konigtrans

Szczecin

Opinie o konigtrans

Paulina

@Roman dlaczego Twoim zdaniem problemem jest zatrudnianie Ukraińców? To taki sam naród jak my Polacy i nie należy ich w żadne sposób obrażać. Tak jak nie należy naruszać czyichś dóbr osobistych nazywając zakład kołchozem. Dobrze byłoby odnieść się do tej opinii i przedstawić argumenty uzasadniające twoje zdanie.

Paulina

@Roman według Ciebie w firmie konigtrans występuje brak szacunku dla kierowców. W jaki sposób się on przejawia? Czy masz tutaj na myśli jakąś konkretną sytuację? Czekamy na Wasze opinie.

moi

jak najbardziej ponawiam to zapytanie, strony internetowej znaleźć ich nie mogę - ktoś da namiary?

Rafal

Jaka ich strona internetowa?

Paweł.K

za takie pieniądze które płaci ta firma to tylko murzyn będzie pracował, niestety ale pracowałem w tej firmie więc byłem murzynem, zarobki to porażka, naginanie tacho to norma, szefa nie interesuje że sie spóźnisz masz dojechać na czas z towarem, jeszcze powie że za wolno jeździsz. ale jak kolega wyżej pisał... mają gdzieś pracownika i jego godność. tego polaczka szefunia to mama biła jak był mały co się przerzuciło na jego brak Honoru.

mariusz
@Paweł.K 14.02.2015 16:52

czy to prawda że obciążają za jazdę po autostradach bo każą jeździć landówkami? napisz mi coś więcej o tej firmie jak chcesz to na priv: mariusz.p9@op.pl

Randal

To dziadostwo do potęgi. POLAR i KONIG to to samo a i jeszcze RZ LOGISTIKS w Lubece(D). Pięknie na początku potem cię obciążą za byle co. Firmami rządzi Polak. To on psuje całą renomę w tym bagnie. Kierowców uważa za idiotów a sam jak by wszystkie rozumy pozjadał , oszukuje na każdym kroku trzeba wszystko pisać i kontrolować.

mariusz
@Randal 29.01.2015 13:24

Kolego napisz czego dotyczą te obciążenia. jestem zainteresowany pracą w tej firmie bo szukam roboty na zachodzie. możesz pisać na priv: mariusz.p9@op.pl

jopek

tak to ta sama firma, powiazana ale te same wrunki

lewy

czy to jest ta sama firma powiązana z polar trans czy coś takiego ze szczecina

niwo

Uwaga na te firme! szkoda, zdrowia, czasu i nerwow. Nie rozni sie juz niczym od najgorszych dziadoskich firemek Na poczatku niby wszystko ok.a tak naprawde oszukuja od samego poczatku do konca-szukaja oszczednosci gdzie sie da, glownie na kierowcach oczywiscie, robia z ludzi idiotow, probujac obciazac za absurdy - uwaga na (usunięte przez administratora), jest wyjatkowo bezczelna i arogancka. Uwaga na samozwanczego dyspozytora (usunięte przez administratora) ktory swoja nieudolnoscia i pomyslami przyprawia o siwe wlosy

zami

prócz w większości nowych taborów nic ciekawego.Na początku wszystko pięknie,potem absurdalne obciążenia.......Karol= hamskie,olewające podejście do kierowców.

dziadostwo na maxxa obciazaja za wszysko tacho przeginane

Roman
@pracownik 19.01.2010 11:08
dziadostwo na maxxa obciazaja za wszysko tacho przeginane

Firma, która 2 lata temu zatrudniała 1 Ukraińca a teraz już jest ich 30, a w ciagu miesiaca-dwóch maja przyjąć 20 kolejnych...Kołchoz zaczyna się robić, najniższe wynagrodzenie, brak szacunku dla kierowców, obciazenia za byle co...szkoda czasu i nerów...

Zostaw opinię o konigtrans - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konigtrans