opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SAMASZ

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 665 ocen
Opinie(1797)
Dodaj opinię

Opinie(1797)

Dodaj opinię
Logo
  • SaMASZ dziś
  • .
  • Oferta
  • .
  • Serwis SaMASZ
  • .
  • Sprzedaż części zamiennych
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

SaMASZ dziś

Oferta

Serwis SaMASZ

Sprzedaż części zamiennych

Kariera

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zabłudów
  • Kucharówka
  • Zagruszany Kucharówka
  • Gnieciuki
  • Kowalowce
  • Dobrzyniówka
  • Rafałówka
  • Solniki
  • Ochremowicze
  • Ostrówki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zabłudów
  4. /
  5. Opinie o SAMASZ

Opinie

Opinie o SAMASZ Zabłudów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 22

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SAMASZ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    xcz

    12.12.2015 20:05

    Inne

    przepraszam o jakich bokach mowa. ? bo pierwszy już słyszę o bonach a pracuje już 8 lat
    ReviewUserIcon
    xxx

    11.12.2015 15:38

    Inne

    no i poco było wypisywać głupoty ze nie będzie świątecznego tylko bony na makarony po co pytam głupki. ?
    ReviewUserIcon
    piesek leszek

    08.12.2015 11:03

    Inne

    Praca w samaszu to porażka znów trzeba robic po 6 h i za co tu zyc ale wkoncu sprawiedliwości stalo sie za dość wkoncu gabinski i kolec będą mieć wspólny temat hehehehehe
    ReviewUserIcon
    ....

    06.12.2015 15:50

    Inne

    ciekawo jak wieksze zamowienie dostana hahah
    ReviewUserIcon
    krezus

    06.12.2015 18:43

    Inne

    to będzie szok 2 z przodu co z kasą robić ! ja proponuję tysiaka rozpieprzyć a resztę do skarpety bo jak co roku i tak przyjdą chude miesiące
    ReviewUserIcon
    fred

    06.12.2015 15:31

    Inne

    współczynnik jest po to żebyśmy za dużo nie zarabiali bo nam może się w głowach poprzewraca 1600 i styka głodni nie chodzimy a jak ktoś ma ochotę a jakiś kaprys czy odrobinę luksusu to ojciec dyrektor powiedział już nie jednemu DROGA WOLNA
    ReviewUserIcon
    lets go

    03.12.2015 08:13

    Inne

    Witam,a ja po kilku latach pracy odszedłem i mam święty spokój mam normalną pracę w swoim zawodzie za godziwe pieniądze i nie widzę dyrektora japońskiego jego współczynnika,który okrada co miesiąc z wypłaty i tego całego zasra..go leana.Może kiedyś ta firma wróci do normalnośći ale wątpie,chyba że shoguna tam nie będzie.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    dudi

    28.11.2015 13:45

    Inne

    W tej firmie jest coraz gorzej większość ludzi szuka sobie czegos nowego bo tu nie mozna zarobić chyba ze pracujesz w biurze ich nigdy nie dotyczy praca po 6h albo jakiś współczynnik który sluzy do okradania ludzi a to przeciez biuro powinno odpowiadać za ilość zamówień i dla nich powinno sie dostawać za niewykonywanie swoich obowiązków przez które produkcja nie ma co robic...ta firma nie ma żadnej przyszlosci jak ma taki stosunek do pracowników jak teraz ze sa rowni i równiejsi nie zapominajcie ze to produkcja sklada wasze maszyny które maja byc najwyższej jakości a nie sa i nie będą bo za takie pieniadze dla każdego wisi co wyjedzie z produkcji
    ReviewUserIcon
    a jak!da sie !

    28.11.2015 16:13

    Inne

    wisi i wisieć będzie.mamy nawalać dla 2 miszczuff stasia i pioterka żeby im kasa na koniec miesiąca się zgadzała .
    ReviewUserIcon
    ggehd

    27.11.2015 08:07

    Inne

    Co wy tam gadacie przeciez jest pelno roboty hehehe a to wszystko napewno jest przez malarnie ktora nie działa jak powinna Leszku kiedy sie weźmiesz do roboty i pogonisz tego obiboka co spi na laptopie ??
    ReviewUserIcon
    ja 2

    26.11.2015 00:40

    Inne

    jeszcze rok temu brygady rozbić na 3 zmiany niema problemu teraz rozbijcie .na dyskowej już na 2 skromnie to wygląda .ale kanbany są
    ReviewUserIcon
    ja

    25.11.2015 23:58

    Inne

    kuwa ludzie podpisaliscie 11 na umowie reszta to promocja od prezesa. adela czort nie baba wyruch. kazdego bawi sie jak baba. masz szebenascie złota w umowie i tylko od majstrów głąbów zależy ile zarobisz bo premia od debili zależy. tyle. tak ze jak cos chłopy,bez przypału. to firma Stolarskich a nie pierdolcó...myslących ze są szefami...
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2015 17:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    taaa

    25.11.2015 23:52

    Inne

    zagrozić w jakim sensie ?. wynagrodzeń taka świetna firma a np. 14 spawaczy odeszło nie mówiąc o innch działach
    ReviewUserIcon
    hahah

    25.11.2015 12:29

    Inne

    no wlasnie mozna zmieniac. bo tu nic dobrego nie bedzie . niby podwyszka bedzie taka byla gatka na stolowce ale to firma nie dale podwyzki tylko najnizsza krajowa od nowego roku idzie w gore temu podwyzka. zreszzta z 5 lat wstecz bylo np. 15 zl teraz jest powyzej 17 w zakladzie ale dalej takie same wyplaty to gdzie te 2 zl ???? (to chyba virtualne podwyzki i place jakies)
    ReviewUserIcon
    brrrr

    24.11.2015 20:13

    Inne

    To napewno nie piszą starsi pracownicy tylko dzieci i gówniarze co pracują rok lub dwa. Sracie na własne gniazdo a przyjdzie czas ,że jeszcze będziecie kwikać jak stare prosiaki. Pisanie po kiblach i na forum to tylko młodzi imbecyle którzy nic nie mogą walą swoje wypociny. Do przedszkola bachory a nie do pracy
    ReviewUserIcon
    hahah

    24.11.2015 10:54

    Inne

    Jak czytam te płacze i lamenty to mi się aż szkoda robi tych długoletnich wyjadaczo-podpier.alaczy. Siedzicie w firmie 10-20 lat i cały czas płaczecie, że wam źle i niedobrze. Więszośc komentarzy to starzy wyjadacze czekający na jakąś gwiazdkę z nieba, szczęsliwy dzień... Praca jest towarem który kupuję od was pracodawca za określoną cenę. Jak wy sie nie szanujecie to i was nie szanują płacąc grosze. Praca nie jest przymusowa, można zmieniać do woli.
    ReviewUserIcon
    xyz

    21.11.2015 06:36

    Inne

    Witam,czekamy na kolejne przedstawienie-skecz w wykonaniu japończyka i jego fumfla z branży,tym razem może dla zakładu się pochwalą jakie premię dostaną na święta.Wracając do obiecanej podwyżki niech japończyk powie prosto w oczy dla pracowników podwyżka będzie ale znów wam czasy ukradniemy na wykonanie maszyny,ha i tak was zrobimy na szaro-czyli znów dostaniecie mniej.
    ReviewUserIcon
    mały joe

    19.11.2015 19:17

    Inne

    na razie niema obsady żeby zrobić 3 zmiany zwolniło sie ok.20 spawaczy dlatego po 10godz nakaz pracować a jeszcze trochę to nie będzie z kogo zmontować 2 zmian .to samo na montażu po 6 nawalają na 2 zmiany a brygady coraz skromniejsze .a uwierzcie mi (biurwy)to dopiero początek większość szuka nowej pracy .a do prezesa powiem tyle ,czerwiec ,zebranie koniec sezonu prezes dziękuje za udany sezon firma zarobiła super kase ,za te dziękuje rodzin nie wyżywimy .żadnej nagrody .ale za drogą to premie extra dostali i nasi miszczo-wie .tak sie nie robi
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Bomba

    19.11.2015 17:34

    Inne

    Montaż po 6, spawalnia po 10, Ja nie rozumiem po co spawacze naganiają 10 godzin. Przykładowo jak za miesiąc zapłacą 2000 zł (stawka wymyslona), to jak człowiek pójdzie i będzie walił po 10 godzin cały miesiąc, to nie dostanie 2400 czyli tyle ile powinien. Tylko dostanie te 2000 zł. NO Może 2050 zł (na odczepnego), no ale to już wole w domu siedzieć niż robić, każdy dzień 2 godziny dłużej za pół grosza. Naliczą godzin, ale z premii upier*dolą żeby wyszło tyle samo, zawsze znajdą powód żeby dać mniej, nawet specjalnie na odcinkach nie piszą kto ile wypracował godzin i ile nadgodzin i za co konkretnie dostaje się pieniądze, specjalnie żeby było trudniej się doliczyć, a jak pójdziesz do kadr się wykłócać i ugrasz pare stówek więcej, to z zemsty ciocia Ci potrąci tak czy siak tyle ile zechce. Chora sytuacja. To jest parodia, że sprzątaczki zarabiają czasem lepiej od "fachowców", i tu nie atakuje tych sprzątaczek, które są wysoko w kręgu plecaków, tylko zaznaczam, że po prostu pensje dla fachowców są za małe. W tym zakładzie polityka wynagrodzeniowa skutecznie niszczy morale pracownika. Powinni dawać albo od zrobionych godzin (jeżeli nakręcają i namawiają do ich robienia), albo indywidualne rozliczac każdego pracownika, kto ile zrobił, a nie brygadami, że 3 się pałęta po hali, a inni zapier**lają aż pot z czoła leci. Albo jak jeden chłop przepracuje cały miesiąc bez sobót, a drugi chłop przepracuje miesiąc ze wszystkimi sobotami i nadgodziny po 2 dziennie więcej i dostanie raptem pare stówek(słyszałem o przypadkach że nawet 100 zł nie było)? Powinno być z 500 zł minimum za taki wyczyn, nie dosc że poswieca wolny czas, zeby wspomóc firmę, to jeszcze uczciwie mu się należy to jakby walnął kolejny tydzień. Nikt w tej firmie nie zostanie porządny, ten kto się ceni i kto umie dobrze i porządnie pracować, odejdzie stąd prędzej czy później, bo już pensja zniżyła się do nominału pensji z firemek a nie z samaszu, a jednoczesnie firma cisnie żeby była jakosc. Jedno z drugim nie może nigdy się wiązać - o z tym polecam się zapoznać i wywiesić to obok swoich propagandowych tablic, to może trochę zrozumiecie: http://cyfroteka.pl/catalog/ebooki/0305774/030/ff/101/OEBPS/Images/img007.jpg POdsumowując. Prowadzcie dalej swoją politykę, a w firmie zastaniecie pijaków, fajtłapów, złodziei, głupoli i staruchów. i wszystko co najlepsze konkurencja zgarnie. Pamiętajcie że oprócz ludzi odejdzie też reklama, a ludzie są najlepszą anty - i reklamą. Zresztą i tak podejrzewam, że już ludzi do tego przyzwyczajacie do głodowych stawek i chcecie żeby sam plebs robił a w Zabłudowiu pozatrudniacie rolników, którym aby na flache było, będzie pasowało wszystko. Tylko ciekawe kiedy się przejedziecie na tym.
    ReviewUserIcon
    maniek

    26.11.2015 23:41

    Inne

    zdzisiek ty pisac nieumiesz srasz tylko i drapiesz tylko te swoje mendy
    ReviewUserIcon
    ggg

    18.11.2015 22:34

    Inne

    a co montaż po 6 godzin pracuje. ?
    ReviewUserIcon
    mily pracownik

    24.12.2015 09:08

    Inne

    mowisz za poglądy nie karza a za odebranie telefonu to 100 zl leci mandacik ludzie ktorzy pala i robia stowka leci wiec zamiast robic bedzie trzeba sie chowac po katach mrowka z musi sie wlezc w (usunięte przez administratora) dla szmulca niech i tak bedzie zarobki po (usunięte przez administratora) ju wyzyj za 1500 oplac mieszkanie kup zarcie i nawet dla dzieciaka na lizaka nie starzcza
    ReviewUserIcon
    OLEK

    25.12.2015 21:07

    Inne

    od Pana Mrówki dopiero możecie się dużo nauczyć.
    ReviewUserIcon
    frddd

    18.11.2015 10:39

    Inne

    Czyli jak za kochanej KOMUNY, tykko gorzej.Dobrze ze za wyrazanie pogladow i opini nie karza rytualnym SE PUKNIJ. A co do skeczu propagandowego jeszcze musza duzo sie uczy....bo chyba w bajeczki i sw. Mikolaja juz nikt nie wierzy.
    ReviewUserIcon
    franko botti

    19.11.2015 18:32

    Inne

    Cześć,to co u góry piszą to święta prawda,japońska gnida rządzi i tyle a jego kolega też jest niezły porównuje samasz do innych potęg pottinger,class itp,że nasz wyrób jest taki dobry,kiedy my w kilku choć procentach w wypłatach dorównamy do tych firm,że spawacz ma 2tyś,to jest kpina.Ale to dla tych dyrektorków się skończy taki czas nadchodzi,bo człowiek z doświadczeniem nie będzie dla tych frajerów robił za psi grosz.
    ReviewUserIcon
    pracownik shougunatu

    17.11.2015 15:46

    Inne

    Witam,to był udany skecz propagandowy w wykonaniu naszych dzielnych i uwielbianych przez wszystkich pracowników dyrektorów-zero konkretów,nic na temat kiedy na montażu wróci pełny wymiar czau pracy,kiedy w końcu ludzie zaczną dostawać pensje a nie zapomogi-tylko chwalenie się-tragedia,do czego oni tą firmę doprowadzili i chcą żeby tu o nich zle nie pisać,Kochani Dyrektorzy zejdzie z obłoków na ziemię i spójrzcie co się dzieje na produkcji to wtedy tu będą pozytywy a tak na dzień dzisiejszy ta firma jesli waszym zdaniem się rozwija to dlaczego pensje cały czas idą w dół???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SAMASZ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SAMASZ

    Trawiasta 15 15-161 Zabłudów

    NIP:9661592976

    KRS:0000011382

    https://samasz.pl/
    Branże: Maszyny rolnicze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    sas

    14.11.2015 08:17

    Inne

    Po co to pisac??? Przecierz prezesostwo do spolki z Shogunem dobrze wiedza jakie sa zarobki. Martadela tez dobrze wie ile i jakie skladniki sa skladowa poborow.Trzeba tylko dokladnie zapisywac ile godzin sie pracuje i kiedy.Przy zwolnieniu z Shogunatu zarzadac zwrotu zaleglosci plus odsetki ustawowe.
    ReviewUserIcon
    12

    13.11.2015 18:21

    Inne

    Dodatki za pracę w porze nocnej w 2016 roku Miesiąc Wysokość dodatku za 1h pracy Styczeń 2016 2,43 zł Luty 2016 2,20 zł Marzec 2016 2,10 zł Kwiecień 2016 2,20 zł Maj 2016 2,31 zł Czerwiec 2016 2,10 zł Lipiec 2016 2,20 zł Sierpień 2016 2,10 zł Wrzesień 2016 2,10 zł Październik 2016 2,20 zł Listopad 2016 2,31 zł Grudzień 2016 2,20 zł
    ReviewUserIcon
    12

    13.11.2015 18:18

    Inne

    a gdzie podział sie wpis o wysokości dodadku za pracę w nocy??? cenzura w wolnym kraju?
    ReviewUserIcon
    12

    11.11.2015 16:44

    Inne

    Wynagrodzenie przestojowe przysługuje pracownikowi za czas nieświadczenia pracy, w sytuacji, gdy był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy. Należy mu wówczas wypłacić wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60 proc. wynagrodzenia (art. 81 § 1 K.p.). W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę, czyli od 1 stycznia 2016 r. wyniesie ono co najmniej 1.850
    ReviewUserIcon
    pablo escobar

    10.11.2015 19:05

    Inne

    hej hej,1500 to jeszcze dobrze,ja dostałem mniej,tylko się cieszyć i pisać pozytywy tutaj,jaki Pan Dyrektor L.SZ jest wspaniały,to jest porażka,idzie po prostu się załamać-ale na wszystko jest sposób-trzeba zostawić to poronioną firmę jak można to teraz nazwać firmą,jak dalej żyć jak?,ale co tego japońskiego Chama obchodzi.Przestrzegam Wszystkich-omijajcie tą firmę.Dopóki ten szyderczy cham z japoni tu będzie to nigdy nie będzie tu dobrze.
    ReviewUserIcon
    brakslow

    09.11.2015 15:43

    Inne

    Panie Antoni i Panie Leszku niech nam pan powie jak mamy zyc za 1500 zl ? Moze zmienić prace i wziasc kredyt ?
    ReviewUserIcon
    monti

    07.11.2015 17:52

    Inne

    powiem krótko i dosadnie poco kanbany i inne niby udoskonalenia .mentalność polaka dasz godziwie zarobić za tą prace co tu wykonujemy to i z gówna złoto zrobimy
    ReviewUserIcon
    mtz

    07.11.2015 06:01

    Inne

    Witam,zgadzam się całkowicie z moimi poprzednikami,pracuję już tu parę ładnych lat i póki za sterami nie było dyrektora szoguna z żydowskim spojrzeniem to naprawdę pracownicy byli zadowoleni,nakazuje przychodzić w soboty kiedy w tyg nie ma co robić-nie wiem co ten japończyk ma za cel?-doprowadza małymi krokami firmę ku upadkowi,dlaczego magiczna tablica nie świeci?-niech się pochwali ilu pracowników teraz pracuje,na spawalni brakuje spawaczy,że ponad 20-stu odeszło-czyja to zasługa jest?Póki ta"japońska gnida"rządzi nigdy nie będzie tu dobrze,normalnej wypłaty nie otrzymasz.
    ReviewUserIcon
    Kaulec

    06.11.2015 10:48

    Inne

    Jak mam nie plakac jak sprzątaczki zarabiają wiecej od wykwalifikowanych pracowników na produkcji ? Nasze wyplaty sa żenujące niestac nas na nic wiecej niż na rachunki a co ma powiedzieć samotna ospba ktora chce sie usamodzielnic ??? Nic nie może zrobić jedynie co moze to zachorować na jakas pylice przez nasz zaklad pracy bo nasz kochany szef dziaduje na wywieteznik na halach pracuje w tym zakladzie juz 3 rok i to co widzę to sie w pale nie mieści np. Na dyskowiej jest pewien imbecyl co nie słyszy o ksywie gonzo jakim prawem osoba nie słysząca i nie potrafiąca mówić posługuje sie suwnica i wózkiem widlowym ten osobnik opóźniony w rozwoju stwarza zagrożenie dla innych pracowników...
    ReviewUserIcon
    szmulc

    04.11.2015 16:29

    Inne

    Ta firma to jedna wielka pomyłka i znów będziemy pracowac po 6h juz nie mogę doczekac sie kolejnej super wyplaty hehehe ta firma schyla się ku upadkowi niedorozwinięty kierownik Szmulc zamoast szukac rozwiązania problemu martwego sezonu to zajmuje sie sprzątaniem hal moze on poprostu woli isc na sprzataczke niż zarządzać firma ? Hehehe i znów na swieta dostaniemy po 1000 zl heheh
    ReviewUserIcon
    jooł

    04.11.2015 19:42

    Inne

    nie płacz jeszcze dostaniesz 880 wczasowego. czas na WCZASY pod wierzbą
    ReviewUserIcon
    xxx

    01.11.2015 13:49

    Inne

    niech se sami robią w soboty Adela i tak setek nie liczy ani pięćdziesiątek niech sama se staje z majstrami w soboty i robi
    ReviewUserIcon
    gul gul

    01.11.2015 11:53

    Inne

    Ho ho jesteś prawdziwym imbecylem i tłumanem. Kasa na święta to socjalna kasa. Niedobrze mi się robi od czytania tego syfu. Widać że komuś zależy aby zrobić zamęt.
    ReviewUserIcon
    ho ho

    01.11.2015 11:25

    Inne

    Witam,Lean jest najważniejszy,produkcja i ludzie są na dalszym planie,Japoński dyrektor wie co robi-koszt całego tego posranego systemu 5mln zł,jak to do końca wprowadzi to wtedy w soboty i niedziele będziemy chodzić.Ponoć szpieg Szoguna mówi że pod gruszą japończyk chce w tym roku uszczuplić o parę zł.święta idą a dyrektor z japonii premię musi dostać odpowiednią za te wszystkie dobroci co dla nas robi i poprawia nasz byt.
    ReviewUserIcon
    shogun

    28.10.2015 19:10

    Inne

    w japoni cwierkają ze od listopada soboty robotne,wiec zataczac rekawy...
    ReviewUserIcon
    On

    23.10.2015 16:22

    Inne

    I to jest podejscie, byle pijusa zostawic w spokoju.
    ReviewUserIcon
    nic a nic

    22.10.2015 21:45

    Inne

    A kogo to obchdzi....???
    ReviewUserIcon
    on

    21.10.2015 18:24

    Inne

    Wszyscy oczerniaja czestera, który dopilnował bezpieczeństwa współpracowników. Ale że pijany mogl doprowadzić do wypadku i wtedy ten czestera jak i inni brygadzie, którzy byli na zmianie nie zareagowali oraz mistrz zmianowy poszli bekac do pierdla za jednego nie odpowiedzialnego idiote to wszystko ok. Widocznie dla niektórych pijany to święty i nie wolno nic złego powiedzieć bo zaraz jazda po jednym odpowiedzialnym człowieku na zmianie.
    ReviewUserIcon
    all

    21.10.2015 15:37

    Inne

    tak sie nie robi nie sramy do własnego gniazda!
    ReviewUserIcon
    pijak

    21.10.2015 15:09

    Inne

    uwazajcie azor poluje na kaczory to wsciekly
    ReviewUserIcon
    ....

    20.10.2015 21:31

    Inne

    ci co wiedza jak bylo to wiedza wiec skacz pier.... ze wiesz o co poszlo bo niewiesz. czester to taki byl brygadzista ze nic nie robil tylko w telefonie siedzial w gierki gral albo bywalo ze laptopa na nocki przynosil do pracy i zamiast pracowac to na laptopie siedzial to wzorowy pracownik? jak sie podpierdziela swojego czlowieka ze jest na kacu to cos nie tak chyba? razem w brygadzie pracuja i tak to sie teraz robi? szok

    Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.