Opinie o Finance partner w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Finance partner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Finance partner o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finance partner w Rzeszów

klient

kolego drogi ja nie jestem konkurencją. Bardzo a to bardzo niezadowolony jestem z pracy tamtejszej pracownicy j.m. Strata czasu tam chodzić.

kobus

Wykupiłem sobie u nich AC na samochód, mają fajne stawki.

zadowolony klient

widzę, że konkurencja czuwa i ładnie obsmarowuje firmę. A to znaczy, że firma ma mocną pozycję na rynku. I dobrze. Ja brałem kredyt hipoteczny i skierowałem do firmy po kredyt kolejnych 2 znajomych. Dziewczyna za mnie odebrała Księgę z sądu i jakieś dodatkowe potrzebne dokumenty (nawet nie wiem jakie bo Pani się tym zajęła). Ja jestem zadowolony bo przy mojej sytuacji 4 banki odprawiły mnie z kwitkiem. Szkoda, że na forum wypowiada się osoba, która pisze, że firma FC jest beznadziejna. Czyli albo żali się na temat innej firmy albo żali się, a nawet nie zna właściwej nazwy. A to tylko świadczy o wiarygodności tej osoby.

uki

Ja też jestem niezadowolony z FC Rzeszów. Wszystkie sprawy załatwia się szybko, klient goni klienta jest mało czasu na dowiedzenie się więcej na temat kredytu hipotecznego. NA moje pytanie jakie koszty poniose dostałem odpwiedz "minimalne" i zmiana tematu. Na samym końcu wychodzi wszystko jak podpiszesz umowę. ja kredytu przez nie dostałem jednakze nie poddałem sie i złozyłem dokumenty do porównywalnego banku (jaki mi proponowali) i dostałem;);) nie polecam, Naljepiej w banku bezpośrednio a nie przez POŚREDNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Finance partner. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
klient

witam Was. Byłem klientem Finance Partner. Opowiadanie że wszystko bedzie okej że pani, która sie tym zajmuje jest na urlopie ze dyrektor jest na urlopie że znów pani wzięła pare dni wolnego aż dokumenty straciły ważność... Po odwiedzinach w oddziale banku całkowicie to wszystko wygląda i jeszcze w dodatku dostałem 1 % upustu w kwocie kredytu;) Nie polecam

klient

dobrze wiedzieć że istnieją tacy pracodawcy.....

była

najniższa krajowa a narzut nie zależy od umowy tylko kwot kredytu. miesiąc w miesiąc jest wiecej niz udało Ci sie zrobić w poprzednim. wypłata pomniejszana jest o wskaźnik jeszcze za niewykonanie planu ubezpieczeń

damian_c

jaka jest wysokość podstawy w Finance Partner ? i jaki jest miesieczny przykładowy narzut umow? Pozdrawiam wszystkich, którzy się wypowiadają i dziękuje za cenne informacje.

Była pracownica

pracujący - 2010-01-13 11:10:23 Przesadzasz z komentarzem. W aktualnej sytuacji duża część pośredników finansowych raczej zwalnia pracowników i bankrutuje. Natomiast FP całkiem dobrze sobie radzi i oprócz tego nadal zatrudnia, otwiera nowe biura i to nie tylko w podkarpackim. Co do planów to co ty byś chciał w przypadku bycia doradcą finansowym - tak jest wszędzie, chyba nigdy wcześniej nie pracowałaś w finansach, a na pewno nie w banku. Plany mają wszyscy w tej branży począwszy od dyrektorów a skończywszy na doradcach. Ujmę to tak cieszyć się, że jest podstawa bo aktualnie instytucje finansowe bardzo lubią zatrudniać pracowników na umowie agencyjnej i tak zatrudnia bardzo wiele banków i pośredników, a w szczególności doradców finansowych - wiem to z autopsji. Wtedy to musisz założyć własną działalność i nie masz podstawy, wszystko to tylko prowizja od produktu. Masz sprzedaż masz kasę nie masz sprzedaży to i nie masz kasy a zusy trzeba wtedy płacić, natomiast tu masz podstawę nawet jak miesiąc jest słaby... Jeśli natomiast nie realizujesz planów no to się dziwisz, że nie masz premii - za co? Natomiast co do winy i tego, że nie realizujesz planów - za to ma odpowiadać dyrektor czy ty sam, oczywiście zaraz można napisać jest kryzys, może i coś jest na rzeczy, ale plany też są znacznie niższe niż wcześniej, w bankach też plany obniżono i to dość mocno. Ogólnie teraz jest trudniej niż wcześniej, ale nie czarujmy się jak było lepiej to i lepsze pieniądze były, wszystkim się ukróciło puki co! Co do twojego stresu to może jakąś meliskę trzeba było sobie popijać ;) Natomiast ten e-mil od [usunięte przez administratora] to już kłamstwo w żywe oczy i to co dziennie, jak już to raz w tygodniu no może czasem 2 razy jak coś potrzeba przekazać, ale na pewno nie w stylu, że ktoś jest beznadziejny... Co do depresji - jakoś tego nie zauważam u siebie :P Tak już na marginesie to atmosfera w firmie jest partnerska, nie to co u innych, są imprezy integracyjne, tak ze 2 w roku, wigilia firmowa itp., oczywiście dyrektor jak w każdej firmie musi być dyrektorem, ale na imprezach integracyjnych potrafi się wyluzować. "Natomiast FP całkiem dobrze sobie radzi i oprócz tego nadal zatrudnia, otwiera nowe biura i to nie tylko w podkarpackim" z tym Radek też troche pojechałeś wasze Placówki znikaja w zaskakującym tempie, [usunięte przez administratora]... mam adresy podać? Wasi Partnerzy nagminnie od was odchodzą. Zwolniliście w niespełna miesiąc 4 pracowników( nie wspomne o tych co sami odeszli) i nie zatrudniliscie na ich miejsce nikogo nowego. Biura zamykacie, a nie otwieracie więc myslę, że zdecydowanie zbyt poniosły Cię emocję z tym rozwojem ;]

Sybilla...

Ja również pracowałam w tej firmie, i popieram istne dno...[usunięte przez administratora] w biały dzień, Pan [usunięte przez administratora] wiecznie miał ale do Wszytskich wobec których oczywiście czuł się zagrożony, Oskarżał bez podstawnie, tylko kombinował jak zdobyć na kogoś haczyk. Z drugiej strony go podziwiam jak duzo udało mu się osiągnąć że awansował na takie stanowisko, i że niszczy taką firmę he he he...Gratulacje P. [usunięte przez administratora]!!!!

pracowalemtam

obiecuja wysokie prowizje i dobry system wynagrodzen a w rezultacie masz tak narzucone plany ze oprocz podstawy ( krajowa) nic nie dostajesz, za nierealizowanie planów winny jest? - no jak to kto TY bo przeciez nie Dyr. atmosfera - caly czas w stresie, codziennie mail od radzia, że jestes beznadziejny, chcesz wpasc w depresje? wyślij tam swoje CV pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Finance partner - Rzeszów

Finance partner