CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.

Niezadowolony pracownik

Odradzam. Zdecydowanie odradzam, atmosfera napieta jak plandeka na żuku i to od samego początku. Jestes na starcie alfą i omega no to może wtedy będziesz miec troszke luzu. Sytuacja w firmie podchodzi pod mobing , wiecznie mało mało.... a tylko zrób coś źle, chociaż robisz daną rzecz pierwszy raz, już wieszaja psy na tobie.

były pracownik

Płace na początku niskie, w miarę rozwoju stają się godne. System premiowy., polegającej na dodatkowej premii do wypłaty w zależności od zaangażowania pracownika i wyników finansowych działu. Może nie być w ogóle dodatku, ale często jest w wysokości kilku set złotych, a czasami nawet więcej. Firma kładzie duży nacisk na szkolenie nowych pracowników. Możliwy bardzo duży rozwój pod względem wiedzy. Praca nie należy do łatwych. Jest ciężka. Jednak wyżej wspomniany system premiowy często potrafi to wynagrodzić. Pracowałem bardzo długo, nie słyszałem, żeby Pani Prezes przeklinała. Potwierdzi to każda osoba znająca Panią Laurę, więc powyższe komentarze są pisane pod wpływem emocji. Ze wszystkich oddziałów w firmie 90% odejść to głównie z działu Agencji Celnej. Moim zdaniem wpływ na to miało nieprofesjonalne zarządzanie tym działem. Teraz jest nowy kierownik i powinno się to zmienić. Dodatkowo sytuacje pogorszyło zwiększenie pracy z nowymi firmami. Więcej pracy , przy źle zarządzanym dziale nie ułatwia podjęcia decyzji o pozostaniu. Reasumując, CSL to firma która: Płaci na początku mało, później dobrze System premiowy w zależności od wkładu w pracę Płaci na czas Szybko zostaje podpisana umowa o pracę Stawia na szkolenie pracowników Trzeba pracować ciężko

Były Pracownik

Zdecydowanie odradzam. Bardzo duże tempo pracy, okropna atmosfera, wiele płaczu i przekleństw, Pani Prezes krzycząca nieustannie na swoich podwładnych i do tego pensje tak niskie, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Olbrzymia rotacja w dziale agencji celnej, tam praktycznie niewiele osób już wytrzymuje. Część na wypowiedzeniu, część jeszcze nie ale już zaczyna się rozglądać za CZYMKOLWIEK innym. Obóz pracy. Koszmar. Nie piszę tego pod wpływem emocji, minęło już bardzo dużo czasu od mojego zwolnienia. Do tej pory mam kontakt z ludźmi, którzy jeszcze tam pracują i wiem, że jest coraz gorzej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw opinię o CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.