opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SAMASZ

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 665 ocen
Opinie(1797)
Dodaj opinię

Opinie(1797)

Dodaj opinię
Logo
  • SaMASZ dziś
  • .
  • Oferta
  • .
  • Serwis SaMASZ
  • .
  • Sprzedaż części zamiennych
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

SaMASZ dziś

Oferta

Serwis SaMASZ

Sprzedaż części zamiennych

Kariera

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zabłudów
  • Kucharówka
  • Zagruszany Kucharówka
  • Gnieciuki
  • Kowalowce
  • Dobrzyniówka
  • Rafałówka
  • Solniki
  • Ochremowicze
  • Ostrówki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zabłudów
  4. /
  5. Opinie o SAMASZ

Opinie

Opinie o SAMASZ Zabłudów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 22

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SAMASZ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    jjkkaa

    13.02.2016 14:22

    Inne

    boguś....przyjdź,przekonaj się,zwolnij się, heheh. Jesli masz łeb na karku to próbuj, a jak lubisz domalowywac pierdołki do gotowych maszynek to tym bardziej.Konstruktorow to jest tu stado,jedni umieja zatemperowac olowek inni pracuja na zasadzie kopiuj-wklej.Jedna mniej jedna wiecej gemba do karmienia nie robi roznicy.A w firmie hmmm poczytaj sobie posty i wyciagnij wnioski...podobno jestes inzynierem.Tu kariery nie zrobisz ,wszystkie stolki sa twardo obsadzone przez lizaczy.Ryzykuj a czy ryzyko sie oplaci...nie sadze.Sa stokroc lepsze firmy od tej
    ReviewUserIcon
    dede

    12.02.2016 10:40

    Inne

    ek...zle rozumiesz, tak tu jest.Niestety jak sie wybiera na majstra facia ,ktory od poczatku robi pod siebie to sa tego efekty. Brak meskich decyzji na poziomie umiejetnosci zarzadzania daje efekt niedowartosciowania "majstra", co skutkuje wyrzywaniem sie na pracowniku. Niestety opinia Samaszu ostatnimi dlugimi czasami stoczyla sie z rowni pochylej na same dno. A z dennego mulu ciezka sie wygrzebac.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2016 12:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    khkj

    12.02.2016 04:32

    Inne

    jakiej dobrej opini czytac umiesz
    ReviewUserIcon
    hehehhe

    10.02.2016 11:55

    Inne

    ty tam juz leszek bys sie nie odzywal najlepesze na dyskowej to jest motywowanie ludzi do pracy nie ma to jak uslyszec od majstra ze wspolczynnik bedzie 0,5 i nikt wam nic nie dorzuci albo ze nas pozwalnia i tak jest codziennie wiec sie nie dziwie ze ludzie niechca pracowac za takie dobre slowa od mistrza skoro mistrz mowi ze i tak nie zarobimy to po co robic ??? jak ten debil nastepne zebranie zrobi to nagram to i wrzuce na youtuba to chociaz wszyscy sie posmieja :D
    ReviewUserIcon
    Leszek Piesek

    10.02.2016 09:41

    Inne

    i znow zenujaco niska wyplata ale co tam po co wogle robicie jakies leany albo kaizeny skoro mistrzowie tego nie przestrzegaja ? na dyskowej zamiast 4 planowanych stanowisk piotrus wprowadzil swoje zmiany i zrobil 8 stanowisk wchodzac na dyskowa pierwsze co widac to jak 4 albo 5 ludzi ledwo miesci sie na jednym stanowisku i skladaja 2 maszyny a jak ktos chce cos wywiezc z hali to wielki e halo jest bo nie ma jak wyjechac :p moze wpierw powinniscie przeszkolic mistrzow a pozniej zaloge co ?
    ReviewUserIcon
    zzzzz

    09.02.2016 14:41

    Inne

    Oj tam zaraz wesz, nazwijmy sprawe po imieniu ,poprostu - menda ewentualnie gnida. A w firmie wszystko na hura, nikt nad niczym nie panuje.Dobrym rozwiazaniem byloby aby pieniazki pracownika biurowego zwiazanego z produkcja byly bezposrednio zalezne od wspolczynnika. Byc moze wtedy zapanowalaby logika w Samaszu. Japonii to tu nie bedzie, moze kiedys jakis Urugwaj,albo inny Mozambik.Ale najszybciej to bedzie RIP.I odegraja marsz zalobny jak Kwincie w Vabank.Szkoda slow i nerwow.
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    09.02.2016 11:16

    Inne

    Cześć,przepracowałem w tej firmie sporo lat,było naprawdę miło,pieniądze co najważniejsze były konkretne dopóki japońska wesz nie zaległa się,teraz jak to czytam i też mam kontakt ze znajomymi którzy pracują jeszcze w tym kołchozie to naprawdę jest wyzysk,bezczelność i chamstwo.Ludzie którzy pracują w biurze nie mają poszanowania żadnego dla pracownika produkcji-normalnie szok,do czego to doszło,że taki cham z "japonii"tak opanował tą firmę i właściciela,to jest nie do pomyślenia.Jestem szczęśliwy i zadowolony że tam nie pracuję nie oglądam co niektórych gęb,no i przede wszystkim zero stresu.
    ReviewUserIcon
    ćcc

    09.02.2016 10:36

    Inne

    Emil... firma szuka pracownikow wywalifikowanych ktorzy zgodza sie pracowac za marne pieniadze.Ale w zwiazku z brakiem chetnych do pracy poldarmo ,odbywa sie "lapanka " , zgodnie z mysla " lepiej robol niewykwalifikowany niz zaden".Takiego latwiej potem zwolnic no i minimum sie placi. A jak mniej roboty to won albo na tkz ( nielegalny w mysl kodeksu pracy) urlopy bezplatny.Rotacja pracownikow ogromna, co dzien to inna twarz.Taka to firma pchajaca sie do Europy.
    ReviewUserIcon
    ćcc

    07.02.2016 16:28

    Inne

    giws....jest to ogloszenie na konstruktora :) , wystarczy ze ma wyzsze ,nikt tu nie oczekuje cudow, wystarczy ze bedzie po WSAP lub po tej "uczelni" na Choroszczanskiej" azeby zbyt mocno nie odbiegal od reszty koństruktorow.Chetnie beda tez zatrudnieni inni pracownicy ,nie wszyscy musza byc po szkolach aby nie mieli wiecej wiedzy niz majstrowie.Czyli odbywa sie " lapanka", a po 10 kazdego miesiaca powtorka z " lapanki" A potem won bo roboty nima ,albo tkz bezplatny.
    ReviewUserIcon
    PAPAPARAPA

    07.02.2016 18:09

    Inne

    ale są chłopaki nie do zajebaa...(dyskowa montaż )po 12 co tam dla nich 10 koperta będzie a tam jak zwykle zonk ale czego sie nie robi dla samaszu
    ReviewUserIcon
    dfdfgfh

    04.02.2016 12:32

    Inne

    czemu nikt nie napisze o "torbie" co tak niesie postrach miedzy dziewczynami. chodzi do kadr opowiada powiesci z fantazy i we wszystko jej wieza. na inne nawija ile wlezie a sama nie lepsza codziennie 2 reklamowki do domu niesie a potem czasami brakuje jedzenia dla kogos. ploty puszcza ze inne to k...y i wogole a niech powie kto codziennie do jej biega na herbatke ze spawalni ?ja k taka madra. praca chyba nie polega na kuchni ze przychodza i sobie ciasto pieka a ty poczekaj bo telefon dzwoni i musi odebrac.
    ReviewUserIcon
    hehe

    02.02.2016 22:17

    Inne

    Wlasnie jestem na etapie zmiany firmy.Ale widze ze ty polipy w kiszce stolcowej smoktasz.Chwala Ci za to!!!!Widac ze majsterek po szkole za kartofle,albo poganiacz stada...dawniej pastuch.Boisz sie prawdy???Nie ma co ukrywac ze Samasz wychodzi z Europy Wschodniej ,ale niestety wybrany kierunek to Afryka Srodkowa bo nawet nie ktoras z Chinskich prowincji.Do Europy cywilizowanej raczej nie dotrze....
    ReviewUserIcon
    hłe hłe

    02.02.2016 11:43

    Inne

    Nalezy dokladnie umyc uzebienie, wyszczotkowac ozór,ogolic leb na zero, znalezc kogos na odpowiednim stanowisku w danym dziale,zaopatrzyc sie w wazeline lub inny srodek poslizgowy a potem gleboko wlezc temu komus w te czesc ciala zwana odbytem i jakis czas tam byc. A potem i tak bedziesz jechal na najnizszej stawce...
    ReviewUserIcon
    brrr

    01.02.2016 22:20

    Inne

    Zainteresowanym przyszlym pracownikom tu jest tak....dlugo pracujesz za marna stawke, potem moze pare groszy dostaniesz, a co ciekawsze nie wiesz za ile pracujesz (stawka ustalana na koniec miesiaca na zasadzie ciebie lubie ciebie nie).Jesli idziesz na zwolnienie L4 to 3 miechy 300-500 zl mniej do wyplaty ( kara musi byc).Jak zlapia z papierosem 50 zl mniej.Okazuje sie ze musisz doplacic do wyplaty.5 min spoznienia godzina w plecy , zostajesz 10min nikt o tym nie pamieta.Sobota jest normalnym dniem pracy za stawke byle jaka, nie przychodzisz w sobote zapomnij o podwyzce.Jesli jest wspolczynnik ( oszustwo w bialy dzien ) to pare groszy jest, ale zwykle go nie ma wiec na kase nie ma co loczyc.Ci co pracuja juz szukaja pracy gdzie indziej po sugestiach kadry kierowniczej ..."nie pracujesz jak my chcemy szukaj roboty bo zwolnimh" Czyli jak ktos ma chec pracowac w firmie pchajacej sie do Europy ....WSCHODNIEJ to smialo...
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Bomba

    02.02.2016 18:22

    Inne

    Wszystko tak jak kolega opisał, potwierdzam - były mistrz
    ReviewUserIcon
    Adolf

    01.02.2016 20:28

    Inne

    Teraz nowa kartka wisi z podpisami, pieczatkami itp, ale z podpisem Szefa produkcji a nie prezesa czy dyrektora... jeżeli nadgodziny są planowane ( tak ja tu u nas 1 tydzien lutego) to nie są obowiązkowe. Są obowiązkowe w przypadku np dzisiaj musimy wysłać 100szt więcej czegoś tam i trzeba zostać z 2h i tyle. Kadra kierownicza tylko bazuje na zastraszaniu a do tego teraz ma dojść to, że stawki godzinowe podpisywane na początku każdego miesiąca mają być ustalane na zasadzie: kto robił nadgodziny i chodził soboty/niedziele to dostanie większą stawkę. Nagrywać, robić zdjęcia i walczyć z chamstwem.
    ReviewUserIcon
    Tomaszek12

    01.02.2016 17:55

    Inne

    Przeciez pisza ze nie ma ludzi do pracy!!!to niech wiecej placa!!!
    ReviewUserIcon
    .....

    01.02.2016 17:01

    Inne

    Zle slyszales ! 17 to po roku jak zasluzysz...
    ReviewUserIcon
    Tomaszek12

    01.02.2016 15:36

    Inne

    Slyszalem,ze placa 17 zl za godzine?!?
    ReviewUserIcon
    olej...

    01.02.2016 15:05

    Inne

    Olej prace w Samaszu!!!! Chyba ze akceptujesz wyzysk i lubisz byc poniewierany.Na dzien dobry pewnie z 1500 -1600 zl dostaniesz i tak przez dluzszy czas.Chyba ze jestes wybitny spawacz wrecz perfekcyjny, w kazdej pozycji i wszystkim spawasz to moze za pol roku dostaniesz z 1800.Jak lubisz darmo w soboty pracowac to chetnie Cie wezma, a jak jeszcze przyjmujesz wszystko milczaca to bedziesz na piedestale.
    ReviewUserIcon
    Tomaszek12

    01.02.2016 14:53

    Inne

    Witam.Czy ktos moze wie czy jest w tej chwili praca dla spawacza i jakie sa rzeczywiste zarobki?.Czy mozna brac nadgodziny?Czy szybciej teraz znajde prace czy we wrzesniu?Dziekuje za informacje
    ReviewUserIcon
    bzdzisiek tromba

    01.02.2016 13:14

    Inne

    Moga,moga zmusic ale zachowaniem czasu odpoczynku pracownika i musi byc powazna przyczyna do zmuszania pracownika do takiej panszczyzny, brak planowania i brak elementarnej wiedzy w tym temacie nie jest podstawa do takiej decyzji.(kodeks pracy).Pracownik moze wziasc ekwiwalent pieniezny za przepracowane nadgodziny lub ODEBRAC TE GODZINY 1:1. Zastraszanie pracownika jest zwyklym mobingiem,ale swiadczy tez o chamstwie , bezczelnosci, i braku kultury osobistej osoby stosujacej takie zagrywki. Jak rowniez o niskiej samoocenie tegoz "ludzia" ,jego strachu. Jednym slowem buradztwo i kure....two kadry kierowniczej.Swiadczy tez o braku ich "fachowosci" i wiedzy na temat zarzadzania. Szkoda slow i szacunku dla tych ludzi, plunac za nimi i smiac sie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SAMASZ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SAMASZ

    Trawiasta 15 15-161 Zabłudów

    NIP:9661592976

    KRS:0000011382

    https://samasz.pl/
    Branże: Maszyny rolnicze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    dsgfdgh

    01.02.2016 11:05

    Inne

    moga cie zmusic do 12 godzinnej pracy to sa nadgodziny co wedlug prawa pracy moze ci nakazac 150 g w jednym roku pracy
    ReviewUserIcon
    Dgjbm

    31.01.2016 18:56

    Inne

    To mobing. Trzeba zaczac nagrywac i robic zdjecia. Moze uda sie albo nie, bo jak nie to dalej beda po nas jechac.
    ReviewUserIcon
    Adolf

    31.01.2016 18:53

    Inne

    Nikt nie moze was zmusic do pracy powyzej 8h. Ten papier ktory napisal i wywiesil wszedzie nowy szef produkcjo, nie ma podpisu, nie ma pieczatki, nie ma daty napisania, nie ma podstawie jakiego paragrafu kodeksu pracy, nie ma daty od kiexy wchodzi w zycie
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Bomba

    01.02.2016 10:43

    Inne

    Jest, data napisania papieru, pieczątka szefa produkcji i pod nią podpis, a na niej jest, że w pierwszy tydzień lutego pracujemy 12 godzin.
    ReviewUserIcon
    nick

    31.01.2016 15:16

    Inne

    cały czas narzekamy że nocki to skaranie boskie a od jutra od 18 do 6 rano to już nie wiem jak nazwać za bardzo sensu w tym nie widzę jeszcze do północy to człowiek jakotako będzie funkcjonował ale potem będą ludzie chodzić jak zombi ale jak płacą...stać was
    ReviewUserIcon
    robo

    29.01.2016 20:35

    Inne

    Moge robic po 12h......:) Ale musze wiedziec jaki to bedzie minimalny "wspolczynnik", jaka bedzie moja stawka godzinowa i jakie jest procentowe oblozenie produkcji; 100%,110% czy inne.( latwo jest wtedy policzyc wspolczynnik...wyjasniam: 100%-wspolczynnik 1,0 ; 110%- wspolczynnik 1,1 i dalej proporcjonalnie,czyli zrobione jest np. 140% produkcji na dziale ,to jakby nie liczyc wspolczynnik twardo jak hu.... rowny jest 1,4 a nie jakies 0,9 ).Oczywiscie zaden dzial nie jest zalezny od drugiego.Bo bedzie jak ktoregos roku na koniec miesiaca jakis burak nie zamowil przekladni z premedytacja i wyszlo ze wspolczynnika nie bylo.Wszystko zrobione a kaska (usunięte przez administratora) na. Byloby by tez dobrze jakby " Cipcia szefuncio" podal te dane do wiadomosci zalogi.Inaczej mozna sie smarowac smalcem bo bedziemy wruc.....ani jak zwykle ,moze po smalcu mniej bolesnie.
    ReviewUserIcon
    Adolf

    29.01.2016 13:58

    Inne

    Nowy szef produkcji się rozszalał i każe pracować po minimum 10h dla wybranych działów. Bo działy się nie wyrabiają. Jak mają się wyrabiać? Jak ludzi brakuję? Chodzi po hali i "namawia" do pracy po min 10h, bo inaczej pozwalniamy. Tylko co na to Prezes? hmm
    ReviewUserIcon
    adolf cwaj

    29.01.2016 18:11

    Inne

    a dyskowa od poniedziałku po 12
    ReviewUserIcon
    fdgfgf

    28.01.2016 21:07

    Inne

    zostawajcie po 10 godz bo znowu zastraszaja ludzi . normalnie mobing
    ReviewUserIcon
    zakas

    27.01.2016 18:51

    Inne

    a mnie interesuje co to za ZAKAS palenia i czego bo ZAKASAĆ to można rękawy i co to jest za urządzenie GRATOWNIKI
    ReviewUserIcon
    Szerszen

    22.01.2016 19:56

    Inne

    Najlepsze sa prototypy, jedna czesc zmienia wielcy konstruktorzy i jest nowa maszyna szumnie nazwana prototypem.Nieroby z biura siedza i mysla co tu zrobic zeby stary sie od nich odper...To wymyslaja nowe prototypy ha ha
    ReviewUserIcon
    ludz z produkcji

    23.01.2016 01:00

    Inne

    to co się dzieje na montażu to nawet nie jest smieszne sprzątanie i porządek to jest teraz priorytet składanie maszyn to rzecz względna .brawo panie michale a pana pomysły i rozwiązania to już są anegtotami na cały zakład aby tak dalej to będziesz następny ...na drzwiach do kibla wychwalany
    ReviewUserIcon
    człowiek z Wosu

    02.02.2016 21:52

    Inne

    Panowie, padają stwierdzenia wyzysk, zastraszanie, poniewieranie. To chyba z Wami jest coś nie tak, skoro jest tak źle a wy tam jeszcze robicie !? Ubliżacie na tym forum konstruktorom, planistom, nawet właścicielom - rozumiem, że jesteście wysoce wykwalifikowanymi ludźmi z wieloma fakultetami i zrobilibyście wszystko najlepiej. Skoro tak, to rzućcie Samasz w cholerę i pracujcie w miejscu, gdzie doceni się wasze kwalifikacje ! I w tym momencie zdajesz sobie sprawę że gó**o umiesz i nigdzie w Białymstoku lepiej nie będziesz miał :) Zanim mnie pociśniesz wymień taką firmę i powiedz czemu tam jeszcze nie pracujesz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2016 14:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gggggggg

    07.01.2016 22:41

    Inne

    były z 11 na 12 stawki zaszeregowania
    ReviewUserIcon
    qwerty

    05.01.2016 23:54

    Inne

    Ale sylwester to normalny dzień pracy 7
    ReviewUserIcon
    qwerty

    05.01.2016 23:52

    Inne

    Należy się legalnie od 11
    ReviewUserIcon
    PISIS

    31.12.2015 07:00

    Inne

    Na sylwestra do pracy trzeba przyjść a w nowym roku na bezpłatny pójdziemy...
    ReviewUserIcon
    lizak

    25.12.2015 13:59

    Inne

    Jak zarabiasz 1500 i dalej za tyle robisz to znaczy ze jestes debil i nie jestes wart wiecej. Prawdziwy ojciec zeby miec na lizaka dla wlasnego dziecka nie bedzie wydawal kasy na fajki a tym hardziej na mandaty. To nie firma jest chora tylko ludzie którzy w niej pracują. Czytając te posty widać że max 1-2wie osoby podj udzajæ reszrę. Wesołych świąt
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    23.12.2015 19:34

    Inne

    Największy minus to poziom ekwiwalentów! Jest po prostu żenujący na każdym stanowisku, oprócz kierowniczo-dyrektorskich. Nie mówię o notorycznych małych kradzieżach jako forma wsparcia, które są za przyzwoleniem lub przymykaniem oka, tak samo jak okazyjne pijaństwo. W większości niestety pracują tu oszołomy lub ludzie prości bez większych aspiracji. Ale zdarzają się jednostki na poziomie! W tzw biurze większość (tutaj w zależności od Działu) to po prostu buraki, analfabeci i Ciemnogród który jeszcze z głębokiej wsi nie wyszedł i nie zamierza, albo nie wie jak, ponieważ niewiele się od nich wymaga. Największy plus to spokój. Grobowy.
    ReviewUserIcon
    olek

    25.12.2015 21:02

    Inne

    Ty pisząc takie prostackie zdania nie jesteś chyba na poziomie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2015 02:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    1111111

    19.12.2015 15:16

    Inne

    pierwsze dwie godziny 50 % reszta 100%
    ReviewUserIcon
    wiem

    18.12.2015 12:42

    Inne

    Ponadto w innych firmach za przepracowane godziny w sobotę masz płacone 100% czyli plus stawka rzeczywista a nie jak tu jakies 11zł z łaska i to nie wiesz czy będziesz miał zapłacone czy nie. bo tu jest amba fatima raz jest a raz nima :-p
    ReviewUserIcon
    ha ha ha

    29.12.2015 15:52

    Inne

    11 mam na umowie ale to tylko dla tego żeby firma zaoszczędziła na podatkach gdyby faktycznie płacili 11 na godz to by nikt za te pieniądze nie robił a skoro co miesiąc podpisuje stawkę 17 zł to płacąc setki za sobotę chciałbym 34zł to dla mnie są prawdziwe setki. a nie 17 plus 11 z umowy. Czyż nie tak?
    ReviewUserIcon
    adolf

    05.02.2016 01:08

    Inne

    w tej firmie jest bardzo strasznie pracownika mają za przykładowe zero gratulacje żeby tak było ze do władzy dochodzą takie osoby jak Adolf.który rozmawia z pracownikiem pod wpływem alko inie reaguje na to bo ten pracownik dobrze zarabia na niego premie
    ReviewUserIcon
    zgadnij kto to taki

    17.12.2015 20:51

    Inne

    wczoraj widzialem na malarni mistrza krzysztofa stefanowicza jak lapal za (usunięte przez administratora)janka luczaja to sa dwaj mistrzowie chyba sa para ciekawe co oni robia
    ReviewUserIcon
    gienadij abramow zwykły

    25.12.2015 21:13

    Inne

    To nie było trudne.Na imię Ci Marek.
    ReviewUserIcon
    ja

    17.12.2015 09:34

    Inne

    Jak na światowa firmę goniąca i porównująca się do marek z zachodu to miodu tu nie ma bynajmniej dla zwykłych pracowników z produkcji! Dziękuje.
    ReviewUserIcon
    zdzisiek trąba

    17.12.2015 16:48

    Inne

    bo produkcja to 5 koło u wozu biuro bez nas i tak by se poradziło .przecież są plany które ni jak niemożna zrealizować choć usilnie się staramy .ale non stop czegoś brakuje .maszyny stoją i czekają na brakujące detale .proponuję po nowym roku eksperyment biuro na montaż wysłać i niech składają co na planowali .
    ReviewUserIcon
    wery hepi

    14.12.2015 20:05

    Inne

    jest zajeefajnie polecam praca marzeń takiej w białymstoku nie znajdziecie
    ReviewUserIcon
    tyż hepi

    15.12.2015 17:41

    Inne

    firma marzeń bo marzymy o normalnych wypłatach a nie o (ch... tam w tym miesiącu taki współczynnik przeżyją z głodu nie umrą .a jak mają jakieś większe potrzeby i potrzebuja siana to niech dzwonią do bociana hehe)

    Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.