Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Zażenowany

Człowieku zastanów się nad tym co wypisujesz.

Głodomór

Mam takie pytanie do kierownika uboju: gdzie był ten pyszny posiłek co nam dzisiaj niby obiecałeś? Ta śmierdząca kapusta udająca bigos i ten śmierdzący zdechłym psem krupnik?? Jaja se robicie??? W takie święto takim czymś karmić waszych żywicieli. Wstydu nie macie kanalie.

Jedyny

Nie hora jutro nie pracuje tylko świętuje wiesza flagę i pjie drinki.Na nich ma ktoś robić ha tak trzymać

@Jedyny

Będzie tak póki wszyscy się wreszcie nie postawią. Każdy tylko chowa głowę w piasek , milczy, ... bo się boi. A gdzie są związki zawodowe???? ... No cóż, myślę że nie trzeba tego komentować. Czas najwyższy skończyć z tymi rządami nieodpowiednich ludzi...

Hahaha... najlepsza argumentacja jaką słyszałem... nie dostaniesz podwyżki ( 1zł brutto) bo w bieżącym roku zgłosiłeś 1 raz urlop na żądanie ???????????????? Cholera, A ja myślałem że to jest zagwarantowane w prawie pracy. (usunięte przez administratora) !!!! Pora żeby tym zajęły się media, niech opinia publiczna pozna co kryje się za marką Sokołów. PiP jest za cienki... A i najlepsze z dziś... 11 listopada pracujemy bo taka jest potrzeba ???????????????? Dzień ustawowo wolny, ... kolejny raz Sokołów łamie prawo. !!! A czy kogoś obchodzi że ja jako człowiek też mam rodzinę, plany i swoje potrzeby ??? Ciekawe czy patyk będzie 11 listopada do 23.00 pracował? (czytaj: siedział i pierdział w stołek) A może wpadniemy jeszcze w niedzielę po sumie i w wigilię po kolacji.?? Mogą mnie zwolnić... (usunięte przez administratora). to. Ale niech ludzie, media, zarząd wiedzą co się dzieje w Tarnowie...

Czytaj ze zrozumieniem kodeks pracy to między wierszami wyczytasz ze Sokołów może pracować 11 listopada. I takie właśnie betony zostawiaja tutaj komentarze. Ręce opadają.

Nie może pracować tylko musi bo dyrektor się boi aby do centrali nie wpływały negatywne oceny od diaspory żydowskiej na temat funkcjonowania zakładu w Tarnowie.A ma świadomość że aby zabrać swoich ,,,fachowców'''' z Tarnowa musiałby zamówić autobus.

Janusz

Nie może... a że Wy naciągacie w Sokołowie wszystko , A nie tylko kodeks pracy, to już powszechnie wiadomo. Dla Was zawsze będzie po waszemu, byleby się nachapać. Pomijając kodeks, to jest jeszcze coś takiego jak szacunek do drugiego człowieka oraz zwykła empatia i zrozumienie, czego wy "czerwone polary" nie posiadacie.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

Jaki Pan..... Na Pana trzeba mieć wygląd albo wykształcenie.... A tu ani tego, ani tego nie ma

Jaki dyrektor, ... on sam daje na to przyzwolenie. O tych (usunięte przez administratora) powinien wiedzieć zarząd i udziałowcy, a nie Marek Ś. , przecież to pionek jest...

Jaka jest atmosfera W firmie Sokołów interesuje mnie ubój jak jeszcze wygląda kwestia zarobków znam się na robocie umiem cała linie

Ona

Nie ma. Robimy tylko na nocki

On
@Ona

@Ona - chyba ty na nocach tylko dorabiasz. A zmiany to zależy jaki wydział. Chyba koszer ma tylko na 1 zmianę.

PiP

Dzień dobry. Tu państwowa inspekcja pracy, oddział w Tarnowie. Chcielibyśmy przypomnieć kierownikowi z rozbioru polskiego, niejakiemu(usunięte przez administratora) , że każdemu pracownikowi przysługuje urlop na żądanie cztery razy do roku bez podawania przyczyny nieobecności w pracy i kierownik nie ma prawa odmówić urlopu pracownikowi, który o ów urlop poprosi. Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy. Do zobaczenia.

Henio
@PiP

Przez tego człowieka ludzie się zwalniają lub nie przedłużają umów, ale narzekać, że ludzi nie ma do pracy to potrafią.. szukanie, żeby pracownicy jak najmniej zarobili na akordach i premiach.. brak kultury osobistej i dziwne pomysły to znaki rozpoznawcze... najlepszy ostatni pomysł na wykrawanie mięsa gołą ręką... pod takimi rządami wydział daleko nie zajedzie i za chwile zostanie garstka ludzi..

Kodeks
@PiP

Co jednak istotne - bez zgody pracodawcy pracownik nie może rozpocząć urlopu - nawet jeśli takowy mu przysługuje, a pracodawca bezpodstawnie odmawia jego udzielenia. Zdarzyć się może bowiem, że pracodawca odmówi pracownikowi udzielenia urlopu na żądanie. Zgodnie z orzecznictwem sądów może tak postąpić, gdy wystąpią szczególne okoliczności, a obecność pracownika w pracy okaże się niezbędna do ochrony interesów przedsiębiorstwa. Pracodawca może powołać się w powyższej sytuacji na art. 100 § 2 pkt 4 Kodeksu pracy w związku z dbałością o dobro zakładu i nie odmówić pracownikowi możliwości skorzystania z urlopu na żądanie (usunięte przez administratora)

Kodeksiarzu
@Kodeks

Obecność pracownika chyba nie jest niezbędna gdy ilość pracowników w tym momencie na rozbiorze jest ponad normę. Ludzie nie mają gdzie nawet stanąć przy taśmie. Przy jednym stole we trzech wykrawaczy stoi gdy trzeba wyrobić towar przed przerwą czy końcem pracy, bo nie mają gdzie stanąć. Więc gdzie tu szczególne okoliczności, że brak jednej osoby zaszkodzi interesom firmy.

Sławek k

Proszę się nie podszywac pod moja osobę ja nie pisałem anonimowo jak biegasz odwagi napisać w swoim imieniu to nie podszywaj. Się pod kogoś mniej niż 0 a pokazywanie się pod kogoś jest karalne w internecie niema anonimowość ale ja nie sprzedaje

Lilik

Dokładnie, jak się mówi prawdę to już wielcem pokrzywdzeni, no niestety sami sobie na to zasługują, nie mają odwagi się przyznać do błędów, bo ich nie chcą u siebie widzieć, ale nagle widzą u wszystkich te błędy.. jak zwykle weekend morda zachlana i trzeba napisać na gowworku.. żenada co poniektóre wpisy..

Peszko

Zatrudniają, ale skazanych bo mają ich za darmo. Całkiem niezły zysk ma z tego zakład, szkoda że pracownicy nie odczuwają tego w swoich wypłatach.

Wagowa

A ja pracuje z tym Panem około 8 lat i wszystko co tu jest na niego negatywnego napisane to totalna bzdura i pomówienia.

Osoba z Pakowania
@Wagowa

Widocznie osoby które to piszą są po dużym spożyciu alkoholu i pomyliły brygadzistów. Jeżeli chodzi o Darka to jedyny brygadzista który na bieżąco dostarcza nam towar do pakowania i interesuje się tym co się dzieje na hali pakowania. Może niektórym paniom to przeszkadza że mają co robić a nie stać i plotkować tyle w temacie.

Wagowa
@Osoba z Pakowania

Gdyby każdy miał takie podejście do pracy jak D. S było by super pisze to osoba która pracuje z nim od początku. Może niech każdy skupi się na swojej pracy a nie wypisuje tu głupoty na jego temat.

Osoba z przeciwnej zmiany

Chyba na odwrót ja współczuję mu ale współpracy z tym drugim Panem.

Www

Nie tylko jemu zmieniali wydział. Jest dużo więcej brygadzistów co zmieniło wydział. Chyba ktoś nie jest doinformowany kto gdzie i na jakim był stanowisku. Ale zawsze to jest temat. Jak na burku, a może jeszcze gorzej.

Www
@Www

Większość osób wie z jakiego powodu nie trzeba być dobrze doinformowany.

KOSHER

Uważać co się mówi mało powiedziane . Nie zdziwię się ze to właśnie ten Pan wypisuje tutaj nie stworzone historię na inne osoby aby odwrócić uwagę od siebie .

Konf 1

Ciekawie jest na kon1 tam brygadziści, brygadzistki wiecznie tylko w kantorku siedzą. Kawka, cherbatka ciasteczko i może jeszcze na papieroska z Panem kierownikiem, może ktoś coś z tym zrobi.

Pakownia

Tylko tyle drogie koleżanki i koledzy macie do powiedzenia? Proszę niech każdy z Was się wypowie i Panu Darku S. Jakim jest świetnym brygadzista i jak pomiata ludźmi. Każdy ma dużo do powiedzenia ale wszyscy kryją się po kątach!

Pracownica

Jesteś strasznie zakłamana i fałuszywą osobą skoro piszesz takie głupoty na jego temat. Z Panem Dariuszem. S pracuje od lat i nigdy nie zauważyłam żeby źle traktował ludzi czy się mścił, zależy mu na tym żeby robota była zrobiona zastanów się następnym razem jak coś napiszesz.

Obiektywna
@Pakownia

Jest bardzo dobrym brygadzista napewno lepszym od pozostałych dwóch wspaniałych. Pan (usunięte przez administratora) od lat wyróżniał się na każdym stanowisku którym był i widocznie niektóre osoby nie mogą się z tym pogodzić i przeboleć tego, dlatego chcą mu zaszkodzić wypisując takie głupoty. Duży plus dla niego że nie odwaliło mu po awansie i potrafi robić rzeczy które nie należą do niego i pomaga innym, więcej takich brygadzistów wtedy będzie dobrze. Współpracująca z hali ważenia.

Rozbiór Polski

Może nie dojne,ale dla siebie napewno dojne. Tylko Pan kierownik Zbigniew P. z rozbioru patrzy na konto a jak idzie korytarzem to nie widzi pracownika! Liczy się tony a kto to zrobi to (usunięte przez administratora) Wielki Pan! Trzeba mieć szacunek dla pracownika a nie traktować sztukę! Tęgo brakuje temu Panu ale niestety już tego się nie nauczy. Byle wyszedł cało z opresji reszta się nie liczy. Do czasu..............

A są zmiany czy tylko 1 od 6-14 ?czy jest też druga od 14-22 chodzi mi o rozbiór. I jak wygląda u was system pracy ?czy każdy na lini robi wszystko czy jest tak że jedni robią przody A inni rady itd? I czy jest okres próbny tak aby był czas na przestawienie się z wieprzowiny na wołowinę? Dziękuję za odpowiedź

Tak kolego kombajnista zamiast pilnować roboty to z drugim brygadzista gadają jak zborze sypie a my na nich robimy pfff

Pracownik sokolowa

A ciekawe po ile sprzedaje to zborze bo jestem na kupnie a ponoć dobrze sypie

Sokolow
@Pracownik sokolowa

Ciekawe czy jak sprzedaje daje jakieś faktury albo paragony czy wszystko na lewo

Pipi

Smakuje zupka?? Ludzie za to płacą a Ty bierzesz do domu!!!!! Wstydu nie masz?!!!!!!

Zupka
@Pipi

Zupka jak zupka... A co jeszcze??? Dużo można by było napisać na tym poście ale najwięcej mają do powiedzenia Panie z kuchni i to te Panie trzeba wziąć za (usunięte przez administratora) Nie tylko biegać do dyrekcji i (usunięte przez administratora) na innych a same co robią? Pakują same jedzenie jednemu Panu za co płacą pracownicy!!!!

Zupka
@Pipi

A cukier i herbata. Każdy milczy ale w końcu trzeba z tym tematem skończyć! Jeszcze Panie z kuchni w tym pomagają. Żenada!

Kik
@Pipi

Zawsze to za darmo ???? to się nazywa szukanie oszczędności w wydatkach

ubojowy

tak kolego jak pan piotr chce cos od ciebie to nie ma lepszego poracownika na uboju niz ty a tak to nic z nim nie idzie zalatwic wiecznie jedna gatka bo ja nie mam kogo za ciebie dac

ubojowy

a jak chodziles do pracy to byles chyba zadowolony bo tam jest pozywny i smaczny obiad.jeszcze a gdzie pan piotr mialby stanac??

?

Skoro koszer taki zły to gdzie jest dobrze? Na rozbiorze? Konfekcji? Nie rozśmieszaj mnie. Poza niedzielna nocka nie ma większych minusów, idzie sie do tego przyzwyczaić, a dodam tylko że z koszera się ludzie masowo nie zwalniają a co się dzieje na rozbiorze? Co chwilę ktoś odchodzi, to chyba o czymś świadczy???

Lilik

Może pora zmienić tylko brygadzistę w okularach?? Jedynie to on ma wychuśtane na wszystko i na wszystkich.. Kierownik jest spoko, więc nie potrzebnie piszesz takie głupoty, nie raz można było wszystko załatwić i porozmawiać.. to że ty masz jakieś pretensje to Twój problem..

Papa smerf
@Lilik

Tak lilik zgadzam się z tobą zmienić go trzeba a zarazem zwracam się z uprzejma prośba do dyrekcji zakładu aby zdegradowali brygadzistę w okularach z uboju sieje tylko zamęt wogole nie interesuje się praca jedyne jego zajęcie to sprawdzanie FB ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) a jak ktoś go o coś poprosi to on nigdy nie ma czasu tyle jest sprawdzania na FB i Messenger jak pisze a prace na gdzieś taśma stoi to on ucieka zamiast pilnować jego praca ogólnie jest negatywna

Ubiór srunipro

Co ty chcesz od G.N. bardzo kulturalny facet, wszystko idzie z nim załatwić, takiego to że świecą szukać. Gdyby wszyscy tacy kierownicy byli... Oczywiście żarcik.

Ktos

Bo jak by kierownik wysłuchał pracownika a nie odwracał się i szedł to samo dotyczy brygadzistów to te święte krowy by nie musiały pisać a jesteśmy anonimowi do czasu to niech wpadnie inspekcja pracy i zobaczymy ile nieprawidłowości znajdzie na zakladzie np odrabianie godzin to jest w kodeksie pracy??? Nie wypłacanie nadgodzin tylko zostawianie na następny miesiąc lub odsiadka godzina za godzinę a powinno być godzina za półtorej godziny dużo by się ciekawych rzeczy znalazło.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie