opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SAMASZ

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 665 ocen
Opinie(1797)
Dodaj opinię

Opinie(1797)

Dodaj opinię
Logo
  • SaMASZ dziś
  • .
  • Oferta
  • .
  • Serwis SaMASZ
  • .
  • Sprzedaż części zamiennych
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

SaMASZ dziś

Oferta

Serwis SaMASZ

Sprzedaż części zamiennych

Kariera

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zabłudów
  • Kucharówka
  • Zagruszany Kucharówka
  • Gnieciuki
  • Kowalowce
  • Dobrzyniówka
  • Rafałówka
  • Solniki
  • Ochremowicze
  • Ostrówki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zabłudów
  4. /
  5. Opinie o SAMASZ

Opinie

Opinie o SAMASZ Zabłudów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 22

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SAMASZ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    on

    20.10.2015 16:46

    Inne

    wszyscy jadą po czesterze, a może kilka słów gorzkiej prawdy o co poszło. jak ogólnie wiemy w firmie jest nietolerancja alkoholowa ale z opinii wynika coś innego. niejaki baca jest jak kobieta, która ma miesiączkę i niestety przez tydzień w miesiącu jest niedysponowany z powodu za dużej ilości % alkoholu w organizmie. ileż można trawić takie zachowanie. nie dziwmy się że chłopina nie wyrobił i jeżeli ktoś z każdą chwilą zmiany wyglądał jakby tuż przed pracą wygolił buteleczkę lub jakąś małpkę wniósł ze sobą i co chwila podpijał to w końcu coś w nim pękło
    ReviewUserIcon
    oni

    20.10.2015 17:38

    Inne

    pękło sprzęgło i wysprzęglił to świadczy o człowieku
    ReviewUserIcon
    ...........

    19.10.2015 15:15

    Inne

    logistyk nowy na bpi trudno sie zapytac czy to ty czester hahah
    ReviewUserIcon
    xxx

    18.10.2015 00:28

    Inne

    pisano o nim pare postow wczesniej. trza ludzi popytac ktory to
    ReviewUserIcon
    jaki taki

    18.10.2015 14:28

    Inne

    to ten stojący po lewej stronie śrutownicy więcej inf dostarczy ci kibel nr 1.2.3.4.5.6.7 nie wiem ile jeszcze ty kibli mamy
    ReviewUserIcon
    123456

    18.10.2015 22:05

    Inne

    ale nie chce mi się jechać na trawiastą to podpowiedz co to za osoba
    ReviewUserIcon
    bolo

    16.10.2015 23:29

    Inne

    Który to chester panowie ???
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Bomba

    16.10.2015 17:16

    Inne

    http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/galeria/zlota-setka-przedsiebiorstw-2014-wojewodztwa-podlaskiego-wyniki-zdjecia-wideo
    ReviewUserIcon
    bolo

    15.10.2015 11:43

    Inne

    Co za (usunięte przez administratora) chester???
    ReviewUserIcon
    .....

    15.10.2015 10:06

    Inne

    pewnie tam tez kible pomaluja hahah
    ReviewUserIcon
    ;)

    15.10.2015 10:01

    Inne

    powitanie chestera na bpi.... bedzie komu donosic;)
    ReviewUserIcon
    ....

    13.10.2015 09:42

    Inne

    masz np 10 zl na umowie wiec jak idziesz n zwolnienie to tyle dostajesz bez premi wiec z tego co masz na umowie ci placa jak jestes na zwolnieniu + te 20 % co wedlug prawa pracy pracodawca moze ci zabrac wiec wszystko legalnie sie odbywa wiec nic nie mozesz zrobic !!!
    ReviewUserIcon
    123

    12.10.2015 13:56

    Inne

    Witam,to się nie nazywa zabieranie za zwolnienie tylko okradanie pracownika.
    ReviewUserIcon
    ....

    12.10.2015 12:01

    Inne

    zx odkryl ameryke juz dawno tak jest ze zabieraja!!!
    ReviewUserIcon
    zx

    11.10.2015 15:17

    Inne

    Witam,nie dość że nie ma normalnych wypłat,to jeszcze jak ktoś był na zwolnieniu to potrącają,nawet z tej zapomogi co płacą to potrafią zabrać pieniądze-nie wiem jak przeżyć do następnej zapomogi,idzie naprawdę się załamać.
    ReviewUserIcon
    JA

    09.10.2015 17:24

    Inne

    a co tu ukrywać żeby było dobrze nikt by głupich komentarzy nie wystawiał a ze jest jak jest to ludzie piszą i się żalą normalna rzecz, żeby wszystko w firmie było ok atmosfera,zarobki nikt by tu nawet nie zaglądał i zajął się sobą i robota i był happy a ze się dzieje coraz gorzej jest lipa to i opinii mamy ponad trzysta :-p
    ReviewUserIcon
    123456

    08.10.2015 19:27

    Inne

    masz w 1000 % rację
    ReviewUserIcon
    xyz

    08.10.2015 17:16

    Inne

    Właśnie trzeba pisać takie opinie,bo co szczera prawda boli tak? Niech ludzie wiedzą co tu z Nami Japończyk wyprawia,jak nam życie utrudnia,bo na pewno nie polepsza.
    ReviewUserIcon
    1984

    08.10.2015 10:22

    Inne

    Co roku to samo - narzekanie i marudzenie! Pracuje tu już 17 lat i zawsze w tym okresie było słabo z pracą ale z początkiem zimy wszystko wracało do normy. W mało której firmie jest robota cały rok jak takie znacie to czemu tu pracujecie? W Samaszu jak były zimy nie było problemu a że ostatnie 3 zimy były do bani jest jak jest... ale słyszałem że są już zamówienia na zielonkę zresztą jak co roku o tej porze. Jeżeli myślicie że takimi opiniami o firmie poprawicie nam sytuacje to się możecie zdziwić - przecież to też czytają klienci samaszu!
    ReviewUserIcon
    malarz

    07.10.2015 19:29

    Inne

    ciekawe czy robole w innej firmie tak chcą pracować wiedząc nawet że i tak wypłaty będą do duu ale stoją na malarni i czekają aż coś wyjedzie i będzie co składać szczególnie ci z dyskowej
    ReviewUserIcon
    123456

    07.10.2015 19:26

    Inne

    skoro w firmie takie zmiany z tymi linami i leszczami to moze pora upomnieć sie o zwiazki zawodowe????????? kto za??????
    ReviewUserIcon
    jak zwykle o tej porze

    07.10.2015 19:23

    Inne

    chcemy ale roboty brak
    ReviewUserIcon
    poi

    07.10.2015 17:31

    Inne

    do roboty
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SAMASZ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SAMASZ

    Trawiasta 15 15-161 Zabłudów

    NIP:9661592976

    KRS:0000011382

    https://samasz.pl/
    Branże: Maszyny rolnicze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ....

    07.10.2015 04:25

    Inne

    Brak słów... to ty chyba tylko w samaszu w zyciu robiles
    ReviewUserIcon
    Brak słów...

    06.10.2015 20:57

    Inne

    Nie dość, że 6h godzin to jeszcze te idiotyczne odbijanie się w "ciuchach roboczych". Gdzie niby taki przepis istnieje?? W Kodeksie pracy? W regulaminie zakładu pracy? Nigdzie!! Nawet na tablicy tego nie ma, a wiecie czemu? Bo czegoś takiego nie można wprowadzić i dobrze oni o tym wiedzą dlatego tego niby "rozporządzenia" nie wywiesili. Ludzie jak stado głupich owiec chodzą i odbijają się w "ciuchach roboczych"
    ReviewUserIcon
    123456

    05.10.2015 21:50

    Inne

    a pamietacie jak pieknie mówił że nie bedą zwalniać po wprowadzeniu systemu a tymczasem już straszył że za niedostosowanie się do systemu bez żalu będzie zwalniał nawet starych doświadczonych robotników , tylko kto wtedy zarobi na twą dyrektorską pensyjkę chyba że sam wskoczysz w ubranko i będziesz napierdzielał na produkcji a i jeszcze lina przestrzegał i malował linie co tydzień a propo po ilu warstwach farba zacznie odstawać od posadzki??
    ReviewUserIcon
    najlepsza firma w białymstoku

    04.10.2015 20:21

    Inne

    samasz podobno bony w tym roku na święta. bony na makarony. pan Antoni sie wypowiada w tv jaka to prężna firma i t p a jak przyjadę do rodziców to mówię jak jest to mówią że w innym chyba siemaszu pracuję .
    ReviewUserIcon
    wiem

    04.10.2015 11:26

    Inne

    tak. tylko ze wczasowe to wczasowe a swiateczne to swiateczne! wczasowe powinniśmy dostac po urlopach a na swieta inny profit!!!
    ReviewUserIcon
    eee

    03.10.2015 23:41

    Inne

    lepiej chyba dostać wczasowe w grudniu przed świętami zastrzyk gotówki niż razem z urlopem wtedy byśmy tak tego nie odczuli a tak zawsze na te święta jest więcej grosza
    ReviewUserIcon
    szczupak

    03.10.2015 14:34

    Inne

    w każdej normalnej firmie to wczasowe masz płacone jak wrócisz z urlopu a nie na koniec roku
    ReviewUserIcon
    clemzS keszeL

    02.10.2015 08:56

    Inne

    Czyż człowiek na stanowisku zasługiwałby na pogardę, gdyby sam sobą nie gardził, podle postępując?
    ReviewUserIcon
    trol

    01.10.2015 21:02

    Inne

    patrze samasz jest na topie hehe
    ReviewUserIcon
    takie tam

    01.10.2015 20:24

    Inne

    największe darmozjady to konstruktorzy non stop niby ulepszenia i prototypy po co to pytam się chyba a nawet na pewno po to żeby było widać że coś tam niby robią a nas na produkcji szlag trafia przyjdzie taki sztab matołów co my takiego prototypa sklecimy popatrzą eeee nie niema sensu a kasa poleciała .ktoś niech mi wytłumaczy nie jestem rolnikiem poco tyle wersji np kdt 180 220 260 300 340 czy rolnikowi te kilka cm robi różnię ale koństruktor sie wykazał to samo z pługami
    ReviewUserIcon
    bleblablu

    01.10.2015 19:53

    Inne

    Hmm.Pamiętam swego czasu wypowiedż Pana Prezesa na stołówce firmowej, że firma jest wszystkich pracowników.Wszystko jest jawne i każdy zainteresowany ma do nich dostęp.Chodziło o finanse firmy.Jeśli Pan Prezes nie rzuca słów na wiatr niech powiesi na tak uwielbianych tablicach nie wyniki finansowe firmy, ale zarobki z ostatnich 3 miesięcy wszystkich dyrektorów, ludzi co wprowadzają leana.No i oczywiście ludzie z produkcji mają co roku ok. 800, niech wykaże nagrody roczne Pana Schulca i innych.Co zrobili konstruktorzy przez ten rok?Chałtury popołudniami sobie do domu.Tylko przenosi się z namiotu do namiotu magazyny i dokupuje regały.O szafkach na działach nie mówiąc ile poszło won i le nowych się robi.Farbę żeby poszerzyć o 50 cm drogi transportowe.O tym prezes penie nie wie.
    ReviewUserIcon
    kou

    01.10.2015 17:56

    Inne

    to jest wczasowe a nie swiateczne
    ReviewUserIcon
    try

    01.10.2015 17:05

    Inne

    po co wy piszecie te głupoty idź do dyrektora i prosto w oczy zapytaj a nie po forum piszesz . miejmy nadzieję że w listopadzie będzie lepiej i zarobimy na święta przyzwoite pieniądze świąteczne dostaniemy i jakoś to będzie
    ReviewUserIcon
    ooo

    01.10.2015 13:31

    Inne

    Panie Dyrektorze Szulc niech Pan odpowie na pytanie z czego mamy żyć? Mamy iść kraść żeby rodzinę utrzymać,jak Pan doprowadził firmę do czego Pan dążysz,jaki masz cel? czy tylko martwisz się o swoją posadę a gdzie reszta,gdzie ludzie z produkcji myślisz czasami o nich,chyba NIE masz na to wyje....
    ReviewUserIcon
    Kaulec

    30.09.2015 13:31

    Inne

    Ta firma to jest pomyłka bo pracownicy z produkcji zarabiają mniej niż sekretarka odbierająca telefony hehe jeszcze troche to nie będzie miał kto pracowac na produkcji bo jak narazie to zwalniają sie sami starzy pracownicy heheh brawo za inteligencję tak trzymać hehehe
    ReviewUserIcon
    jak zwykle o tej porze

    29.09.2015 19:32

    Inne

    wiadomo od dawna że ten okres to czas na pługi a że zimy niema od 2 sezonów kto ma te pługi kupować arabia saudyjska żeby piasek pustynny z ulic wypierdzielać chyba w tym roku jak co roku .zawsze mozna pracę zmienić
    ReviewUserIcon
    a jak!da sie !

    29.09.2015 18:46

    Inne

    każdy dział będzie miał swoją niby śmieszną nazwę jak w przedszkolu np .GRABARZE . a od jutra chodzimy na stołówkę w parach i za rączki sie trzymamy aha i jeszcze z piosenką na ustach hej ho hej ho za zupke by się szło ale żeby było ciekawiej to śpiewamy po japońsku
    ReviewUserIcon
    xxx

    29.09.2015 14:59

    Inne

    Witam,Dziękujemy dla Pana dyrektora z Japonii z wprowadzenie sześciogodzinnego dnia pracy,Pan jest taki dobry dla Nas,tyle wspaniałych innowacji wniósł.Niech tak dalej Pan działa wszyscy pracownicy uwielbiają Pana za to co Pan robi.Tak trzymać to na pewno będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    ccc

    27.09.2015 12:30

    Inne

    z tego co słyszałem na zakładzie to ludzie którzy będą wysłany na bezpłatne nie mają zamiaru już wracać do samaszu
    ReviewUserIcon
    xyz

    27.09.2015 07:56

    Inne

    Witam,masz rację mój poprzedniku,wysyłają już nas na bezpłatne,bo jest mało zamówień,co w poprzednich latach było mnóstwo pracy,dział handlowy śpi albo lulki pali za biurem,Japoński dyrektor wprowadza leana zamiast myśleć o produkcji,żeby ludzie mieli za co siebie i rodziny utrzymać-totalna bezmyślność i porażka,nie potrafią dla tych ludzi co są zapewnić pracę na 12miesięcy a chcą zakład budować nowy-tam to już nie lean będzie łapany tylko "sum".

    Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.