Opinie o Konig Freight Logistics Sp. z o. o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konig Freight Logistics Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konig Freight Logistics Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konig Freight Logistics Sp. z o. o. w Szczecin

Widziałem w opisie zeszłorocznej oferty dla kierowcy C+E, że jeździ się max 3-latkami. Czyli co taki okres czasu zmienia mi auto jeśli się przyjmę? a powiedzcie jaki tu jest teraz średni staż kierowców? i czy maja przy tym jakieś podwyżki?

;;;;

spoko jest!!!!!!!!!!!!!

@;;;;

Co spoko? gdzie spoko? na konigy? Konig Freight Logistics To Jest Sama Najgorsza Firma w polsce...Omijać szerokim łukiem Nie polecam.

Kamila Nowy wpis

po pięciu latach się do tego odnosisz? po takim czasie raczej cokolwiek się zmieniło? wiesz coś więcej na temat warunków skoro twierdzisz, że to tylko bicie piany? przy tych wpisach trudno być na bieżąco więc pytam

Piotr Nowy wpis
@anonymous

Witam. Może coś bardziej szczegółowego? Bo jestem zainteresowany a nie chcę wdepnąć w (usunięte przez administratora).

szymek50 Nowy wpis

Witam. Czy może ktoś obiektywnie napisać jak wygląda praca w Konig? Chodzi mi o zarobki i warunki pracy, systemy pracy, gdzie jeżdżą i co wożą? Ile wynosi podstawa? Ile można zarobić? Bo człowiek który do mnie dzwonił i nakłaniał do pracy "dokładnie nie pamiętał". Czy auta są w dobrym stanie technicznym? Idzie się dogadać co do zjazdów do domu? Umowa polska czy niemiecka. na cały etat? Wpisy typu "daruj se, to (usunięte przez administratora)" bez merytorycznych szczegółów uważam za zbędne, proszę o sensowne, zgodne z prawdą odpowiedzi. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Janusz Kierowca

Tragedia!!! nie szanują nikogo w tej firmie

Valery
@Janusz Kierowca

tylko ciebie, mne szanuja

Mombo
@Janusz Kierowca

Aż trudno uwierzyć że to się dzieje Prawo pracy nie istnieje

Kamila
@Mombo

tu wyżej ktoś jednak to podważał. A w czym konkretnie macie problem, bo nie bardzo wiadomo?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Konig Freight Logistics Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kięgowa/-y. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Firma Konig Freight Logistics Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 10500 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Sergii

tak za calu miesiac

Benek

Czyżby konkurencja inspirowała do wpisów? Dobry pracodawca, fajna atmosfera czegóż więcej chcecie?

Adas Klos
@Benek

Fajna atmosfera to zdecydowanie za mało.

Kubaaaaa
@Benek

Tam jest dobra atmosfera pracy? ???? ???? ???? Pracowałeś tam? I konig i polar i mk logistik to jeden (usunięte przez administratora)

Kazimierz

Witam. Miło mi, że udało mi się trafić do wątku dotyczącego pracy w firmie Konig Freight Logistics. Jest to dla mnie miła informacja, że udało mi się tutaj właśnie znaleźć i teraz chętnie skorzystam z wiedzy obecnych tu osób. Mam pytanie związane z zatrudnieniem. Czy pracodawca ten oferuje pełną umowę o pracę dla nowo zatrudnionej osoby?

Mec
@Kazimierz

Tak, każdy ma umowę o pracę na start

Jaroslavv

Nie pracowałem tam ale koledzy kierowcy, z którymi znamy się bardzo długo odradzali tą firmę. Narzekali na terminy płatności i kary, które musieli płacić bez powodu za każdy szczegół. Ostatecznie pod podliczeniu na koniec miesiąca równie dobrze mogliby się zatrudnić w biedronce. ODRADZAM STANOWCZO!

Józef

Osobiście bardzo odradzam, nie płacą na czas, wyżywają się na kierowcach

Czy Konig Freight Logistics Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Max

Każdy kierowca pracuje na umowie o pracę. Najlepiej zadzwonić do biura. Wszystko powiedzą.

Kazimierz
@Max

Jesteś w stanie napisać, jak aktualnie wygląda poziom wynagrodzenia dla pracowników zatrudnionych na stanowisku kierowcy? Fajnie, że firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę. Chciałbym ustalić jeszcze jak z wynagrodzeniami.

Niestety, należy się spodziewać dużej rotacji pracowników co wynika ze specyfikacji firmy i nieudolnego zarządzania jednostkami ludzkimi ze strony kierownika. Pozdrawiam

Natalia

Czy kierowcy musza mieć duże doświadczenie w firmie ?

Norbi

Dobra firma więc i na forum nie ma specjalnie chętnych żeby coś pisać bo ludziom jest tu dobrze!

Jarek

Podpowiedzcie czy trudno dostać pracę w firmie? Jakieś podpowiedzi jak przebiega rekrutacja?

M

Fajna firma , nie ma przegiec , placa na czas , osobiscie polecam . Jeremi.

Natalia

Możesz wytłumaczyć dokładnie dlaczego @anonymous? Tak, jak pisałam poniżej ważne są informacje z życia codziennego Konig Freight Logistics ale trzeba je wytłumaczyć i przedstawić tak, żeby każdy mógł sobie na ten temat wyrobić własne zdanie. Jeśli możesz, to daj znać innym poszukującym pracy.

Natalia

Konig Freight Logistics w ostatnim czasie poszukiwała kierowcy C + E. Jak oceniacie prace na stanowisku kierowcy? Czy zarobki są zadowalające? Być może w najbliższym czasie pojawią się kolejne oferty pracy, a wtedy dodatkowe informacje z praktyki dnia codziennego w firmie są dla potencjalnych pracowników bardzo ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o Konig Freight Logistics Sp. z o. o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Konig Freight Logistics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konig Freight Logistics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Konig Freight Logistics Sp. z o. o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 154
    71-324 Szczecin

Konig Freight Logistics Sp. z o. o.