu kosiarek dyskowych. Nietykalny bo niby ma kogoś z rodziny w kadrach (siostrę czy ciotkę). Człowiek, który absolutnie nie powinien być na jakimś stanowisku kierowniczym. Totalny obibok, prostak i cham (mówiąć bardzo delikatnie). Absolutnie nie można było go o nic zapytać. Jakiekolwiek pytanie go rozwścieczało. Nigdy nie był w stanie pomóc. Np. na pytanie jaki symbol ma farba do kosiarek doskowych, odszczekiwał, żeby szukać w dokumentacji bo to nie infolinia. Zresztą na wszystkie techniczne pytania miał jedną odpowiedź- masz k...rwa dokumentację przecież. A na pytanie gdzie jest ta dokumentacja odpowadał skąd ja ku...rwa mam wiedzieć, czy to ja to składam czy ty? Co taki człowiek robi na miejscu brygadzisty to jest jakaś zagadka. Brygadzista powinien organizować pracę, pomagać, informować a w tym przypadku jest odwrotnie. Gość komplikuję ludziom pracę, dezinformuje i wprowadza złą atomsferę do tego stopnia że niektórzy pracownicy chcieli się przenieść na inny dział lub chociaż na zmianę do innego brygadzisty. Ogólnie w miarę pozytywny obraz firmy zepsuł mi ten brygadzista. Człowiek zestresowany NIGDY nie będzie dobrze pracował, dyrektor produkcji powinien to wiedzieć....
    ReviewUserIcon
    monter

    17.07.2015 20:13

    Inne

    100000% prawdy . d .J zmień swoje nastawienie do ludzi bo nie wiesz co o tobie ludzie sądzą albo udajesz tato
    ReviewUserIcon
    xxx

    23.07.2015 23:23

    Inne

    Mówisz że zarobki to około 2000 na początek tak to prawda ale tylko wtedy gdy jest tzw sezon a to trwa niestety tylko kilka miesięcy i ty na nie trafiłeś. Reszta roku to niestety bieda aż piszczy. Przy stawce ponad 18 zł nawet 1800 nie wychodzi, a dlaczego ? Majster ma na to kilkanaście odpowiedzi - plan nie wykonany - plan wykonany - ludzi za mało - ludzi za dużo- roboty mało - roboty dużo- bo trzeba tobie zabrać a innym dodać- i wiecznie nie wychodzi pier....dolony współczynnik ( a miłościwie nam panujące biuro musi dla nas dobrodusznie dorzucić ). Na święta wypłata nie będzie nawet 1000 wynosić ale przecież dadzą wczasowe to jakoś się przeżyje. Niestety to nie jest już firma do której się zatrudniałem a szkoda. co do tego brygadzisty to niestety masz rację, cham i prostak to najłagodniejsze określenia. A w biurze siedzi ciocia w kadrach to dlatego taki ważny. umiejętności zerowe, kierowanie zespołem żadne, chodzi jakby nawalił w spodnie i do tego śmierdzi z gęby. Ogarnij się panie brygadzisto bo kiedyś będzie trzeba ludziom w oczy spojrzeć, szanuj ludzi bo na Ciebie zarabiają i bądź tym brygadzistą a nie szeregowym plecakiemjakich wielu w tej firmie niestety. Udanych urlopów życzę wszystkim i oby jak najmniej bezpłatnych
    ReviewUserIcon
    nie czester

    09.07.2015 16:58

    Inne

    i prawie wakacje. nareszcie czas odpocząć .tylko ciekawe jak długo .tego i najstarsi górale nie wiedzą .chyba ze ci co urzędują po drugiej strony drogi ale oni wiedza ale nie powiedzą
    ReviewUserIcon
    258258

    10.07.2015 10:30

    Inne

    Wiedzą i nie powiedzą a to było tak...:)
    ReviewUserIcon
    haha

    30.06.2015 04:52

    Inne

    a co moze nieprawda zeby nie znajomosci w biurze by juz byl dawno wywalony . ja to nie rozumiem czlowieka co jak zostal brygadzista ze mu wszystko mozna z laptopem na nocki do roboty przychodzic? co to nowy prezes ze srutownicy? wszyscy robia a on z telefonem po katach sie chowa i w gierkki jakies gra to brygadzista???
    ReviewUserIcon
    Czester ciagnij sie

    26.06.2015 11:13

    Inne

    Czester to kolejny konfident w firmie samasz. Nikt nie chce z nim robic. Mowi jakby mial c..ja w ustach
    ReviewUserIcon
    xxx

    20.06.2015 17:13

    Inne

    uwaga na konfidenta ze srutownicy (czester)
    ReviewUserIcon
    xxx

    16.06.2015 22:34

    Inne

    proponuje wziąsc sie za mistrzow i ich kuzynow brygadzistow na kombatantow wiekszych łajz to w życiu nie widzialem za granicą to z takich smieci robią nie mistrzow
    ReviewUserIcon
    wos

    29.06.2015 22:14

    Inne

    najpierw obrażasz a potem masz czelność przychodzić po opinie a na jaka opinię zasługujesz nierobie?????????????
    ReviewUserIcon
    xxxx

    11.06.2015 12:45

    Inne

    lepiej byc nie może 4000 tys na reke czego chciec
    ReviewUserIcon
    przemo

    11.06.2015 17:27

    Inne

    oczywiście rubli
    ReviewUserIcon
    okularnik

    12.06.2015 05:06

    Inne

    a mówią , że ''baby'' tak tylko obgadują ,ale czemu się dziwić ,dziś w ,,epoce tęczowej'' wypada... ,żenada , ale czasy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SAMASZ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SAMASZ

    Trawiasta 15 15-161 Zabłudów

    NIP:9661592976

    KRS:0000011382

    https://samasz.pl/
    Branże: Maszyny rolnicze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    monter

    10.06.2015 17:44

    Inne

    wypłata może być ale znamy to z własnego doświadczenia zaczynają sie dłuuuuugie chude miesiące .i tak dużej większości pracowników nie stać na porządne wakacje bo czekają trudne czasy koniec sierpnia dzieci do szkoły to porządny kop finansowy teraz kilka zł więcej a dalej ? 1000 zł do końca roku co miesiąc. może ktoś młody bez rodziny jest happy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.06.2015 12:16

    Inne

    I jak panowie zadowoleni z wyplat?
    ReviewUserIcon
    znik

    10.06.2015 17:12

    Inne

    najbardziej przemo z dyskowej
    ReviewUserIcon
    gość

    31.05.2015 21:15

    Inne

    no to dali popis na Zielonej Gali :D
    ReviewUserIcon
    discomonter

    27.05.2015 07:16

    Inne

    i sezon dobiega końcowi.szybko w tym boku
    ReviewUserIcon
    To na przyszlosc..

    11.05.2015 12:56

    Inne

    Z jednej strony nawet kilka miesięcy wolnego od pracy, z drugiej - brak wynagrodzenia, ubezpieczenia zdrowotnego i społecznego. Pracownik biorąc urlop bezpłatny musi liczyć się ze wszystkimi - również przykrymi - konsekwencjami takiego świadczenia. Skorzystanie z tej formy urlopu jest przywilejem pracownika i tylko on może zwrócić się z wnioskiem o jego przyznanie. Każda forma nakłaniania go do tego przez pracodawcę jest niezgodna z prawem. Wniosek musi być przygotowany w formie pisemnej, bo tylko w takim przypadku będzie ważny. Pracodawca nie ma obowiązku wyrazić zgody na takie świadczenie (nie musi tego nawet argumentować), może też wyznaczyć inny termin. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy urlop jest związany z: wykonywaniem przez pracownika mandatu posła lub senatora, wyborem pracownika do organów jednostek samorządu terytorialnego (rad gminy, miasta lub powiatu), feriami zimowymi w przypadku pracownika młodocianego, pełnieniem przez pracownika funkcji związkowej, jeśli z wnioskiem wystąpi organizacja związkowa. Decyzja pracodawcy również powinna być udokumentowana. W innym wypadku bowiem, jeśli pracownik zgodnie z ustną umową nie pojawi się w pracy, to szef, na przykład zasłaniając się niepamięcią, może go nawet zwolnić dyscyplinarnie. Na takim urlopie pracownikowi, jak sama nazwa wskazuje, nie przysługuje wynagrodzenie. Czas jego trwania nie wlicza się również do stażu pracy, od którego zależy później okres wypowiedzenia, wymiar urlopu wypoczynkowego, premie jubileuszowe czy odprawa pieniężna. Z drugiej strony - nadal jest traktowany jako zatrudniony, dlatego nie może ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych. Brak ubezpieczenia W okresie urlopu bezpłatnego zawieszeniu ulegają wszystkie prawa i obowiązki zarówno pracownika (na przykład prawo do urlopu wypoczynkowego lub obowiązek świadczenia pracy), jak i pracodawcy (choćby wypłata wynagrodzenia). W związku z tym za zatrudnionego nie są również odprowadzane żadne składki - ani na ubezpieczenia zdrowotne, ani społeczne. Nie będzie on mógł zatem korzystać ze świadczeń zdrowotnych (jednak dopiero po upływie 30 dni od dnia rozpoczęcia urlopu), chyba że zostanie zgłoszony do ubezpieczenia zdrowotnego, na przykład przez pracującego członka rodziny. Pracodawca nie musi jednak wyrejestrować takiego pracownika z ubezpieczeń. Wystarczy, że za każdy miesiąc trwania urlopu będzie składał imienną deklarację ZUS RSA. Nie może również w tym okresie rozwiązać umowy z zatrudnionym. Wyjątkami są upadłość lub likwidacja firmy oraz zwolnienia grupowe. Odwołanie z urlopu Szef może zdecydować o przymusowym skróceniu urlopu, jeśli wystąpią nadzwyczajne okoliczności (na przykład firma otrzyma kontrakt, który musi być wykonany przez tego pracownika). Oprócz szczególnych przesłanek, powinny zostać spełnione jeszcze dwa warunki: urlop bezpłatny musi być udzielony docelowo na więcej niż 3 miesiące, przy czym odwołanie może nastąpić jeszcze przed ich upływem, w decyzji przyznającej urlop musi być zawarta klauzula o wcześniejszym odwołaniu z niego przez pracodawcę. Jeśli którykolwiek z nich nie zostanie spełniony, pracownik ma prawo odmówić stawienia się w pracy, bez żadnych konsekwencji służbowych. W odwrotnej sytuacji, to znaczy gdy zatrudniony chce wrócić wcześniej z bezpłatnego urlopu, pracodawca również nie musi wyrazić na to zgody, argumentując to na przykład koniecznością zwolnienia osoby zatrudnionej na zastępstwo.
    ReviewUserIcon
    rocco

    11.05.2015 10:19

    Inne

    Czytając te wszystkie wisy człowiek łapie się za głowę - jak WIELKA intelektualna pustka panuje w samaszu....Niby niektórzy piszą dobrze ale to w jaki sposób to robią jest minimum żenujące.... Panowie zakasać rękawy i do pracy - przecież macie świadomość, że w Białymstoku nie znajdziecie innej pracy....
    ReviewUserIcon
    mirek

    13.05.2015 08:11

    Inne

    Witam. Co do wypowiedzi zgadzam się. Firma Samasz nie jest jedynym zakładem pracy w Białymstoku i okolicy, jest ich kilka tysięcy. Ale jest jedynym zakładem mechanicznym gdzie pracownicy z wykształceniem kierunkowym zawodowym zajmują ostatnie miejsce: -podstawowe + kurs -budowlane -rolnicze -inne -ślusarz (z tytułem zawodowym) poniżej 1% gdzie powinno być 90% i oczy mówimy. Cieszmy się z tego że do mistrza mówią mistrzu a nie majster.
    ReviewUserIcon
    ?

    09.05.2015 19:32

    Inne

    a jak menadżerowie regionalni?
    ReviewUserIcon
    ....

    09.05.2015 13:42

    Inne

    jakie bezplatne ??? teraz nie ma czegos takiego chyba ze sam sie zgadzasz to masz bezplatne.
    ReviewUserIcon
    iii

    09.05.2015 00:07

    Inne

    co prawda to prawda, a najlepsi są ci co najięcej krzyczą, Andrzej to totalny kretyn, cham i największy nierób na dyskowej. Tylko (usunięte przez administratora) dla brygadzistów i majstra jak leci i na kogo leci a później udaje ze nic nie wie. To nie jest tak że Ty nie chcesz z kimś robic to z Tobą nikt nie chce. Kolejny pupilek majstra to Marek, głąb który nie umie podpisać się bez zrobinia błędu, mieszka w chlewie i drzwi podpiera snopkiem bo i w pracy nie potrafi za sobą ich zamknąć. Udaje że wszystko potrafi załatwić ale to jest tak że nikt nie chce zaczynać z frajerem i stara się go jak najszybciej pozbyć.
    ReviewUserIcon
    jadziem z koksem

    09.05.2015 07:37

    Inne

    no i dowalili wam panowie czadu a potem na bezpłatne
    ReviewUserIcon
    xxx

    08.05.2015 23:07

    Inne

    Problem tej firmy to jednak nie biuro tylko my sami - pracownicy - niestety. Dajemy się co rok (usunięte przez administratora) ten sam sposób. Teraz bieganie i nakazy przychodzenia w soboty na dwie zmiany a nawet w niedzielę na noc(tydzień pracy w samaszu ma już 7 dni ale pamie (usunięte przez administratora) pan powinien wiedzieć że jeszcze nikt się nie wzbogacił pracując w niedzielę). Majster dyskowej dostaje zadyszki od krzyku a pseudo brygadziści jak nie robili nic tak dalej nie robią(miedzy nami powinni jeszcze zrobić ich ze 4 to może by wtedy jakoś nad wszystkim panowali przecież są tak zawaleni robotą)Pracujmy panowie pracujmy bo przecież trzeba skończyć jak najszybciej sezon a później szybciutko na urlopy i już wyczekiwane bezpłatne. I tak do listopada. Ale jak Piotruś powie to są takie osoby że zawsze przylecą: Jórek, Andrzej, Michał, Grzesiek - (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ....

    05.05.2015 18:06

    Inne

    i znowu to samo jak co roku praca w sobote i w niedzele hahah. tylko ze w niedziele nie musisz nalezy ci sie 1 dzien odpoczynku w tygodniu anie dymac 7 dni w tygodniu lizopupy przyjda i w niedziele ty nie musisz
    ReviewUserIcon
    zgadnij kto to taki

    29.04.2015 21:10

    Inne

    uwarzajcie ludzie na wuzkowego to stary konfident lize (usunięte przez administratora) dla azora terz chyba chce znimi sie spotykac bo lubi jak go popychaja w kakao andrzej koroner bardzo to lubi chcialby z azorem w jednej budzie zamieszkac naprawde same komedie
    ReviewUserIcon
    zgadnij kto to taki

    29.04.2015 18:23

    Inne

    siema najwieksza lajza na zakladzie lo azor nigdy nic mu nie pasuje bo chlopak mu niedal spotyka sie z jankiem kolcem chyba sa gejami ciezko jest u niego cos zalatwic najwiekszy prostak na samaszu
    ReviewUserIcon
    drugi ja

    28.04.2015 23:39

    Inne

    a kartka w kalendarzu jaki ma kolor czerwony czyli wszystko jasne chcesz poreperować budżet to przychodz nie to nie
    ReviewUserIcon
    JA

    28.04.2015 08:56

    Inne

    Siema 1-go maja obowiązkowo trzeba przychodzić czy jest wolne?
    ReviewUserIcon
    hahaha

    24.04.2015 17:20

    Inne

    " co dziennie" -i jak takiej osobie dać większą stawkę???
    ReviewUserIcon
    xy

    18.04.2015 08:10

    Inne

    Witam. Proponuje rozpocząć akcje podkabluj swego brygadzistę (przełożony). Jeśli masz jakieś skrupuły to wiedz że brygadzista robi to co dziennie i nie uważa za coś złego, nie robi tego dla pieniędzy bo sam dzieli stawkę, zostaje tyko przyjemność kablowania. Nie odmawiaj sobie odrobiny luksusu więc kabluj. Jeśli się zemną zgadzasz kliknij +1.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.04.2015 07:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xy

    17.04.2015 19:15

    Inne

    Pilne! Co zakładamy na szyję korale z czosnku czy kurzą łapkę.
    ReviewUserIcon
    dyliszans

    13.04.2015 12:21

    Inne

    To chyba problem nie tylko biura ale całej firmy. Niekompetentni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Kolesiostwo i stosunek do pracy typu "kocham pracę, a co kocham to Pie...e." Zatrudnianie ludzi z polecenia bez jakiegokolwiek sprawdzenia ich umiejętności i kwalifikacji. Zatrudnienie np kierownika budowy, na tokarki numeryczne który nie miał w ogóle doczynienia z jakąkolwiek obróbką metalu. Tłumaczenie ze moze jeszcze będzie z niego dobry btrygadzista bo był kierownikiem budowy. Jak by był dobry to by dalej był kierownikiem budowy.Miesiąc szkolenia, a po dwóch się zwolnił. Dwie tokarki przez to robiły na 50% - jego i człowieka który go szkolil. Idąc tym tropem może na mistrza montażu kosiarek weźcie naczelnika podlesnictwa. Stanowisko ma, w zielonym otoczeniu też przebywa.
    ReviewUserIcon
    xy

    12.04.2015 11:25

    Inne

    Co robią najlepsi pracownicy w firmie SaMASZ? Najlepsi pracownicy z firmy SaMASZ odchodzą.

    Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.